Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tervist, viimaks.

Võtan kokku vahepealsed sündmused.

NAKi lõpurännak

Seda iseloomustab hästi ingliskeelne sõna "OVERKILL". Kokku oli distants ca 63 km ja ajaks ca 25 h. Meie grupp otsustas mitte magada ja see oli hea, sest juba pärast kõige pikemat toidupausi: 40 min, oli väga raske ennast uuesti käima saada. Overkill seetõttu, et juba poolel maal hakkavad jalalabad valutama ja distants on selline paras "treeniva" iseloomuga. Veel samapalju valude ja väsimusega vantsida on sama hea kui biitsepsile trennis 30 seeriat teha: täielik karuteene ja ei oma mingit eesmärki. Mis mul rännakul tunda andsid: trapets oli kange nagu lauad oleks sisse löödud, kott soonis õlgadesse, alaselg valutas, puusad valutasid, sest sidusin rakmed nende ümber, et selg raskusest vabastada. Sinna langev raskus hakkas aga soonima ja päädis närvivaluga tuharas. Põlved andsid tunda ja kõige enam muidugi need krdi jalatallad. Tibusammul 30 km astuda, iga paari km tagant puhates ja ikka edasi ja edasi... nagu ma oma proua Leitnandile ütlesin: kõige raskem ja perverssem kogemus, mis mu elus olnud on.

Massaaž Gmasteri juures

Pärast rännakut saime 2 nädalasele puhkusele ja premeerisin end ühe massaažiga. Otsustasin Gmasteri oskusi proovida. Tal on jällegi oma lähenemine nagu igal massööril, tegi mulle sellise lõõgastava massaaži ehk siis eriti valu ei pidanudki kannatama. Võiks öelda, et oli seega õnneliku lõpuga? Enne viis muidugi läbi erinevad rühi jms testid. Olen vist teenistuskõlbulik küll.

Et kes tahab Tartus või Tallinnas Gmasteri teenuseid kasutada, siis: www.teiping.ee.

Trennid ja haigus

Viimased paar NAKi nädalat trenni jälle ei jõudnud. Puhkusele tulles jõudsin teha ühe trenni Revalis, ühe Tulbi spordiklubis ja viimaks tutvuda ka Sparta uue suure Spordikubiga. Uued masinad Spartas on tõesi head. Juba Oti poolt mainitud seljatrenazöör avaldas tõesti muljet.

Siis aga tabas mind selline tore haigus nagu kõhunäärme paistetus või kuidas seda nimetada. Põletik öeldakse vist raskema vormi kohta. Paar käiku haiglasse, paar päeva valudes, paar tilgutirallit keset jõulupühasid ja nüüd on juba enesetunne valutu, vahepeal kergelt ebamugav. See tõi aga kaasa järgneva. Paar kuud ei saa ma süüa: rasvast, praetut, haput, raskestiseeditavat toitu. Gaseeritud jooke, alkohoolseid jooke+välistatud muud mürgid. Isegi piima ei soovitata. Samas kohvi mustalt juua ei tohi, ainult piimaga. :blink: Trenni ei tohi ka lammutada.

Ei kujuta ette, mis saab, kui pataljoni tagasi jõuan. Kui praetud liha süüa ei tohi, siis kuivab niigi väike valguannus veel väiksemaks. :(

Trenni olen nüüd kaks päeva siiski teinud. Eile terve keha iluvõimlemine lasteraskustega, täna vähe asjalikum ülakeha trenn. Vorm on aga langenud, lihas on tühi ja jõud väike. Kui vahepeal kaalusin isegi üle 90, siis täna 85 kopikatega: paar päeva söömata tegid oma.

Mis ei tapa, teeb tugevaks.

Jõudu ja ilusat vana-aasta lõppu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga jah: niidisokid ja nende peal villased on jalas(et hõõrdumist vähendada), talki on kõik praod täis, saapad hülgerasvaga üle tõmmatud, et vesi pragudest sisse ei imbuks, kott halvaast punnis ja metalit täis playlist telefonis.

See ya in about 36 hours.

Viska need villased sokid kohe prügikasti, kui rännakule lähed! Päris tõsiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paratsetamooli ja NSAIDidega ei tasu jamada dehüdratsiooni riskiga tingimustes.

Täpsusta?

Paratsetamooli glutatiooni kulutavast mõjust ehk rahvasuus maksatoksilisusest saab üle tsüsteiiniallikatega, nagu vadakuvalk või ACC... Doriani vitamiinis peaks ACC sees olema.

Tsüklooksügenaasi inhibiitorid nagu ibukas ahendavad veresooni ja kiirendavad vere koagulatsiooni, suurendavad infarktiriski, selle vastu aitab vast suvaline pumbatoode.hakatuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...selle vastu aitab vast suvaline pumbatoode.hakatuseks.

Ahjaa. Unustasin mainida, et lõpurännaku üle elamiseks kasutasin muidugi ka trennieelseid erguteid. Natuke läksin taktikaga alt: võtsin esimese laksu natukene liiga vara ja tõmbasin end siis liiga tühjaks. Samas ma tean, miks nii vara võtsin: et seda "eemaloleku" efekti saada. Kui tolles olukorras koguaeg oma tegevusele mõelda, tundub distants kindlasti 2x pikem ja vaimule rusuvam.

Varustasin ergutitega ka oma jaokaaslasi ja pärast rännakut pidid ka skeptilised esmatarbijad tõdema, et toidulisandid töötavad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin Revalis ülakeha trenni. Suurematele lihastele 2 harjutust, väiksematele 1.

Täna tegin alakeha. Reie nelipeale 3 harjutust, tagaosale 2, säärele 2, lõppu ettevaatlikult kõhtu(6 seeriat) ja alaselga 1 harjutus. Käisin täna perearsti juures ja too maalis olukorrast veidi ilusama pildi, aga trennis lammutamise eest hoiatas. Seega rasket kükki täna ei teinud ja jalapressil võtsin ka kergelt. Samas superseeriad jala sirutusel võtsid reie korraks lödiks küll. Jalatrenn oli üldse raske: süda peksis, mis hirmus ja vererõhk möllas. Kas süüdi on vahepealne treeningpaus või haigus...

Ahjaa: kui eile kaalusin ~85,4, siis täna juba 86,1. Taastun.

Homme tuleb vist firma jõulupeo tõttu trennivaba päev, aga laupäevaks üritan korraldada trenni ma noore sugulasega, kes ka võistlema tahab minna, Tulbi Spordiklubis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta viimane trenn möödus Tulbi Spordiklubis noore sugulasega, kes esimest korda lavalaudu kulutada kavatseb kevadel Reval Cupil.

Kuna tal oli kavas selg ja käed, siis tegin sama.

Esimese harjutusena lõuatõmbed vastaval trenažööril.

Mul 4x12-15, tal ca 4x8-10

post-3216-0-61976000-1325344440.jpg

post-3216-0-77237900-1325344457.jpg

Teine harjutus kangi tõmbed ettekallutatult 4x10-15(oleks võind teha ka 6-8, aga täna nii)

post-3216-0-99347000-1325344471.jpg

post-3216-0-05105700-1325344529.jpg

Ploki alla tõmme kitsa althaardega 4x8-12

post-3216-0-38962400-1325344699.jpg

Trenažööril sõudmine. Sarnane Sparta uue seljatrenažööriga. Päris hea masin, liigub vastavalt seljalihaste anatoomiale.

4x10-12

post-3216-0-91969200-1325344777.jpg

Siis läks käte nuhtlemiseks.

"Ehmatamiseks" tutvustasin sugulasele üht väljakutset. Panete kangile raskuse, mis on suht lähedane teie biitsepstõste 1x maksimumile(varuga). Seisad treeningpartneriga vastamisi, üks teeb laia haardega ühe tõste, all võtab kangi kitsa haardega teine paariline ja teeb ühe tõste ja nii vaheldumisi, kuni olete teinud mõlemad nt 8 kordust. Teisel seerial vahetate haarde laiused.

See oli juba paras pähkel. :D

Kolmandaks seeriaks tutvustasin talle 21. Teate küll: teete 7 kordust ainult ülaltfaasi, 7x alafaasi ja lõppu 7 täiskordust biitsepsit.

post-3216-0-69540700-1325345189.jpg

Teine harjutus biitsepsile ja piisab küll: pole mõtet 6 harjutust teha nagu alles ükspäev kuulsin. Ka sugulasele soovitasin panna rohkem rõhku suurtele lihasgruppidele. Käed kasvavad niikuinii esimesena.

Kaldpingil hantlitega kõverdused

3x 8-15

post-3216-0-28483200-1325345272.jpg

post-3216-0-23536000-1325345410.jpg

Triitsepsile kitsa haardega surumine. Selle alguses panin kangile 40 kg soojenduseks. Sugulane vastu, et selleks hetkeks polnud enam miski soojendus. :D

3x, viimasel 8x90

Ploki surumine pingile toetudes. Seda näitas mulle dieedi ajal Ivo Pärle. Tänane plokk oli küll võõras ja nurk ilmselt liiga kõrge, aga muidu väga hea isoleeriv harjutus.

3x10-15

post-3216-0-19057700-1325345858.jpg

post-3216-0-82455600-1325345866.jpg

Soovitasin sugulasele ka FASTi tõsterihmad osta. Mitte igal seerial kasutada, aga viimasel, "kogu-raha-eest" seerial. Raskused on tal sellised, mida enam hoida ei jõua. Tõsterihmad annavad seljatrennis eriti hea tunnetuse, suunates energia treenitavale lihasele, mitte käsivarrele. Muidu ongi nii, et käed saavad suurema koormuse ja paisuvad nagu kasvaja, aga seljale jääb väheks.

Ilusat aastavahetust, tänan kõiki fänne mulle kaasa elamast, loodan, et see aasta oli teile produktiivne.

Minu uueaastalubadus on sama, mis igal aastal: kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sõbrad.

Esimene nädal Палдиски kuurortlinnas on möödunud ja nädal lõppes positiivsete emotsioonidega: kahe triibu võim on uimastav. :rolleyes:

Aga trennist. Esmaspäeval sai Tagalapataljoni jõusaalis tehtud täiesti arvestatav rinna-õla trenn. Lamades surumist sai tehtud püramiidi stiilis, 20 kgse sammuga 40-120 kg e 5 seeriat, viimasel seerial 120x6, mis annaks maxi sinna 140 alla. Ehk siis jõud nagu püsiks. See on hea. See ongi eesmärk.

Jõusaali oli isegi uusi masinaid toodud! Üks eriti hea smithi masin firmalt Jones. See võimaldab kangi asendit puris ka edasi-tagasi muuta. Jooksis hästi, mugav.

post-3216-0-20434800-1325880664.jpg

Trosside ristamise plokk oli ära parandatud ja stend endiselt Ott Kiivikase treeningkavu täis... :P

Siis järgnesid aga erinevaid administratiivseid tegevusi täis päevad ja trenni ei jõudnud. Neljapäev oli paljulubav, aga siis sõitsime oma puksiirmasinaga eepilisse porimülkasse ja vajasime ise väljatirimist. Oma lõunasöögi sain lumehangest kätte alles siis, kui teised õhtusöögile läksid. :wacko:

post-3216-0-32738900-1325879783.jpg

Täna tegin lõpuks jalatrenni Tulbi Spordiklubis. Kas uueaastalubaduste tõttu, aga rahvast tundus rohkem. Peremees Poljakov ise oli ka kohal, tegi veel hea hinna Red Bullile ja puha. :P

Ahjaa: kuna lõuna on 1 ajal ja trenni jõudsin viiest, siis läks käiku tavapärane esmaabi: Amino Rush ja lihtsüsivesikud trenni ajal.

Soojenduseks säärte sirutusi 4 seeriat

Proovisin ka reie kakspea soojendamist enne põhiharjutusi: 3 seeriat.

Seejärel too Tulbi eriline jalapress. Nagu ka Kalmus kunagi tõdes: kui teha jalapressi ilma kükita, peaks eelnema korralik soojendus. See tõdeski, et esimesed seeriad tundusid rasked, aga lisasin aga kettaid juurde ning jõudsin küll.

Kokku ca 6 seeriat, viimane pikendatud seeria e vähendasin raskust 2x.

Kui mõned uute harjutuste proovid kõrvale jätta, järgnes:

Kükk kang rinnal 3 seeriat. Trenni lõpus tehtuna suht raske, aga samas lihased olid soojad ja sooritus mõnus.

Lõppu veel 4 seeriat sirutusi, raskelt.

Kõhuli trenazööril 6 seeriat.

Säär jalapressil 4 seeriat.

Säär istudes trenažööril 2 seeriat.

Kõht+alaselg.

Kodanik Zhasni on minu eemalolekul head materjali tootnud.

God I miss that life...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krd Kirp, ikka tegid kükke. Olgugi et eestkükke, aga oleksin ma teadnud, siis oleksin sind piitsutama tulnud!

No vaikselt vist hakkab tüürima sinnapoole, et peaksid tunnistama hakkama, et sa sõjaväes kuidagi jõudu ei kaota. Praegu tundub rind olema tugevam kui eales varem, aga noh eks aega on veel lõpuni kah, et korralik edasiminek teha:-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krd Kirp, ikka tegid kükke. Olgugi et eestkükke, aga oleksin ma teadnud, siis oleksin sind piitsutama tulnud!

No vaikselt vist hakkab tüürima sinnapoole, et peaksid tunnistama hakkama, et sa sõjaväes kuidagi jõudu ei kaota. Praegu tundub rind olema tugevam kui eales varem, aga noh eks aega on veel lõpuni kah, et korralik edasiminek teha:-).

Eks see ole tahtmises kinni. Võiksin ka käega lüüa, aga ei tee seda. Plussina tõestan, et kahtlejad eksivad.

Kas ma nüüd tugevam kui kunagi varem olen, aga üritan hoida, mis hoida annab. Kuukese saab trenni teha, siis jälle mets... aga vähemalt reserv tuleb lähemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin Tulbis selja ja kätetrenni. Laupäevast hoolimata oli ka peremees Poljakov kohal ja treenis usinasti kliente.

Soojenduseks tegin sõudeergomeetrit, mis seljatrenni algusesse ilusti sobib.

Vaadanud, kus ruumi on, sai esimeseks harjutuseks:

laia haardega lõuatõmbed trenažööril 12, 10, 8, 10

Kangi tõmbeid ettekallutatult täna ei teinud(muidu üks põhiharjutusi). Et seda esimese harjutusena ei teinud, oli energiat ja selgroosirgestajas veel jõudu, et teha:

kangi otsa tõmbed 12, 10, 8, 10 (harjutus, mida tunnen, et oleks vaja rohkem teha, et selja paksust arendada)

post-3216-0-16801500-1325971046.jpg

Sõudmine trenažööril 4x 15-10, vaheldasin haardeid, viimase seeria lõpus poolikud.

Kitsa neutraalse haardega ploki tõmme ülalt 3x15-10 (kiirema tempoga)

Kitsa haardega surumine 3x

Ploki alla surumine 3x

post-3216-0-64630800-1325971136.jpg

Biitseps trenažööril 3x

Tegu päris hea trenazööriga, mis sunnib küünarnukke paigal hoidma. Pilt kodulehelt:

post-3216-0-36890000-1325971016.jpg

NB! Rene, paranda kodulehel ära, et Tulbi jõusaal on sisustatud Deca seadmetega. Otsides pilti fraasiga "deca biceps", tuli ette hoopis midagi muud kui Teca seadmed. :rolleyes::D

Biitseps istudes hantlitega 3x

Rene juhendamisel vihtus trenni teha ka vist üks tulevane Eesti meister bodyfitnessis, kui tohin taas poleemikat tekitada. Vähemalt välimusega peaks küll lööma. :rolleyes: Ei löönd neiu risti ette ei jõutõmbe, sumo jõutõmbe ega muude harjutuste ees, kus meestelegi silmad ette tegi.

Homme puhkus ja taastusprotseduurid, rinnatrenn loodetavasti esmaspäeval pataljonis koos kaasvõitlejatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massaaž Gmasteri juures

Pärast rännakut saime 2 nädalasele puhkusele ja premeerisin end ühe massaažiga. Otsustasin Gmasteri oskusi proovida. Tal on jällegi oma lähenemine nagu igal massööril, tegi mulle sellise lõõgastava massaaži ehk siis eriti valu ei pidanudki kannatama. Võiks öelda, et oli seega õnneliku lõpuga?

Kas see Gmaster on lühend sõnadest GAY Master?

gay-master.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh my! Tänane uni on rikutud...

Ma olen ikka arvanud, et midagi G-uniti vms seotut. Seega ei usu. Ei tundunud küll nii. Või kui on, siis mitte eriti osav.

Siin on kaks varianti: Kas see meeldis sulle, mis sinuga tehti või ei meeldinud... Mõlemad on natuke kaldega variandid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on kaks varianti: Kas see meeldis sulle, mis sinuga tehti või ei meeldinud... Mõlemad on natuke kaldega variandid :rolleyes:

No ta ju ütles, et valus ei olnud ja õnneliku lõpuga!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nali naljaks.

Täna on biitsepsid valusad, mis hirmus. See ei ole minu puhul sage nähtus. Täna oli trennivaba päev ja ette said võetud taastusprotseduurid Kalev Spa veekeskuses.

Nagu alati, on ka täna pärast seda enesetunne väga hea, rahulik, lõdvestunud. Eeldan, et traditsiooniliselt tuleb ka hea uni.

Kui homme vähegi reservaega üle jääb, lähen suurema seltskonnaga jõusaali, kavas rind ja õlg. Võtsin lõpuks väkke kaasa ka oma randmesidemed, tõsterihmad, põlvesidemed ja paksu tõstevöö. Seega proovin järgmine kord sidemetega kükki ja näen, kuidas jalgade jõuga seis on.

Praegu keerasin ühe kohupiimatoru ja Prode90 sheigi sisse ja ootan Une-Matit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp miks sul kahe käe sang t- kangi juures oli kui raskus on paras ühele käele?.... :D Ma vaatan ,et sa oled Tulbis väga sagedane klient juba, Renku on sulle vist korraliku motivatsioonipaketi välja pannud... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp miks sul kahe käe sang t- kangi juures oli kui raskus on paras ühele käele?.... :D Ma vaatan ,et sa oled Tulbis väga sagedane klient juba, Renku on sulle vist korraliku motivatsioonipaketi välja pannud... :D

ZING! Eks need paremad päevad ole seljataga... ja samas ka alles ees. Mäletan, et enne väge tegin kangi otsa tõmbeid sama raskusega, mis ettekallutatult kangi tõmbeid e 80 kg oli ikka lisaks kangile peal. Viimane kord tegin viimasel seerial 10x65 aga see-eest ilusa tehnikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see Gmaster on lühend sõnadest GAY Master?

wow, kui vaimukas :o

Mu nimi on Georg, sellest ka see G.. ja master on sellest, et nii palun minu poole tulevikus pöörduda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval oli siis rinna-õla trenn ja saal uueaastalubadusi täitvaid sõdureid täis. Hommikul oli enesetunne paljulubav, aga õhtuks andis magamatus tunda ja pidin piirduma 6x110 kg lamades surumises. <_< Tegin 4 seeriat lamades surumist, 4 seeriat kaldpingil smithil surumist ja 4 seeriat kaldpinnal lendamisi. Kuna loodan laupäeval ka rinnatrenni teha, siis 3 harjutusega piirdusingi. Lõppu õlale smithil surumist 3 seeriat, kaldpingil lamades 1 käega lendamist 3 seeriat ja ettekallutatult lendamist 3 seeriat.

Eile oli päris palju aega, aga jätsin jalatrenni ikkagi tänasesse. Tegin hoopis tunnikese ratast. Olgem ausad: pole ammu aeroobsele eraldi rõhku pannud, aga üldise töövõime huvides ikka peaks. Täna oli tunniplaanis vastupidavustreening, seega sai veel tunnike jooksu tehtud. Läbi lörtisise, libeda ja kõike muud pakkuva Paldiski. Nägin nii laudadega kinni löödud maju kui ka uut Konsumit.

Pärast õhtusööki ootab ees jalatrenn. Kui ei eksi, siis üle poole aasta proovin sidemetega kükkimist. Midagi väga rekordilist ei oota. Peaasi, et õhtusöök sees püsib ja lihaseid veidi suuremate raskustega stimuleerida saab. Üks reamees tahtis ka, et ma talle jalaharjutusi ette näitaks. Saab näha, kuidas ta sammu peab. :P

Tänane päev tõi veel sündmusi, aga see jääb kajastamata...

Pärast trenni teen kokkuvõtte kui aega leian.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn.

Soojendus spinningurattal 10 min.

Kükk kang turjal: 12x50, 10x70, 8x90, 6x100, 4x110, 6x120, 4x140

Hackkükk kang seljataga: 10x40, 8x40, 8x40

Käärkükk kantlitega(saali otsa ja tagasi): 13x12, 15x12, 15x16 kg

Sirgete jalgadega jõutõmme hantlitega: 15x12, 15x 14, 15x 16, 15x 21 kg

Säär istudes trenažööril: 12x 30, 12x30, 15x30, 15x30(paus 1 min)

Et 140 turjale sai võetud, tegi meele rõõmsaks. Eks selles ole "süüdi" ka mehine annus Workout Shocki. :P Selline tühja koha pealt pingutus võttis aga suht tühjaks, seega teisi harjutusi tegin rohkem korduste peale jne. Sidemeid peaks ka uuesti sisse töötama. Järgmine jalatrenn peaks olema esmaspäeval, seega maht isegi enam-vähem. Aeg surub alati peale kui õhtusöögi ja rivistuse vahel trenni teha.

Kuna see pole enam mingi saladus, siis täna juhtus meil selline kahetsusväärne asi:http://www.delfi.ee/...a.d?id=63763486

Isiklikult ma teda ei tundnud, kuigi elasime samal korrusel. Seega ei oska teemat kommenteerida ja ega eriti ei tohigi kommenteerida.

Nüüd õhtul, trenniväsimusest võimendatuna mõjub see kuidagi eriti rusuvalt, aga pole hullu, saame hakkama.

Lisaksin siia vaid targad sõnad, mida kaplan tema mälestuseks lausus:

"Jumal, anna mulle meelekindlust

leppida asjadega, mida ma ei saa muuta,

julgust muuta asju, mida ma saan muuta

ja tarkust nende vahel vahet teha."

Puhka rahus, kaasvõitleja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli kavas intervallkardio. Tegin spinninguratast 1 min spurti e püsti sõtkumist, 3 min taastumist. Kokku ca 30 min. Pärast kõhtu ja alaselga. 3x 1,5 min "plangu" hoidmist, paus 1-1,5 min. Kõhule veel 3x25 ülakeha kõverdusi. Alaseljale 3x15 ettekallutusi kang turjal.

Homme selg ja biits Tallinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile nagu plaanitud, Tulbis Selg, trapets, biitseps. Triitsepsi lükkasin tänasesse, sest päev enne rinnatrenni seda treenida pole teatavasti mõtet.

Seljale oli kavas:

Kangi otsa tõmbed 12x40, 10x50, 8x60, 8x70, 8x80

Lõuatõmbed trenažööril 4x 12, 12, 8, 10

Hantli tõmme küljele 12x 30, 10x35, 8x40, 8x50

Kitsa althaardega ploki tõmbed ülalt 15x, 12x 13x

Trapetsile õlakehitused kangiga 4x

Biitsepstõste kangiga 12, 10, 15

Biitseps trenažööril 4x

Tulbi saalis olev kaal näitas tossude ja dressidega 85,3 kg. Kaal pidavat +/- kiloga eksima, aga ka käe veresoontest ja üleüldisest reljeefsusest järeldasin, et kaal on veidi langenud. Või õigemini jäänud sinna, kuhu haigusega langes. Veits pekki võiks ju maha lihvida, KUI see ei tähenda tühja kõhu kannatamist niigi positiivsusevaeses kasarmus.

Muutunud päevaplaani tõttu otsustasin õhtul kähku Fitshop Spartast läbi käia. Prode90 oli otsas, vadakuvalk samuti otsakorral. Kusjuures viimasel ajal(vist tõusnud treeningaktiivsuse tõttu) on kõht kasarmus nii tühi, et olen 3x päevas sheiki teinud. Vadakuks võtsin traditsioonilise Hera80 ja lemmikmaitse karamelli. :)

Lisaks võtsin Olimpi Chela MZB, mis mulle alati suurepärase sügava une annab. Kindlasti aitab ka krambiohtu vähendada.

Aga tuli veel üks suurepärane mõte, mida tarbida võiks. Veel õndsal ülikooliajal testisin, kuidas mõjub Olimpi NoPreload. Mäletan tollest kogemusest märkimisväärt pump-efekti ja soliidset ergutavat mõju. Arginiini polegi ammu võtnud. Hind tundub küll esmapilgul soolane, aga kui arvestada, et sealt saab kätte AAKG, beeta-alaniini, ergutava efekti, vitamiinid jpm, siis kannatab ära.

Hiljem jagan nippe, kuidas totumist valgurikkamaks teha kitsastes tingimustes.

Aga ok, ega siin nalja pole. Laksud sisse ja trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×