Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Täna oli kavas tugev seljatrenn. Sellest johtuvalt lasin hommikuse kehakaalu veidi kõrgemaks.

T.G.I.W. ehk jumal tänatud, et käes on nädalavahetus. See on vähemalt 2 viimast päeva võimaldanud ~9h unest energiat ammutada.

Eile õhtul sõin veidi rohkem ka seetõttu, et trenni tulin kohe pärast hommikusööki. Laetuna korralikust hommikukohvi ja veel korralikumast Workout Shocki laksust, oli enesetunne normaalne. Enne seljatrenni 20 min aeroobset sõudmise näol.

Tegin jõutõmmet, kuna see on hea raske harjutus, mis põletab palju kaloreid.

Arvestasin kehakaalu langusega ning plaanisin teha 10% väiksemate raskustega kui kuu tagasi.

Pärast esimest seeriat oli tunne ok ning motiveerituna eilsetest kriitikanooltest otsustasin proovida nii suurt raskust, kui vähegi saan.

Jõutõmme kukkus seega välja nii:

12x110

10x130

8x150

8x170

Kuigi tööseeriad on -10kg, siis viimase seeria 8x on ikkagi samasse auku kui kuutagune hooaja tippmark 6x180. Rekordikalkulaator näitab isegi +2 kg 1 koduselise rekordi puhul. Olen rahul, et tase on enam-vähem säilinud, kuid teadvustan endale, et Sparta kummipõrand võimaldab rohkem põrgatada. Või mida teie arvate? On tehnikas vahet?

Lõuatõmme

12x+2,5 kg

10x+5 kg

8x+7,5 kg

10x+10kg(viimane x mustalt)

Tõsterihmad võimaldasid vapsee edukat viimast seeriat. Eks järgmisel korral raskust juurde.

Kangi otsa tõmme

12x50

10x70

8x90

Siin läks asi üle "kang jalgevahel kükiks" ehk

4x110kg

Minu arust täiesti mõttetu sellise tehnikaga selga teha. Ma ei tundnud peale kõvera selja midagi.

Võtsin raskuse maha ja tegin boonusena veel kerge 10x70 kg. Kangi otsa tõmmet, loomulikult.

Ülalttõmbe trenazöör

12x50 (väga hea tunnetus)

10x70 (väga hea tunnetus)

8x90

6x110(musta tehnikaga, jõu peale)

Õlakehitused

10x100

8x120

6x140

4x160

Pole ammu nii suure rasksuega teinud. Mingit tippkontraktsiooni hoidmisest siin juttu polnud, aga õlakehitus võtab mul alati trapetsit hästi. Isegi jõu suunitlusega sooritusel.

Biitsepstõste kangiga

10x45 kg

8x50 kg

6x55 kg

4x60 kg

Harjutus jõu peale ehk kehaga aitasin kaasa.

Pärast trenni(nagu eilegi) 30 min jooksu. Saalis veetsin kokku 3 tundi, sest jõudsin vara linna ja sain kiirustamata treenida.

T.G.I.N.H.T ehk jumal tänatud, et homme on riigipüha. Olen küll Fitshop Spartas pühadepakkumisi tegemas, kuid kuna avame alles 15.00st, saan ikka pikalt magada. Usun, et see on hädavajalik, sest tean, mis tunne mul dieedi ajal on, kui eelmine päev on kõvasti lammutatud.

Millalgi panen teile taas üles oma praeguse menüü.

Lisandite kohta niipalju, et Whey+ sai hetkel otsa ja seega lõpetan kodus seisnud karamelli Hera80+Dextro pärast trenni. Vaatan veel, mida järgmisena proovin.

Amino Rushi ikka enne, pärast ja trenni ajal. Ott andis ükspäev proovida sidruni oma ja see polnudki nii jube kui mäletasin. Järgmisena võtan selle maitse vahelduseks. Enne trenni ikka Workout Shock. Seal peaks ka maitset vahetama, et ajudele ei hakkaks.

Lisaks 1g C-vitamiini päevas, vanast ajast alles olnud punase päevakübara tbl ning võtsin kasutusele ka uue purgi Burnerit.

Enne magamaminekut võtan taas magneesiumi-tsingi-B6 kompleksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siin on rekordeid tulemas nagu seeni pärast vihma! Sellise tempoga peaks Kirp hiljemalt jõulude ajal üle 200 kilose raskusega seeriaid mängeldes tegema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et Kirbu puhul peabki see loogika paika, et selga kasutab ta kükis vähe, st. võtab kangi suht trapetsi ülaosa peale ja sealt ka tulemus. Aga tõmme igati ok, vaadates seda, et oled ju kaalus maha võtnud, seega midagi siin halada ei ole küll, nii hoida ja edasi teenida... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin täieliku puhkepäeva. Enne tööd käisin Kalev Spas taastumas. Kas asi on veekeskuste suurtes peeglites, heas valguses või ikkagi vee vällja higistamises, igatahes näeb nii Tartu Aura kui Tallinna Kalev Spa peeglist alati head vormi. :D Muidugi on ka niisama vaadates vorm paranenud.

Viimase dieedi ajal Tartus kuulus minu nädalaplaani raudkindlalt laupäevane puhke- ja laadimispäev. Ei söönud lõpus enam rämpsu, vaid lihtsalt 3-4 kotti pruuni riisi päeva peale jaotatuna ja taastumisprotseduuris veekeskuses. Süskarid+veekaotus moodustasid alati hea pildi. Kui see töötab, võiks ju enne võistlusi ka nii teha? Võiks, aga kus sa grimm peal enam saunatad. Pluss võistlussituatsioonis kaasneva ärevuse ja kõige muu kõrval kätub keha tihti jälle teisiti, kui keegi tark kuskilt luges või arvas. :rolleyes:

Pärast tööd kerged venitused Powerplatel. Nüüd vaja homseks, uueks mikrotsükliks uus kava vaja kokku panna. Ikka 3+1, aga superseeriad 8+8+8. Kasutan kergemaid, "töötlevaid" harjutusi ja jätan närvisüsteemile suurt koormust avaldavad baasharjutused järgmise nädala 5x5 kavaks.

Rohkem positiivsust, rahvas(välja arvatud dopinguproovides)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin täieliku puhkepäeva. Enne tööd käisin Kalev Spas taastumas. Kas asi on veekeskuste suurtes peeglites, heas valguses või ikkagi vee vällja higistamises, igatahes näeb nii Tartu Aura kui Tallinna Kalev Spa peeglist alati head vormi. :D Muidugi on ka niisama vaadates vorm paranenud.

Viimase dieedi ajal Tartus kuulus minu nädalaplaani raudkindlalt laupäevane puhke- ja laadimispäev. Ei söönud lõpus enam rämpsu, vaid lihtsalt 3-4 kotti pruuni riisi päeva peale jaotatuna ja taastumisprotseduuris veekeskuses. Süskarid+veekaotus moodustasid alati hea pildi. Kui see töötab, võiks ju enne võistlusi ka nii teha? Võiks, aga kus sa grimm peal enam saunatad. Pluss võistlussituatsioonis kaasneva ärevuse ja kõige muu kõrval kätub keha tihti jälle teisiti, kui keegi tark kuskilt luges või arvas. :rolleyes:

Pärast tööd kerged venitused Powerplatel. Nüüd vaja homseks, uueks mikrotsükliks uus kava vaja kokku panna. Ikka 3+1, aga superseeriad 8+8+8. Kasutan kergemaid, "töötlevaid" harjutusi ja jätan närvisüsteemile suurt koormust avaldavad baasharjutused järgmise nädala 5x5 kavaks.

Rohkem positiivsust, rahvas(välja arvatud dopinguproovides)!

Ma arvan, et asi on ikka peeglites ja valguses. Mina ka olen oma elu parimaid vorme näinud just Aura Tervisekeskuses. Soonetas mis hirmus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et asi on ikka peeglites ja valguses. Mina ka olen oma elu parimaid vorme näinud just Aura Tervisekeskuses. Soonetas mis hirmus! :)

No siis peab ilmselgelt Aura rahvaga läbi rääkima, et kas saab Salmesse ka samad tingimused või rendime järgmine kord Aurat. Mis neid poolpiduseid vorme ikka rahvale näidata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis peab ilmselgelt Aura rahvaga läbi rääkima, et kas saab Salmesse ka samad tingimused või rendime järgmine kord Aurat. Mis neid poolpiduseid vorme ikka rahvale näidata. :D

Võib-olla on asi ikka sauna keskkonnas, kus kuumus teeb oma töö. Äkki saaks hoopis Salme kultuurikeskus suureks saunaks ümber ehitada? Need hakkavad laval kotti saama, kes sauna ei armasta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla on asi ikka sauna keskkonnas, kus kuumus teeb oma töö. Äkki saaks hoopis Salme kultuurikeskus suureks saunaks ümber ehitada? Need hakkavad laval kotti saama, kes sauna ei armasta :D

See oleks ka sulle eeliseks. Sauna sa armastad, erinevalt imemeestest aserbaidžaanidest ja türklastest. :D

Soomlastega läheks aga raskeks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et asi on ikka peeglites ja valguses. Mina ka olen oma elu parimaid vorme näinud just Aura Tervisekeskuses. Soonetas mis hirmus! :)

Ka mina olen Aura riietusruumi peeglitest vastu vaatava pildiga alati kõige rohkem rahul. Teeb silmale ja enesetundele pai. Kõige kehvemad on igasugused kitsad ja kõrged peeglid pimedates ruumides :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No muidugi. Sealt ju ei näe, kui keegi selja taha hiilib... :blink:

See oleks ka sulle eeliseks. Sauna sa armastad, erinevalt imemeestest aserbaidžaanidest ja türklastest. :D Soomlastega läheks aga raskeks...

Venelastega ilmselt ka, aga nemad põruksid dopingukontrollis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis "kerge" jalatrenn superseeriatena 8+8+8. Jutumärkides seetõttu, et seda varem mitte teinuna ei osanud loomulikult raskuseid prognoosida. Veel vähem kerge päeva jaoks. Aga kuna energiatase oli täna vähesest unest hoolimata erkaordselt kõrge, siis oleks põhimõtteliselt isegi võinud teha raske trenni. Aga no kus sa seda enne tead kui raud vastu jalga on.

Kas kergest aeroobse mahu vähendamisest või eilsest veekeskuse külastusest, igatahes oli tänane vorm samuti hetkekaalu ehk 80,3 kg vääriline. 300g eesmärgini veel minna.

post-3216-0-77797200-1345581329.jpg

Not sure if hea tujuga paistab vorm parem või parem vorm tekitab hea tuju? Või hea tuju näitab, et keha on taastunud. Nii lihased kui energiavarud.

Vormi ajastamisest võib siinkohal rääkida. Ka enne võistlusi piiratakse tavaliselt aeroobse mahtu, et jalg saaks võistluspäevaks taastuda. Muidugi kui rasv pole põletatud, siis ei kooru sealt midagi välja.

Panen üles ka ühe poseerimisvideo. Tehtud pärast reie neli-ja kakspea trenni, niiet jalg on seega verd täis, kuid midagi vist ikka joonistab? Või mis?

Muidugi läksin ka seekord "grimmiga" alt. :D Valgus, mis saalis silmaga vaadates toob lihase välja, "SÖÖB" videovahendites pool lihast ära. Ma ei osanud seda hetkel tumedamaks ka töödelda. Eks järgmine kord üritan paremini.

Siit ka vastus igivanale küsimusele. Kui tahame, et võistleja paistaks suure saali lõppu välja, peame kasutama tugevamat valgust. Kui kasutame tugevamat valgust, peamegi peale panema grimmi, et pealtvaatajale ei paistaks vaid "valge ruut valgel tasutal".

Võtke mõnuga ja pange ikka HD, et ma teravam paistaks.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et teete Alekseiga hoopis teistsuguse võistluse- kumb on valgem mees? Kui teid vaadata, siis on selline tunne, et suvi on emakeselt Eestimaalt ringiga mööda läinud :D

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirbuke, ma loodan et sa ei pahanda, kuid see seis on hetkel hea ja selle pealt oleks hea hakata võistlusteks valmistuma, st. super stardipositsioon, just selline ja mitte kõrgem rasvaprotsent on paras offseasoniks ja sealt annab sellisel juhul teha ikka terava vormi. Kuid selge, et selle ajaga mis sa peale sõjaväge oled teinud, on toimunud suur muutus. Teeme mingi hetk uued pildid ja siis saab algpiltidega ikka korraliku enne ja pärast pildid... :D

Postituse mõte, mitte su võitlusvaimu kärpida, vaid innustama täisulikkuse poole liikuma... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai käidud Tartus kehakultuuri sisseastumiskatsetel ja loomulikult ka Tartus trennis. Hiljem pikemalt, seni kostitan teid ühe ajaviiteks üles võetud videoga. Ses suhtes et polnud tegu mingi rekordiga ega isegi raske trenniga, aga vaatan ise ka videolt, et päris hea näen välja. :D

Ära kätega küll jändama hakka! Käed ei ole sinu ala! :P

Või nii? Kade oled. :D Triitseps võib sul suur olla, aga tšeki seda biitsepsit:

Pange vaatamisel settingud HD peale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai käidud Tartus kehakultuuri sisseastumiskatsetel ja loomulikult ka Tartus trennis. Hiljem pikemalt, seni kostitan teid ühe ajaviiteks üles võetud videoga. Ses suhtes et polnud tegu mingi rekordiga ega isegi raske trenniga, aga vaatan ise ka videolt, et päris hea näen välja. :D

Või nii? Kade oled. :D Triitseps võib sul suur olla, aga tšeki seda biitsepsit:

Pange vaatamisel settingud HD peale!

Kuidagi nutune. Ja kus on väljareklaamitud atleet Aleksei film? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×