Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Eks ainevahtust annab hõlpsasti "nullida" ning vähesega läbi ajada aga olgem ausad kellele ei meeldiks siis süüa :D Igatahes oleksin dieedil 2800kcal'iga kui 2200kcal'iga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp sa proovi seda dieeti parem :D

Muidugi suhteliselt masendav, kui vähe meie poodidest kalori-vabasid maitse-aineid ja muid koostisosi leiab. Peakski kõik poed läbi nuhkima või laskma soomest äkki otsida. :D

Kalorivaba shokolaadisiirupit ja muud sellist keeraks küll tonnidena vist sisse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan aru,et beeta-alaniin on nüüd sul iga päevaselt menüüs või kasutad ainult trenni päevadel ?

Seni ikka iga päev(sest mul ongi enamus päevad trennipäevad). Iga toidukorraga 1 g sisse ja nii tarvitades peaks nädala lõpus juba kindlasti tulemust andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp, ma nii põhjalikult ei ole su blogi viimasel ajal lugenud, aga kas sa valmistud EMVks, et dieedil oled, või niisama oma lõbuks :D?

milleks kogu see pull, kui sa sügisel võistlema ei lähe?

Hea küsimus. :D Mida näljasem olen, seda rohkem endalt seda küsin, loomulikult. Sest mida paremas vormis kulturist on, seda si*emini ta end tunneb. Täisväärtusliku elu juures peaks olulisel kohal olema ikka hea enesetunne koos endaga rahulolekuga, mitte teistele meeldida tahtmine vms. Ma meeldin endale ka vähe trullakamana, nagu kaisukaru. :D

Aga algne plaan oli võtta end kooli alguseks normaalkaalu. Näide: kui ma enne võitlust suutsin võimlemises olla üks esimesi, kes rõngastel elemendi ära tegid(defitsiidist hoolimata!), siis kui pärast võistlust 20kg juures oli, ei suutnud ma kuskil midagi teha.

Pluss kunagi võistluskaalu jõudmise huvides on parem püsida ca 10% kaugusel võistluskaalust, kuigi minu ainevahetuse juures on see raske. Sest mida ma siin "kasvatan", kui kaal utoopiliseks kisub. Pärast võtan koos selle 20 kg pekiga maha ka need vähesed lihased, mis juurde tulid.

Eks ma proovin.

Eks ainevahtust annab hõlpsasti "nullida" ning vähesega läbi ajada aga olgem ausad kellele ei meeldiks siis süüa :D Igatahes oleksin dieedil 2800kcal'iga kui 2200kcal'iga.

On sul õnnestunud 2800 kcaliga võistlusvormi lähedale saada?

Ma oleksin ka hea meelega 2800 kcal peal, aga võttes arvesse juba mu pikkust, ei saa mu BAV olla kuidagi nii suur. Teoorias saab jah imelihtsalt vormi: ole ainult paarisaja kaloriga miinuses. Praktikas hakkavad juhtuma sellised asjad, millele pole esmapilgul mingit loogilist seletust ja siis tulevadki kasuks praktikas omandatud kogemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti mitte võistlusvormi. Aga kui sul hetkel see eesmärgiks siis on ise praktiseeritud võtted kõige mõistlikumad tõesti. On plaanis siis sügisel võistelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on kaks varianti:

1) Kirp teeb salaja vormi :D

2) Kirp tahab ise Desert Eagle'iga poseerima minna!!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp sa proovi seda dieeti parem :D
Muidugi suhteliselt masendav, kui vähe meie poodidest kalori-vabasid maitse-aineid ja muid koostisosi leiab. Peakski kõik poed läbi nuhkima või laskma soomest äkki otsida. :D Kalorivaba shokolaadisiirupit ja muud sellist keeraks küll tonnidena vist sisse. :D

Ma arvan et abside saladus oli see puusaga tehtav nõka-nõka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti mitte võistlusvormi. Aga kui sul hetkel see eesmärgiks siis on ise praktiseeritud võtted kõige mõistlikumad tõesti. On plaanis siis sügisel võistelda?

See pole eesmärgiks, sest eesmärgiks on 80,0 kg, mis on vähemalt 5 kg võistlusvormist, kuid ega dieet 80ni või 75ni väga erine. Vahe lihtsalt selles, et 75ni jõudmiseks peab veel rohkem kraanid kinni keerama.

Sügisel ei ole plaanis võistelda. Kui tõesti ühtegi arvestatavat võistlejat ei tuleks, siis v-o tuleksin jalutaksin üle lava ja võtaksin selle karika ära. :D Vastasel juhul marginaalsel spordialal Eesti tasemel kahe võistleja seast teise koha saamine ei tasuks seda vaeva ära.

Tegelt oleks vaja kasvada, aga seda siis, kui suurem pekk on maha võetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Day 2 @ 2,2 K

"Täna öösel taipasin, et armastan ma luuserit"

Räägin teile veidi dieedi filosoofiast. Tegelikult taipasin täna hommikul ja hoopis seda, et dieet on nagu peost suhu elamine. Just siis, kui olukord on kõige hullem, tilgub kuskilt 10 € karbi munade ja kanatüki jaoks. Ehk siis mida rohkem jõuad sinna staadiumisse et krt vorm ei muutu nagu üldse ja energiat pole ja s*tt on olla, seda kindlamalt vorm varsti paraneb. Ehk siis kui defitsiit on nii suur, et kaal hakkab kukkuma, on just kõige suurem oht libastuda. Kui siis laadida, võib terve nädala töö tühja joosta ja kaal jääb samaks. Kui see üle elada, toimub vormihüpe.

Ärkasin hommikul üles, unetunde jälle ebapiisavalt. Kaal polnud veel eriti langenud, aga veidi siiski. Kartsin, et ehk võtsin liiga järsult -500 kcal maha. Ilmselt mitte, kuna kaalukukkumist ei toimunud.

Hommikuse peegliringi ajal ei märganud ka midagi KUNI pingutasin jalgu. Outer sweep joonistas juba paremini. Eks seal oli suurem osa mitte öisel paarisajagrammisel kaalulangusel, vaid sellel, et täna on jalapäevast möödas 3 päeva. Teatavasti ei joonista jalad vahetult pärast koormust üldse ja mida rohkem taastunud, seda paremini. Seetõttu tehakse ka jalatrenn võitluseelse nädala alguses, mina nt 5-6 päeva enne lavale minekut.

Päeva esimesel poolel polnud energial vapsee viga. Ma ei tea, kas tõesti oli abi 6 kapslist FASTi Burnerist, mis ma 2 kapsli kaupa igal toidukorral sisse ajasin? Erilist nälga polnud ka. Seda peletasin ka piisava hulga vedelikuga. Burneri toimeained peaksid jah seda kõike tekitama, aga ma ei mäletanud, et ta tõesti nii mõjus. Samas viimasel dieedil sõin ma erinevaid rasvapõletajaid nagu mõni mees leiba. Ime siis, et miski enam ei laksa.

Tööpäeva lõpuks on energia langenud, aga selja taga on ka viis 9 tunnist tööpäeva. Hommikul tegin oma 55 min crosstrainerit ära ja kusjuures kuulates samal ajal muusikat põletasin keskmiselt 1 kcal minutis rohkem. See teeb lisa 55 kcal.

Õhtul kiired venitused Powerplatel ja saunaringid taastumise kiirendamiseks.

Usun, et homme, kui unevõla tagasi olen maganud, on enesetunne hoopis tugevam ning see väljendub ka trennis.

Homme jalatrenn Revalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa endal midagi tuksi ei karda keerata selliste burneridoosidega? Krooniline stressreaktsioon neerupealiste üleaktiivsusest + võimalik kilpnäärme alatalitlus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa endal midagi tuksi ei karda keerata selliste burneridoosidega? Krooniline stressreaktsioon neerupealiste üleaktiivsusest + võimalik kilpnäärme alatalitlus?

4-6 kapslit on soovitatav päevane doos. Tavaliselt tuleb pigem karta, et lisandites liiga vähe toimeaineid on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul kiired venitused Powerplatel ja saunaringid taastumise kiirendamiseks.

kuum-kuum või kuum-külm-kuum?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa endal midagi tuksi ei karda keerata selliste burneridoosidega? Krooniline stressreaktsioon neerupealiste üleaktiivsusest + võimalik kilpnäärme alatalitlus?

Seal on tibake kortisoolireaktsiooni allareguleerijat sees, vähevõitu muidugi.

Aga kilpnääre, millest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama"

Nagu eestlaste peopidamisviisid, nii ka kaalulangetus. Kui eilne hommikune kaal polnud veel kalorikärpele reageerinud, siis õhtune pani suu ammuli. Ja kui teada, kui suur on sinu õhtuse ja hommikuse kaalu vahe, saab teha prognoose. Kui siia retsepti lisada veel tänane 10,5 tunnine uni, oligi hommikuseks tulemuseks 1 kg kaalulangust võrreldes 26.07 kaaluga. Üks asi on muidugi see, et pikem uni vähendabki kaalu. Samamoodi vähendab lühike uni öist kaalulangust ja seda tuleb ühelt teisele režiimile üle minnes arvestada.

Aga millest ma rääkida tahtsin, et kaalulangus toimubki teinekord viivitusega. Siin on muidugi palju erinevaid muutujaid, mis seda mõjutavad. Mõni ehk ütleb selle peale, et oluline on kaalulangus nädala lõikes. Nõustun. Kui tavainimeses tekitab iga päev kaalumine stressi, siis kaalu tõesti kord nädalas ja toimivate kavade puhul on edasiminek nähtav.

Ma aga arutleks veidi. Eile polnud isegi jõusaalitrenni, seega jäi see kulutus ära, kuid kaal langes ikkagi. Samas jäi ära ka trennijärgne sheik(ja paarsada kalorit) ning Amino Rushi annused, seega ei saand keha ka kreatiini, mis vett kinni hoiaks. Siia võib lisada veel soola ja palava ilma ja mille iganes. Ühesõnaga muutus ületas mu ootused. Arvatavasti pendeldab kaal edaspidi ka ülespoole tagasi, aga see on OK, sest 81,5 kanti peaksin kaaluma alles järgmise nädala lõpuks. Graafikust ees olla on rahustav.

Ahjaa: mida tahtsin veel öelda. Ka vorm saabub viivitusega. Kui ma võtan nüüd alla nt -500g nädalas, siis MINUL õnnestub ideaalset päevaplaani hoides võtta iga päev alla täpselt 100g, mis on ka suht lähedal piirile, palju keha üldse päevas rasva jõuab põletada. Aga kui ma kaotasin ühel päeval korraga -500g, kas ma jäin siis 400g lihasest ilma? Või olin järgmiseks päevaks poole kilo rasva võrra teravam?

Ei. Suurem kaalulangus on ikka tingitud veehulgamuutusest, glükogeenivarudest ja võib-olla ka soolestiku rütmist. Kuna keha aga veesisalduse taastab ja kaalu hoida õnnestub, siis järelikult toimus nädala lõpuks kaalulangus ikka rasva arvelt. Natuke teravam võib olla ka järgmiseks päevaks(vesi), kuid minul avaldub see kaalulangus pildis siis, kui kaalunumber püsima jääb, nö numbrid kinnitada õnnestub.

Kuna ma olen 2 päeva tublilt dieeti pidanud, lubasin endale täna veidi maitsvama ja ka suurema hommikusöögi. :D Tunnikest aeroobset ma täna küll ei tee, kuid tugev jalatrenn on ees küll. Ja kui õhtune kaal näitab liigset tõusu, küll ma siis õhtusöögi kogust reguleerin.

Vaba päev võimaldas hommikusöögi kalla rohkem vaeva näha, seega sõin külmade keedetud munade asemel kookosrasvaga praetud, salatimaitseaine ja mingi Maggi idamaise kastmega mune

post-3216-0-00218700-1343471481.jpg

Süsivesikuallikaks oli kaerakliipuder, mille 150 ml(ca 70g, ~30g süskareid) täitsid taldriku üllatavalt hästi! Üks mure mul tegelt kogustega on: kuna köögikaal on kadunud, hindan putrude/riisi jms koguseid silmaga ja sealt võib tulla kas vahe tegeliku kalorivajadusega.

Võtsin Paul Eerikust šnitti ja kasutasin erandlikult oma aia ande.

post-3216-0-03213700-1343471335.jpg

Korrektuse huvides lisan pildi ka taustast. Nimelt hommikusöök ei möödunud köögis vaid õues võrkkiiges. Siin teile pilt murust. :D

post-3216-0-19025900-1343471326.jpg

Kuniks söök valmis, panin sisse veidi aminohappeid, siis 2 kps Burnerit ja enne sööki 5 ml(lonks) kalamaksaõli.

Söögikorra lõppu 200 ml 2,5% piima, must kohv ja multivitamiin.

Täna Revalisse jalatrenni, kui ilm veidi jahedam ehk 19.00st. Võite liituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×