Jump to content
kidd

Promix

Recommended Posts

Tere!

Mis proteiini sisaldab antud toode? Kirjas, et aeglaselt imenduv, aga täpsem info nagu puudub. Kui kaseiini siis mitu %, kui munavalku, siis mitu % jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toiteväärtus keskmiselt/100g

Energiat 1610 kJ

380 kcal

Valku 85 g

-millest lisatud

l-glutamin 5,1 g

Süsivesikuid 2,7 g

-millest suhkruid 1,5 g

-millest laktoos 1,4 g

Rasva 3,2 g

Naatrium 0,2 g

Kaltsium 758 mg

Kaalium 321 mg

Magneesium 54 mg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toiteväärtus keskmiselt/100g

Energiat 1610 kJ

380 kcal

Valku 85 g

-millest lisatud

l-glutamin 5,1 g

Süsivesikuid 2,7 g

-millest suhkruid 1,5 g

-millest laktoos 1,4 g

Rasva 3,2 g

Naatrium 0,2 g

Kaltsium 758 mg

Kaalium 321 mg

Magneesium 54 mg

Loe äkki küsimust uuesti?? Küsiti ju mis valku see sisaldab, seda et seal 85g on 100g kohta oskab ju igaüks ise ka välja lugeda.

Küsijale: Täpselt ei teagi, fast ise annab sellist infot et seal on segatud vadaku, piima ja sojavalgud. Võibolla on pakendil kirjas, kuid seda näed alles ostes.

This slow absorption is acheived by mixing three different kinds of proteins (whey, milk an soy proteins).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan!

Aga kurat äkki keegi ikka on ostnud ja teab palju seal protsentides midagi on (erinevaid valke mõtlen). Äkki valdavalt soja.., mida ma ei sooviks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks soja ei sobi? See on mõeldud just et võtta õhtusel ajal, et suurendada lihaskasvu magamise ajal. Selleks et see poleks nii kiiresti imenduv, on sinna õigetes kogustes pandud kõiki kolme valku. Kui soja ei taha ja vadakut pole õhtuks parim variant, võid ka puhast kaseiini(piimavalku) osta. Samas seal on need 3 kokku segatud tetaud vahekordades et annaks parima efekti, ma arvan. Et inimesed eraldi ei ostaks ja kokku ei segaks, siis pole neid vahekordi avaldatud ka pakendil, ma arvan jällegi :o

Nii et ise tead mida ostad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis vahekordades nad kokku segatud on? Muud küsimust mul pole.

aga miks see niiväga tähtis on:D? :o

paar grammi rohkem-vähem mõnda...

mina küll võtaks selle promixi:)

kui just ise muud ei sööks hetkel..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea miks sa just seda ostma peaks. kallis ja vähe on

kui 5x nädalas saalis käid siis kulub mingi šeik ära küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta ikka mingit klassikalisemat proteiini, mis oleks mõeldud enne ja pärast trenni võtmiseks nt:http://shop.fitness.ee/product_info.php?cPath=21&products_id=351

Lisaks veel midagi mis aitaks lihastel kiiremini taastuda kuna teed 5 päeva nädalas trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan peale trenni ikka vadakut tarbida. Whey3, HT-R!

HT-R? Kui küsimuse püstitaja on algaja, siis HT-R-i tal küll vaja ei ole. Kui lugeda antud toote kohta, siis saad teada järgmist, tstiteerin:

"Kellele?

Sobib eriti hästi kogenud ja suure massiga jõusportlastele, kes soovib kasutada kõrge proteiinisisaldusega taastusjooki kasvatamaks / hoidmaks lihasmassi."

Ma muidugi ei tea, kas teema alustaja on väga suure lihasmassiga ja väga kogenud, kuid kuna vanust tal eriti ei ole, siis ma arvan, et eelnimetatud omadused tal puuduvad. Ma võin muidugi eksida, aga et mitte eksida, selleks peaks teema alustaja lisama teatud näitajad enese kohta( kaal, pikkus).

Kui käid 5x nädalas jõusaalis ja teed intensiivselt trenni, siis on taastusjoogil mõtet. Kui aga käid koos suure hulga sõpradega, ajad trennis juttu ja teete veel ühte ja sama harjutust vaheldumisi, siis on taastusjook mõttetu. Sellisel juhul võid süüa korralikku tavatoitu. Aga kui trennid on intensiivsed, siis on üks hea Fasti toode, mis sobib hästi taastumiseks, see on Reco2 . Loe toote kirjeldus läbi, ja näed, et seal mainitakse ka noorsportlasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HT-R? Kui küsimuse püstitaja on algaja, siis HT-R-i tal küll vaja ei ole. Kui lugeda antud toote kohta, siis saad teada järgmist, tstiteerin:

"Kellele?

Sobib eriti hästi kogenud ja suure massiga jõusportlastele, kes soovib kasutada kõrge proteiinisisaldusega taastusjooki kasvatamaks / hoidmaks lihasmassi."

Ma muidugi ei tea, kas teema alustaja on väga suure lihasmassiga ja väga kogenud, kuid kuna vanust tal eriti ei ole, siis ma arvan, et eelnimetatud omadused tal puuduvad. Ma võin muidugi eksida, aga et mitte eksida, selleks peaks teema alustaja lisama teatud näitajad enese kohta( kaal, pikkus).

Kui käid 5x nädalas jõusaalis ja teed intensiivselt trenni, siis on taastusjoogil mõtet. Kui aga käid koos suure hulga sõpradega, ajad trennis juttu ja teete veel ühte ja sama harjutust vaheldumisi, siis on taastusjook mõttetu. Sellisel juhul võid süüa korralikku tavatoitu. Aga kui trennid on intensiivsed, siis on üks hea Fasti toode, mis sobib hästi taastumiseks, see on Reco2 . Loe toote kirjeldus läbi, ja näed, et seal mainitakse ka noorsportlasi.

olen 177 cm pikk ja kaalun 70 kg... jõusaalis käin koos sõbraga ja trenn on kõva, ei ole jutuajamisi ega niisama passimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajale pigem HT-R. Hiljem võib juba ise komponente kokku keerata. Lihtne ja garanteerib korraliku trenni korral kasvu kindlasti.

ps. mõtlesin korraliku trenni all massitsüklit

Muudetud kasutaja McNeo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajale pigem HT-R. Hiljem võib juba ise komponente kokku keerata. Lihtne ja garanteerib korraliku trenni korral kasvu kindlasti.

ps. mõtlesin korraliku trenni all massitsüklit

HT-R-i ei ole vaja algajale. Loe natuke toote kirjeldust ja siis saad aru. Alustama peab lihtsamast ja liikuma edasi keerulisema poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HT-R-i ei ole vaja algajale. Loe natuke toote kirjeldust ja siis saad aru. Alustama peab lihtsamast ja liikuma edasi keerulisema poole.

Ei pea ;) see pole reegel et peab kohe hakkama midagi kasutama ja PEAB minema järjest maa keeli "kangemate" asjade peale!

Täisväärtuslik ja kvaliteetne toit eelkõige!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei pea ;) see pole reegel et peab kohe hakkama midagi kasutama ja PEAB minema järjest maa keeli "kangemate" asjade peale!

Täisväärtuslik ja kvaliteetne toit eelkõige!

Ma polegi öelnud, et alustades peab kohe midagi kasutama hakkama. Lihtsalt, et kui ta tahab midagi kasutada, siis see oleks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et mina vist küll tahaks proovida seda promixi. Seda tahaks vaid teada, et kuidas tal maitse ja segunemine on ja kuidas areng sellega toimub. Seda peaksin võtma iga õhtu ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su soov on suveks vormi saada, siis on mulle sulle mdiagi väga head pakkuda.

Koduleht http://www.usn.co.uk/usn_muscle_supplements.php

Ise tarvitasin seda kuu aega ja areng oli v6imas. Kuu ajaga rinnalt 15kg rohkem. Super toode igaljuhul ja rahul on vähe öeldud, ma olen õnnelik selle toote üle.

Mul tuttav toob seda Rootsist Eesti, ma ütlen et ta sulle kah võtaks, kui tahad.

See pulber mite aint ei suurenda su lihaseid, vaid sa saad ka meeletult jõudu juurde, see ei kahjusta tervist.

Need kes on seda proovinud on tahtnud veel ja veel. On ka inimesi Kiivikase trennist, kes mult seda võtavad ja neile meeldib.

Sirvi kodulehte natuke ja vali endale sobivad tooted välja.

Ausalt mees, ma ei käi peale, aga proovi järgi see pulber, kui sa rohkem ei taha, siis keegi ei sunni sind ostma, aga igaljuhul ma garanteerin sulle, et pulber on super.

Kui on soovi, siis 53 417 710

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere !

Küsimus on järgmine , et kui promix on nii öelda õhtune proteiin , siis kas seda ka hommikul pärast jooksmist võib võtta ? Või on see kahjulik ja mitte soovitatav.

Ette tänades !

mõtekam on ikka õhtuti enne magama minekut võtta, sest kaseiini valk ikka palju kallim kui vadukuvalk , no ei tea kui mõtekas teda võtta oleks peale jooksutrenni , sest ta imendub aeglaselt , aga kahju ei tee kindlasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus promixi kohta on see, et oma hinda see väärt ei ole. L-teaniin mingisuguse lihaseid lõdvestava efekti annab, kuid see on rohkem sarnane väsimusele, kui lõõgastusele. Hommikul oled näljane ja kõht on tühi - pole tunda, et pikalt imenduv valk sees oleks olnud. Võrreldes kohupiimasheigiga (pakk rasvatut kohupiima, paar banaani) tunduvalt kehvema mõjuga, kohupiimasheik enne magamaminekut sisse on palju efektiivsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×