Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

See on nagu surumises, et kui surumissärk on viimase vindi peal, siis alla 200 kilone kang naljalt rinnale ei tule :)

Vähemalt mina olen näinud küll ja küll, kuidas jõutõstjad ei saa esimese korraga kangi korralikult kätte:)

Ulmeline ala ja ulmelised raskused ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on see küll rusikas silmaauku. Tõlgi mulle, mis seal kirjas?

Ma tõlgin sulle :)

Neiu Anja aka Anka saatis kirja:

Hiljuti magasin ma oma noormehega ja ta pani mind mõned korrad ilma preservatiivita. Ma olen seisnud juba mõned korrad 5 minutit pea peal...aga kui palju peab seisma, et rasedaks ei jääks.

vastus oli: Seisma peab senikaua, kuni targemaks saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba pea nädal möödas ja pole jõudnud Üliõpilaste EMVst kokkuvõtet teha.

Ühesõnaga jättis väga hea mulje. Sellist adrenaliini pole vist kunagi tundnud. Hirm, et ei saa katsega hakkama, ei jõua ja samas surve, et peab katse ära tegema, vaja head tulemused saada ja kogu rahvas jälgib. Asi oleks võinud ka teisiti välja kukkuda suht lihtsalt. Aga üldiselt olen rahul, võistluse käiguga. Esimene ala, kükk ei õnnestunud. V-o oli asi liiga varajases kellaajas, v-o oli asi sidemetes, millega polnud harjunud. V-o oli asi selles, et polnud veel võistlusesse sisse elanud. Ei tea...

Teisena oli surumine. Seal sain kirja 132,5 kg millega olen rahul, sest üle 130 saalis puhtalt üles ei saanud.

Tõmbes sai korratud nädal varem tehtud uut rekordit 210. tuleb ka rahule jääda, kuigi oleks ju võinud ka uue rekordi püstitada. :rolleyes:

Mis oli halvasti, et mul oli söögiks kaasas ainult 1 rasvata kodujuust. :D Jõutõstjad vaatasid, et ikka kulturist mis kulturist. :o

Ma arvasin suht, et lähen teen oma tõsted ära, asi kotis ja koju. Tegelt kestis mingi 6 tundi(?) ja söögi asemel libistasin sisse kreatiini, aminohapete ja dekstroosi segu. Hr Mr815 jagas ka oma virsikujogurtit, tänud talle selle eest. :D

Pidevalt küsisin Mummilt ja Alessandrolt, kuidas sooja teha, millise sammuga, millal soojendusega algust teha, millal viimane soojendusseeria teha. Tänud abi eest.

post-3216-1303490257_thumb.jpg

Ja muidugi oli üle pika aja hea ka kedagigi võita. :D Praegust võistlushooaega kulturismis jälgides mõtlen, et oma comebacki peaks ka ehk kevadel tegema: palju rohkem võimalusi võistelda. Samas juba viimased kolm võistlust olen ma sihtinud Eesti meistritiitlit. See on minu jaoks väärtuslikum kui kasvõi mingi väike rahaline preemia. Võiks ju käia külavõistlustel ja korjata tiitleid aga iseennast ei peta... Mitte teiste saavutusi alavääristades, muidugi.

Ahjaa: samal teemal jätkates küsisid vähemalt 2 inimest mult, et kas ma võistlustel saadud 3 koha eest midagi sain ka. Pulbreid või midagi. Tähendab, pulbreid on mul kõriauguni ja ma ei teinud seda mingi nänni pärast. Ma ei tee üldse kulturismi seepärast, et midagi võita, et rikkaks saada sellega. :D Tiitel on oluline ja ma ei pea siinkohal silmas selle plekist karika hinda, mida igaüks endale koju osta võib, vaid selle väärtust. :P

Aaagaa sain ma vaevalt esmaspäeval esimese kulturistliku rinnatrenni ära teha kui teisipäeval TÜASKi trenni minnes ütles Päll, et veel on tulemas Tartumaa meistrivõistlused. :D Sõrme annad... No heitsin siis mõtte selga ja biitsa teha kõrvale ja hakkasin koos tema õpilastega kükkima. See oli üldse üks ootamatu trenn, aga läksin kükis 140ni, millega tegin 3x.

post-3216-1303491391_thumb.jpg

Ahjaa: võtsin ka pähe hullu plaani kaalus alla võtta. Ma ütlen Teile, dieet on kohutav asi. :D Aga meele teeb heaks, et juba paari kilo kadumisel hakkavad detailid üha rohkem välja tulema. Läheks dieedi lõpus ka kaal sama hästi alla... Eks ma vaatan, kuidas see minu kaalukategooriat ja jõunäitajaid mõjutab.

Täna tegin jõutõmmet, viimasel seerial 180kgx4. Sinna otsa madalale pingile kiiruslik kükk, trapets, biitseps, säär ja kõht.

Tänaseks Kristjan-Jaak Peterson lõpetab...

post-3216-1303490526_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sa võistlustel kükkisid ?

Sain ainult algraskuse, 155 kirja, kuigi 5 päeva varem esmaspäeval kükkisin trennis 160 ja jäi veel varugi. Oleks tahtnud vähemalt 170 ära kükkida, aga ei olnud minu päev. Samas esimese korra kohta jäin rahule, sest kogenumadki jõutõstjad lähevad võistlustel päris nullidega ära...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi jõudu jalas pole, jõu poolest sitt. Aga kui rasva maha saaks oleks üsna normaalne :rolleyes:

Mõõda ümbermõõt ära, siis saad teada, kas on normaalne :D.

Aga käe mõõduga sa üllatasid mind positiivselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismõttes positiivselt? Jalg ümbermõõdult ka niru :rolleyes: Reie keskelt peaks 56cm olema muidugi on see natuke aega tagasi mõõdetud ka, ei kasva lihtsalt :S

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes positiivselt? Jalg ümbermõõdult ka niru :rolleyes: Reie keskelt peaks 56cm olema muidugi on see natuke aega tagasi mõõdetud ka, ei kasva lihtsalt :S

Pole midagi, umbes 3,5 cm rohkem, kui minu biitseps novembris eestikatel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtaks siis ise ka EKV kokku, seekord aga pealtvaataja rollist.

No kui kategooriate kaupa minema hakata, siis jõuangi kohe oma lemmiku, Rainer Neemsaluni. Enda katis tal konkurente polnud, kuid asi läks huvitavaks noorte ja juuniorite absoluudi valimisel. Nagu ta isegi ütles, siis sellist lõpptulemust ta ei oodanud, selle peale välja ei läinud, võistluseks valmistudes eesmärgiks ei pannud.

Sügisel pärast masendavat kaotust Silver Eensalule oli Rainer samas augus kus mina. Kusjuures Rainer kaotas Silverile TÄPSELT samade punktidega, mis mina Aimarile. :D<_< Tundsin ennast tema kaotuses isegi veidi süüdi, kuna trennis utsitasin teda sama palju tagant kui ennast. Tookord oli aga tulemus suht vältimatu. Siis oligi aeg, kus Rainer hakaks mulle ajama mingit kuulitõukesse ülemineku juttu. :D

Meenus ka Veiko Kriisa jutt, kes käis ka mul poes, pea norus oma kurba elusaatust kurtmas ja kavatses samuti ala vahetada kui arengut ei tule. Selle aasta jaanuaris tuli aga Eesti meistriks. :D Mis ma oskan öelda: tuleb osata enda aeg ära oodata. :D

Raineri juurde tagasi tulles õnneks mees ikka veel kuulitõukajate ridadega ei liitunud. Elasin talle kaasa ja mis ma oskan öelda: keha on noormehel ilus. Karjusin, mis jõudsin. Tahtsin ka karjuda, et lava ainukene proportsioonis mees. :D Oli vormi, piisavalt massi ja proportsiooni. Kui õigesti mäletan, siis Rainer võttis ka esimesena kiiresti poosid sisse. Olles olnud eelmsiel kevadel Hollandis EMil ja ka LEKV-l fotograafi nahas, siis tean, et see, kes esimesena poosi sisse võtab, saab suure tõenäosusega kõige rohkem pilte ja seega ka kajastust ja siit võib juba edasi mõelda... Eks see saab ka kõige rohkem ka kohtunike tähelepanu.

Kui Zenja nimi teise koha mehena hüüti, võib vist öelda, et hoidsin küll hinge kinni. Sain aru küll, mis toimus, aga ootasin veel ametlikku kinnitust. Ja oh seda rõõmu kui mah nigga Rainer noorte ja juuniorite absoluutse võitja tiitli omanikuks kuulutati. Mind valdas sama tunne mis Kooviti võitu Oti üle vaadates. Ehk sõnadesse pannnes: kõik on võimalik. Võiks öelda, et midagi läks vist isegi silma. ;)

Järgnenud bikiinimodellid hoidsid mind ikkagi saalis, seega kohe ünnitlema ei tormanud, aga seda sain teha, kui Rainer saali tuli.

Modellidest rääkides, siis jah, tase ei olnud mingi USA oma, mida me videotest näha võime. Aga ega mingit taset ei saagi tulla, kui kuskilt ei alusta.

Juuniorid -75 kg katis elasin kaasa maailma kuivimale mehele Taavi Tarosele, kes aga kahjuks Ostroglazovile kaotas. Napilt. Selle tulemusega ma ei olnud rahul. Maailma kuivimal mehel oli piisavalt massi ja kuivust ja ainult raam ei ole veel kõik. Minu silmad võisid muidugi subjektiivselt asja näha, sest ma tean, kui kuiv Taros on, isegi kui ta seda laval näidata ei suutnud. Samas tundub, et ükski treener ei näe enda õpilasi täiesti objektiivselt. Mida Anton viimased paar aastat saalis teinud on, on Otsuski mitu korda küsinud.

Rückenbergile elasin samuti maruliselt kaasa. Kõrvalt vaadates tundus tema jalg vägagi korralik ning muidugi oli tal piisavalt massi ja ka kuivust. Mees ise vist ka ei tea, kui hea ta on. Tõepoolest: proportsioonide osas annaks asja parandada ja ka poseerimist lihvida, aga nagu ta isegi kirjutas, on mõne poosi näitamine lihtsalt tema selja patoloogias kinni.

Igatahes olen tulemusega rahul. (Ahjaa: meenus ka ütlus everybody loves the underdog ;) ) Loodan temalt edukat esinemist Euroopakatel ja et keha ja vaim veel dieedile vastu peaksid.

Rääkides viimasest, siis sellega tuleb ka Raineril tegemist teha. Pakuti ju võimalust Balti Matšil osaleda. Rainer oli võiduõhtul sellele plaanile täiesti vastu, aga nagu sügiseste mustade mõtete puhulgi annab aeg arutust. Tean seda omast käest. Loodan, et Raineril siis jaksu dieediga jätkata leidub ja finantsi seda jätkata. See on üks suur osa. Rääkides sellest, siis minu arvates oleks võinud FASTi sponsorlepingu saada Rainer, kui abs. võitja. Oleks loogiline. Bikini modellile lepingu andmine tundus ka veider. Aga eks sellelgi on oma tagapõhi. Ehk hakkab siis ala vähemalt õitsema. Raineril küll on hetkel sponsor, aga see on "sponsor" jutumärkides. FASTi leping oleks olnud võrreldamatult parem diil kui praegune. Teades, kuidas Rainer oma vormi teinud on, siis sellest oleks abi, aga eks elu teeb omad korrektiivid ja lootustandvatele tegelastele pritsib ikka midagi endale ka, kui pumba juures olla. ;) Muidugi võin ma asja taaskord subjektiivselt näha, aga eks igaühel on õigus oma arvamusele. Nagu inglise keeles öeldakse, et "opinions are like ***holes- everybody tends to have one".(...and everyone thinks everyone else's stinks.")

Aga täna tegin trenni. Rinda, triitsepsit, õlga ja selga.

Trenni sattus ka MKM Taavi Taros ise. Samas mis sest trennist, Taros oleks pidanud koju poseerima jääma. :D

Tegin lamades surumist, 3sed seeriad, viimasel seerial 130x3 kerge abiga. Märkuseks, et võistlustel surusin puhtalt 132,5 kg.

Siis hantlite surumine põrandal lamades. 6x30, 6x40, 6x50kg(saali raskeimad).

Siis nö triitsale pukkidelt surumist.

Siis face pull ehk plokil nööridega lõua alla tõmme. 3 seeriat 15 kordust ~50 kg

Hantlitega ette lendamine 3x12x12,5 kergelt.

Ja lõppu lõuatõmbed 8x, 8x, 10x

Ja ploki tõmbed neutraalse kitsa haardega 3x12-15x~50 kg.

Tänaseks kõik, üks kunstnikust sõbranna tahtis, et talle modelliks olen. Jään juba hiljaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lähen üle pika aja massööri juurde. Kuna PlanetSport Tartu põhimassöör, triatleet ja Honda spordikuulsuste jõuluturniiri 3. koht Priit Ailt on täna hõivatud, annab ta mind ühe oma tuttava "headesse kätesse". Nagu õpilane mainis, saab minust tema esimene väljakutse. :D

Eks suurema lihasmassiga sportlased on raskem tööots kui tavainimesed. Kuulsin, et jõutõstjad pidavat kulturistidega võrreldes olema eriti "lase või teerulliga üle, ikka pehmeks ei saa" tüübid.

Üritan sel nv-l ka Aurasse taastuma minna(kes tahab aurusaunas ristküsitlust läbi viia: siin on teie võimalus! :D). Juba järgmisel reedel on ju Tartumaa jõutõstmisvõistlus. Tartu tudengipäevadest hoolimata üritan nüüd korralikult magada ja sporti positiivses suunas mõjutavatele lõbustustele raha raisata.

Eile sai tehtud tugev jalatrenn, üle pika aja Planetspordis. Kükis läksin välja FASTi punaste sidemetega 150x3ni. Peas keerlesid ja keerlevad ikka mõtted, kuda järgmisel võistlusel küki katseid paremini realiseerida.

Pärast seda ehitasin saalis vedelevatest kummidest atribuudi ja tegin pukkidelt tõusmist 3 seeriat, sedakorda kergemalt 80kgga.

Lõppu lihtsalt puuris kang turjal kõndimist 190-200 kgga.

Siis kiiruslik jõutõmme, aga sedakorda mitte pakul seistes, et tõmbe alafaasi treenida, vaid kummidega, et ülafaasi lihvida. Alafaas on minuarust täitsa normaalseks läinud...

Siis reie kakspealihasele 4 seeriat Ben Johnsonit(kergejõustikus oli koolis töö, tänu sellele harjutusele teadsin mineviku staare nimetada ;))

Lõppu kerepainutusi kõhule lisaraskusega.

Polegi vist ammu maininud, mida mina söön. No kronoloogilises järjekorras võttes joon pärast hommikusööki ära ühe Ultralife Fruit&Veg vitamiinipakikese. Enne trenni võtan FASTi Pump+ 8 kapslit(kuur on poolepeal), 5 FASTi BCAA kapslit, 5g FASTi glutamiini. BCAA ja glutamiin lähevad ka pärast trenni.(BCAA vahepeal ka trenni ajal). Kui on vaba päev võtan mõnikord PUMP+ asemel ka lihtsalt 5g FASTi kreatiin monohüdraati. Enne magamaminekut 2 kapslit Olimpi Chela MZB, et unenäod oleks ilusad ja värvilised. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, Kirp. Täna tõmbasin 210 korralikult ära :D. Kahe nädalaga 30kg juurde rekordile <_<. Nädal on veel võistlusteni jäänud, et veel 10kg juurde maxile liita ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükke hakatakse ära lugema siis, kui õpid normaalseid sügavaid kükke tegema. Niipea kui teed minegi poolikuid ja piiri peal, saabki olema paras loterii kas loetakse ära või mitte. Kükk peab olema ikka nii, et põrandalt pükstega tolmu pühid.... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükke hakatakse ära lugema siis, kui õpid normaalseid sügavaid kükke tegema. Niipea kui teed minegi poolikuid ja piiri peal, saabki olema paras loterii kas loetakse ära või mitte. Kükk peab olema ikka nii, et põrandalt pükstega tolmu pühid.... :D

Kui alt "põrget" kasutada julgetaks, ei tekiks üldse seda teematki. Aga enamus on arad kükkides, lastes hästi aeglaselt alla ja sihtides täpselt paraleeli. Nii ei tule sügavus ära ja ei jõuta ka tõusta.

Lausa naljakas on vaadata, kui põlvesidemetega aegluubis kükitakse. Kardetakse, et sidemed põlvi murravad. ;)

Väike video sellest, kuidas 800 naela kükitakse vööta ja põlvesidemeteta.

Julgen oletada, et kui see tüüp peaks vaid paraleelini kükkima varustuseta (mitte alla ega üle), ei tuleks isegi 700 naela ära. Põrke efekt lõppes jõutõstjate mõistes veerandküki asendis.

Põlvesidemetega kükkides saab "põrke" kätte juba natuke kõrgemalt + sidemed annavad palju stabiilsust juurde. Sealt need 20-30kg [vb enamgi] lisakilo ka tulevad.

Fasti punased on väga pehmed, endalgi kapis vedelemas ühed. Nad on head vb kuni 150kg kükkides, annavad aimu, mida sidemed teevad. Suuremate raskustega aga oleks rohkem toetust tarvis põlvedele + tekib harjumus tugevalt siduda. Fastid aga venivad juba maksimaalselt välja keskmisel või isegi nõrgal sidumisel, mis lõppeb sellega, et kükkides nad ei aita + sügavust on väga keeruline saavutada. Side peab ikka natuke järgi andma, muidu pole temast kasu.

Vaatasin su üliõpilaste MV tehtud 165kg katset, hakkad liiga vara tõusma, samuti olid jalad välja keeramata (põlved lendasid kokku). Eeldan, et sul on üks jalapäev veel enne võistlemist. Hangi kaks spotterit igaks juhuks ja tee sidemetega kükke tunduvalt alla paralleeli. Saad tunde kätte, et mida alla poole kükid, seda kergem alt tõusta. Ja kiired kükid, muidu mõtled põlvesidemetele ja valule, mitte katsele. :D

Ps. Arvatavasti tulen ka võistlema ja olen su konkurent. Viksit ei püüa, aga kui hästi kükid (170+), võib teise-kolmanda koha peale madistamiseks isegi minna. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viksi tuleb ja võidab ära ka. Kuigi tal seljavigastus praegu. Esmaspäeval üle 210 kükki ei proovinud ja täna piirdus ka tõmbes ainult 220'ga. Mees ilma sidemeteta kükkinud 230kg ja praegu on tal vorm veel parem, et rohkem kükkida. Ütleme nii, et mees surub 6. mail vähemalt 150kg rinnalt. <_<

Aga ise mõtlen ka kükkides sidemetele ja valule. Sellepärast teen ka algraskusega küki ilma sidemeteta, et saaksin tulemuse kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viksi tuleb ja võidab ära ka. Kuigi tal seljavigastus praegu. Esmaspäeval üle 210 kükki ei proovinud ja täna piirdus ka tõmbes ainult 220'ga. Mees ilma sidemeteta kükkinud 230kg ja praegu on tal vorm veel parem, et rohkem kükkida. Ütleme nii, et mees surub 6. mail vähemalt 150kg rinnalt. <_<

Aga ise mõtlen ka kükkides sidemetele ja valule. Sellepärast teen ka algraskusega küki ilma sidemeteta, et saaksin tulemuse kirja.

See oli nüüd Kirbule küll jõhker motivatsioon. :D

Sidemete koha pealt pole aga ühtegi head soovitust anda. Aeg on see, mis paneb nendega harjuma. Ja aega sul hetkel pole.

Muidugi kui sportlikku viha võistlustel piisavalt tekib, siis vaevalt, et viitsid sidemetele mõelda. Ükskõik kui valusad nad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükke hakatakse ära lugema siis, kui õpid normaalseid sügavaid kükke tegema. Niipea kui teed minegi poolikuid ja piiri peal, saabki olema paras loterii kas loetakse ära või mitte. Kükk peab olema ikka nii, et põrandalt pükstega tolmu pühid.... :D

Ma mõtlesin realiseerimise all pigem seda, miks ma võistlustel tugevamate sidemetega ja vormi ajastamisest hoolimata oma rekoreid korratagi ei suutnud. Kolmas katse jäi kõrgeks jah, seda tundsin isegi üles tulema hakates.

Kui alt "põrget" kasutada julgetaks, ei tekiks üldse seda teematki. Aga enamus on arad kükkides, lastes hästi aeglaselt alla ja sihtides täpselt paraleeli. Nii ei tule sügavus ära ja ei jõuta ka tõusta.

Lausa naljakas on vaadata, kui põlvesidemetega aegluubis kükitakse. Kardetakse, et sidemed põlvi murravad. :D

Julgen oletada, et kui see tüüp peaks vaid paraleelini kükkima varustuseta (mitte alla ega üle), ei tuleks isegi 700 naela ära. Põrke efekt lõppes jõutõstjate mõistes veerandküki asendis.

Põlvesidemetega kükkides saab "põrke" kätte juba natuke kõrgemalt + sidemed annavad palju stabiilsust juurde. Sealt need 20-30kg [vb enamgi] lisakilo ka tulevad.

Fasti punased on väga pehmed, endalgi kapis vedelemas ühed. Nad on head vb kuni 150kg kükkides, annavad aimu, mida sidemed teevad. Suuremate raskustega aga oleks rohkem toetust tarvis põlvedele + tekib harjumus tugevalt siduda. Fastid aga venivad juba maksimaalselt välja keskmisel või isegi nõrgal sidumisel, mis lõppeb sellega, et kükkides nad ei aita + sügavust on väga keeruline saavutada. Side peab ikka natuke järgi andma, muidu pole temast kasu.

Vaatasin su üliõpilaste MV tehtud 165kg katset, hakkad liiga vara tõusma, samuti olid jalad välja keeramata (põlved lendasid kokku). Eeldan, et sul on üks jalapäev veel enne võistlemist. Hangi kaks spotterit igaks juhuks ja tee sidemetega kükke tunduvalt alla paralleeli. Saad tunde kätte, et mida alla poole kükid, seda kergem alt tõusta. Ja kiired kükid, muidu mõtled põlvesidemetele ja valule, mitte katsele. :D

Ps. Arvatavasti tulen ka võistlema ja olen su konkurent. Viksit ei püüa, aga kui hästi kükid (170+), võib teise-kolmanda koha peale madistamiseks isegi minna. :D

Tänud selle korraliku panuse eest minu blogisse. ;)

Kusjuures ma olin isegi üllatunud kui nägin, kuidas jõutõstjad võistlustel kükkisid. Aeglaselt vajamineva piirini ja siis üles tagasi. Olin kuulnud jutte "vabalangemist" harrastavatest välismaalastest ja eeldasin, et kui mitte nii suure hooga, siis põrkega teevad kõik. Seda kuulsin ma igalt poolt, et sidemete vedrutavat efekti peabki ju ära kasutama. Minu jaoks on see jah hirmus, aga eeldasin, et elukutseliste jaoks on see tavaline metoodika.

Viimases trennis proovisin ise ka tehnikat lihvida: kui liiga suure vabalangemisega teha, ületas inertsijõud sidemete elastsusjõu ja üles oli väga raske tulla. Ise ei pannud seda tähelegi kuni julgestaja ütles. Viimasel seerial tegin siis nii nagu peaks: alguses aeglaselt ja lõpp põrkega. Kas nüüd ühtlaselt kiirenevalt alla, aga midagi sinnakanti.

See sidemetejutt on sul ka õige. No ega asi ei peagi tavalise jõusaaliharjutaja jaoks mingiks tehnikaspordiks minema, et FASTi sidemetest ei piisa, aga antud olukorras tuleb lubatud vahendid ära kasutada.

Sidusin FASTi sidemed nii tugevasti peale kui sain, aga siis läksid nad suht nööriks kätte ära ja põrge jäi kehvaks. Seda, et mul põlveõndlad sinised on võite ette kujutada. :D

Samas võib põrge ka tasakaalust välja viia...

Päll õpetas jah veidi laiemalt kükkima, pöiad väljapoole suunatud. Kas ma seda ka võistlustel adrenaliinilaksu all meeles pidasin ei mäleta.

See 170 mainimine on paras motivatsioon. :D V-o peaksin ma rohkem hoopis puurist väljas kükkimist harjutama. <_<

Tänase viimase jõutõmbetrenni kohta aga midagi head rääkida ei ole, Sarge õnneks. Ei tea, kas asi oli liig varajases trennis(kohe pärast hommikusööki), liiga palju treenimises, halvas taastumises või jumal teab milles, aga mingit uut rekordit küll täna ei teinud. Üldse kuidagi läbi ussi... tulevad need kordused viimasel ajal. V-o on asi selles, et üritan väikestviisi dieeti pidada. Kui ca 2% kehakaalu langus põhjustab 20% jõu languse, on see küll paha. ;) Wilkse tuleb küll juurde, aga ilusam oleks ju hoopis numbrites suuremaid tulemusi näha. Homme teen siis kiiruslikku surumist kergelt ja pühapäeval proovin küki ja surumise algraskuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kirp tuleb jõutõstmisesse üle? <_<

Oh ei. Seal ma tippe enam kinni ei püüa, usun. Lihtsalt kuna kulturismis võistlemiseks peaksin ma enne 6 kuud dieeti pidama, siis jõutõstmises on palju lihtsam kaasa lüüa. Oma lõbuks täitsa tore. Nagu mainitud, siis sellist adrenaliinilaksu iga päev ei saa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×