Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

:D Nutune võib ainult sinu kalasaak olla.

Kuule Aleksei videot üritasin 2x kokku lõigata, aga mõlemal korral jooksis just salvestamisel kokku. Mingid kõrgemad jõud vist segavad. Aga ega see tulemata jää.

Ma arvan, et sa üritad seal suurt Alekseid väiksemaks lõigata :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole veel rääkinud oma Tartu tripist... aga ei tee seda ka praegu. Ehk siis, kui tulemused teada saan.

Täna oli Spartas tugev 8+8+8 superseeriatega jalatrenn. Seetõttu oli eile sobiv päev endale veidi rohkem süüa lubada. Eile tegin olude sunnil täesti vaba trennipäeva, aga kuna olen aeroobset teinud pea igal trennipäeval ~50 min(s.t. 5-6x nädalas) siis polnud ka otsest vajadust.

Aeroobse asemel läksin hoopis Gmasteri juurde massaaži. Pärast seda läks sisse 2 suurepärast kooki Solarise Coco kohvikus. Õhtul ca 600 ml jäätist ja üks pitsaviil. Ning veel hiljem õhtul 2 portsu praekartuleid-küll ikka maitses hästi see lihtne kodune roog. :rolleyes:

Praegu olen laadinudki enne jalatrenni ehk igal 8. päeval, mis hetkel sobib ilusti.

Võrreldes eilse unepuudusest tingitud väsimusega, olin täna pärast pea 12 tundi und nagu uus mees. Mitte ainult trennis, vaid ka üleüldse oma päevaseid tegevusi tehes oli energiat kõvasti. Kaalutõus oli vaid 800g. Ilmselt läks kõik õigesse kohta. :)

Trenn ise:

Säärte sirutused ette

8x61+8x53+8x45

8x61+8x45+8x29

Alguses hindasin veidi üle, aga kokkuvõttes hea.

Hack-kükk trenažööril

8x70+8x60+8x50

sama

Et kui palju poleemikat ja furoori tekitanud püramiiditrenni ajal tegin varuga 6x70 eelviimase seeria, siis täna panin tõstevöö peale ja tegin 8x70 mõlema seeria esimese, ca 1-1,5 min pausiga. Tehnika arvelt oleks veel varu, aga see pole antud kava eesmärk

Väljaasted kang turjal

8x50+8x40+8x30

sama

Julm kardiovaskulaarne katsumus teha kahe jala peale 48 kordust praktiliselt järjest. :P Aga seda enam kaloreid põletab.

Reite lähendamine

8x25+8x15+8x10

8x25+8x20+8x15

Lõppu kerge "töötlev" harjutus, mida tavapäraselt ei tee, aga siia kavasse sobib hästi.

Reite eemaldamine

8x30+8x25+8x20

sama

Uskumatult raske oli teha 24 kordust järjest tuharale. :D Kuna isoleerivat harjutust suure raskusega lammutada pole mõtet, võtsin pigem väiksema aga tegin tippkontraktsiooni hoidmise ja ca 3 sek negatiiviga.

Kõhuli jalgade kõverdamine

8x45+8x35+8x25

sama

Olles 5 harjutust alla teinud, hakkas energiatase langema, kuid suutsin keskenduda ja kokkuvõttes taaskord üpris õnnestunult valitud raskused.

Istudes jalgade kõverdamine

8x50+8x40+8x20

8x40+8x30+8x20

Kuna siin sai raskust valida 10kg sammuga, oli esimene seeria liiga must. Teise tegin seega taaskord puhtamalt. Kasutades aeglast negatiivi ja tippkontraktsiooni hoidmist sai kakspea väga hea koormuse kätte.

Siinkohal täpsustasin Otiga lihaste mahu üle ja otsutasin edasi liikuda sääreni. Tunne oli ka selline, et piisab 2 harjutusest(+väljaasted) kakspeale küll.

Säär hackil

8x90+8x70+8x50

8x100+8x80+8x60

Säär eeslil

8x100+8x80+8x60

sama

Pikemat aeroobset ei hakanud jalatrenni ja ajanappuse tõttu tegema, aga 15 min ratast ikka taastumiseks.

Et jah. Egotreeningule pole selles kavas kohta. Superseeria esimese võib jõuda lammutada, aga jõud langeb kiiresti, kui veel kaks samasugust seeriat peale teha.

Kava suunitlus ongi mitte raskused, vaid tehnika. Üritan nüüd selle mikrotsükliga raskused paika saada. Panna mingid "märgid maha", et järgmine kord juba edasi areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa võistelda ei kavatse, milleks ennast dieediga vaevata? Leia nüüd see õige kaloraaž, et rasvavabat lihast kasvatada, sest vorm on isegi off-seasoni jaoks natuke hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa võistelda ei kavatse, milleks ennast dieediga vaevata? Leia nüüd see õige kaloraaž, et rasvavabat lihast kasvatada, sest vorm on isegi off-seasoni jaoks natuke hea.

Krt kas ma pole seda juba selgitanud? :D Igaühele räägi uuesti...

Ok. Kuna ma olin vahepal isegi üle 90 kg ja selle 3kuulise eksperimendi alguses 86, siis oli vaja natukene alla võtta, et saaks üldse kuhugi juurde kasvatada.

Muidu hakates sinna 86le veel peale ehitama söön end 90seks ja siis võtan jälle 75 lähistele tagasi. Selle käigus kaob nii vahepeal ehitatud lihas kui ka dieet ise venib pikaks, närvesöövaks.

Järgmisel pühapäeval lõpebki mu 3kuuline eksperiment "kui kiiresti on võimalik pärast kaitseväge vormi saada". Siis teeme Otiga vormipildid ja vaatan, mida maestro edasiseks tegevusplaaniks soovitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Lõhkusid seal täna hoolega - sinu puhul on trennile pühendumine alati 150% kui selle eest ka medaleid antaks, siis oleksid juba ammu kamaluga neid saanud. Loodetavasti kajastub see pühendumine kunagi ka reaalses sportlikus tulemuses... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmisel pühapäeval lõpebki mu 3kuuline eksperiment "kui kiiresti on võimalik pärast kaitseväge vormi saada". Siis teeme Otiga vormipildid ja vaatan, mida maestro edasiseks tegevusplaaniks soovitab.

Mastro plaan on 20. oktoober! ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide, see lihas, millest juttu oli, on see..

250px-Quadratuslumborum.png

Krt, gmaster oleks seda kohe justkui õppinud kusagil :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai krt. Mul veel nii hästi ei joonista, kui siin pildil. Vaja veel alla võtta. :rolleyes:

Munzeril ka ei joonistand. Aga edu sellega ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli kerge rind-õlg-triits trenn Spartas. Kohe-kohe algab raske selg-trapets-biitseps trenn. Eile jätsin meelega Workout Shocki võtmata, et täna seda suurem efekt oleks. Seal sisalduv arginiin jms kuluvad küll ka kergel päeval ära, aga keha harjub muidu liialt kofeiini ja teiste toimeainetega.

Üleeilne tugev jalatrenn põhjustas eile nagu kord ja kohus kerget väsimust. Tänaseks trenniks valmistudes sundisin end sihilikult varem magama ja täna on taas tunne tugev ja paljulubav. Killuke praekartulit on ilmselt veel laadimisest lihastesse jäänud ja vähemalt päevaks/mõneks on ka isu väiksem.

Kui asjale nimi anda, nimetatakse ühe põhjusena hormooni leptiini kõrgenenud taset. Kusjuures sain ühest artiklist kinnitust aimdusele, mida praktikas kogenud olin. Nimelt vähese une korral on mul alati söögiisu suurem. Ka artiklis kirjutati, et vähene uni mõjutab aju osa, mis kontrollib söögiisu, arvatavasti taaskord seotud leptiinitasemega. Vat sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli kerge rind-õlg-triits trenn Spartas. Kohe-kohe algab raske selg-trapets-biitseps trenn. Eile jätsin meelega Workout Shocki võtmata, et täna seda suurem efekt oleks. Seal sisalduv arginiin jms kuluvad küll ka kergel päeval ära, aga keha harjub muidu liialt kofeiini ja teiste toimeainetega.

Üleeilne tugev jalatrenn põhjustas eile nagu kord ja kohus kerget väsimust. Tänaseks trenniks valmistudes sundisin end sihilikult varem magama ja täna on taas tunne tugev ja paljulubav. Killuke praekartulit on ilmselt veel laadimisest lihastesse jäänud ja vähemalt päevaks/mõneks on ka isu väiksem.

Kui asjale nimi anda, nimetatakse ühe põhjusena hormooni leptiini kõrgenenud taset. Kusjuures sain ühest artiklist kinnitust aimdusele, mida praktikas kogenud olin. Nimelt vähese une korral on mul alati söögiisu suurem. Ka artiklis kirjutati, et vähene uni mõjutab aju osa, mis kontrollib söögiisu, arvatavasti taaskord seotud leptiinitasemega. Vat sulle.

Mul vastupidi- kui magan öösel 2-3 tundi ja lähen varavalges kalale, siis ei ole 12 tundi üldse mõtetki süüa kaasa võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli päris hea trenn. Võiks ka super hea öelda, aga superseeriaid esmakordselt tehes on raske öelda, kas ka rekordeid tuli. Energiat oli veel trenni lõpuski. Loodan, et see varsti lahtub, et ikka sõba silmale saaksin. :P

Homme puhkepäev. Saunaringid ja taastavad venitused. Ilmselt ka väike aeroobne, sest saabun töö juurde alati üle tunni varem ja mis seal ikka niisama passida.

Ülehomsest nädala jagu 5x5 kava, milles on juba kergem tulemust mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su keha on vist sellises šokis, et ainevahetus ei lähegi tööle. No sa oled üldse üks ebanormaalne isend niiet sellest ma järeldusi ei teeks. :D

Andekatel inimestel pidigi nii olema, aga mis tead sina, andetu nii peenest asjast! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean ainult, et andekad arenevad ka mitte tänu, vaid hoolimata oma metoodikast.

Eriti andekad ei pea nii tühiste asjade peale mõtlema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et võistlema ei lähegi ja piinad niisama ajaviiteks ennast?

Krt kas ma pole seda juba selgitanud? :D Igaühele räägi uuesti...

Ok. Kuna ma olin vahepal isegi üle 90 kg ja selle 3kuulise eksperimendi alguses 86, siis oli vaja natukene alla võtta, et saaks üldse kuhugi juurde kasvatada.

Muidu hakates sinna 86le veel peale ehitama söön end 90seks ja siis võtan jälle 75 lähistele tagasi. Selle käigus kaob nii vahepeal ehitatud lihas kui ka dieet ise venib pikaks, närvesöövaks.

Järgmisel pühapäeval lõpebki mu 3kuuline eksperiment "kui kiiresti on võimalik pärast kaitseväge vormi saada". Siis teeme Otiga vormipildid ja vaatan, mida maestro edasiseks tegevusplaaniks soovitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et võistlema ei lähegi ja piinad niisama ajaviiteks ennast?

Ma pole kindel, kas vormi jõuaksin. Edasiminekut tahaks ka näidata. Kui jõuaksin, ehk praeguse tempoga jätkates 76 kgni jõudes vormis oleksin, oleks see ca +2 kg arengut. Eks 2 aastat ole möödas ka, aga kahtlen, kas ma kaitseväes liha peale kasvatasin.

Egle tegi ka eile suurima "komplimendi", mille kulturistile teha saab: "Sa oled väikseks jäänud." :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kindel, kas vormi jõuaksin. Edasiminekut tahaks ka näidata. Kui jõuaksin, ehk praeguse tempoga jätkates 76 kgni jõudes vormis oleksin, oleks see ca +2 kg arengut. Eks 2 aastat ole möödas ka, aga kahtlen, kas ma kaitseväes liha peale kasvatasin.

Egle tegi ka eile suurima "komplimendi", mille kulturistile teha saab: "Sa oled väikseks jäänud." :(

Viisakas kompliment! Eks mees ise teab, millal on õige aeg lavale astuda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.. kui mitte kulturism seekord, siis miks mitte Athletic Fitness? ;)

Eem. No selline poolkõva vorm, nagu seal vaja, et tohiks kaugel olla, aga seekord jääb vist vastupidavusest puudu. :D

Laagris ju proovisin jõuvooru. Need katsed olid küll pärast enda trenne ja seega vähelubavad, aga eks vähemalt mingi aja peaks enne pikkadele seeriatele rõhuma, kui AF-s võistelda.

Pigem tahaks taas jõutõstmises võistelda. Nt taas kevadel üliõpilaste MV-l. Kui suudan seekord -93 kg asemel seal 80 kandis võistelda ja selleks ajaks ka kogusummat paarikümne kilo võrra suurendada, oleks kena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×