Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Ma ei saa aru mismoodi sa seda tõmmet teed, et käsivarred verised on..... :o Kang on vaja ikka maast lashti tõmmata, mitte mööda keha üles libistada... :D

Ega tegemise ajal ei saanud arugi, pärast vaatasin, et läks jälle veits nihu.

Võimalikult keha ligidalt tõmmates(tehnikaga) peaks ikka lihtsam olema kui toore jõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pilte vaatad, siis näed, et Kirp kannab punaseid pükse. Küllap püksid andsid värvi lihtsalt :)

Punast värvi riideid kandvad inimesed pidid ilusamad välja nägema. Vb peitub siin saladus, miks Kirbul punased püksid on ja käe ka punaseks on nühkinud... :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punast värvi riideid kandvad inimesed pidid ilusamad välja nägema. Vb peitub siin saladus, miks Kirbul punased püksid on ja käe ka punaseks on nühkinud... :ph34r:

Kirp on niigi kõige ilusam, vahet pole, mis värvi riided on :P:D aga Sa võid millegil jälil olla .. :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et taastav nädal läks täiega asja ette. Hoolimata puudulikust unest ja uuest lähenemisest trennis, mis lihased väga valusaks võtab, on energiat päris korralikult.

Mis veel imelikum: kaal on kogu selle juures langenud, mis tavaliselt suurendab energiavaegust. Eks siis kuigi eelmisel nädalal sai patustatud, on kaal nüüdseks normist isegi VEEL kilo madalam!

Samamoodi kukub kaal ühel mu juhendataval. Hakka või uskuma, et vanas kuus kaal langeb. :P

Eks siis tuleb süüa. Seega pühendan tänase postituse SÖÖGILE!

Valik viimasel ajal kogunenud pilte kronoloogilises järjekorras:

Nagu teame, on häid valguallikaid piiratud kogus. Kuidas seda lihakest kurgust alla suruda? Muudame midagi, kasvõi ainult valmistamisviisi.

Tegin kana ahjus. Jäi kahtlemata mahlasem ja veidi vaheldusrikkama maitsega, kui keedetult. Ja väga hea viis doseerida: paki kohe 100g kaupa fooliumisse eraldi!

post-3216-0-57760600-1351698453.jpg

Avokaado. Taimne omega3 rasvhapete allikas. Peale selle, et olen seda vahetevahel toorsalatile lisanud, proovisin ka avokaadoga omletti. Veel ideid omletiks: sibulaga, juustuga, singiga, seentega, spinatiga...

post-3216-0-05533300-1351698455.jpg

Juba kuu aega olen kasutanud FitShopist ostetud Chia seemneid. Miks? Sest Chia seemned sisaldavad enim omega3 rasvhappeid!

Pluss muudavad igava toorsalati hamba all veidi huvitavamaks.

post-3216-0-62976100-1351698456.jpg

Proovisin ka Liisi, meie heade mõtete generaatori soovitatud neljaviljakrõbuskeid. Kui lisada kaneeli ja suhkruasendajad, siis on ikka PÄRIS HEAD!

post-3216-0-75708800-1351698805.pngpost-3216-0-82149500-1351698457.jpgpost-3216-0-06538700-1351698459.jpg

Mitte et ma oleks eriline kokk ja oskaks oma toitu maitsvaks teha, aga ühel päeval turgatas mõte liha praadimisel juustuga katta. Ennast kiites oli mõte päris hea!

post-3216-0-35676400-1351698460.jpg

post-3216-0-53261700-1351698461.jpg

post-3216-0-51464900-1351698462.jpg

Tänane lõuna ja teine lõuna:

180g veisehakkliha 3 pätsina( liha+maitseaine) Pidin seda liha eraldi Rimist toomas käima, ~18g valku, 10g rasva/100g.

Köögivilju nagu ikka+50g tatart.

post-3216-0-40028400-1351698341.jpg

Neljandal ja viiendal toidukorral söön täisterapastat, mida saab samuti Rimist: omega3-ga rikastatud!

post-3216-0-82596200-1351700715.jpg

Olen jätkanud ka oma avastusretke riisimaailmas ja sedakorda proovisin välimuse järgi vaid kujult erinevat basmati riisi. Maitse on aga taaskord erinev: kui metsik riis on pähklimaitsega, siis basmati on hoopis magusanüansiga.

post-3216-0-21295200-1351700935.jpg

Ehk andis ideid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aiii mulle meeldivad need toidupostitused. :D Küll ma varsti kostitan teid ka uute heade ideedega.. ;)

post-3216-0-18997600-1351781146.jpg

Täna "sama lõhn, mis eile", ainult süsivesikuallikaks oli sedakorda pruun riis.

Need Chia seemned meenutavad mulle nagu rästikumune.

Energiatase endiselt üllatavalt hea, kuigi une saan täis magada arvatavasti alles laupäeval.

Veel üks toidukord sisse:

200g kodujuustu+ca 60g pruuni riisi+ väike Workout Shocki laks

Workout shocki olen 30 min asemel hakanud võtma ca 45 min enne trenni. Tunnen, et muidu jääb nagu kõhtu hulpima ja ei jõua väga imenduda.

...ja siis Reval-Sporti trenni. Sel nädalal olen enamike trenne teinud Revalis ja vahelduseks väga hea. Pidevalt üks ja sama saal tekitab ka rutiini. Ja rutiin ju tapab.

Täna kavas peaasjalikult õlg ja käed. Katsun, mis saab, kui ka kergelt rinda teha. Nii saaks rind koorumst igal kolmandal päeval. Peaasi, et ära taastub.

Soojenduseks plaanin teha veidi hantliga pulloveri, kuna see tundub venitavat just seda kohta mu rinnast/õlast, mis vahepeal tunda annab.

Homme varahommikul Tartu poole teele, järjekordsele õppesessioonile.

Laupäeval jalatrenn TÜASKis ja pühapäeval rind Fitlifes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme trenni tuled?

Idee poolest on puhkepäev, aga kuna eile oli selg, täna triits, siis peaks jalga saama piinata küll. Niikuinii mul jalatrennid üsna kerged. Lisaks sellele laupäeval Tartusse asja ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikim koolipäev taaskord üle elatud ja esimene A ka matriklisse saadud. :)

Nimelt pidin täna kaasõpilastele ise tundi andma ja õppejõud jäi väga rahule. "On lootust saada heaks kehalise kasvatuse õpetajaks," nagu ta ütles. :D Mitte et see mu eesmärk oleks.

Kaitseväest omandatud kogemused ja teadmised hulbivad veel veres, nt rivikord ja eneseväljendus.

Nädalavahetusel võõrustab mind taaskord Rainer Neemsalu, kes, olles elus taas uued plaanid seadnud, kavatseb vist kasvama hakata. Igatahes eelduseks selleks parimate lisandite näol on loodud. ;)

Iga kord venib see rivi pikemaks. Ja ärgem unustagem ka Rehe rukkileiba. See on põhiline.

post-3216-0-13620300-1351889732.jpg

Taaskord laksab Rainer valku a la carte blenderiseguna. Minu silm tabas segus lisaks ka kohupiima ja kakaopulbrit.

Ja ärgem unustagem põskhabet. See on põhiline.

post-3216-0-24796300-1351889761.jpg

Homme jalatrenn TÜASKis ilmselt Sargega, põhapäeval rinnatrenn FitLifes koos Pauli ja Raineriga: jumal hoia, mis lammutamiseks seal läheb. See fitnessklubi küll püsti ei jää...

Aga homme on spordisotsioloogia töö ja sealt mõned huvitavad nopped teile.

Nõustuge või lükake ümber:

*madalamad sotsiaalsed tingimused=kontaktspordialade eelistus

*vaeses riigis hinnatakse spordivõite suuremalt

*sport on meelelahutus, oopium rahvale

*sport on võitlus, agressiivne tegevus, sõda

*sporti teevad agressiivsemad naised

*normaalne inimene on keskpärane

Kui juba, siis ka mõned head nopped ka treeningu monitooringust:

*Mis vahe on unistusel ja eesmärgil? Tähtaeg muudab unistuse eesmärgiks

*Pole võimatuid eesmärke, on liiga lühikesed tähtajad

*Treeningplaan on heade kavatsuste kogum

*Keskmine meister on teinud 10 000 tundi mõtestatud trenni

*Kõige suurem ebaõnnestumine on saavutus, mille üle ei olda õnnelik

*Geneetilisest andekusest VS töökusest: Nobeli preemia võitjate panusega spermapanka sündis 229 last. Ei ühtegi geeniust.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
*Geneetilisest andekusest VS töökusest: Nobeli preemia võitjate panusega spermapanka sündis 229 last. Ei ühtegi geeniust.

Kas see oli nüüd näide töökusest või geneetilisest andekusest? B)

Töökus on tegelikult sama geneetiline nagu muud anded.

Väga toredad tsitaadid, laena oma materjali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see oli nüüd näide töökusest või geneetilisest andekusest? B)

Töökus on tegelikult sama geneetiline nagu muud anded.

Väga toredad tsitaadid, laena oma materjali.

Minu arust töökusest. Füüsiline andekus võib muidugi hoopis teine teema olla, aga nagu näha, siis vaimsed võimed ei olenegi alati geenidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane koolipäev samuti seljataga. Väsimus kollitas koolis, aga oma arvestused sain tehtud. Täna üritan vähemalt 9 tundi magada.

Pärast kooli TÜASKis jalatrenn, nagu plaanitud.

Saalis kohtasin esimese asjana kohe Siim Sammalkivi, kes palus mind Sargega teda julgestama.

Mees oli samuti kükiga ametis ja kükkis kummidega suuri raskuseid.

Trehvasin ka Allan Nikopensiuse, Kristjan Orase, Väino Katala ja desserdiks ka Kristiine Paiga.

Sportlased ei puhka ka laupäeval.

Aga meie trennist.

Jalale praegu suurt rõhku ei plaani panna, pigem ülakeha järele aidata.

Tegin püramiidina kükki ja kang rinnal kükki 12,10,8. Sidetmete ja vööta.

Lõppu ette sirutusi 3x15

Kõhuli kõverdamine 12, 10, 8

Seistes ühe jalaga kõverdamine 3x15

Säär smithil 3x10

Aeroobne lausa 70 min.

Homme siis nagu plaanitud rinnatrenn Fitlifes. Eelduste kohaselt jäädvustame ka pildimaterjali.

Sarge GASPib õhku

post-3216-0-11181700-1351972141.jpg

Pildistan enda karvast jalga

post-3216-0-80841300-1351972141.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Sarge meenutas sellel pildil odavat Hiina kumminukku :huh: :P

Kuidas üks mees või teise kohta nii koledasti lausuda?

Vanasõna ütleb: nii kuidas metsa hüüad, nii mets sulle vastu kajab.

Kedagi pole pärast süüdistada ka. Kus see mees jäi, kes keelest tõmbas?

Olgem inimesed, saagem sõpradeks :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane koolipäev samuti seljataga. Väsimus kollitas koolis, aga oma arvestused sain tehtud. Täna üritan vähemalt 9 tundi magada.

Pärast kooli TÜASKis jalatrenn, nagu plaanitud.

Saalis kohtasin esimese asjana kohe Siim Sammalkivi, kes palus mind Sargega teda julgestama.

Mees oli samuti kükiga ametis ja kükkis kummidega suuri raskuseid.

Trehvasin ka Allan Nikopensiuse, Kristjan Orase, Väino Katala ja desserdiks ka Kristiine Paiga.

Sportlased ei puhka ka laupäeval.

Aga meie trennist.

Jalale praegu suurt rõhku ei plaani panna, pigem ülakeha järele aidata.

Tegin püramiidina kükki ja kang rinnal kükki 12,10,8. Sidetmete ja vööta.

Lõppu ette sirutusi 3x15

Kõhuli kõverdamine 12, 10, 8

Seistes ühe jalaga kõverdamine 3x15

Säär smithil 3x10

Aeroobne lausa 70 min.

Homme siis nagu plaanitud rinnatrenn Fitlifes. Eelduste kohaselt jäädvustame ka pildimaterjali.

Sarge GASPib õhku

post-3216-0-11181700-1351972141.jpg

Pildistan enda karvast jalga

post-3216-0-80841300-1351972141.jpg

Tulen viskan ka pilgu peale teile :D, teen ise käsi :).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×