Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Veel mõned huvitavamad pildid eilsest poseerimisest.

Paljud on küll sellise kunstilise nurga alt, kus üks pool paistab suurem kui teine vms, aga ehk selles võlu peitubki. Kes tahab ideaalseid võrdluspilte, siis neid näeb võistlusgaleriist niigi.

post-3216-0-92842600-1397217037_thumb.jp

post-3216-0-11472800-1397217061_thumb.jp

post-3216-0-84907500-1397217043_thumb.jp

post-3216-0-34953400-1397217035_thumb.jp

Konstruktiivsele kriitikale vastates harjutasin ka naeratust. :D

post-3216-0-74725300-1397217039_thumb.jp

post-3216-0-48252900-1397217041_thumb.jp

Pildid tehtud pumpamata, kuna eesmärk oli harjutada poseerimist, mitte konkurentide mõjutamiseks hirmsaid pilte teha vms. :rolleyes:

Aga kuna mu õpilane tegeleb ühtlasi ka fotograafiaga, siis oli väga hea võimalus mälestuseks mõned head pildid saada. Dieedi ajal ei viitsi väga mingit fotosessiooni korraldama hakata, aga midagi võiks ajaloo jaoks salvestada küll. :)

Poseerimise lõpuks olin ikka väga tühi ja kaal oli tänaseks hommikuks veelgi langenud, aga nüüd olen 2 toidukorda juba natukene rohkem toitu peale andnud ja kui tüütud grimmeerimisprotseduurid ka tehtud saab, siis on edasi juba smooth sailing ja jääb vaid üle võistlust ootama jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See poseerimine mulle juba meeldib :)

Kui sul varem meeldis laval jalg niiöelda lukku lüüa, siis viimasel pildil on näha, et kerge kõverus sisse ja pilt on hoopis teine :)

Head meelt teeb mulle see, et veel aasta tagasi teiste kulturistide poolt niiöelda naerualune (suured poisid ikka vaatasid vaese kirbu punnimist pealt ja mida ei tulnud oli vorm :D) on aastaga jõudnud tasemeni mis lubab juba ka üle piiri võistlustel käia :)

Nüüd võid uhkelt neist mööda käia ja öelda, et mul on separatsioon parem, kui 70% teist :)

Tänan heade sõnade eest. :)

Eks koguaeg 80kg+ peal tiksudes oli endal ka raske aru saada, kas olen üldse kasvanud või ei.

Vaadates, mis seekord võistluskaaluks tuleb, siis ca 3 kg olen ikka selle vahepealse 3,5 aastaga juurde suutnud kasvatada, ajateenistuse pausist hoolimata. 3 kg lihast võib tunduda vähe, aga pea 10 aastase staaži juures on 1 kg puhast lihast aastas ka reaalne tempo naturaalse kulturisti jaoks.

Nüüd jääb vaid üle otsustada, kas "raisata" veel 5 aastat, et kasvatada selga see puuduolev 5 kg lihast, mis mind klassika ülempiirist lahutab või nautida järele jäänud 20ndaid eluaastaid...

Kena kuuseke ;)

Tänud!

Pilt väga hea ja vorm super, vaata, et ikka korralikult end laed.

Tänud!

Eks ma sel korral võin Sind usaldada, kui Su oma õpilased mul vastas pole. :D

Olen tõesti ka sel korral ennast üpris ära vinnutanud, aga mis teha, kui kulutus tingib sellise kaloraaži ja kaalulangetustempo on olnud üpris kiire.

Lisan siia mõned punktid, mida plaanin sel nädalal teisiti teha võrreldes LEKVga.

*Pumpamine. Kuna Otil on õnneks suht minuti täpsusega võistluse graafik paigas, siis on lihtsam ajastada, millal alustada pumpamist.

LEKV-l läksin üle pika aja võisteldes ikka alt sellega, et hakkasin end liiga vara pumpama. Lavalemineku ajaks hakkas lihas juba tühjaks jooksma. Okei, eks siis pumpan uuesti. See jälle tingis selle, et väsitasin ennast ära, aga järgnes poseerimine, võrdlusvoor ja vabakava. Pluss lõpus oli vaja uuesti pumbata absoluudi jaoks.

*Söömine. Mitte isegi niivõrd laadimine, kuna viimasega on lihtne üle panna ja nagu öeldakse: kui trennis on pilt hea, siis don´t fix it if it isn´t broken! LEKV venis üpris pikaks ja mul polnud ikkagi nii palju süüa kaasas, kui need 3 tiiru poseerimist+ üleliigne pumpamine minust välja võtsid.

Seega sõin enne absoluudi valimist, mida kätte sain, aga valku pole mõtet võistluspäeval väga süüa, ajas vaid kõhu punni ja enesetunde raskeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm on tõesti hea. Nüüd ongi jah, vaja see lopsakus kätte saada ning siis tuld!

Kusjuures selle LEKV-i söömise ja pumpamisega sain ise ka arvatavasti puusse pandud. Kui ikka kogu trall võtab nii mitu tundi aega, mitu vooru vaja esineda ning kella-ajad on sellised "umbes", siis on ikka päris raske õigel hetkel lavale astuda. Siinkohal pean küll tunnistama, et teooriast on vähe kasu, kui lõppkokkuvõttes pead ikka jooksvalt plaane muutma ning lootma, et ajastamine saab klappima. :)

Kedagi otseselt süüdistada ka pole, lihtsalt sport selline. Eks tuleb vaikselt kogemusi koguda ja plaani pidada - nö. leida selline kõige lollikindlam lähenemine, mis toob tulemusi mistahes olukorras. Teoorias võib ju mingi optimaalne lähenemine olla, aga kui minutipealt lavaleminekut paika panna ei saa, siis võib optimaalsest lähenemisest saada hoopiski katastroof. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kirp, sinu eesmärk :D?

SantaClaus.jpg

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida kõike mulle meelde ei jää...

Head künnipäeva (loe hobid) :D

Head künnipäeva Sullegi!

Väike temaatiline pilt aastast 2009 ka.

Sander Kuusk oli siis poole väiksem, aga mina ikka sama valge kui alati.

post-3216-0-64005500-1397463189_thumb.jp

Teadmiseks:

Künnipäev - 14. aprill

Vanem püha, mil on peetud ohvripidustusi. Üldiselt on selle kombestik kandunud üle jüripäevale.

Künnipäevaks pidid kõik põllutööriistad korras ja seatud olema, sellest päevast algasid põllutööd. Esimest kündjat kasteti nagu karjastki. Hüvituseks anti märjale kündjale keedetud mune ja seasaba.

Levinud oli komme, et künnipäeval tõsteti-katsuti kõik põllutööriistad läbi, et töö edeneks ja töötegija unine ei oleks. Maagilised tegevused olid suunatud viljakuse saavutamisele: viidi koorem sõnnikut põllule, künti esimene vagu.

Tõusta tuli võimalikult vara.

2004. aastal hakati sel päeval tähistama õues õppimise päeva. Koolides soovitatakse vähemalt ükski tund õues pidada. Lähtutakse vanast künnipäevakombestikust: see oli päev, kus tuli põllule minna ja kas või lumme vähemalt üks vagu ära künda. Igatahes tuli tingimata toast välja põllule minna ja midagi väga olulist teha.

Tubli oled Johannes!

Tänud, üritan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-3216-0-39040200-1398689825_thumb.jp

Õpilane Maija tõi tänutäheks treeneritöö eest selliseid delikatesse.

Pean need ilmselt töö juurde jätma, et õhtul tühja kõhuga ahvatlust ei oleks. :D

Nagu näha, siis registreerisin ennast ka Balti Matšile ära. Kui juba vormi tegin, siis oleks mõistlik seda maksimaalselt realiseerida. Dopingukontrollita võistlusel Leedu kollide vastu ilmselt midagi ei tee, aga ikkagi esimene välisvõistlus ja väärt kogemus.

Täna, tundes taas tühja kõhtu ja energiapuudust, jõudsin otsust hooaega pikendada juba kahetseda, aga õnneks tegi Maija kingitus meele rõõmsamaks. :) Aga meeleolu peabki positiivse hoidma, ammutades seda energiat kust aga kätte saab, kasvõi endale valetades.

Nagu ütles kulturismikorüfee Mr Mesi "Ega muidu lihas ei kasva!"(ja rasv ei põle).

Antud nädalaga üritan vormi parandada. Loodetavasti vähemalt Reval Cupi tasemeni. Seda on aga muidugi lihtsam öelda kui teha, kui kõht tühi on.

Kui olen söönud või mis veel tähtsam - puhanud, küll siis teen ka mingi pikema kokkuvõtte kogu võistlushooajast.

Temaatiline lugu ka Balti Matši teemal. Loodetavasti tuleb üks lõbus tripp(eriti tagasitee ;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle positiivsusega on jah kehvad lood. Ma ise nutan kahte snickersit köögikapis taga. Laupäevase laadimise viimane ost oli terve pakk neid krabada aga enne jäin magama, kui ühele poole sain. Nüüd õrritavad seal kapis. Tundub, et pean kuskilt muud toitu vähemaks võtma ja ratast veel sõtkuma, siis saan need raiped ära süüa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõrk. :D

No enne läks kolm pirukat, pool liitrit jäätist ja kauss hommikuhelbeid piimaga sisse. Kell oli 4 hommikul ka. Kaks snickersit jõudsin sisse keerata, siis hakkas pilt tasku minema. Kerged süümekad hakkasid ka närima, hah. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No enne läks kolm pirukat, pool liitrit jäätist ja kauss hommikuhelbeid piimaga sisse. Kell oli 4 hommikul ka. Kaks snickersit jõudsin sisse keerata, siis hakkas pilt tasku minema. Kerged süümekad hakkasid ka närima, hah. :D

Ahjaa. Sa käisid ju seal peol, mille lõppu keegi ei mäleta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa. Sa käisid ju seal peol, mille lõppu keegi ei mäleta. :D

:D - Ma läksin koos ühe sõbraga suuremast kambast tegelt suhteliselt vara lahku. Üritati Vabanki mind tirida, kuid mina, kui aastaid klubides töödanu ei võtnud vedu. Ma tean väga hästi, et ei suuda ööklubides midagi tarka peale hakata. Need on kohad joomiseks ja läbustamiseks ning mul vanust ka juba nii palju, et see värk on suuresti kõik läbi elatud ning enam ei tõmba eriti. Mõnel kogenenumal on võib-olla raudsem tervis aga mul on küll hetkel nii, et kui ma ennast korralikult täis tõmbaks, siis on pohmakas 2 päeva ning karmile dieedile see jama veel otsa visata... ei aitäh :D

Läksin võtsin sõbraga enne kodu veel ühe pitsa ja õlle ning siis tegin ilusa 1.5h-lise jalutuskäigu koju. Kes see ikka takso eest maksab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ning siis tegin ilusa 1.5h-lise jalutuskäigu koju. Kes see ikka takso eest maksab. :D

ja siis inimesed imestavad, et kuidas sa küll jäätise ja pitsa pealt vormi teed :D

Kõndigu sama palju päevas kui sina siis saaks kõik oma dieete palju vabamalt võtta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja siis inimesed imestavad, et kuidas sa küll jäätise ja pitsa pealt vormi teed :D

Kõndigu sama palju päevas kui sina siis saaks kõik oma dieete palju vabamalt võtta ;)

Ma kõnnin ka hommikul 4 km tööle ja õhtul 4 km koju ehk ca poolteist tundi päevas, spordikott seljas, aga ega see veel jäätist süüa luba. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kõnnin ka hommikul 4 km tööle ja õhtul 4 km koju ehk ca poolteist tundi päevas, spordikott seljas, aga ega see veel jäätist süüa luba. :D

Noh, olgem ausad, ma laksan oma 2h velo väntamist ka veel päeval otsa, lisaks jõutrenn. Selle pealt juba midagi näkitseda annab - kuigi hetke piinamise juures pean vist snickersi nuusutamisega piirduma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kõnnin ka hommikul 4 km tööle ja õhtul 4 km koju ehk ca poolteist tundi päevas, spordikott seljas, aga ega see veel jäätist süüa luba. :D

Jah, mõned inimesed peavad rohkem pingutama kui teised ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

attachicon.gif8fhfn.jpg

Õpilane Maija tõi tänutäheks treeneritöö eest selliseid delikatesse.

Pean need ilmselt töö juurde jätma, et õhtul tühja kõhuga ahvatlust ei oleks. :D

Nagu näha, siis registreerisin ennast ka Balti Matšile ära. Kui juba vormi tegin, siis oleks mõistlik seda maksimaalselt realiseerida. Dopingukontrollita võistlusel Leedu kollide vastu ilmselt midagi ei tee, aga ikkagi esimene välisvõistlus ja väärt kogemus.

Täna, tundes taas tühja kõhtu ja energiapuudust, jõudsin otsust hooaega pikendada juba kahetseda, aga õnneks tegi Maija kingitus meele rõõmsamaks. :) Aga meeleolu peabki positiivse hoidma, ammutades seda energiat kust aga kätte saab, kasvõi endale valetades.

Nagu ütles kulturismikorüfee Mr Mesi "Ega muidu lihas ei kasva!"(ja rasv ei põle).

Antud nädalaga üritan vormi parandada. Loodetavasti vähemalt Reval Cupi tasemeni. Seda on aga muidugi lihtsam öelda kui teha, kui kõht tühi on.

Kui olen söönud või mis veel tähtsam - puhanud, küll siis teen ka mingi pikema kokkuvõtte kogu võistlushooajast.

Temaatiline lugu ka Balti Matši teemal. Loodetavasti tuleb üks lõbus tripp(eriti tagasitee ;))

keep up the good work! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×