Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Tere õhtust.

Täna on põhjust kirjutada, sest on natukene erilisem päev.

Täna on viieteistkümnes sünnipäev minu noorimal vennal ja ühtlasi sai aasta vanemaks ka minu ainuke õde (boonusena on veel homme mu isa 70. eluaasta juubel).

Mis aga blogisse puutub, siis tänast kuupäeva pean ühtlasi ka oma kulturismiteekonna alguseks(seda on näha ka minu kasutaja liitumiskuupäevast).

Täna tiksus täis 9 aastat kulturismiga tegelemise ametlikust algusest.

Siia oleks ehk paslik lisada minu nägemus möödunud EMV-st ehk kulturismi hetkeseisust.

Kuigi küünilisemad jämedamad härrad ütlevad, et kulturism Eestis on surnud, siis meeste klassikalise kulturismi võistlus pakkus mulle siiski rohkem huvi kui näiteks Soomes olnud Nordic Pro koledate keemikute palagan. Ilmselt lihtsalt samastan end klassikutega rohkem, kuna see oleks ka minu potentsiaalne võistluskategooria.

Rõõmustasid ka Imre Vähi, Taavi Merisalu ja Peep Reinarti tulemused Põhjamaade meistrivõistlustel. "Oi see on torreee vaadata koheee!"

Pull on kuulda, kuidas mõned härrad on saavutanud sama või isegi parema taseme minust poole vähem aastaid treenides, aga eks see olegi geneetika, pole midagi öelda.

Retrospektiivi täna korraldama ei hakka. Mis olnud, see olnud...

Olevikust rääkides aga treenin hetkel täitsa normaalselt, selle nelja nädalaga on vorm täitsa heaks läinud ja olen enda kohta juba päris paistes. :D

Keda huvitab, siis praegune jaotus on selline:

1. päev rind (ja kõht)

2. päev jalad

3. päev selg ja trapets

4. päev õlad ja käed

Vahepeal tõstan trenne ümber ja trennid jooksevad vastavalt töögraafikule ja enesetundele. Mõni nädal olen olen olnud sunnitud 4 päeva järjest treenima, mõni nädal teen 2+1 skeemis. Keha on suht laiali jaotatud, kuna trennid on enamjaolt hommikul enne tööd ja siis on nendeks aega 45-60 min.

Ergutuseks võtan hommikuti Workout Shocki, kergema trenni puhul lihtsalt hea pumbatuse ja päevase kreatiiniannuse kätte saamiseks Pump+. Hetkel on kreatiin sees ka trennijärgses sheigis.

Vot nii.

Lõpetuseks lihtsalt mõned pildid minu kahekuusest õetütrest.

Kas pole pull, kuidas Facebookis häirib, kuidas noored emad oma lastest iga päev 200 ühesugust pilti üles laevad("beebid on ju kõik ühte nägu for God's sake!"), aga oma pereliikme puhul on ikka väga põnev iga uut oskust nagu naeratamine ja häälitsemine näha ning jäädvustada.

post-3216-0-71858900-1382996642_thumb.jp

post-3216-0-27617000-1382996650_thumb.jp

Mahalo!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pull on kuulda, kuidas mõned härrad on saavutanud sama või isegi parema taseme minust poole vähem aastaid treenides, aga eks see olegi geneetika, pole midagi öelda.

Hard work beats good genetics!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna nädalavahetus osutus töövabaks ja täna linna sõites kohtasin rongis taas oma sugulast, Sander Saaret, siis lõikasin kokku lubatud teise osa meie seljatreeningust MyFitness Kristiines.

Teises osas keskendume boonusena HARDCORE toitumisele, kus meenutan ka oma nooruspõlve HARDCORE rõvedusi, mida õilsa eesmärgi nimel sai endale sisse aetud. :D

Loodan, et saate pärast nii haardkoori asja ikka sõba silmale. :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Nädalavahetusel puhkasin 2 päeva ja tankisin kõvasti müslit jogurtiga.

Eile läksin Revalisse rinnatrenni tegema ja trenn tuli jälle väga HARDCORE! Ei mitte Branch Warreni mõttes. Nimelt olin unustanud, et esmaspäev on ju rahvusvaheline rinnapäev ja sel päeval vaba pinki otsima minna on ikka päris hardcore, working out on hard mode.

Aega trenniks oli ka vähe, aga õnneks sain pingi suht kähku.

Kuna tunne oli hea, siis otsustasin sel kuul esimest korda proovida veidi rohkem rõhku raskustele panna.

Läksin raskustega üles ja viimasel seerial tegin 6x120 kg. Max tööseeria kevadel oli 3x8x120 kg, aga see oli ka vastava treeningu ja ajastuse abil.

post-3216-0-21460800-1383685892_thumb.jp

Teiseks tegin kaldpinnal hantlitega surumist, kus läksin välja 8x42 kgni. Sellest tegi HDTanel ka video, aga ma pole kindel, kas jõuan selle täna ära töödelda.

Lõppu 2 seeriat kaldpinnal hantlitega lendamist ja paar seeriat trosside ristamist.

Väike poseerimine ka lõppu.

post-3216-0-88156200-1383685984_thumb.jp

Tänase päeva võiks sisse juhatada niimoodi.

post-3216-0-62802400-1383686018_thumb.jp

Täna käisin Meriton Spordiklubis meeste nädala raames meeste lemmikjooki, Muscle+ degusteerimas.

Sel nädalal käib seal ka tore jõukatsumine, millest minagi osa võtsin, kui juba kohale mindud sai.

Alasid oli palju, aga ma valisin endale sobivamad: lamades surumise, rööbaspuudel surumise ja lihtsuse tõttu ka seina vastas 90 kraadise nurga all "istumise".

Rind oli täna muidugi eilsest valus ja raskustunnetus ka puudub, aga 130 kg sain üles.

Mingid "seibid" oleks v-o veel võinud peale panna, aga juba soojendusel 120 kgga andis parem õlg tunda, mis meenutas, et pole mõtet. Muidu surusin juba enne kaitseväge 140kg üles ja kevadine vorm lubas vastava treeningu puhul ka rohkemat, kuid ehk ongi aeg lihasmassi, mitte ego treenimisele keskenduda.

Chick on the left is mirin´.

post-3216-0-49974300-1383687583_thumb.jp

Rööbaspuudel tegin 36x, mis oli seni teine tulemus.

post-3216-0-10231300-1383687052_thumb.jp

Viimane harjutus nägi välja umbes selline.

post-3216-0-69039600-1383687072_thumb.jp

Ainult et selg oli vastu seina ja nurk põlvedes 90 kraadi. Juba 10 sekundil hakkasid jalad värisema, aga 4 min hoidsin siiski ära, siis aitas küll.

Aa. Hea oli see, et pärast sain nautida Meritoni veekeskuse ja saunade võlusid. Juba tänu sellele tasus kohale minek end ära. :P Loodetavasti olen homseks kenasti taastunud, eesmärk oleks taas proovida kettidega kükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas on vabu pinke aga kange pole, siis on hea kui kahekesi oled, üks juhib klassikute tähelepanu endale (näiteks harjavarrega rebimist tehes ilge röögatusega), teine nihverdab samal ajal kangi ära nende selja tagant :)

esmaspäev on ju rahvusvaheline rinnapäev ja sel päeval vaba pinki otsima minna on ikka päris hardcore, working out on hard mode.

Aega trenniks oli ka vähe, aga õnneks sain pingi suht kähku.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist härra Kirp!

Pean kiitma teeninduse eest, samuti ka see pudding mis ma soetasin. Nii, et soovitan täiesti osta see endale ja süüa! :D

Jään ootama degusteerimisi, et proovida kõiki teisi maitsed ka!

Priit

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaiks Rain taga kõveras... :D Poisid ootasid, et saaks lõpuks sooja tegema hakata.

Nad tegid eelnevalt surumispäeva.

Mis meenutab mulle, et plaanin Kuusnõmmedega koos teha video esmakordsest surumissärgi proovimisest.

Otsiks vastust küsimustele nagu näiteks kas särk annab kohe 50kg juurde ja kas särgiga surumine on tõesti seljalihaste harjutus...

Usun, et sellest tuleb päris humoorikas, samas õpetlik video.

Kohe hakkan aga liikuma HC Gymi poole kus lubasin teha "rahvaste sõpruse" trenni ehk õlg-triits-biits koos bravuuritar Jokeriga!

Teen ka video.

Stay tuned!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nad tegid eelnevalt surumispäeva.

Mis meenutab mulle, et plaanin Kuusnõmmedega koos teha video esmakordsest surumissärgi proovimisest.

Otsiks vastust küsimustele nagu näiteks kas särk annab kohe 50kg juurde ja kas särgiga surumine on tõesti seljalihaste harjutus...

Usun, et sellest tuleb päris humoorikas, samas õpetlik video.

Kohe hakkan aga liikuma HC Gymi poole kus lubasin teha "rahvaste sõpruse" trenni ehk õlg-triits-biits koos bravuuritar Jokeriga!

Teen ka video.

Stay tuned!

Me revalis panime kord iidamal-aadamal ajal Kelnerile selga surumissärgi, tulemus oli paras komöödia

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me revalis panime kord iidamal-aadamal ajal Kelnerile selga surumissärgi, tulemus oli paras komöödia

:D Kujutan ette. Selle varustuse kohta levib ka nii palju väärarusaamu, et oleks hea seda teemat natukene uurida. Haubitsreporter on end nõus selle ülla eesmärgi nimel ohverdama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis meie trenni sissejuhatus, videotest vist kõige provokatiivsem osa. :D

Loodetavasti võtate seda sama hea huumoriga kui meie. :)

Lisandipood oli muidugi korralik :o

Kihvt ikka, et see lisandite manustamine käib kuskil autos, salaja. Asukohaks oleks võinud ka olla kuskil koplis majadevaheline piirkond, kuhu naljalt jalga ei tõsta :lol: Siis oleks tordil kohe kirssidest ring peal :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ära proovitud. Ega see midagi erilist ei ole.

Vähemat midagi on mulle siis antud.

Noh, aga oled nüüd vähemalt 10x kuulsam ja varsti on kah fännid ukse taga autogrammi nõudmas- kes teab, võibolla kutsutakse kah millalgi televiisorisse või ajalehte ... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, aga oled nüüd vähemalt 10x kuulsam ja varsti on kah fännid ukse taga autogrammi nõudmas- kes teab, võibolla kutsutakse kah millalgi televiisorisse või ajalehte ... :lol:

:D

Ei tea midagi... iseenesest pole seal midagi veidrat, ühiskond on lihtsalt teatud tavalistele asjadele mingi suurema tähenduse juurde mõelnud.

Meil FitShopis käivad ka vanemad mehed kümnete karpide kaupa arginiini ostmas ja ma kahtlen, kas nad kõik kulturistid on. Miks mitte, kui on võimalik lubatud lisandite abil elukvaliteeti tõsta.

Hollywoodi staarid kasutavad vapsee testosterooni ja kasvuhormooni elukvaliteedi tõstmiseks, nende puhul oleks see nagu ok ja inimesed vaatavad nende märuleid, silmad suured, kuidas nad vanas eas nii head välja näevad ning võtavad neid hoopis eeskujudena.

Korralik ambaal neis piltidel :ph34r:

No Joker on lihtsalt tasemel fotograaf. Enda sardellivormi pildistab ta ju koguaeg suureks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×