Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Vahel ikka juhtub et tuntud tüdrukut nähes ei saa mehed sõna suust välja. Aga et Kirp siin poisse nii segadusse ajab... ;)

Nii see on, kui pole varem elusuuruses kulturistiga kokku puutund ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt rõõm kuulda, siis järgmine kord julgen küsimusi edastada Sulle ;) Igatahes oli tore näha tavaliste klientide vahel ka toredat sportlast, kes ei häbene vahele üks kodujuust võtta :D Aga väike soovitus, vaata ka vähe ringi, siis teaksid, kes praegu Sind ründab :)

Oh... kes mind Aura duši all ei ründaks... (wait wut?)

Ja mis siin poistest rääkida. Mõnd neiut tunnen juba pikemat aega, aga need ei saa ikka reaalses elus sõna suust minu läheduses.

Oeh, elu tipus on raske ja üksildane. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh... kes mind Aura duši all ei ründaks... (wait wut?)

Ja mis siin poistest rääkida. Mõnd neiut tunnen juba pikemat aega, aga need ei saa ikka reaalses elus sõna suust minu läheduses.

Oeh, elu tipus on raske ja üksildane. ;)

Nujah ma ka ei saand sõna suust anna märku, millal jälle auras, tulen ka, ehk saan siis ka sõna suust ;):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigust räägid. Eile sai Revalis viimane võistluseelne jõutõmbetrenn tehtud. Kordasin vana rekordit 200kg(aga seekord võistluspäraselt) ja kuigi Indzul puudus usk minu võimetesse, tahtsin ka rekordiparandust proovida. Mikk oli trennis ja soovitas mul koguaeg mingi 20-30kg kaupa üles minna, aga ma tahtsin ikkatagasihoidlikult. Panin siis 210kg ja seegi tuli üles. Lõpp tuli aeglaselt, kuid tundus, et ikka ilma jõnksutamiseta. Proovisin ka 220, mis oleks põhimõtteliselt pidanud ka üles tulema, kuigi halva tehnikaga. Aga lasin poole peal alla tagasi. Las jääb midagi võistlusteks ka sisse :) Nüüd lõpetan oma hommikusöögi ja siis Revalisse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigust räägid. Eile sai Revalis viimane võistluseelne jõutõmbetrenn tehtud. Kordasin vana rekordit 200kg(aga seekord võistluspäraselt) ja kuigi Indzul puudus usk minu võimetesse, tahtsin ka rekordiparandust proovida. Mikk oli trennis ja soovitas mul koguaeg mingi 20-30kg kaupa üles minna, aga ma tahtsin ikkatagasihoidlikult. Panin siis 210kg ja seegi tuli üles. Lõpp tuli aeglaselt, kuid tundus, et ikka ilma jõnksutamiseta. Proovisin ka 220, mis oleks põhimõtteliselt pidanud ka üles tulema, kuigi halva tehnikaga. Aga lasin poole peal alla tagasi. Las jääb midagi võistlusteks ka sisse :D Nüüd lõpetan oma hommikusöögi ja siis Revalisse...

Aga toidulisanditega ole ettevaatlik, kasuta ainult teada-tuntud firmade tooteid. :) Sest peale rasket trenni võivad mõned näitajad hüppeliselt suureneda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai tehtud viimane tugev jala ja rinnatrenn ehk siis proovisin algraskuseid. Tunne oli tõesti parem, kuna võistluse lähenedes koormus väheneb.

Numbrid jätan konkurentide hirmutamiseks saladuseks. :)

Nädalavahetusel sai siis Reval Cupi vaatamas käidud. Oli tore nagu ikka. Muidu kipub ikka nii olema, et rassid saalis trenni teha ja eesmärk, mille nimel seda teed, hakkab juba hägustuma, sest võistlused on 2x aastas. Kuidas kellelegi, aga motivatsiooni võistlused annavad. Nagu ütles mu "pinginaaber" võistlustel: "tahaks kohe ise võistleda". Ja eks sellise tunde see annabki, ka mulle. Seoses sellega tekkis järgmine plaan, aga tollest siis, kui asja käima lükkan.

Nädalavahetusel õnenstus tänu Oti ja Natalja lahkusele ka üks oma treenitav, kes sügisel bodyfitnessis võistleb, Nataljale ette näidata. Natalja kiitis, et õpilane selle alaga nii varakult tegelema hakkas(Natalja alustas kuskil 20+) ja oli rahul, et sportlik põhi all on. Lihasmassiga oli rahul ja eks sellele me ka rõhku oleme pannud: bodyfitnessis on mõned teised lihased tähtsamad kulturismiga võrreldes.

Kas ma sügisel treenerikulla kaela saan või ei, oleneb seega dieedist. ;) Natalja andis nõu nii treeningu kui toitumise alal: bodyfitnessis ja naiste organismi juures on mõned eripärad...

Täna käisin aga oma kallis Ökopoes varusid täiendamas ja minuga otsustas liituda ka üks andekamaid noori Eesti jooksjaid, kursavend Allar Lamp.

"Allar Lamp soovitab müslibatoone!" :)

post-3216-1302618201_thumb.jpg

Allar Lamp uuris piima, jogurteid ja erinevaid magusaid kohupiimasid...

post-3216-1302618207_thumb.jpg

Riisi, kaerahelveste, jms riiul...

post-3216-1302618215_thumb.jpg

Maitseained jms. Riiulil on näha ka kiudaineid ja toniseerijaid sisaldav Chi-kohv. Vihje neile, kes mulle midagi sünnipäevaks tahavad kinkida... :D

post-3216-1302618249_thumb.jpg

Minu tänane poenimekiri...

post-3216-1302618489_thumb.jpg

Allar Lamp sööb kohupiima(ma ei teagi, kas võttis siis kakao, vanilje või rosina oma), aga igatahes kiitis. Poe juurde suunab ka vastav silt postil.

post-3216-1302618495_thumb.jpg

Lõpetuseks: minu tänane 4. toidukord: pruun riis, 200g kookosrasvaga praetud kanafileed, lillkapsas ja baklažaan.

post-3216-1302618505_thumb.jpg

Lihtsalt ilus vaade Emajõele...

post-3216-1302618509_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kookoserasvas peaks olema palju lauriinhapet, mis mängib tähtsat rolli immuunsussüteemi tugevdamisel. Sama kogus seda vajaliku rasvhapet on rinnapiimas.... sellepärast sa Kirp pikalt ei olegi haige olnud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kookoserasvas peaks olema palju lauriinhapet, mis mängib tähtsat rolli immuunsussüteemi tugevdamisel. Sama kogus seda vajaliku rasvhapet on rinnapiimas.... sellepärast sa Kirp pikalt ei olegi haige olnud. :)

No võimaluse korral eelistaks jah algallikat, aga seda pole kusagilt võtta... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai TÜASKis tehtud viimane võistluseelne kerge trenn.

50% maksimumist kiiruslikku kõrgele pakule kükki ja surumist 6 seeriat mõlemat.

Trikoo sain oma võimlemise õppejõult, nüüd oleks veel põlvikuid vaja!

Kui kellelgi jõutõmbeks vajalikud põlvikud üle/laenata on(kasvõi lillelised), siis olen üks suur kõrv.

Sai mõned videod ka tehtud, sest trennis olid Härra Sarge ja tema klassikalisest tõstjast sõber, kelle nime nüüd Sarge siia lisada võib...

Sorry video asendi pärast: esimene kord läheb ikka aiataha. Selle probleemi lahendab aga pea vasakule õlale toetamine või kuvari 90 kraadi paremale pööramine. :)

Sarge kummidega jõudu tõmbamas

Sarge kurnatud pärast 50 kgga rinna surumist

Mina 70 kgga kaheseid seeriaid tegemas

Tõstja surub pakuga

Tõstja surub 160

"Nõrkrind Sarge" feilib 120ga

Tõstja kütab 170 üles

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ei olnud minu päev ja vigastus ka kimbutab hirmasti. Aga pühapäeval sai viimase seeriana 120kg puhtalt üles surutud ilma, et oleks isegi silda kasutanud :)

Tõstja on Eesti olümpialootus Andres Viksi. Täpsemalt tegeleb siis klassikalise tõstmisega. Autogramme saab küsida laupäeval jõutõstmise võistlusel, mis toimub EMÜ Spordihoones algusega 11.00.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii Kirbukene, seda sa nüüd küll ei oota, aga ma võin sulle vabalt enda Titani võistluspõlvikuid laenata, just võtsin pesust välja.

Tuled ise järgi või võtan Eedeni teekonna ette?

Hella, lepime kokku, kuidas kätte saad- 555 98 075

Rene

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No võimaluse korral eelistaks jah algallikat, aga seda pole kusagilt võtta... :)

Noh, saa mõne sünnitanud naisega kokkuleppele, sest rinnapiima pidavat iga sünnitanud naine taas toota saama ;):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õnnitlen ka mina, tühine askeldaja, ühte selle foorumi lõbusamat ning mõ'nusamate kirjutistega rassijat!

ja nagu nähe, päike õues õnnitleb ka. vähemasti tallinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×