Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kui kaalu langusega kaob ka sellisel hulgal jõudu, siis pead viga otsima oma toitumisest.

Küki kohta jah, et jalalabad keera väljapoole, päris naljakas oli jõutõstmise võistlustel vaadata, kuidas põlved suure pauguga küki ajal kokku kolksuvad <_<.

PS: Selliselt sidemeid sidudes, nagu sul need võistlustel olid seotud, annavad need pigem vastupidise efekti ehk siis raskendavad hoopis kükist üles tulemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures ma olin isegi üllatunud kui nägin, kuidas jõutõstjad võistlustel kükkisid. Aeglaselt vajamineva piirini ja siis üles tagasi.

Kui ca 2% kehakaalu langus põhjustab 20% jõu languse, on see küll paha. :D Wilkse tuleb küll juurde, aga ilusam oleks ju hoopis numbrites suuremaid tulemusi näha. Homme teen siis kiiruslikku surumist kergelt ja pühapäeval proovin küki ja surumise algraskuseid.

Jõutõstjatest kükkis vist Mumm ainsana trikoota, kuid ka tema kasutab tavaliselt võistlustel trikood. Enivei, ei ütleks, et ta aeglaselt kükkis.

Mis puudutab trikood, siis see kisub tasakaalu kõvasti rohkem välja kui sidemed. Sa mainisid, et sidemed võivad põrkega tasakaalust välja viia. Nüüd mõtle, mida trikoo teha võib. See on vastus, miks osad jõutõstjad trikooga aeglaselt kükivad.

ja Kükk Üliõpilaste MV

Mummi viimane katse kuskil 49:20 peal. Enne seda kunagi on su enda katsed ka.

Ps. Kehakaalu 87kg juures on üks kilogramm kogusummas väärt 0.6499 wilksi. Seega kogusumma 500kg annab näiteks 324.95 wilksi.

Võtad 2kg kaalu alla, siis 85kg juures annab 500kg kogusumma 329.15 wilksi. See on suht sama, mis teha 506.5kg@87kg.

Ütleks, et dieediga pigem kaovad wilksid.

Ps. sidumise kohta on üks hea video, küll 2.5m sidemetega, aga annab aimu ikka.

Nichols Tread Technique peaks olema kõige efektiivsem viis. Bow Tie'd ära proovi, 2m sidemest lihtsalt ei jätku selleks piisavalt.

Muidu guugeldades "põlvesidemed kalasaba" selgus, et Silbaum on sind kunagi isegi õpetanud. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstjatest kükkis vist Mumm ainsana trikoota, kuid ka tema kasutab tavaliselt võistlustel trikood. Enivei, ei ütleks, et ta aeglaselt kükkis.

Mis puudutab trikood, siis see kisub tasakaalu kõvasti rohkem välja kui sidemed. Sa mainisid, et sidemed võivad põrkega tasakaalust välja viia. Nüüd mõtle, mida trikoo teha võib. See on vastus, miks osad jõutõstjad trikooga aeglaselt kükivad.

ja Kükk Üliõpilaste MV

Mummi viimane katse kuskil 49:20 peal. Enne seda kunagi on su enda katsed ka.

Ps. Kehakaalu 87kg juures on üks kilogramm kogusummas väärt 0.6499 wilksi. Seega kogusumma 500kg annab näiteks 324.95 wilksi.

Võtad 2kg kaalu alla, siis 85kg juures annab 500kg kogusumma 329.15 wilksi. See on suht sama, mis teha 506.5kg@87kg.

Ütleks, et dieediga pigem kaovad wilksid.

Ps. sidumise kohta on üks hea video, küll 2.5m sidemetega, aga annab aimu ikka.

Nichols Tread Technique peaks olema kõige efektiivsem viis. Bow Tie'd ära proovi, 2m sidemest lihtsalt ei jätku selleks piisavalt.

Muidu guugeldades "põlvesidemed kalasaba" selgus, et Silbaum on sind kunagi isegi õpetanud. <_<

Kalasabaga ei tasu üldse mässata, kui ei ole seda enne piisavalt harjutanud nii peale panema- võib samuti valesti pannes anda täiesti vastupidise efekti vajalikule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstjatest kükkis vist Mumm ainsana trikoota, kuid ka tema kasutab tavaliselt võistlustel trikood. Enivei, ei ütleks, et ta aeglaselt kükkis.

Mis puudutab trikood, siis see kisub tasakaalu kõvasti rohkem välja kui sidemed. Sa mainisid, et sidemed võivad põrkega tasakaalust välja viia. Nüüd mõtle, mida trikoo teha võib. See on vastus, miks osad jõutõstjad trikooga aeglaselt kükivad.

ja Kükk Üliõpilaste MV

Mummi viimane katse kuskil 49:20 peal. Enne seda kunagi on su enda katsed ka.

Ps. Kehakaalu 87kg juures on üks kilogramm kogusummas väärt 0.6499 wilksi. Seega kogusumma 500kg annab näiteks 324.95 wilksi.

Võtad 2kg kaalu alla, siis 85kg juures annab 500kg kogusumma 329.15 wilksi. See on suht sama, mis teha 506.5kg@87kg.

Ütleks, et dieediga pigem kaovad wilksid.

Ps. sidumise kohta on üks hea video, küll 2.5m sidemetega, aga annab aimu ikka.

Nichols Tread Technique peaks olema kõige efektiivsem viis. Bow Tie'd ära proovi, 2m sidemest lihtsalt ei jätku selleks piisavalt.

Muidu guugeldades "põlvesidemed kalasaba" selgus, et Silbaum on sind kunagi isegi õpetanud. <_<

Ahsoo. Su "kasutage põrget, argpüksid" jutt käis siis rohkem varustuseta tegijate kohta? :D

Ma kõigi katseid ei näinud muidugi: oli endagagi piisavalt tegemist, aga üllatas see tehnika küll nii paljude puhul, kui ma nägin.

Wilkside kohta, et ilmselt oleks targem olla oma kaalu kõige raskem mees kui kõige kergem. Oma tempoga ma järgmiseks reedeks -83 ei mahu, aga see pole ka eesmärk.

Silbaum abivalmi inimesena näitas mulle kunagi Sparta Fitshopis jah, kuidas kalasaba siduda. Olen seda siiani ka kasutanud tavapärase spiraalis sidumise asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalasabaga ei tasu üldse mässata, kui ei ole seda enne piisavalt harjutanud nii peale panema- võib samuti valesti pannes anda täiesti vastupidise efekti vajalikule.

Ma küll ei ütleks, et tavaline spiraal mingilgi viisil lollikindlam on. Halva sidumise korral võib isegi hullemini ära libiseda.

Ahsoo. Su "kasutage põrget, argpüksid" jutt käis siis rohkem varustuseta tegijate kohta? <_<

Ma kõigi katseid ei näinud muidugi: oli endagagi piisavalt tegemist, aga üllatas see tehnika küll nii paljude puhul, kui ma nägin.

Wilkside kohta, et ilmselt oleks targem olla oma kaalu kõige raskem mees kui kõige kergem. Oma tempoga ma järgmiseks reedeks -83 ei mahu, aga see pole ka eesmärk.

Silbaum abivalmi inimesena näitas mulle kunagi Sparta Fitshopis jah, kuidas kalasaba siduda. Olen seda siiani ka kasutanud tavapärase spiraalis sidumise asemel.

Ikka. Me hetkel räägimegi ju nkn varustuseta võistlusest ja julgen kahelda, et kunagi üldse trikoo selga tõmbad võistlustel.

Põrke kasutamise juures on siiski üks drawback, lõppu peab ka kükkida jõudma. :D

Muidu võrdlus põrkega ja põrketa küki vahel on umbes sama nagu pausita ja pausiga surumise vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud viimane tugevam küki ja surumise trenn TÜASKis enne reedest võistlust. Kaaslaseks oli mul EKV aboluutne noorte ja juuniorite tšempion Rainer Neemsalu, kes tegi viimase rinnatrenni enne laupäevast Balti Matši, kus ta taaskord vastastele uut ja vana kavatseb näidata.

Nii kaua kui mu tehtud videod youtubesse üles laevad, pakun teile meeleolu seadmiseks üht mu uut lemmiklaulu, mis üpris hästi iseloomustab noorte kulturistide elu.

Nagu me teame, on sportlased tänapäeva gladiaatorid ja juba Vanas Roomas suutsid edukamad neist terve varanduse kokku kraapida. Tänapäeval on ju elu veelgi mugavam ja sellise ülipopulaarse spordiala nagu seda on kulturism noorte tulevikulootuste elu iseloomustavadki sõnad raha, autod, naised, feim, sull, villad jne.

:) Kevad on käes, ilmad on ilusad. Väljas on soe, püsige postiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene tõsisem küki katse: 155 kg. Tuli suht raskelt ikka, nagu näha. Tegin täna punaste FASTi sidemetega ja kitsa tõstevööga.

Teise katsena sain sama raskelt üles ka 165 kg (Y), sellest videot ei ole, sest siis oli Rainer julgestamas. Eks nüüd puhkan ja näeme, palju endast reedel välja anda suudan.

Surumise esimene katse: 120 kg. Kerge.

Surumise teine katse: 127,5 kg.

Surumise kolmas katse: 135 kg. 2,5 rohkem, kui võistlustel. Annab lootust. Pühendan selle Sargele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene tõsisem küki katse: 155 kg. Tuli suht raskelt ikka, nagu näha. Tegin täna punaste FASTi sidemetega ja kitsa tõstevööga.

Teise katsena sain sama raskelt üles ka 165 kg (Y), sellest videot ei ole, sest siis oli Rainer julgestamas. Eks nüüd puhkan ja näeme, palju endast reedel välja anda suudan.

Surumise esimene katse: 120 kg. Kerge.

Surumise teine katse: 127,5 kg.

Surumise kolmas katse: 135 kg. 2,5 rohkem, kui võistlustel. Annab lootust. Pühendan selle Sargele. ;)

See viimane tants oli muidugi räme. Iga kord kui ma Kirpu näen ja siiralt usun, et enam homomaks minna ei anna, mees ikka suudab üllatada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki tehnika juba päris hää, tundus, et põlved ka ei läinud kokku ning küki põhjas päris kena põrge. Tubli areng.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer tegi täna lamades surumist, mille viimane seeria oli nii kole, et seda ma teile ei näita. :)

Siis kaldpinnal hantlitega surumist ja siis tuligi vist trosside ristamine. Igatahes polnud täna trennis mingid lihtsadpoisid. Treeniti ikka nii, et veri väljas!

Saal võidakse ju kinni panna, kuid kulturistid ei taha ikka koju minna. Tegelt anti meile sellest, et klubi juba 20 min tagasi kinni pandi, delikaatselt märku sellega, et tuled kustutati garderoobis lihtsalt ära. ;) Seega pidime minema õue oma anaboolseid valgujooke tarbima.

Aga ega kulturism ei piirdu ainult saalis higistamisega. See on elustiil!

Lugu sellest, milliseid kulturistitegevusi kulturistid pärast oma kulturistitrenni teevad. NB! Boonusena avaldab Rainer oma võistluseelse plaani!

Ja lõpetuseks kiire õpetus, mida poest oma hinge templi harimiseks osta:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küki tehnika juba päris hää, tundus, et põlved ka ei läinud kokku ning küki põhjas päris kena põrge. Tubli areng.

Kuule üritasin jah teha nii, et ei lähe kohe alguses vabalangemisega põhja. Nii kisub inertsi liiga suureks ja ei ole seda põrget ka, mis üles aitaks. Täna üritasin teha nii, et alguses lasen alla ikka vaikselt ja lõpus teen põrke. Üritan seda võistlustel mitte ära unustada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene tõsisem küki katse: 155 kg. Tuli suht raskelt ikka, nagu näha. Tegin täna punaste FASTi sidemetega ja kitsa tõstevööga.

Teise katsena sain sama raskelt üles ka 165 kg (Y), sellest videot ei ole, sest siis oli Rainer julgestamas. Eks nüüd puhkan ja näeme, palju endast reedel välja anda suudan.

Surumise esimene katse: 120 kg. Kerge.

Surumise teine katse: 127,5 kg.

Surumise kolmas katse: 135 kg. 2,5 rohkem, kui võistlustel. Annab lootust. Pühendan selle Sargele. :)

Küsin vahele: Kas see on TÜASK jõusaal?

Vaatan et väga kena koht, profi surumispingid, põrandasse sisseehitatud tõsteplatvormid ja Eleiko varustus. Tahaks ka ise mõnes sarnases kohas pumbata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin vahele: Kas see on TÜASK jõusaal?

Vaatan et väga kena koht, profi surumispingid, põrandasse sisseehitatud tõsteplatvormid ja Eleiko varustus. Tahaks ka ise mõnes sarnases kohas pumbata.

TÜASK´i saal jah :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgnevad mõned teravamad pildikesed, mis mul õnnestus teha. Minust pilte ei ole, sest Rainer pole kahjuks kunagi olnud nii osav fotograaf kui mina. :)

post-3216-1304270674_thumb.jpg

Ja nüüd järgneb sektsioon "For the ladies".

Eriliste pühendustega Eesti bodyftnessi tulevikulootusele, kes peidab ennast minuteada kasutajanime lkv taga. ;)

Otsusta ise, kumb pilt fantaasiaks rohkem ruumi jätab. :rolleyes:

post-3216-1304270780_thumb.jpg

post-3216-1304270760_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt, ma'i saa ikka: kirbu blogi on fitness.ee-s raudselt kõige parem!

kirp ftw!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÜASK´i saal jah :)

Ok, aitäh. Tean et EMÜ jõusaal on ka sarnane: profipingid ja põrandasse sisse ehitatud tõstepõrandad.

Miks ainult ülikoolides, mitte kommertsjõusaalides, selline korralik varustus on? Võiks ju masinate vahele natuke rohkem vabaraskustele ka ruumi teha, ma arvan et kasutajaid ikka leiduks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry, mees, et ma sulle seda teatama pean, aga World Trade Center on juba ammu kõige kaduva teed läinud. Olid sellised habemikud mehed ja lennukid ja... ühesõnaga üks kole lugu.

O really? :)

EDIT: aga ta ütles juba jah. Ära muretse sellepärast...... Sa võid ka meiega olla ;)

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, aitäh. Tean et EMÜ jõusaal on ka sarnane: profipingid ja põrandasse sisse ehitatud tõstepõrandad.

Miks ainult ülikoolides, mitte kommertsjõusaalides, selline korralik varustus on? Võiks ju masinate vahele natuke rohkem vabaraskustele ka ruumi teha, ma arvan et kasutajaid ikka leiduks.

...sest tõstmine ja kulturism ei ole moes. Inimesed tahavad maksta 1000.- kuus selle eest, et saaks sisetingimustes monotoonselt jooksulindil aega raisata. Asi, mida nad saaksid õues tasuta teha ja palju ilusamas keskkonnas. Või kõndigu hommikul tööle ja õhtul tagasi. Hoiaksid veel bensu pealt ka kokku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bensu pealt raha kokku hoidmine on ehk veel lubatav, ehkki kindlasti mitte auasi. Spordi ühendamine igapäevaste käikudega samas on nii lootusetu fopaa et väljapool Tartut ma sul seda ei soovita isegi katsetada, trendipolitsei annab sulle kumminuiaga üle küüru ja seob su kitseks :)

Ja iga normaalne enesest lugupidav inimene maksab vähemalt 1000.- kuus et ennast ilusates riietes näidata ja teisi vaadata. See peaks olema iseenesest mõistetav. Ma ei saa aru mis tõstmisest sa räägid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×