Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Päris ok treiler. B)

Üks selline küsimus vaevab mind, et kui palju kre-alkalyn jõudu nädalaga (näiteks kükis) võib juurde anda? Või kui palju sul näiteks andis?

Nägin siin, et sa seda tarvitand oled. Või on see kreatiini mõju väga individuaalne.

Kreatiini mõju on tõesti väga individuaalne. Selles suhtes tasub alati ise kõik järgi proovida. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ok treiler. B)

Üks selline küsimus vaevab mind, et kui palju kre-alkalyn jõudu nädalaga (näiteks kükis) võib juurde anda? Või kui palju sul näiteks andis?

Nägin siin, et sa seda tarvitand oled. Või on see kreatiini mõju väga individuaalne.

Seda on jah raske öelda. Täpsem oleks vist väljendada protsendina, kui kgdes.

Aga väga hea, et lingi andsid. Vaatasin kohe, millal ma selle kommentaari panin ja lõin treeningpäeviku selle koha pealt lahti:

seal seisab nii:

8.juuni parim seeria 6x160 poolkükk+2 veerandkükki

nädal hiljem 15. juuni parim seeria 4x185(veerandkükid)

nädal hiljem 22. juuni 6x170 poolkükid

Kalendri olen kahjuks ära visanud(krt ma teadsin, et ei tasu koristada) aga kaal võis siis olla kuskil... 80 juures.

Individuaalne on kreatiini mõju kindlasti. Mõnel seob monohüdraat hullult vett ja samamoodi see ka kaob, kui kuur jätta, teisel mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel just sätin end trenni minema. Tuleb julgestada oma treenitavat, et sügisel treenerimedali kaela saaks B) ja ka laste sõber Barni lubas trenni ilmuda. Praegu veel kaalun, mis lihast teen: kas jalga või rinda, sest täna hea võimalus Barniga taas koos teha.

Hetkel libistasin sisse 300g Ekstra 4% kodujuustu kaneeliga+100g kaerahelbeputru. Sinna järgnesid 4 Nitric Oxide kapslit 10 C-vitamiini dražeega. 10g Olimpi BCAA Xplode pulbrit, 5g FASTi glutamiini. Nüüd veel üks must kohv ja võin hakata liikuma, kui asjad valmis panen. Trenni jõuan-nagu nii suurele staarile ikka kohane- alati stiilse hilinemisega.

Meel on isegi positiivne, sest ilm on ilus, päike paistab ja kevad meenutab mulle, et tulemas on aasta suursündmus: K-J K's twenty second birthday party. Kakskümmend kaks: viimane taks. Peaks vist naise ära võtma või midagi. Vana Mall oleks kindlasti rõõmus, kui väiksed lapselapsed välja hakkaksid vupsama. Vana Juss oleks like: "Good job, man!"

Hetkeks kõik, kui täna ühe toitumiskava tellimusega ühele poole saan, jõuan ehk blogidagi viimastest trennidest.

Hoidke.... meel rõõmus! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda on jah raske öelda. Täpsem oleks vist väljendada protsendina, kui kgdes.

Aga väga hea, et lingi andsid. Vaatasin kohe, millal ma selle kommentaari panin ja lõin treeningpäeviku selle koha pealt lahti:

seal seisab nii:

8.juuni parim seeria 6x160 poolkükk+2 veerandkükki

nädal hiljem 15. juuni parim seeria 4x185(veerandkükid)

nädal hiljem 22. juuni 6x170 poolkükid

Kalendri olen kahjuks ära visanud(krt ma teadsin, et ei tasu koristada) aga kaal võis siis olla kuskil... 80 juures.

Individuaalne on kreatiini mõju kindlasti. Mõnel seob monohüdraat hullult vett ja samamoodi see ka kaob, kui kuur jätta, teisel mitte.

Tänud info eest. Kahe nädalaga 10kg pole üldsegi paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepealsest siis.

Neljapäeval oli seljatrenn. Kuna trenn oli õhtul pärast tööd, üritasin teha kiire ja intensiivse HIT trenni.

See mul põhimõtteliselt ka õnenstus. Saalis oli nii mõnigi kohalik härg ja seega sain abiga kordusi ja negatiive kasutada.

Esimene harjutus oli siis pullover trenažööril, mis toimib pre-exhaustion harjutusena, isoleerib lailihast ja tõmbab selja ilusti soojaks.

2 soojendusseeriat+ ~15x50 kg, sh abiga kordused.

Teiseks kangi tõmbed ettekallutatult. Samuti mingi 1-2 soojendusseeriat ja viimane tööseeria oli vist 12x100 kg.

Siis hantli tõmbed küljele. Esiteks ikka kerge soojendav tööseeria ka 12x40 kg ja siis saali raskeima hantliga 12x51 kg korraliku tehnikaga, aeglase negatiivse faasiga seeria.

Seejärel ploki tõmme ülalt kitsa neutraalse haardega. Vist oli tööseeria ~12x80

Pärast seda õlakehitused trapetsile kangiga ja lõppu säär.

Säärele tegin pöia sirutusi jalapressil ja istudes trenažööril. Neile andsin suuremat mahtu. Viimane aga siiski kõige raksem ja abiga kordustega. Kuna sääred on valu suhtes väga tundlikud, siis oli see üpris emotsionaalne trenn. B)

Reedel järgnes õla ja triitsepsi trenn. Samal ajal sattus trenni Maikal Pikalev ja tal oli ka õlatrenn. Mõtlesin siis, et teeks sedakorda nii nagu treeningpartner.

Esimene harjutus oli suht kõrge nurgaga kaldpingil hantlite surumine. rohkem nagu rinnale. Seal läksin vist 40kgsteni välja.

Siis istudes hantlite surumine. Seal 40ni välja ei läinud, nagu eelmisel trennil. Tegime pigem pikemaid seeriaid.

Siis kangi tõmbed lõua alla, mida ma samuti ammu teinud polnud. Vist 50ga piirdusime.

Siis ettekallutatult plokil lendamine. Ja siis istudes hantlitega kõrvale lendamine, kus sai ka veidi abiga kordusi välja pigistatud.

Usun, et oli produktiivne trenn.

Täna otsustasin sisi rinda ja biitsa teha, kuna Barnil ehk Tanelil oli ka see kavas. Pealegi suvi tulemas ja rinda-biitsa vaja arendada. Kesse neid jalgu ikka vaatab...

Tegime siis lamades surumist kangiga:

12x80

8x100

4x120

2x130

Lamades hantlite surumine(ehk siis proovisin ikka, palju 51ga tuleb)

12x30

8x40

4x51 kg

Smithil surumine kangiga(mida ma pole ma ei tea mis ajast teinud)

?x60kg

6x80 kg

8x80 kg

Kaldpinnal lendamine, mida polnud jälle Tanel vist kunagi teinud :P

15x15

10x23,5 kg äkki?

8x30 kg

Tavaliselt siin mu rinnatrenn lõppeks aga tegime veel trosside ristamist:

12x30

12x30

12x40

Tanel tegi seda põlvili maas, seega proovisin ka: päris hästi võttis, ei saa kehaga kaasa aidata.

Kokku tuli seega 16 seeriat, mis iseenesest oli dieedi ajal minu rinna maht küll.Kuigi siis oli juba 3. harjutuse juures tunda, et rind on läbi, aga kus sa siis vähem saad teha: kaloreid on vaja põletada.

Seejärel biits. Kuna kangid olid hõivatud alustasime hoopis hantlitest. Samas jällegi ehk hoopis hea vahelduseks nii teha.

Seeriad umbes nii:

9x23,5 kg

9x26 kg

8x30 kg

EZ kangiga esimene seeria 12x30 kg

Siis läks käiku selline abivahend, mis klubis olemas:

post-3216-1299443163_thumb.jpg

Ja järgnesid:

12x40 kg

10x50 kg

Abivahend hoiab ära allfaasis käte hoogu võtmise, samas toetas küünarnukke, nii et oli päris hea teha. Samuti üks asi, mida ma muidu kasutanud pole.

Seejärel haamer hantlitega

12x17,5 kg

12x17,5 kg

12x23,5 kg

Teine haamri seeria vist läks suht lörri, sest Tanel meenutas mulle keset seeriat, millega ma tema ees just uhkustasin. Krt, mehed. Keset seeriat ei tehta nalja. ;)

Peale selle oli saalis veel mingi seltskond noori tüdrukuid, kes vist ka suveks saledaks tahtsid saada. Tanel mainis, et üks neist oli meie kohta öelnud: "Nii musklis, aga ikka veel teevad trenni".

Selle positiivse noodiga lõpetan.

Kohe läheb Chela MZB ja Nitric Oxide sisse ja magama.

Tsau.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, Kirp! Nüüd peaksid küll treenimise lõpetama kui kurt Tanel kuuleb kuidas pimedad tüdrukud oleksid teie kohta justkui öelnud, et nii musklis B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spetsiaalselt sulle: Kuidas jalatrenni intensiivsena hoida

Rääkides jalatrennist, siis esmaspäeval oli üpris hea jalatrenn.

Kuigi oli suht varajane trenn, söögikordi oelks üks võinud veel olla ja eelmine öö traditsiooniliselt magada ei saanud, siis kokkuvõttes OK.

Kükki ei viitsinud sedakorda teha, aga tegin jalapressi. Soojenduseks kõigepealt säärte sirutusi ette 3 seeriat plahvatuslikult.

Jalapressil 4 seeriat, sidemeid seal ei kasuta. Kuigi traileris näha olnud videos tegin ka vähemalt samade rasustega, siis esmaspäeval oli kõigest hoolimata tunnetus kuidagi parem, sooritasin etteantud kordused puhtamalt. Kui oleks veel puhtamalt teinud, siis võiks juba öelda, et farmakoloogilise puhtusega. :)

Viimasel seerial siis 300kgga kas 8 või 10x. Siis 4 seeriat hackkükki. Seal viimasel seerial 100kgga 10x. Siis taaskord sirutused ette 4 seeriat. Oli tunne, et teeks veel midagi, aga hoidsin enda tagasi. Vahest mõtlen, kas mulle meeldib rohkem kasvada või lihtsalt rasket trenni teha...

Siis jalgade kõverdamine kõhuli 12x40, 10x50, 10(paar mustalt)x 60

Siis jala tagaosa hacki trenazööril. Seisad näoga masina poole ja kallutad ette nagu teeksid kangiga ettekallutusi. Õigesti tehes ei saa aga siin alaselg sellist koormust. Ka üks venitav harjutus, enne mida peab tagaosa soe olema.

Ja siis kõhtu(jah, ma treenin ikka vahepeal kõhtu ka ;))

Täna aga õnnestus teha õla ja triitsa trenn TÜASKis. Saali on seal mudetud, aga peaasi, et kangid/hantlid olemas on ja trenni saab tehtud. Algusesse tegin paar seeriat rebimist ja tõukamist ja siis istudes kangi surumist 4s. Kui Pere Leiva meeskond Peep Pälliga saali tuli, oli istudes kõrvale lendamine juba alanud. Viimasel serial kutsusin abiga kordusi tegema Hr Mr815, kes ka hallis ringi luusis, et trenni saaks teha.

Siis ülalkorrusel plokiga lendamine kõrvale. tegin 4 seeriat, sest panin alguses liiga väikese raskuse.

Seejärel proovisin õla tagaosale ülalt risti trossidega lendamist. Homme tunnen, kas oli kasu.

Siis triitseps:

kukla tagant ploki surumine viimasel seerial mäletan, et panin ploki põhja ja tegin 10x.

Siis prantsuse surumine EZ-kangiga. Kasutasin raskeimat valmiskangi, mis seal leidus. Kuna see oli aga 60 naela , siis tegin taaskord hästi puhtalt, pausideta nosebreakerit. Sooritus oli nii puhas, et võiksin vanduda, et tundsin õhus arstikabineti lõhna...

Seejärel ploki alla surumine:

3 seeriat: 12x sama plokiga kus enne, plokk põhjas. Seejärel liikusin seljaplokile ja panin mingi 10 kg juurde ning viimaseks seeriaks panin ka selle ploki põhja ja tegin 10x.

Siis BCAA ja glutamiin sisse, üks apelsin ja kodujuust ka ja võrkpalli praktikumi.

Jõudsin varem kohale ja võisin kaeda, kuidas mu õppejõud nimekaim Kristjan Kais Peep Pälliga harjutas. Hr. Päll hüppas üle võrgu nagu oleks 2.10 ja litrid tabasid palle halastamatult, nagu need oleks talle raha võlgu. Proovisin ise ka hiljem "Peep Pälli teha", aga minu esituses see nii hästi välja ei kukkunud. :D

Siiski võrkpall mulle meeldib: plats on väiksem ja seega vähem jooksmist(jess!) ja servides saab häid litreid anda ja võistkonnale mitu punkti järjest tuua.

Täna õnnestuski meie meeskonnal võita. Moto, mis terve mängu kõlas, oligi "VÕIT!" Moskva pisaraid ei usu, seega ei lasknud me endid küünarnukihoopidest ja vigastustest segada. Veel enne viimaseid punkte õnnestus meie meeskonna kaptenil enda hüppeliiges ära vigastada :D Kuid see pole midagi, sest võit õnnestuski koju tuua!

PS. Ma pole kunagi näinud, et hüppeliiges nii kiiresti üles paistetab. Mõtlen ikka, et küll minu ala on ikka hea. Tõeline tervisesport.

Tänud neile, kes viitsivad selle läbi lugeda.

Trennis näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kostitan teid ka omalt poolt piltidega ühistrennist Viskaga Revalis.

Reval-Sport on ju "Eesti oma Gold´s Gym". Legendaarne koht, mis tootnud tšempioneid juba aastakümneid.

Alustasin seal oma sportlaskarjääri ja mul on karvane tunne, et jõuan sinna veel kunagi tagasi.

Võõrustajate lahkel loal sain sel kolmapäevalgi oma trenni seal ära teha.

Algul oli küll plaan kasutada rohkem trenazööre, mida mul siin Tartus pole, aga lõpuks otsustasin ikkagi Viskaga "Tegijate treeningu" teha ehk siis tema kava jälgida.

Alustasin siis säärega seniks kuni Viska õlga tegi.

Pöia sirutused istudes trenažööril mingi 4 seeriat ja viimases 8x100 kg vist.

post-3216-1300461889_thumb.jpg

Seejärel eesli trenažöör, mida mul Tartus samuti pole. Üks 4 seeriat tegin seal ka.

Siis istudes pöia sirutused trenažööril. Ka umbes 4 seeriat.

post-3216-1300461916_thumb.jpg

Hy. It´s just me. Rockin´ the hell out of my hotpants.

Seejärel läksin vaatama, kas Viska juba valmis? Otseloomulikult mitte. ;)

post-3216-1300462007_thumb.jpg

Kasutasin aega sõbra jõutõmbe jäädvustamiseks ja veevarude täitmiseks.

post-3216-1300462048_thumb.jpg

Sõbrapilt enne tööle asumist.

Mõtlesin juba uuesti ratast sõitma minna, et soojaks saada, aga siis alustas Viska juba seljatrenniga.

post-3216-1300462094_thumb.jpg

Töö algab: särgid maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettekallutatult kangi tõmbed.

Kangil oli 90 kgx8+ 85 kgx8 + 80 kgx8. Ja nii 3 seeriat.

Ehk siis 8 kordust, 5 kg vähemaks, kohe uuesti 8 kordust, veel 5 kg vähemaks ja viimane kaheksane seeria.

Järjest tehes päris hea väljakutse.

post-3216-1300462270_thumb.jpg

Imetlen.

post-3216-1300462321_thumb.jpg

Viska on võitlusvormis: sooned paistavad.

Seejärel ülalttõmbe trenazöör neutraalse haardega Päris hea masin.

3 seeriat, 8x70 kg + 8x60 kg + 8x 50 kg.

post-3216-1300462372_thumb.jpg

Dorian Yates ja tema treeningpartner.

post-3216-1300462437_thumb.jpg

...ja just nii elegantse liigutusega avatakse tallinki lauavee pudelit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pump Expressi manustamas

post-3216-1300462524_thumb.jpg

"Pullover" plokil.

Tegime veidi suurema raskusega, kui ma tavaliselt teeks sellist isoleerivat harjutust, aga ega ma ei saanud alla vanduda...

3 seeriat, 8x12.plaat + 8x10. plaat + 8x8. plaat.

Puhkan

post-3216-1300462572_thumb.jpg

Tartlase ehk maakana ei suuda kuidagi käsi mullast eemal hoida.

post-3216-1300462581_thumb.jpg

Lõpetuseks õlakehitused hantlitega istudes.

3 seeriat, 8x20 + 8x18 + 8x16

post-3216-1300462708_thumb.jpg

Tänan tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot siis. Tuli selline mõte, et osaleks Eesti üliõpilaste 2011.a. lahtistel meistrivõistlustel jõutõstmises, mis toimuvad laupäeval, 16. aprillil.

Juba paar aastat tagasi TÜASKi jõusaalis seinal rippuvat protokolli vaadates arutlesin endamisi, et võistlusvormi kaalu juures oma rekordid vormistades oleks ehk minulgi pjedestaalile asja.

Nüüd olen muidugi lausa 2 kaalukategooriat ülespoole liikunud :) , aga kuna muid võistlusi mul tulemas pole, (aga elu ilma eesmärgita pole mingi elu) siis miks mitte.

Täna oli tõsisem trenn TÜASKi saalis ja õnneks oli kohal ka Peep Päll, kes mulle õpetussõnu jagas.

Kavas oli jõutõmbe max päev ja kiiruslik kükk.

Enne trenni sai palju-palju küsimusi esitatud, et kui palju ja mida ma ikka tegema peaks. Uurisin Westside Barbelli kavasid, mida mulel ka üks teine õppejõud soovitas, aga kõik küsimused jäid siiski vastamata.

Alustasin siis jõutõmbest.

4x100

4x120

4x140

4x160

4x170

4x175

4x180

Hr. Päll soovitas mul eelmisel nädalal 5x5 teha ja iga nädal kordusi vähendada(nagu ka ise mõtlesin). Küsimus oli aga, mitu seeriat teha. Kuna täna oli ta kohe käepärast võtta, tegin nii palju, kui ta käskis. :)

180ga polnud ma ammu jõutõmmet teinud, Pälli juuresolek aitas tõmbest viimast võtta. Mul on muidugi tegu õige tehnika säilitamisega. Paljud võivad vaadata, et "ma oma rekorditega oleks ka konkurentsis", aga võistlusmääruste järgi sooritus kahandab numbreid tublisti. Ei tohi seda ega toda teha. :)

Tõmbasin kitsa jalgade asetusega (ja tõstevööta täna)nagu ma ikka harjunud olen ja enne võistlusi pole ilmselt mõtet ka ümber õppima hakata.

Tavalisele jõutõmbele lisaks proovisime (3x3x120) kiiruse/tehnika peale ka kitsast ja laiemat sumo. Töötavad hoopis teised lihased.

Siis kiiruslik kükk kastile.

3sed seeriad, ca 5 seeriat kokku 40 kgst kuni 70 kgni kui ma ei eksi.

Seejärel abiharjutused:

säärt jalapressil 4 seeriat, trapetsile õlakehitusi 4 seeriat, biitsepsit hantlitega 4 seeriat.

Mis ma oskan öelda jõutõstjate trenni kohta: teil on elu lihtne. Teete jalale küki ära ja ongi põhimõtteliselt kogu jalatrenn tehtud. :P Ma tegin küki ära ja oleks tahtnud veel 3 harjutust peale teha nagu tavaliselt reie nelipeale +2-3 harjutust reie kakspeale :P

Aga Teil on elu raske: nende paari harjutuse käigus on vaja end nii kokku võtta kui annab, et maksimaalselt pingutada. See ongi minu arust põhjus, miks algajad 3 tundi jõusaalis passivad: nende intensiivsus on nii madal, nad ei suuda ennast nii kokku võtta nagu edasijõudnud kulturistid. Jõutõstjate moodi kokku võtta oleks veel raskem.

Siis kreatiin sisse(panin 10g menüüsse), dektroos, BCAA, glutamiin ja lippasin võrkpalli. Ei jõudnud isegi oma kodujuustu ära süüa, aga pärast võrkpalli panin see-eest veel ühe banaani ja 40g Hera80 sisse.

Veel üks huvitav asi: kergejõustiku testides näitasin oma 15 kg suurema kaalu juures 30 m sprindis paremat tulemust kui sügisel. :( Ilmselt aitas kaasa ka minu võimalikult väikest tuuletakistust tekitav riietus: :D

post-3216-1300987954_thumb.jpg

post-3216-1300987960_thumb.jpg

Ja seda ma juba foorumis mainisin, et hemoglobiinitasemeks mõõdeti mul 154.

Homme kiiruslik lamades surumise päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millised olid 30m ajad?

Oh mis nüüd neist nimetada. No eks ikka sellised, et sa jõuaks antud ajaga lõigu ära joosta, sheigi ära juua ja juba pesemas ka ära käia. Kiire pole ma kunagi olnud. Nagu öeldakse, sprinteriks sünnitakse. Aga nagu näha, annab siiski antukene areneda ja isegi ilma erilise spetsiifilise trennita.

Kirp krt, osta kaamera! :(

Hah. Sa ju oled ikka aru saanud, mis alaga ma tegelen. See ei too ju midagi sisse, ainult välja viib. :)

Kirp äkki oledki leidnud oma ala, võtame Kuusnõmmed kulturismi ja anname sinu vastu, kaup missugune võidan -võidan..... :)

Ei usu. Ei kavatsegi kulda võtma minna, eriti veel varustuseta varustusega meeste vastu võisteldes.

Kuusnõmmed oleks aga küll võit kulturismi jaoks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Tööpäev hakkab lõppema. Täna sai ujumistunnis kilomeetrit ujutud. Selelks kulus mul pea 45 minutit. Ei mäletagi, millal ma viimati 45 min järjest suht katkematut aeroobset tegin. :(

Panin küll kohe pärast banaani ja valku sisse ja veidi hiljem ka dextrot ja aminohappeid, aga tõmbas ikka energiataseme maha küll. Aga täna vaja veel rinnatrenn teha.

Aga kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem: laksasin lihtsalt ühe vedela guaraana ampulli sisse ja nüüd, mingi 30 min hiljem on tunne juba siuke, et võiks Siberi pruunkaru maadluses ette võtta.

Veidi motivatsioonilist muusikat ka ja tunne on siuke, et võiks veel maadlusest ülejäänud energiat mehaanilise pulli taltsutamisaja parandamiseks kasutada. Milleks hetkel on pärast esimest ja ühtlasti parimat katset 19 sekundit.

Anaboolset nädalavahetust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siin ta on, tõestus sellest, et Kristjan on taas korda üle aastate teinud ühe sessiooni arvestatavat

trenni, seekord siis suure mentori Indrek Viska raudse taktikepi all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval oli traditsiooniline puhkepäev ja taastusprotsessid AURAs.

Pühapäeval magasin oma nädala keskel võlgu jäänud tunnid tasa ja seega tegin silma lahti õige hilja. Sõin ja nautisin vaba päeva filmi vaadates. Kuigi pühapäeviti tekib tahtmine puhata, on hetkel motiveeriv eesmärk.

Seega jätsin melanhoolse filmi "Hereafter" pooleli ja läksin TÜASKi saali. Saali jõudmiseks pidin ennast 3,5 € võrra kergendama, aga nädalavahetusel mõtlen, et krt kas on ka üks päev, mil ka Eedeni kaubanduskeskusesse ei satu? Kui pole tööd, on trenn. Kui pole trenni, on töö. Samasugune rutiin tekkis omal ajal ka Revali saalis treenides(3 a järjest), siis ma ei saanud aru, milles asi. Täitsa võõras saalis on ka ebamugav treenida, aga kui liiga kaua ühes saalis käia, muutub see kuidagi liiga "koduks", mugavaks.

Kui Kristjan GASPi spordikotiga TÜASKi jõudis, olid teised juba trenni lõpetanud. Jõusaalis haigutas tühjus, viimased kergejõustiklased tulid veel garderoobis vastu. Tegin paar kiiremat ringi staadionil ja kohtasin seal esmapilgul elutult lebavat kuju, kelleks osutus teivashüppestaar Veiko Kriisk.

Tuli välja, et see oligi tema trenn: matil lamada ja vahepeal teist külge keerata. Kuna mul oli kavas max küki päev, siis palusin tal enda meeldiva seltskonnaga ühineda.

Tühja saali juures oli ka üks hea asi: sain maki mängima panna, kust tuli väga head motiveerivat muusikat, kokku keedetud TÜASKi jõutõstjate retsepti järgi.

Tegin siis 4seid seeriaid KÜKKI,

4x80

4x100

4x120

4x130

4x135

4x140

4x145

Teen hetkel tõstevööta, las saab selg ka veidi tugevamaks.

Kükk võttis jala pehmeks küll, aga midagi tahtsin veel teha.

Seega proovisin lihtsalt pukkidelt ülestõusmist ja et veel lõbusam oleks, panin ka ketid külge:

4x70kg+ketid

3x70kg+ketid

4x70kg+ketid

Siis tagaosale kõverdused seistes 1 jalaga

10x22 kg

10x22

15x20

Pakult kiiruslik jõutõmme:

5x3x90kg

3x3x80 kg

Lõppu staatilist hoidmist kõhule ja alaseljale(2x2 min+2min)

Täna tegin rinda ja juurde triitsa, õlga, selga. Järgmine kord satun trenni taaskord N ja TÜASKi, loodan selgi nädalal seal Peep Pälli kohata, et jälle veidi nõu saada.

Eilse trenni lõpetasin kell 22, siis koju sööma ja magama.

Täna on reie nelipea üpriski kange.

Ok, aitab kah. Püsige moodsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey!

Täna tegin taaskord trenni TÜASKi saalis. Enne trenni jõudsin traditsiooniliselt trehvata ka Peep Pälliga, et eelseisvaks trennis seeriad, kordused paika panna.

Põhirõhk jõutõmbel.

Alustasin tavalise jõutõmbega, jalgade asetus kitsalt nagu kulturismis ikka. Teen hetkel veel tõstevööta ja loomulikult tõsterihmadeta.

Seeriad:

3x100

3x120

3x140

3x160

3x175

3x185

Viimasest seeriast jäi hea mulje. Tundus, nagu oleks tulnud kergemalt kui eelmisel nädalal 4x180. Üritasin tõmmata üles kiirema tempoga, nagu vaja oleks. Toda puusa ette viimist ja madalamalt alustamist väga ei oska, seega läheb jalg ikka enne sirgeks ja siis tõmban seljaga lõpu järele.

Seejärel pukkidelt jõutõmme. Umbes põlve kõrguselt.

(1x190 pukid liiga kõrged)

1x200

2x200

1x210

Siin samamoodi: jalg läheb enne sirgeks ja siis tõmbab selg lõpu ise ära. Küll aga tulid mõlemad tõmbed kuidagi paremini: ei olnud sellist üles jõnksutamist.

Seejärel kiiruslik kükk, aga seekord kõrgele pakule.

6 seeriat, esimesed viis 3x100, viimane 3x110

See oli küll kerge ja kulturisti pool minust oleks hea meelega veel jalga peale piinanud, aga kuna jalg oli alles eile veel pühapäevasest trennist kange, siis ehk oli parem, et rohkem ei teinud. Pühapäeval juba uus tugev jalatrenn.

Siis õlakehitused trapetsile 3 seeriat, säär istudes trenazööril 3 seeriat ja biitsepsit hantlitega 3 seeriat. Ja seejärel jälle sisse BCAA, Glutamiin ja süsivesikuid ja valku jne.

Ja seejärel võrkpalli arvestusi tegema :D

Üks kuulus kursavend Allar Lamp, edukas jooksja, kes ise ka blogi peab, mainis et mul pidavat iga teine rida olema, et söön seda pulbrit ja toda pulbrit... Kusjuures ma kirjustan ainult neid asju, mida ma ka võtan. ;) Ei lisa midagi ega tee halva valgusega "before" ja hea valgusega "after" pilte. ;) Allar aga kirjutas oma Keenia treeninglaagri blogis, et sõi hommikuks pannkooke. :P Niiet shame on you!

Ahjaa: täna hakaksin ka FASTi Pump+ võtma. Saan sealt oma arginiini ja ka kre-alkalyni annuse kätte. Ehk oli see ka abiks, et täna trennis nii ok jõud ja üldine energia oli.

Ja mu kursavend Kristjan palus meie kursust ka oma blogis mainida. Mainin siis. Palju toredaid inimesi, kes saavad enam-vähem hästi hakkama minu särava isiksuse talumisega. ;)

Ok, uute sisestusteni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×