Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Konsap lähed aega teenima?

Kindlasti läheb! Loodetavasti mees pääseb ikka J.Kuperjanovi ÜJP-i nagu ta loodab. Seal on tore! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kirp sellel suvel kavatseb minna, siis on küll aeg dieedile minna :D. Muidu möirgab seal metsavahel ainult...

Ta loodab jätkuvalt et 20kg mis tulnud on puhas liha! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks nagu ma ikka korduvalt ja korduvalt kinnitust saanud on järgnevalt:

Kui oled mõku (treenimata) ja lähed sõjaväkke: saad jalgpalluri vormi.

Kui oled kulturist ja lihastes: saad ka jalgpalluri vormi.

Kõik äärmused jooksevad ühte punkti välja. Need, kes enne polnud vormis, saavad vormi, kui just enne otsa ei lõpe ja need, kes lihastes kõvasti- kaotavad vormi.

Seega.. üsna õnnetu :/

Aga muidu ikka pea püsti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, mida sa blogid siin. Miks maratonil ei ole!?!?

Igatahes biomehaanika ja ergonoomikas on ka päris huvitavad asjad. II aastal pole mingeid selliseid lahedaid prakse biomehaanika laboris :o Aa.. ei... kolm praksi vist ikka oli.

Suusamaraton pole just my cup of tea.

ise olen teinud viimasel ajal nii, et üks nädal 2 jalatrenni järgmine nädal 1 ja siis jälle 2.

EI tea mis juhtub kui 3x nädalas kükkida. Kui üldse 3x nädals teeks siis teeks ilma mingeid protsente jälgimata, kuidagi liiga stressi tekitav.

Aga samas võiks teha ka iga nädal 2x jalga. Lihtsalt üks raskem teine kergem.

Eks kõik oleneb, mis programmi järgi teha. Iseenesest polegi üldine seeriate arv ehk nii väga erinev massi ajal ühe trenniga tehtust.

Mis eriala õpid?

Kehaline kasvatus ja sport Tartu Ülikoolis.

Ta võiks see aasta sinna minna. Ise lähen Kuperjanovisse suvel.

Praeguse seisu järgi peaksin ikka Paldiskisse minema. Vähk tahab mind enda vanasse väeossa saata, nagu "tõeline sõber" ikka. Oleks siis, et sebiks mingi kergema variandi mulle aga kus sa sellega... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta loodab jätkuvalt et 20kg mis tulnud on puhas liha! :o

Ei arva. Ei väidagi, et sõin FASTi Whey+, mis sisaldab hüdrolüüsitud valku ja vadaku isolaati ja nüüd paisusin puhta lihasmassi arvelt. :D

Samas lihast ja jõudu on kindlasti juurde tulnud. Parem ikka kui aastast aastasse 70 kg olla või isegi kahaneda- see pole ka päris kulturism.

Kahjuks nagu ma ikka korduvalt ja korduvalt kinnitust saanud on järgnevalt:

Kui oled mõku (treenimata) ja lähed sõjaväkke: saad jalgpalluri vormi.

Kui oled kulturist ja lihastes: saad ka jalgpalluri vormi.

Kõik äärmused jooksevad ühte punkti välja. Need, kes enne polnud vormis, saavad vormi, kui just enne otsa ei lõpe ja need, kes lihastes kõvasti- kaotavad vormi.

Seega.. üsna õnnetu :/

Aga muidu ikka pea püsti :P

Tänan sind selle ülimalt demotiveeriva panuse eest minu blogisse. :P Ja eks see vormiasi nii ole. Mõni ütleb, et seal saad trenni teha, aga iga loll peaks teadma, et sport on lai mõiste ja rännakud ja jooksud vaevalt minu erialal kasuks tulevad. Nagu spordi algtõed ütlevad, siis kui koormus ei jätku, langeb vorm tagasi. Seega ega need sõjaväes vormi saanud piibuorgid ka elu lõpuni nüüd vormi jää, et sõja korral joosta jõuaks.

Mina jätaks küll kirbu asemel minematta, kui sellega seoses tuleks hüvasti jätta mõne kuuga raskelt saavutatud 20kg fileest.

Sõjavägi pole vabatahtlik eesti riigis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks nagu ma ikka korduvalt ja korduvalt kinnitust saanud on järgnevalt:

Kui oled mõku (treenimata) ja lähed sõjaväkke: saad jalgpalluri vormi.

Kui oled kulturist ja lihastes: saad ka jalgpalluri vormi.

Kõik äärmused jooksevad ühte punkti välja. Need, kes enne polnud vormis, saavad vormi, kui just enne otsa ei lõpe ja need, kes lihastes kõvasti- kaotavad vormi.

Seega.. üsna õnnetu :/

Aga muidu ikka pea püsti :D

Seda nimetatakse vormide ühtlustamiseks jah :o

Noh, hea et jalgpalluri näide toodi, mitte maratoonari.

2007_09_22_french_footballer_floren.jpg

Ise omast kogemusest arvan et dieeditamise ja vormi hoidmisega oleks sõjaväes tunduvalt raskem kui massi lisamisega, niiet dieedile ja riigi raha eest massile:D

ps mulle meeldis see paari kuuga 20kg fileed osa :P

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei arva. Ei väidagi, et sõin FASTi Whey+, mis sisaldab hüdrolüüsitud valku ja vadaku isolaati ja nüüd paisusin puhta lihasmassi arvelt. :D

Siit tuli just kirbu edu saladus välja :o.

PS! Kirp lubas täna püssirohu keldrisse minna karaoket laulma ja kolmapäeval pidi klubi maratoni ette võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei arva. Ei väidagi, et sõin FASTi Whey+, mis sisaldab hüdrolüüsitud valku ja vadaku isolaati ja nüüd paisusin puhta lihasmassi arvelt. :D

HAHAHAHA !!!! Made my week! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõjaväge väga karta küll mõtet ei ole, selles suunas, et seal nüüd kohe kokku kuivad :D

Kusjuures kardavad hirmsasti. Pühapäeviti käib mul Fitshopis Kuperjanovi pataljoni võitlejaid ning mehed ostavad toidulisandeid ja kiidavad, et ajateenistuses tuleb kaalu ja jõudu juurde. Tänapäeva ajateenistust ei saa võrrelda 90-date raskete aegadega! Kulturismi seisukohalt ei kahetse ma sekunditki, et aega teenimas käisin ning olen kindel, et ilma selleta ei oleks klassikalises kulturismis nii kaugele jõudnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kardavad hirmsasti. Pühapäeviti käib mul Fitshopis Kuperjanovi pataljoni võitlejaid ning mehed ostavad toidulisandeid ja kiidavad, et ajateenistuses tuleb kaalu ja jõudu juurde. Tänapäeva ajateenistust ei saa võrrelda 90-date raskete aegadega! Kulturismi seisukohalt ei kahetse ma sekunditki, et aega teenimas käisin ning olen kindel, et ilma selleta ei oleks klassikalises kulturismis nii kaugele jõudnud.

No minu- ja sinuaegne teenistus on asendunud praeguseks pikema puhkusereisiga. Olin ise ka 1996 a noor Kupis ja see oli hoopis midagi muud kui 12 a hiljem veel Kaitseväes töötasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjaväes on kulturistil võimalus omandada hea või hea aeroobse vormi olemasolul parem aeroobne vorm kui seni. Seega igati tervitatav, arvestades, et enamus kulturistidel on aeroobne vorm olematu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi kuulipilduja on, arvatavasti USAkas

Hahahahaa! Kindlasti mitte USA-kas! Vana hea PKT- tankikuulipilduja, mis kuldsete kätega eesti meistrite poolt vägagi lollikindlaks jalaväerelvaks ümber kohandati. Sellisega sai siis omal ajal Võru metsades aeroobset tehtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kirp, üks küsimus ka sulle:

mäletan, et kuskil oma kirjutistes mainisid ka, et oled kunagi võtnud tauriini eraldi (st mitte nt mõne komplekstoote sees): kuidas sinu kogemus oli? kui palju võtsid, millal ja kas miskit mõju sel sulle oli?

tänud juba ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kirp, üks küsimus ka sulle:

mäletan, et kuskil oma kirjutistes mainisid ka, et oled kunagi võtnud tauriini eraldi (st mitte nt mõne komplekstoote sees): kuidas sinu kogemus oli? kui palju võtsid, millal ja kas miskit mõju sel sulle oli?

tänud juba ette!

No kogus on umbes grammike ja üritasin ajastada ikka enne trenni tunnikese. Kas sellel nüüd mingit ulmelist mõju on, aga ikka võtan vahepeal. Verevoolu parandab, trenni muudab efektiivsemaks. Maailmakuulus personaaltreener Charles Poliquin soovitas seda ka dieedi ajal: rasvade põletamise tähustamiseks hädavajalik! Dieedi ajal võtsin seega kas 2x päevas grammike või sain teise koguse mõnest komplekslisandist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti lõpeb tööpäevake ja mina suundun seljatrenni. Mõtlesin, et võtaks kaamera kaasa ja toodaks natukene materjali ka. Hea uudisena võin öelda, et mõni aeg tagasi aset leidnud jalatrenni video läks ka töötlemisse, kuigi ekraniseeringuni on veel aega.

Kui aega leian, panen siia kirja ka sel nädalal olnud rinna-biitsa ja õla-triitsa trennide ülesehituse. Ahjaa: kaal on veidi langenud 92 ---> 90 kopikatega. Ilmselt kreatiinikuuri lõppemisest.

Seniks aga, püsige moodsad:

post-3216-1298651413_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa, mis veel meelde tuleb. Ma ei tea, kuidas Teil on, aga mul on vähemalt üks laul, mis alati trenniks käima tõmbab. Raske muusika trennis aitab kahtlemata intensiivsusele kaasa, aga enamik lugusid tüütavad pika peale ära. Millegipärast on aga üks lugu bändilt, mida ma tavaliselt ei kuula ja žanrist, mida ma tavaliselt ei kuula aegumatu. Iga kord kui tõsisemasse trenni suundudes ja mööda Anne Kanalit tatsudes oma peas eesseisva trenni harjutusi, raskusi ja kordusi paika panen, hakkavad peas mängima selle laulu esimesed akordid. Ei tea, kas see on laulu sõnadest, sisust või sellega tekkivatest assotsiatsioonidest, aga siin mu starter on:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×