Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

http://forum.bonsuna.com/voistlus-ja-voist.../?topicseen#new

Kas originaalpilti oleks võimalik ka näha B)

Originaalpilt on selline:

post-3216-1306495846_thumb.jpg

Ja nagu näha, on kõik strateegilised kohad kaetud. :P Joker vana **** lihtsalt photoshoppis asja skandaalsemaks, et ikka teemat tekitada ja külastatust suurendada. :P

Tähendab, sai tänase kooli võimlemisvõistluse jaoks end grimmiga üle tõmmatud, sest etendasime Matrixit ja mina olin Morpheus. Olin oma rollis suurepärane, loomulikult.

Ja lõpptulemusena meie grupp võitis! Ei tea, kas tänu sellele, aga Jokeri temp ei häiri mind, pigem hindan oma komöödialase iidoli huumorit. :)

Võistlus seisnes siis muusikasse erinevate elementide tegemises nagu tirelid, inimpüramiidid, tiritammid, saltod jne. Tundub, et mu vabakavade alane kogemus tuli kasuks. Ütleksin, et olin nagu oma võimlemisgrupi Dr Dre. :P Kindlasti tuli kasuks ka see, et kava lõpus ei jäänud seegi kord mulle särk selga, vaid lendas suure kaarega noorte kohtunike sülle, millele järgnes minu suurepärane soolo. :P

Täna Tallinna, homme v-o Spartasse kui trennitunne on.

Pildimaterjali tänasest lisan hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris hea! Aga NOPreload osutus siis paremaks kui Pump+ ?

Tundus, et pumbatuse koha pealt küll. Samas Pump+ sisaldab ka juba Kre-Alkalyn kreatiini ning kellele pumbatuse kõrval ka otseselt jõunäitajate suurendamine oluline on, sellele on Pump+´is kõik koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1:49 on täitsa hea efekt!

Kirp, õpid TÜ-s kehakultuuri? Mitmes aasta?

Muidu, kui praegu uuesti eriala valida, siis läheks ise ka selle peale.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hüvä postitus, sain päris hulga huvitavat teada. :P Ainuke asi mis kergelt kripeldama jäi on see happe aluse värk.(et ikka saaks teemat edasi arendada) :P

On teada, et kui veres saavad ülekaalu leeliselised ained siis tekib alkaloos ja kui saavad ülekaalu siis atsidoos. Ja on ka fakt, et pidev väga kõrge veresuhkur (areneva 1. tüübi diabeedi puhul), põhjustab vere liighappesust. Ja ka neerude funktsioonihäired põhjustavad probleeme vere aluse/happe tasakaalus. Naised saunas räägivad, et see pidavat olema kehas väga täpselt reguleeritud mehansim mille imepisikesed muutused ei mängi erilist rolli. Märkimisväärsed kõikumised peaksid esinema suurte füsiloogiliste probleemide puhul: arenev 1. diabeet, või pikalt ravimata 2. diabeet või neerude probleemid.

Allikad: Inimese Füsioloogia Peet-Henn Kingisepp ja muidugi ka internet. :)

Ma ei tea, kui suurte auavaldustega ma peaksin sinu allikasse suhtuma... B)

Kuid siin on üks oluline kala. Kui areneb välja elu jooksul, siis on tegemist II tüüpi diabeediga, kui nö sünnipärane (insuliini produktsioon on puudulik) siis ikka I tüüpi diabeet.

Lubatud video, mis ütleb rohkem kui tuhat pilti. Ühesõnaga tulge kehakultuuri- meil on siin lõbus.

Ühinen kiidusõnadega. Kehakultuuris veedetud aastad olid väga viis tõesti! :P

Kas mul jäi miski kahe silma vahele... Kuhu on jäänud sinu spagaat, Kirp??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid siin on üks oluline kala. Kui areneb välja elu jooksul, siis on tegemist II tüüpi diabeediga, kui nö sünnipärane (insuliini produktsioon on puudulik) siis ikka I tüüpi diabeet.

Ega I tüüp ka kaasa ei sünni aga areneb välja varem ja kiiremini ja teistmoodi kui II tüüp.

Ja võimalik et I tüübi hävitatud rakke saab tagasi kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris mitu Greene liigutust oli, millal greibivideo tuleb B)?

Millal avaldab pigem...

(kirjutan siia kohe ära, et ma teen nalja ja issand jumal natuke labane olen ka)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal avaldab pigem...

(kirjutan siia kohe ära, et ma teen nalja ja issand jumal natuke labane olen ka)

Väga õige. Kulturistid on tundlikud..

Eriti Kirp B)

(täpsustamiseks see oli nüüd sarkasm :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära nori, see on tal väga õrn koht :D

Selles suhtes, et kõhupiirkonnas on tal kõige pehmem ja õrnem polster :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris mitu Greene liigutust oli, millal greibivideo tuleb :D?

Kirbul ei ole greipi vaja- tema puhul ajab tavaline hiirehernes ka asja ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates, kuidas Imre armastab (vanast ajast) pilte üles laadida, siis mõtlesin isegi nostalgialainele end häälestada. Või siis natukene vana rasva peal liugu lasta. Kuidas võtta.

Ma paneks aga vastukaaluks pilte, kus ma väiksem olin kui praegu. :D

Olid ajad, olid majad, kus kõige erinevamate ajakirjandusväljaannete esikaasi ehtisid Reval-Spordi esimese noorterühma poisid. The original BB crew. Originaalne, autentne partii. Esimene ja parim lend. B)

Esimene pildikene Sporditähest, juuni 2007.

Pildiallkiri: "Kükke peavad poisid kõige ebameeldivamaks harjutuseks" :P Näete, kuidas Revali põrand oli veel oldschool, mitte kummimattidega kaetud. Ajad, kui kange väänasid 300+ raskustega kõveraks Raudpats ja ringi liikusid tüübid Tolik, "tugevpoiss" ja "spetsialist".

post-3216-1307086217_thumb.jpg

Teine pilt on pärit mingist Eesti Ekspressi vms lisast, mida ajalehe tellijad kaasa said. Kuupäeva ei mäleta, aga see oli kas 2005 või 2006 kooliaasta alguses. Mäletan, et GAG ajaloo õpetaja Ekspressi tellijana tõi mulle muusikaklassi selle numbri ja siis ma olin FULL PIMP!

Taaskord käsil kükk. EGA MUIDU KASVAMA EI HAKKA! :D

post-3216-1307086371_thumb.jpg

Mis siin salata: minu mõjuvõim on sama lai kui Savisaarel. Kolmas pilt on pärit Molodjož Estonii 31.12.2005 numbrist. Tegelt oli nii, et mina olin poistest alati esimesena kohal ja seetõttu sain ka kõige rohkem kajastust. Siit on midagi kõrva taha panna... :D

post-3216-1307086469_thumb.jpg

Nagu näha: jalga on Oti koolkonnas alati tähtsaks peetud :D

Kes viitsib lugeda täispikka artiklit tollest Sporditähest, siis siin see on: Scan_UTLIBiRC2880_kirp_1438_04092010_1742_001.pdf

Mis ma oskan öelda: tehke midagi meeldejäävat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Skännis on üks ja sama lehepool kaks korda. Ehk näitad ka teist lehekülge, kui too eksisteerib :D

Krt teist lehekülge mul polegi: seal ju minu pilti polnud, mis mul sellest. B)

Plaanis on raamatukogu külastada, ehk skännin tolle ka sisse. Järjejutt või nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöördun Teie , kui üldtunnustatud toitumisspetsialisti , (õige pea ehk) diplomeeritud treeningfilosoofi ja lihtsalt ilusa mehe poole väikse murega . Nimelt olen toidu valmistamisel kasutanud teiegi poolt kiidetud kookosrasva , aga suve tulekuga on toimunud muutused toote struktuuris . Hoian oma purki tavalises kapis ja talvel püsis sellise võilaadse tekstuuriga nagu ostes oli , aga suvel temperatuur tõusnud ja nüüd on rasvast saanud õli , vedel nagu ku.i. Kui külmkapis hoida siis muutub kõvaks , kui kivi . Kas toote head omadused vähenevad kui liiga kõrgel temperatuuril (ca 30 kraadi celsiust) säilitada? Päikest ei saa otseselt (sest on ju kapis) , aga kuuma ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pöördun Teie , kui üldtunnustatud toitumisspetsialisti , (õige pea ehk) diplomeeritud treeningfilosoofi ja lihtsalt ilusa mehe poole väikse murega . Nimelt olen toidu valmistamisel kasutanud teiegi poolt kiidetud kookosrasva , aga suve tulekuga on toimunud muutused toote struktuuris . Hoian oma purki tavalises kapis ja talvel püsis sellise võilaadse tekstuuriga nagu ostes oli , aga suvel temperatuur tõusnud ja nüüd on rasvast saanud õli , vedel nagu ku.i. Kui külmkapis hoida siis muutub kõvaks , kui kivi . Kas toote head omadused vähenevad kui liiga kõrgel temperatuuril (ca 30 kraadi celsiust) säilitada? Päikest ei saa otseselt (sest on ju kapis) , aga kuuma ...

Tänan Teid, Härra Okk selle suurepäraselt formuleeritud küsimuse eest. Kui sul on mure, siis pool anna ikka ära.

See, kui kookosrasv toatemperatuuril üliks muutub, on ju ökonohikute nali, et järelikult on suvi käes, B) Eile täheldasin seda isegi, niiet suvi võib ametlikult alata.

See on normaalne ja ei kahjusta kookosrasva kuidagi, kui su toatemperatuur just 80 kraadi pole vms :D Tegelt on kookosõli suitsemistemperatuur 177°C. Sellest võiks hoiduda ja ega räme praadimine ja kõrvetamine enam tervislik polegi.

Peaasi, et päevavalguse eest hoiad. Ja kui on vaja kookosrasva sulatada, siis ikka naturaalsel moel, mitte mikrouunis.

Kookosrasv kusjuures tahkub kiiresti. Seda mainis mulle ema, kui mulle pärast võistlusi eritellimusel kookosrasvaga vahvleid küpsetas. Mmmmm....

Ja kookosõli on ju ideaalne päikesekreem sel samal põhjusel, et ei oksüdeeru kuumutamisel+ hea nahakreem+ veel mõned huvitavad kasutusvõimalused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×