Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kuskohast kookoserasva osta oleks võimalik?

post-3216-1307111170_thumb.jpg

Põhimõtteliselt kõikidest ökopooidest. Oleneb, kus linnas sa asud? Viru keskuses pidi olema, Tallinnas on veel herne tänaval vist, Tartus seevastu Oa tänaval. B)

Kas meil pole mitte Fitshop Spartas ka külmpressitud kookosrasva müügil? Juhul kui see jälle ära pole ostetud, muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi tsau raffas. Pole Teid mõnda aega rõõmustanud oma kirjatükkidega. Sünnipäevalaps Vähk juba kurtis, et mu miljonid fännid nõuavad uut materjali.

Tänasega võib siis kooli selleks aastaks lõppenuks lugeda. Selja taha jäi kibekiire sessiperiood, mistõttu irdusin veidikeseks virtuaalmaailmast(jumal tänatud) ja pühendusin õppimisele. Tuleb tunnistada, et ka trenni pole eriti jõudnud, paar korda nädalas olen kogu keha läbi teinud kerge pumpamisega. Esimesed võõrutusnähud olid tõsised, sest kui trennijärgne endorfiinilaks ära jääb, pole üldse nii hea olla. Trenni narkomaan ilmselt. Tunnen ennast nagu Kalmus juba. :lol:

Täna lähen teen siis taaskord terve keha läbi ehk algajate kava ja järgmisest nädalast juba normaalsema kava juurde tagasi. Kuigi trennid on mul edaspidi ilmselt sellised suurema eesmärgita. Pigem üritan veidi jooksuvormi parandada. Ahjaa: vahepeal tuligi trennides vana sõber migreenipoiss taas külla. Nagu ma ikka täpsustan, siis mitte segi ajada lõbusa telepoisiga, kuigi mõlemal juhul võib hakata multikaid nägema.

See on tavaliselt märk kas ületreeningust või kehvast aeroobsest vormist ja ma kaldun hetkel viimase poole.

Millest siis aga rääkida? No räägime täna asjast, mida ma igatsema hakkan, kui pikka aega lavalaudadele pole pääsenud. Minu jaoks "vabast mikrofonist", mis kestab täpselt ühe minuti aga mille jaoks peab ca 6 kuud vaeva nägema ehk siis vabakavast. Minu jaoks on see jah 1 minut vaba mikrofoni. Aeg öelda, mida ma mõtlen, mida ma selleks võistluseks valmistudes läbi olen elanud jne. Dieedi ajal mõtlen tihti, et milleks seda jama vaja, ega vabakavaga kedagi eriti võideta, aga juba poistekoori aegadest minus peituv esinejahing tahab vahepeal tähelepanu.

Võistlusteni ongi vaid 157 päeva jäänud nagu banner ütleb. Ega polegi nii väga palju jäänud, mõni peaks kindlasti juba alla hakkama võtma.

Läbi aegade parimad poseerijad noortele, kes neist ehk midagi veel kuulnud pole:

Ed Corney-mees, kellest kõik alguse sai. Schwarzeneggeri võitluskaaslane.

Lee Labrada. Kui mul oleks fanaatilisi fänne, siis te võiksite siit videost ära tunda loo, mida ma isegi oma vabakavas kord kasutasin:

Torkan vahele ka King Kamali, kuigi ta pole just mu lemmikuid:

Teeme suure hüppe tänapäeva ja käin teile välja suurepärase Melvin Anthony:

Ja lõppu mu suur lemmik Kai Greene:

Tema viimane etteaste:

Kui nüüd aus olla, siis oma järgmises vabakavas tahaks ma teha Melvin Anthony ja Kai Greene segu. Kuidas ma selle selgeks saan ja kui palju lõputuid tunde pean ma veetma kuskil JJ tantsustuudios-ei kujuta ette. Muidugi on selle etteasteni veel jumal teab kui kaua aega, aga see oleks mu eesmärk.

Võite lisada ka oma lemmikuid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskohast kookoserasva osta oleks võimalik?

Rimis võiletis on ka müüa. 500g pakk oli 5-6 EUR. Kõva kui kivi, lähene või saega.

Ökopoodide oma on tavaliselt purgis ja pehmem, kuid enamasti ka mitu korda kallim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rimis võiletis on ka müüa. 500g pakk oli 5-6 EUR. Kõva kui kivi, lähene või saega.

Ökopoodide oma on tavaliselt purgis ja pehmem, kuid enamasti ka mitu korda kallim.

See kraam on n8 puhastatud variant. Ega 8kopoodides on ka tihti vaid rafineeritud kraam.

Kui kookos6li ei l6hna ja maitse nagu kookos, siis ei maksa seda ka osta.

Solarises Tai Pure on t2itsa s88dav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rimis võiletis on ka müüa. 500g pakk oli 5-6 EUR. Kõva kui kivi, lähene või saega.

Ökopoodide oma on tavaliselt purgis ja pehmem, kuid enamasti ka mitu korda kallim.

Ükskord mõtlesin lihtsamalt läbi saada ja ostsin kookosõli asemel siukse kookosbatooni, mida lootsin nagu tavaline või olevat, et lõikan aga viilu ja olemas. Tuli välja, et see oli hoopis mingi purustatud kookoshelveste mass, millega praadida ei saanud, magustoitude tegemiseks tundus aga sobivat.

Muidugi oled sa seda näinud aga ära sa siis Darrem Charlesi ära unusta :lol:

Njaa Darremi võiks ka siia lisada. He got the moves. See kava polnud küll selline ilusate üleminekutega sujuv etteaste, kuid ikka hea vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis üle pika aja üks korralikum trenn tehtud. Piirdusin rinna, selja ja jala trenniga, täna panen rohkem rõhku õlgadele, kätele jt väiksematele lihastele.

Ülaltuseks polnudki jõud nii väga kadunud. Lihtsalt mõtlesin, et prooviks, palju täna surun(sest palju motivatsiooni oli saalis) ja tegin ilusti pausiga 1x130 kg. Mõtlesin, et nüüd kas tuleb ära või rebestan rinna kõvatades. :P 135 oleks ka v-o tulnud, aga ei hakanud jamama, teised ootasid pinki ka.

Seljatrenni tegin mõnda aega koos PlanetSPordi kõige tõmmuma mehe Daneliga, kellel ülakeha on küll piisavalt kuiv ja massiivne, et lavale minna. Alakeha aga... soovitasin talle Smolovi kükikava. Sest kui see ka jalgu kasvama ei pane tuleks öelda nagu Ronnie selles videos 1:25 paiku: "If you don´t get big by doing this...you aint human. And you AINT gonna get big!"

Trenni lõppu tegin isegi veidi kükke.

Eile käisin ka oma ökopoes, täiendasin varusid tatramakaronide, mingi uue pikateralise riisi ja kookosrasvaga.

Nii eile kui ka täna laksasin pool tundi enne trenni sisse uue Olimpi toote AAKG arginiiniampulli. Väga suur kogus hea omastamisega arginiini avaldus ka väga võimsas pumpefektis. Kai Greene andunud fännina valisin muidugi greibimaitselise. :lol: Lisaks muidugi FASTi BCAA, Glutamiin jne.

post-3216-1308153712_thumb.jpg

post-3216-1308153853_thumb.jpg

Aga täna on ju suurepärase Rainer Neemsalu sünnipäev!

Rainer käis mul ka reedel külas, nö ärasaatmispidu. Ma ei näe ju oma Tartu suurimat sõpra nüüd 4 kuud, sest tänase päeva seisuga on ta juba Soomes tööl vähemalt kuu. Kuna olin sessist väsinud, veetsime õhtu väga romantiliselt minu juures: vaatasime ära 2 Twilight saaga filmi ja nutsime üksteise ülal, kui Bella lihaselise kehaga Jacobi asemel naiseliku Edwardi valis. :P

Palju Õnne Rainerile! Ta on nüüd meheeas ja järgmisel korral saab ehk isegi Illukasse sisse ja ei pea sellise näoga ukse taha jääma:

post-3216-1308154018_thumb.jpg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh, et oma blogi minu kauni pildiga veelgi suurepärasemaks teed.

Eelmisel reedel veetsime tõesti koos mõnusa õhtu. Ilmselt loobun ise ka täielikult igasugusest lihasest ja pruunist nahatoonist, et veidigi Bella taolistele tumedapäistele naisolevustele peale minna.

Olen juba mõned päevad Soomes olnud, tagasi esimest korda 24-28. Eks jaanipäev ka tuleb pidada.

Ole mehine ja pea vastu, nagu mina :lol:

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta on nüüd meheeas ja järgmisel korral saab ehk isegi Illukasse sisse ja ei pea sellise näoga ukse taha jääma:

Ooojaah, sa lubasid esimene olla kes mind pärast sünnipäeva sinna viib. Vali nüüd endale asetäitja. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii eile kui ka täna laksasin pool tundi enne trenni sisse uue Olimpi toote AAKG arginiiniampulli. Väga suur kogus hea omastamisega arginiini avaldus ka väga võimsas pumpefektis. Kai Greene andunud fännina valisin muidugi greibimaitselise. :lol:

Ma vist ei suuda nüüd enam kunagi ühtegi greipi ära süüa :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pane järgmine kord raskust ka peale :lol:

Kõlab nagu Dorian Yatesi lause kui ta Kai Greene´i ja tolle treenerit Oscarit treenis. A la Dorian õpetas Oscarile mingit harjutust. Oscar proovis: "Quite good". Dorian: "Now put some fu**in weight on the bar and it will be even better". :P

Olen trapetsit ka 200+ raskustega jõnksutanud, aga kas siis lihas paremini kasvas... Hetkel piirdun väiksemate raskustega mitmel põhjusel ja eile tegin trapetsit üle ei tea kui pika aja.

AGA see polegi tähtis, video sõnum avaldub siis, kui tervet kokku lõigatud videot näete. ;)

post-3216-1308305396_thumb.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suga täiesti ühel nõul nende trapetsi nõksutamiste osas. Võid 300 ka peale laduda, aga kui lihas ei liigu, ega siis ei kasva ka. Minu parimad trennid on hantlitega, mõlemas käes mingi 50sed ja korralikud õlakehitused ja läheb punni nii mis kole :lol: .

Samas ntx selja lailihas on jälle krt selline, et vist 1 kuu jooksul peaks saama 1 teistsuguse paugu, et ehmatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp hakkab vaikselt ära douchebagistuma - võimalikult napp ja liibuv riietus, paks kett kaelas jne. Ainult tumepruun päevitus ja geeli täis juuksed puudu. :lol:

Kristjan lööb ennast jõusaali minnes rohkem ülesse, kui kluppi minnes :P true story!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen suga täiesti ühel nõul nende trapetsi nõksutamiste osas. Võid 300 ka peale laduda, aga kui lihas ei liigu, ega siis ei kasva ka. Minu parimad trennid on hantlitega, mõlemas käes mingi 50sed ja korralikud õlakehitused ja läheb punni nii mis kole :lol: .

Samas ntx selja lailihas on jälle krt selline, et vist 1 kuu jooksul peaks saama 1 teistsuguse paugu, et ehmatada.

Hantlitega ma väga ei tee. Amplituudi saab küll parema, aga ei ole sama hea tunne kui kangiga tehes. Kangile saab ikkagi rohkem peale laduda ja võtab lihase kuidagi rohkem läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×