Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Kirp hakkab vaikselt ära douchebagistuma - võimalikult napp ja liibuv riietus, paks kett kaelas jne. Ainult tumepruun päevitus ja geeli täis juuksed puudu. :P

Eksid: geel oli olemas, kuidas muidu hari püsti seisis. ;)

Päevitusega läheb jah raskeks. Nüüd sess läbi ja võib rannas lebotada, aga Guido-pruuniks ma ennast ikka ei saa. :lol:

post-3216-1308502790_thumb.jpg

Tavaliselt ma keti ja päikeseprillidega trenni ei tee. Working out is serious business.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan teid selle vastukaja eest minu videole. Loodan, et saite aru, mida ma parodeerisin. Kes Kreisiraadiot ja Dorian Yatesi Blood&Gutsi näinud, see sai ehk pihta.

Laupäeval avanes mul suurepärane võimalus treenida ja trennikaaslasi rõõmustada Spartas, sest võitsin nende FB fännilehe kaudu ühe pileti. Polnud sinna ammu sattunud, ega sealseid adminne ja teisi tuttavaid näinud.

Otsustasin teha jalatrenni. Kuna sidemed ja vöö unustasin maha, siis võtsin viimast Sparta heast jalapressist jt trenažööridest, mida Tartus ei ole.

Pärast paari soojendusseeriat:

Jalapress:

12x250

10x300

8x350

6x400

Hack-kükk trenažööril. Juba soojenduse ajal tuli meelde, miks Sparta hack kahjuks kõige parem pole. Amplituut jääb nii väikseks, et jalad lähevad vaevalt 90 kraadi. Selle vastu on seal õnneks rohi: üks stepipink, mille põhja all on liivapaber. Selle abiga saab juba piisava amplituudi, kuigi kõige mugavam ja kindlam asend see just pole.

Hack-kükki tegin tõstevööta ca:

12x40

10x50

8x60

10x70

Lõppu sirutused trenažööril ca:

12x40

12x45

12x50

12x60

Sparta sirutustrenažööril on see jama, et kui tahad maksimaalset venitust, jääb tippkontraktsioonifaasist puudu ja vastupidi. Aga noh: beggers can´t be choosers, Tartus on palju hullem. :lol:

Seejärel reie tagaosa.

Kõhuli jalgade kõverdamine:

4 seeriat, 12x-8x kui ei eksi, raskus 30-50. See trenažöör on üpris hea. Tartus on sirutus ja kõverdus ühes ja pole suurem asi: ühelt poolt ära vajunud ja nii saab üks jalg pidevalt rohkem koormust.

Istudes jalgade kõverdamine:

4 seeriat,ca 15x-10x.

See trenazöör enamustest saalidest kahjuks puudub. Njah, selle puhul on ka mure, et ta ühelt poolt ära vajub.

Lõppu tegin säärt eesli trenazööril ca 6 seeriat, paus seeriate vahel ideaalis 1 min.

A la:

15x70

15x70

12x80

12x80

12x90

12x90

Ja lõppu istudes trenažööril säärt. Too trenažöör Spartas on ka väga hea, kui raskus ja jalatoe kõrgus optimaalsed panna.

Ca 5 seeriat puhtuse peale, 15x-12x, 25 kg.

Kas mulle ainult tundus, sest veri on kuum või oli spartas suht palav. Ei olnud kõige lihtsam jalga treenida.

Ahjaa: samal ajal oli trennis ka Siim Veri ja Co., kes haamerdasid õlga. Siim Veri lubas suure suuga sügisel kõik Paul Erikud ja ženjad ja Kelneripoisid lauluga kotti pista nagu nagu oleks Kadripäev.

Et see õnnestuks, jälgisin pingsalt, mida noored teevad. Võin öelda, et rauda anti valu nii, et see peaaegu hõõgus. Natukene veel ja kangid oleks saanud paljaste sepakätega kringliks keerata.

Üks kaaslane kasutas selliseid raskuseid, et pidi lausa küünarnukikõõlused kinni siduma, et need jumalikule rammule vastu peaks.

Veri ise tegi küll suuga suure linna, aga igal võimalusel simuleeris. Istus seal ei-tea-mitme-tonniste-hantlitega ja tahtis nendega 6x teha. Astun mina ligi, julgestan ja karjun ja mees teeb hoopis 9x. :)

Ei tegelt TUBLID POISID! ;)

Täna lähen su konkurendi Paul Eriku aka Slavaga rinnatrenni. Eks me näe, kas Paul treenib nii et "veri ninast väljas" või on "veri paksem kui vesi". :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevitusega läheb jah raskeks. Nüüd sess läbi ja võib rannas lebotada, aga Guido-pruuniks ma ennast ikka ei saa. :lol:

Guidopäevitus tuleb ju samast purgist nagu lavapäevitus... või ei jäänud geelist raha üle topsi grimmi jaoks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus jõukuurikale, et koolis sunnitakse sind staadionile ka - palju kuulitõuke tulemus on ja kas ketas lendab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus jõukuurikale, et koolis sunnitakse sind staadionile ka - palju kuulitõuke tulemus on ja kas ketas lendab?

Ikka, jah. Kergejõustikus sai pea kõike tehtud, aga ketast ei mäleta.

Kuuli sai tõugatud, aga ei olnud seal mingeid imetulemusi. See ikka suures osas tehnikaala, nagu käesuruminegi on 50% jõud, 50% tehnika.

Kõige rohkem tõukasid ikka 2 meetrised võrkpallurid, kes seda kogu aeg Pälli juures harjutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka, jah. Kergejõustikus sai pea kõike tehtud, aga ketast ei mäleta.

Kuuli sai tõugatud, aga ei olnud seal mingeid imetulemusi. See ikka suures osas tehnikaala, nagu

Paigalt kuulitõuge?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai trenni tehtud koos Paul Erik Rosenbergiga. Nüüd juba juuniorite ikka jõudnud noorkulturist, kes millalgi taas lavalaudu väisab.

Tal on kavas lamades surumise kava, et eelisarendada rinda kui üht mahajäänumat lihasgruppi.

Nii palju kui kattus, tegime rinnatrenni koos.

Minu tavaline rinnakava koosneb 4 harjutusest, 16 seeriast.

1)Lamades surumine 12, 10, 8, 6. Eile 20 kgse sammuga.

6x120

2)Kaldpinnal kangi surumine 12x60, 10x70, 8x80, 4x100

3)Kaldpinnal hantlitega lendamine 12, 12, 10, 12

12x26 kg

4)Trosside ristamine 15, 12, 12, 20

Tavaliselt ma nii ei tee, üritasin Schwarzeneggerit jäljendada :lol: Siin peaks kere ikka suht püsti hoidma, sest eesmärk on ju alaosa treenida. Käed peaksid küünarnukkidest fikseeritud olema, et tegu oleks ikka lendamise, mitte surumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad! Häid jaane on juba hilja soovida. Loodan, et kui pühade ajal juhtus trenn vahele jääma, siis hiljemalt esmaspäevast olete ikka saalis. Minu poolt väike mõttetera, kuidas end pühade ajal mitte käest lasta. Praegu mõni lõik, hiljem tuleb ehk ka pigem videomontaaž.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei ole normaalne selline tegevus :lol::P Kokku äkki ca 400 kordust 50kg kangiga?

;) Ei kujuta ette. Juba kolmandiku juures kiskus raskeks. Seeriate arvu ei oska ka öelda: liiga palju oli tegu enda motiveerituna hoidmisega. Staadioni pikkuses pole ma ka kindel. Üks väidab 250 m, teine 400. Mul ka silmamõõt täiesti puudub. :) Igatahes ümbritseb see tulevikus uut, õigemate mõõtmetega jalkaplatsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul peab tuharalihas vist Aderi omast juba suurem olema niimoodi. :lol: Ausalt, ma olen hämmingus sellest ettevõtmisest. Muidugi ei näe ma jõusaalis seda harjutust just tihti tehtavat, kuid mina ise olen käärküki absoluutne fänn. Aga sellisest korduste arvust poleks osanud ma isegi und näha ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul peab tuharalihas vist Aderi omast juba suurem olema niimoodi. :lol: Ausalt, ma olen hämmingus sellest ettevõtmisest. Muidugi ei näe ma jõusaalis seda harjutust just tihti tehtavat, kuid mina ise olen käärküki absoluutne fänn. Aga sellisest korduste arvust poleks osanud ma isegi und näha ...

Viimase dieedi ajal oli see konstantselt sees. Korduste arv oli pigem kõrgem ja ei kasvatanud midagi, vormis pigem ilusti ja ajas triibuliseks. Kuna mul pärisküki jaoks piisavalt raskuseid pole ja see oli huvitavam, siis miks mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×