Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Bensu pealt raha kokku hoidmine on ehk veel lubatav, ehkki kindlasti mitte auasi. Spordi ühendamine igapäevaste käikudega samas on nii lootusetu fopaa et väljapool Tartut ma sul seda ei soovita isegi katsetada, trendipolitsei annab sulle kumminuiaga üle küüru ja seob su kitseks ;)

Ja iga normaalne enesest lugupidav inimene maksab vähemalt 1000.- kuus et ennast ilusates riietes näidata ja teisi vaadata. See peaks olema iseenesest mõistetav. Ma ei saa aru mis tõstmisest sa räägid.

Ma pole järelikult normaalne inimene. Aga see pole ka mingi uudis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes positiivselt? Jalg ümbermõõdult ka niru ;) Reie keskelt peaks 56cm olema muidugi on see natuke aega tagasi mõõdetud ka, ei kasva lihtsalt :S

Ja minu reied on kükkimata 63cm, geneetika rsk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On see jala keskelt ? Mul geneetika sitt jalgadel.

Keskelt jah, samas käed on mul jällegi ülimalt kehva geneetika osaks saanud, aga puupakud on eluaeg all olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgnevad mõned teravamad pildikesed, mis mul õnnestus teha. Minust pilte ei ole, sest Rainer pole kahjuks kunagi olnud nii osav fotograaf kui mina. :)

post-3216-1304270674_thumb.jpg

Ja nüüd järgneb sektsioon "For the ladies".

Eriliste pühendustega Eesti bodyftnessi tulevikulootusele, kes peidab ennast minuteada kasutajanime lkv taga. :rolleyes:

Otsusta ise, kumb pilt fantaasiaks rohkem ruumi jätab. :D

post-3216-1304270780_thumb.jpg

post-3216-1304270760_thumb.jpg

Ma küll ei tea, mis paaristõukeid tee seal harrastasite, aga Raineri vorm on läinud teravamaks! Väga hea töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tsau rahvas!

Ajasin siin sisse hommikust 4 kookosrasvaga praetud ökomuna vürtside ja ketšupiga, millele täna järgneb ökotatrapuder ja lõppu Ultralife Fruit&Veg vitamiinid ja minu uues presskannus ootav Lõfbergs Lila kohv ning ootan, millal härrased Sarge ja Mr815 mu maja ette keeravad.

Pole jõudnud enne kirjutadagi, tegemist on palju(peaaegu nagu ökomeestel Kreisiraadio sketšis). Tänane võistlus tuli kuidagi ootamatult ja muuseas, mõtteid on mu peas nii palju, et ei jõudud võistlusele keskendudagi. Koolis on igasugused vahekokkuvõtted, KT ja eksamid, samuti mõtlen homsele Balti Matšile ja kuidas sinna saada ja eelkõige: kuidas Raineril seal läheb. Loodan, et ta vorm kukub soliidne välja.

Kui vormi kohta rääkida, siis sain Pällilt uue tarkusetera, mida teiega jagada: "Kui igalt poolt valutab, siis hakkab tippvorm kätte jõudma". ;)

Eelmisel nädalal jõutõmbe algraskust proovides tõmbasin vasaku selgroosirgestajlihase veidi ära. Trapetsit tehes kummardudes lõi valu läbi.

Jalgpalilis väänasin suure varba ära, mis poolteist nädalat valus oli. Viimasel rinnatrennil andis parem õlg tunda, eriti "tate pressi" tehes, ehk too hantlite surumise harjutus lamades triitsepsile. Aga nt surumise vorm tundub päris hea olevat. Kükis loodan paremini realiseerida end ja jõutõmbes vähemalt samu tulemusi näidata.

Aga ok: aeg on napp, kellakapp-kellakapp.

Sarge ja Kalev on vist juba tagasiteel poode banaanidest ja virsikujogurtist tühjendamast.

Peaks vist hommikuse "VARUSTUSE KONTROLLI" tegema. :D

Enne veel 2 videot, mis on vajalik tulemuse tegemiseks.

1)Stress. Mitte selle halvas eestikeelses mõttes, vaid pigem pinge, surve. Kui sa ei muretseks kontrolltöö pärast nii palju, poleks sul motivatsiooni õppida. Stress on vajalik. Ülejäänud video väljendab muidu Raineri tundeid söögi vastu hetkel. :D

2)Raev, viha

No usun, et kui Sarge ennasttäis nägu näen, saan korraliku annuse mõlemat. :D

Õhtu läheb ka kiireks. Kähku ökopoodi kohupiimadele järele, siis Rainerile kiht grimmi peale ja auto peale, mis mis meid Pärnu poole viib.

Pärnu rand: SIIT ME TULEME!

Head päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu! Seekord pead tõenäoliselt natuke kiiremini tegutsema kui üliõpilaste MV-l, sest võistlejaid tuleb ilmselt vähem (ma pakuks, et gruppe pooleks ei jaotata seekord).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kükis jäi 160, krdi p*rse. oleks võinud 165 panna, aga tahtsin end ületada ja panin 170. enne katset oli väike segadus: üks mees oli veel enne ja sidemed said veidi vara peale+ parema jala side jäi taaskord veidi madalaks, aga ei, ma ei aja seda siduja süüks. :D sidumine oli üldiselt v hea ja põrge (seetõttu) hea.1 rosinatoru sees ja ootame surumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nonii. surumine läbi, uus isiklik rekord:135 kg. ehk siis panin kindla peale, kuigi raus käskis 140 suruda. :D no 137.5 oleks ka vo tulnud, sest 135 oli päris kiire ja korralik. surumine on ikka palju mõnusam kui kükk või tõmme :D pole sellist allajäämise või vigastuse hirmu. üritame nüüd puhata(suht väsind juba), sest ees ootab tõmme, kus vaja sarge seljatada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ähvardas sarge, mis ta ähvardas, aga 210 jäi täna raskeks. mina aga läksin kindla peale ja kordasin rekordit: 210 ilusti üleval. järgneb autasustamine, millest ma seekord vist osa võtan. püsige moodsad.

Tubli! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmises on potensiaali sul kindlasti rohkem.

Küki teine katse, 160, oli ka korralik põrge, kuigi natuke vara alustasid kiirendamisega, aga siiski päris hea.

Surumises oleks kõrvalt vaadates pakkunud, et 140 oleks ära surunud.

Kiitused julgestajatele, need olid täna tasemel :D:D :D

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Diplom, medal ja auhinnaks olev termo-kõhukott

Nüüd saad oma mune (loe:steroide) jahedas hoida :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp, Viksi ei osalenud?

Kui ta oleks osalenud, kas Kirp oleks siis võitnud? :D

Viksi oleks kahe alaga juba Kirbu ära võitnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×