Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Needless to say, jalad ja eriti tagumik on täna nii kanged nagu oleksin osalenud Pulp Fictioni keldristseenis. Hetkel sõidan sõbraga Tartusse, täna 16-20 olen Eedenis viimast päeva tööl ja homme: Adios, Tartu! Kes tahab tulla kaastunnet avaldama, siis täna on seks viimane päev. Ärge ainult viimasel hetkel poodi sisse hüpake :lol: Täna õhtul saab vist jalatrenni täispikk video ka üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihopsti!

Söön siin hetkel trennijärgselt Alma kodujuustu ja leidsin vaba hetke, et blogi uuendada. Olen nüüd lõplikult Tartu maha jätnud ja resideerun hetkel Tallinnas. Täna oli vaja trenni teha. Mõtlesin, et milline klubi küll selle õnne osaks saab. Esimene eelistus oli Eesti oma Gold´s Gym, kulturistide meka Reval-Sport. Oh seda õnne: Revali šeff Aldur tuli mulle ses osas vastu, niiet saan oma viimased trennid sel ja järgmisel nädalal seal teha. Siinkohal lükin osavalt sisse väikse reklaami: Reval-spordi superpakkumine!

Kavas oli rind ja biitseps. Juba teel saali kohtasin kohalikke püsikliente Jevgeni Kuzmini ja Mihkel Jakobsoni, trenni lõpus saabus saali SUUR Alo Nurmsalu jne.

Otsustasin trenni kaasata Revali laia masinatevalikut, et sooritada ka harjutusi, mida muidu teha ei saa.

1)Lamades surumine

8x90

6x110

4x130

2)Kaldpinnal kangi surumine

8x70

6x90

5x100

Kaldpinki on Revalis hea teha, sest erinevalt Tartust on siin selleks eraldi maa küljes kinni stabiilsed pingid, tänu millele saad rohkem jõudu rakendada, ilma et pink paigalt liiguks jne.

3)Lamades trenažööril surumine

12x50

8x70

15x60

4)Trosside ristamine 12x, 12x, 15x

5)Biitseps scottpingi trenažööril. Tartus nii head trenažööri, mis biitsepsid nii valusaks võtab, nagu treeniks sääri, ei ole.

3 seeriat

6)Biitseps sellel trenažööril paar seeriat:

Harjutustepank

Samuti vahelduseks hea: käsi on fikseeritud, ei saa hakata mustalt tegema.

Lisan ženja blogisse ka ühe video tema vägitükist. :P

PS! Jalad ja tuhar on endiselt käärkükist valusad, aga täna liigun juba natukene paremini kui puujalaga piraat.

PS!PS! Kes täna Revalis mu showst osa ei saanud, need ärge muretsege: "I´ll be in town the whole week!"

Aga ok. Elu on lühike. Carpe diem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häiris silma see, et spotteri eesmärk on julgestada, vajadusel motiveerida, aga mitte aidata raskusi liigutada. Kui kang on ikkagi silmnähtavalt üles liikumas, siis pole vaja kangi näppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häiris silma see, et spotteri eesmärk on julgestada, vajadusel motiveerida, aga mitte aidata raskusi liigutada. Kui kang on ikkagi silmnähtavalt üles liikumas, siis pole vaja kangi näppida.

Tõsi. ženja oli natukene liiga agar abistama. Ilmselgelt ei ole minu võimetega kursis. Mõni vend on tõesti selline, kellel jõud järsku otsa saab ja kang alla kukub. Mul on seda treeningstaaži ikka niipalju taga, et suudan endast piisavalt väja pigistada. Kang liigub kasvõi aeglaselt, aga ikkagi liigub nii kaua kuni vähegi jõudu on. Ideaalseks julgestamiseks peab abistatavat tundma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alo poolt väga võimas sooritus. Aga pealtvaatajal muidugi võimatu teada palju reaalselt Jurka aitas. Ehk turvata on vaja, kuid kas reaalselt ei oleks parem kang kätte anda siis vaadata ning vajadusel sõrmeotsega aidata...?

Sest kokkuvõttes kang vaevalt nii suurte kogemustega mehed lataki alla vajub ning kangi otstes ka kaks meest veel ju.

Minu arvamus. Vbl vale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alo poolt väga võimas sooritus. Aga pealtvaatajal muidugi võimatu teada palju reaalselt Jurka aitas. Ehk turvata on vaja, kuid kas reaalselt ei oleks parem kang kätte anda siis vaadata ning vajadusel sõrmeotsega aidata...?

Sest kokkuvõttes kang vaevalt nii suurte kogemustega mehed lataki alla vajub ning kangi otstes ka kaks meest veel ju.

Minu arvamus. Vbl vale...

Millest sa Holger räägid? Alo jaoks ei ole oluline, palju ta surub, vaid lihase töötlus. Ega ta rekordite raamatusse sellega ei trügi, vaid see on lihtsalt trennivideo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest sa Holger räägid? Alo jaoks ei ole oluline, palju ta surub, vaid lihase töötlus. Ega ta rekordite raamatusse sellega ei trügi, vaid see on lihtsalt trennivideo.

Täpselt. Mõtlesin oma kommentaari all seda, et Üliharva olen näinud, kuidas julgestaja aitab kaasa terve soorituse vältel. Kui tehakse "forced/assisted" kordusi, siis tavaliselt ikka viimaste korduste puhul aidatakse nõksa kaasa. Mitte nii, et kohe algusest peale on käed küljes ja aidatakse. Niimoodi tekib mulje, et miks kohe kergemat kangi ei pane? :P

Kuid muidugi ega ma loll pole. Näen asjal veidi pointi küll - kui Alo tahab maksimaalselt pingutust lihasele pakkuda, kuid ei tea palju need täpsed "grammid" olema peaksid - Siis lihtsam panna väga suur raskus peale ning suruda nii nagu tuleb ja spotter lisab täpselt niipalju juurde, kui Alol enda puudu jääb. Maximaalne lihastöötlus garanteeritud tõesti... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Holger äkki aitab sellest targutamisest..?

Pole ju targutanud. Kiidan sind. Arutlen lihtsalt põhjuste üle miks sa tegid nii nagu tegid. Kuna paljud oma treeningmeetodite põhjuseid ei avalikusta siis ei olegi muud varianti kui foorumis mõtiskleda. :)

Sa ära pane tähele, lammuta edasi kõik on super! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna päevad on loetud ja minu elutee jätkub suure isamaa armastuse taktikepi all, otsustasin nagu ei kunagi varem viimasel saalitrennipäeval panna kõik välja või kõik sisse nagu jõustõstjad ütlevad ning uuendada oma tippmarki lamadessurumises. Siin on videosüüdistus tehtud teost.

Ning juba homme ratsutan naerusuil vastu uutele väljakutsetele, mis on täis naeru, nuttu, kirge ja särtsakust.

Kui nüüd režissööri kokkuvõttele midagi lisada :lol: , siis jah, homme on minek Kalevi jalaväepataljoni Paldiskis. Kui mõni teist mind seal näeb, siis ärge peljake ligi astumast.

Mõtted ja tunded on umbes samad, mis Mikk Raudsepal tema blogis. Iga algus on raske ja tavaliselt kulub veidi aega, enne kui mina inimesi usaldama hakkan ja oma huumorimeele valla lasen. Aga kui see juba kord tehtud, siis on tervel seltskonnal edasine elu lõbus. :D

Kaasa pakisin järgmiseks kuuks sellise lahingmoona:

3 kotti FASTi Prode90, et varustada keha aeglase imendumisega valguga. Täiendab päevast valguannust ja ehk aitab veidi lihaskadu vähendada.

1 purk FASTi Omega3, sest armee menüü pole just kõige täisväärtuslikum ning tervise eest oleks vaja ka seal hoolt kanda.

1 pakk Olimpi Chela MZB, et palavatel suvepäevadel keha magneesiumiga varustatud oleks krampide vältimiseks.

Loodan, et saan neid ka kasutada. Eks näeb.

Üritan ka edaspidi blogi vaikselt täiendada, nutitelefon võimaldab netti pääseda küll. Tahaksin teieni tuua, kuidas on sportlase elu sõjaväes, sest olen isegi kuulnud palju erinevaid jutte ja teadmatus on alati kõige hullem variant.

Aga ok, uni tikub silma ja isamaa ootab.

post-3216-1309899210_thumb.jpg

Püsige moodsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga algus on raske ja tavaliselt kulub veidi aega, enne kui mina inimesi usaldama hakkan ja oma huumorimeele valla lasen. Aga kui see juba kord tehtud, siis on tervel seltskonnal edasine elu lõbus. :lol:

Tõesti see on nii. Tegelikult kui mina 2009a Fitshopis Kristjanile ligi astusin ja temalt kui treener-konsultandilt toitmis ja treeningalast nõu küsisin ( tookord oli seda Fitday raames reklaamitud), siis ta oli suhteliselt tagasihoidlik ja tegelikult midagi ei öelnudki. Pidin järgmisel aastal poevahet lugematuid kordi käima, et sinult üldse midagi kuulda.

rambo-m60.jpg

Mul on tegelikult hea meel, et sa lähed. Loodan, et õpid sealt jonnakat järjepidevust ja suurendad oma tahet ükskõik milliste eesmärkide täitmiseks.

Siiralt,

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga asi on millekski hea.

Saadan reamees Konsapi riiki teenima toreda luuletusega, mis mul eile õhtul seda teemat lugedes pähe turgatas:

Aura ära laiskuseudu!

Kaitsevägi sokid kudus!

Selles suhtes, et võimalik, et see luuletus meenutab vana koooli meestele kuulsa hitttelelavastuse "Nõiakivi" loitsu, aga Kirp ongi Fitshop Eedeni oma kivivalvur Ropka!

Vabalt...rivitult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti see on nii. Tegelikult kui mina 2009a Fitshopis Kristjanile ligi astusin ja temalt kui treener-konsultandilt toitmis ja treeningalast nõu küsisin ( tookord oli seda Fitday raames reklaamitud), siis ta oli suhteliselt tagasihoidlik ja tegelikult midagi ei öelnudki. Pidin järgmisel aastal poevahet lugematuid kordi käima, et sinult üldse midagi kuulda.

Mul on tegelikult hea meel, et sa lähed. Loodan, et õpid sealt jonnakat järjepidevust ja suurendad oma tahet ükskõik milliste eesmärkide täitmiseks.

Siiralt,

Rainer

:D See oli veits teine asi: ilmselt olin ma suures tööhoos nagu äri alguses ikka ning elu on mind skeptiliseks muutnud noorte suhtes, kes tulevad suure jutuga, et tahavad maailma vallutada. Aga ma olen rõõmus, et sa ennast tõestanud oled.

Ja kõike head sullegi. Kasva suureks, emme-issi ja minu rõõmuks. :lol:

Ootan veebel Imre Vähit meile üldfüüsilist tegema. ;)

Over and out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D See oli veits teine asi: ilmselt olin ma suures tööhoos nagu äri alguses ikka ning elu on mind skeptiliseks muutnud noorte suhtes, kes tulevad suure jutuga, et tahavad maailma vallutada. Aga ma olen rõõmus, et sa ennast tõestanud oled.

Ja kõike head sullegi. Kasva suureks, emme-issi ja minu rõõmuks. :lol:

Ootan veebel Imre Vähit meile üldfüüsilist tegema. ;)

Over and out.

Selles suhtes, et veeblihärra tuleb seda üritust ehk läbi viima ja reamees Konsapi meeleheitest rõõmu tundma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau rahvas! Kolmas päev 1. jalaväebrigaadi tagalapataljoni 4. rühmas, kuid tundub nagu lootusetu igavik. Vaja ära harjuda selle võõra koha ja tundmatute kaaslastega. Eilne päev oli seni karmim, eks alguses üritatakse ikka ära hirmutada. Täna sai nagu näha vabal ajal isegi vaba aega. Kirss on see, et pesumasinaid pole. Prode90 hoiab kõhu täis ja valgukoguse üleval, lisaks sellele süsivesikute kogusele, mida siin antakse. Arusaadav? JUST NII!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsau rahvas! Kolmas päev 1. jalaväebrigaadi tagalapataljoni 4. rühmas, kuid tundub nagu lootusetu igavik. Vaja ära harjuda selle võõra koha ja tundmatute kaaslastega. Eilne päev oli seni karmim, eks alguses üritatakse ikka ära hirmutada. Täna sai nagu näha vabal ajal isegi vaba aega. Kirss on see, et pesumasinaid pole. Prode90 hoiab kõhu täis ja valgukoguse üleval, lisaks sellele süsivesikute kogusele, mida siin antakse. Arusaadav? JUST NII!

Marja 4 oled või? Ma seal isegi kunagi mõnda aega Tagalapataljoni ülema ülesandeid täitnud, vist aasta oli siis 2006.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×