Jump to content
drnkrpilot

eesmärk

Recommended Posts

Puht sportlikust huvist sooviks teada, mis eesmärgil amazoni külastajad trenni teevad: kaalust alla võtmiseks, naiste/meeste saamiseks, et lihtsalt hea enesetunne oleks, et kellelegi kolakat anda jne ?

Kui kunagi trenniga alustasin oli eesmärgiks tüdrukutele meeldida, praegu treenin lihtsalt hea enesetunde pärast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ametist tulenevalt- et kellegile kolakat anda! Või õigemini selleks iga kell valmis olla, et kui vaja, siis ikka korralikult vastu anda.

Aga muidu-et hea tunne oleks ja noh, vorm on ikka tähtis! Mehi ei otsi (või vähemalt mitte teadlikult ), oma juba olemas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puht sportlikust huvist sooviks teada, mis eesmärgil amazoni külastajad trenni teevad: kaalust alla võtmiseks, naiste/meeste saamiseks, et lihtsalt hea enesetunne oleks, et kellelegi kolakat anda jne ?

Kui kunagi trenniga alustasin oli eesmärgiks tüdrukutele meeldida, praegu treenin lihtsalt hea enesetunde pärast :)

gym is just wonderful place, just love it...

aga põhimõtteliselt jah... enamvähem samade põhjuste pärast seal aega veedan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda enesetunde pärast, et igast trennides paremini hakkama saada, ka elus paremini hakkama saada. Konkreetset eesmärki pole, kuid ka vaba aja sisustamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh.. mina läksin alguses jõusaali vist sellepärast et tugevamaks saada.

Aga nüüd käin ma jõusaalis hea enesetunde/välimuse pärast ja lihtsalt harjunud käima juba selle hmm mingi 3-e aasta jooksul.. Ei oska lihtsalt nii olla, nagu iseenest mõistetav juba, et nädalas 3 korda jõusaali lähen. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks peamine põhjus minu puhul, miks jõusaalis käin on enese proovile panek, et milleks üldse võimeline olen, ning kus piirid vastu tulevad. Samuti ka üks parimaid ajaviite võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea enesetunde pärast muidugi ikka, mingid konkreetseid ootusi ja tulemusi alustades sihiks nii väga ei seadnudki. Kergejõustik sai lihtsalt jõusaalile üle vahetatud-harjunud liigutama aktiivselt. Nüüd a mida aeg edasi, mõtlen ikka vahest, et krd`ma hea oleks kunagi võistluslaval mõõtu võtta. Süües kasvab isu, huvi igasuguste tõstmis- ja kulturismi võistluste vastu on suur :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea enesetunde pärast ja enese vormis hoidmiseks ning lootuses, et saan endale kunagi triibulise kõgulihase (viimane peaks järgmiseks suveks ka õnnestuma, kui suudan aastaplaani edukalt ellu viia, praegu olen vähemasti 4. kuu programmiga graafikus :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehakaal on vähenenud 80% ...

:)

Appi!!! See nagu ei ole vist eriti võimalik või hmm... seljuhul sa pidid üle 200 kilo kõvasti kaaluma, et nüüd siis inimese kaalu üldse välja anda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Appi!!! See nagu ei ole vist eriti võimalik või hmm... seljuhul sa pidid üle 200 kilo kõvasti kaaluma, et nüüd siis inimese kaalu üldse välja anda :)

heeheh...

arvan siiski ,et ta tahtis öelda kaheksakymne protsendile... nagu et võttis 20% kehakaalust alla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärgiks on saada suureks ja tugevaks. Tegelikult on lähieesmärgiks 300 jõutõmmet teha ja 200 rinnalt suruda ilma abivahenditeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehakaal on vähenenud 80% ...

  :)

Appi!!! See nagu ei ole vist eriti võimalik või hmm... seljuhul sa pidid üle 200 kilo kõvasti kaaluma, et nüüd siis inimese kaalu üldse välja anda :D

:D:D

Kaal on hetkel 110kg.

Aasta tagasi oli ...

no arvutage ise, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehakaal on vähenenud 80% ...

:)

550 kilo - 80% sellest on 440 (kg)

su kehakaal on vähenenud 80% võrra, ehk 550-440=110 (kg)

võib ka arvutada teistpidi

110 on 20%

110:0.2=550 (kg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah;

pidasin silmas,et olen kaotanud 80% praegusest kaalust, ;)

Seega kaal oli ~200kg.

Mitte küll kõige raskem inime Eestis ,aga piisavalt raske,et end äärmiselt vastikult tunda ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu renku ütles - saada suureks ja tugevaks...

ehk siis mehemõõtu

üle 50cm käed

150cm rind

üle 80cm reied

ja suruda rinnalt üle 200kg

aga teisalt ma olen jõusaali sõltlane kui vähemalt 2x nädalas saali ei saa hakkan teiste kallal ennast välja elama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×