Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kui ta oleks osalenud, kas Kirp oleks siis võitnud? :D

Viksi oleks kahe alaga juba Kirbu ära võitnud :o

Oleks on paha poiss. Oleks su katis ka mõni tõsine tõstja olnud, imeks sa ka praegu näppu. :D

Hetkel olen Raineri juures. Kohe aru saada, et tegu on tulihingelise atleedi koduga. Ootame transporti Vändrasse, kust homme hommikul bussile saame. Räägime elust ja asjadest. Miks me selle alaga tegeleme, kuidas siia juurde jõudsime jne. Tore on marineeruda ses atmosfääris.

Timmime Raineri vormi jne. Eks homme näeme, mis pilt näitab. Rainer unistab piimaga kohvist. ;)

20 latti on taskus ja päris boss olla :D Lätikeelsed laused peas ja ID-kaart taskus.

Kui wifi vähegi latimaal levinud nähtus on, üritan ka homme meie tegemisi kajastada.

Tsau.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks on paha poiss. Oleks su katis ka mõni tõsine tõstja olnud, imeks sa ka praegu näppu. :D

Oleks. :D

Aga jah, võitjad on need, kes osalesid, mitte niisama targutajad :D

PS. Midagi Kirbule: LINK!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kell on 7.20 ja dünaamiline duo stardib suvepealinna poole, et jõuda riia bussile. autoraadios kõlab lüürilise geeniuse 2paci hail mary ja vändra maakoju jäi võistlustulemusi ootama Juss. ei, seekord ei mõtle oma isa, vaid raineri taksikoera. kuigi mõlemad on umbes sama pikad(isalt ma oma pikkuse sain) selja taga on paar tundi und, mis grimmimisest ja saunatamisest üle jäid. hommikune kontroll näitas, et vorm on kontrolli all ja laadimine tegi asja ainult paremaks. seega on mu süda rahulik. möödusime just ühest vastväetatud põllust: mmmmm, maa lõhn! ühesõnaga peab nüüd vaid vormi hoidma ja siis saab ka lätlastele selgeks, et "igaunja ist baltijas tigeris!" rainer is numero uno!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nii kena meest üldse üle läti piiri lastakse , pärast ei jää latgalitele ühtegi naist enam , tiirutavad näljaste nägudega ümber tartu linna...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nii kena meest üldse üle läti piiri lastakse , pärast ei jää latgalitele ühtegi naist enam , tiirutavad näljaste nägudega ümber tartu linna...

mis veel hullem: meid on lausa 2. raineril on puhas särk seljas ja mul ilus soeng. selgeks on õpitud ka lause: hei- hei, latviešu meitene!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma oma esimesi mehetegusi tegin, siis oli isegi juhus, kui sain Lätimaal läti neidu suudelda. See suudlus ei unune eal ja kriibib siiamaani mul südant nagu herilase mõru nõel.

Aga hoiatuseks kirbule selliste tegude eest. Tookord läks asi põnevaks, kohalikud läti poisid ei arvanud, et see kõige õigem tegu on ja ähvardasid igasuguste terariistadega.

Pean siinkohal tõdema, et minu süda kuulub 15 aasta tagusesse aega. Aga loll nagu ma olin, et suutnud ühtegi kontakti pärida. Siinkohal sai maksvusele Eesti mehe loogika---peaasi, et praegu on hea, see mis tuleb on jummala pohh. Nüüd süda nutab pisaraid :D

Aga kirbu ole meheks, kui sa teda kohtama peaks, siis palun võta vähemalt number seekord. Ja et sa ta ära tunneksid, siis,

tookord olid tal ilusal rirged blondid juuksed. Naeratus nagu päikse paitav kiir, puudutus nagu inlgi süütu suudlus.

Hetkel peaksid tema nägu katma rõõmsad kortsud mis vallutanud pool kehagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleme ausad- suhtlemine teiste inimestega ei ole hetkel Eesti koondislaste kõige parem number :D

Hmm, toksisin Fitshopis andeka kommentaari ja saatsin teele ning siis avastasin, et läks hoopis Ivo nime alt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võistlus algas läti bikiinimodellide omavahelise mõõduvõtuga. algus venis ja meie juuniorid pidid lavale jõudma alles enne 4, millal nüüd jõuavad: ei tea. selles suhtes jama, et kui me plaanime toidukordi ja süsivesikute kogust vastavalt päevaplaanile ja siis asi edasi lükkub, aga midagi peab ju jälle varsti sööma... loodame, et läheb siis õigesse auku ja et see enne õiget aega täis ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer on natuke kohtlane kui telekaamerate ette satub- räägib küll keskealistest prouadest, küll hamburgerist, aga mitte võistlustest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
klassikud on laval, janar on massiga üle+ triibutavaimad jalad. punkt.

Anna teada kui on meie meestel eraldi väljakutseid konkurentidega. Ootame põnevusega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"võistlus algas läti bikiinimodellide omavahelise mõõduvõtuga."

oo ei, see lollus on sinna ka jõudnud. miks krt on missivõistlus kulturismi külge poogitud!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×