Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

Sügis 2011 oli planeeritud vōistlusperiood, tōsi. Edukas dieet: -7kg, algas 18juuni ja esimene vōistluks pidanuks olema 30.okt, järgmine 26.-27. November, kuhu mul endiselt lennupiletid olemas.

Aga ei vōistelnudki, vot siis, aga miks?

Nimelt tōsi, Preili J on lapseootel. Tänaseks päevaks 8nädalat2päeva ja tähtaeg 13.juuni (kaksiku tähtkuju nagu emagi).

Üks tugev ja isepäine tütar vōi suurte tegude peal väljas poiss, ütles mu sōbranna, kui arutasime, et raseduse algul käisin Athletic Fitness vōistlusel, kus sai 20x kükitud enda keharaskusega, mis oli ~55kg.

Sellised lood siis Janika poolt.

Treeningkoormus on alla tulnud, kuid seda on alles just nii piisavalt, et ükski ōhtu energiat üle ei jääks. Kui päevakava ise pole nōnda tempokas, olen trennis. Ja teen nii kangi- kui ka karditorenne... tundega!

;)

Päikest Teile! :*

Palju 6nne!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa mainisid et elu teeb keerdkäike ja sa ei võistle.

Siis arvasin kohe et hakkad eesti iivet tõstma.

Õnne ja tervist sulle.

Tagasi tullakse tugevamana, ainult siis on vähem aega trenni teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju Õnne! Omalgi põngerjas kasvamas ja luban Sulle, rõõmu ja nalja saab kõvasti olema! Igast muid asju ka aga see on elu:-)

Mul 5-aastane õde. Ei ole alati rõõmu ja nalja - tuleb tugevaid närve ka vahepeal omada :D.

Aga palju õnne minu pooltki! :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul 5-aastane õde. Ei ole alati rõõmu ja nalja - tuleb tugevaid närve ka vahepeal omada :D.

Aga palju õnne minu pooltki! :)

I second that, mul 6-aastane :D. Siiski,PALJU ÕNNE :D !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile! ^_^

Ise olen ka nii õnnelik!

Aga sel nädalavahetusel toimunud klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlused- TEHTUD!!! SUPER enesetunne, väga positiivne emotsioon kogu võistlusajast!

Tahan tänada kõiki vabatahtlikke, kes meil abis olid terve selle pika nädalavahetuse ja suur suur tänu korraldusmeeskonnale, aitäh kõikidele riikidele, kes Eestisse tulid, loodan, et kõik jäid rahule :) :)

Võistluste ettevalmistusperiood oli nõnda kiire ja tegus, et ei jõudnud isegi trennis käia, kuna uni on niikuinii kahekordistunud ja jooksmist oli päevast päeva ning õhtuks polnud jõudu järel kübetki, kuid nüüd on need võistlused peetud, tervis tänaseks hea, mis muidugi peamine, ja kahetseda ei tule midagi! PALJU ÕNNE meile kõigile, suurepäraste võistluste eest!

Juba neljapäeval sõidan ma Natalia ja Kristina Koroljakiga Santa Susannasse, kus toimub juuniorite ja veteranide maailmameistrivõistlused kulturismis, fitnessis, lisaks ka meeste ratastoolikulturism.

Loe lisa...

Saan Teid sealt soojast Hispaaniast interneti teel ehk kursis hoida kõige toimuvaga :P

Neljapäevaks lubab Santa Susannasse +16 ja päikesepaisteline, fantast ma üten :D

Suhtlemiseni!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval toimus Pirital TOP GOLF sisegolfihalli avamine. Mina ja Siiri Nuutmann olime esitlemas TRX Suspension Trainerit.

Pall, GOLFIpall ;)

post-18819-0-40507300-1323101145.jpg

Näidistreening

post-18819-0-42831900-1323100877.jpg

Suurepärane harjutus, kõhulihased põlevad juba paari kordusega.

post-18819-0-32492900-1323101150.jpg

Janika õpetab pisemat põlvkonda

post-18819-0-36198900-1323100908.jpg

Kuna oli vahepeal nii endal kui ka lähedastel abi vaja seljamuredega, otsisin välja hea raamatu, mis ülemal internetis. Põhjalikumalt seljalülidest, rühist, kehahoiakutest, sirutus harjutustest ning valude ennetamisest.

Hea lugemist!

Seljavaludest priiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja eile oligi see päev, kui mina panin pähe endale ujumismütsi... Ja läksin sellega isegi avalikku basseini ujuma! :rolleyes: Mina leian küll, et nüüd tuleb linnuke kalendrisse teha, kuna kaks asja- ujumismüts ja ujumisprillid. MINA Ei OLE NÕUS NEiD KANDMA. Aga ilu nõuab ohvreid ja see, mis kloorivesi juustega teeb, ei ole tore. Seega läksingi saba jalge vahel Rademari ja võtsin endale ujumismütsi. Esimene kord, kui ujumas käisime, panin selle pähe küll garderoobis, aga võtsin sealsamas kohe ka peast ära, EI LÄHE, ütlesin iseendale. Aga eile siis suutsin end kokku võtta.

Nägin välja umbes selline...

post-18819-0-57964800-1324146767.jpg

Olgu, mitte päris :P Aga tõesti, kui jõusaali viimasel ajal vot üldse ei kisu, siis ujula ja vesi on küll see, mida ma olen viimasel ajal just eriti nautima hakanud ja loodan, et see tunne ei vaibu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust :)

Täna nagu ka enamikel eelnevatel hommikutel ajas mind üles halb unenägu ja ei saanud pärast seda enam und, nüüd olen end voodist püsti ajanud, kuna telefonil sai mängimisest aku tühjaks, ja kostitan Teid hommikuse postitusega.

Hetkel mini elu on möödunud väga uudsalt minu jaoks. On palju puhkamist, kuna keha nõuab puhkamist, koolist on jõuluvaheaeg (tagasi kooli 2. jaanuar) ja töö kallal nokitsen jooksvalt :) Töö iseloom võimaldab mul tööaegu ise sättida, mis on hea, kuna üle kolme-nelja tunni järjest enam ei jaksa midagi teha.

Treeningutest: endiselt käin ujumas... mu mõte puhkab, kui ma ujun, sama oli ka jõutreeninguga, avastasin ühel hetkel, et ma ei muretsegi ega ole ärev aktuaalsete probleemide pärast. Püüan tihti mõelda ujudes "Millest ma mõtlen" ja iga kord veendun, et ei millestki suurest. Kuulan vee sulinat, tunnen vett enda ümber, tunnetan jalgade tööd (kuna ujun kogu aeg mugavuse mõttes selili)... nauding, kahtlemata :)

Aga teate, pisikene pihtimus ka.. Ma nii igatsen jõutreeningut, minna sinna saali, kükkida selle liiga raske raskusega, vaadata lõuatõmbeid tehes lihaste liikumist.. Jaaa.. vot see on igatsus. Aga ausalt, pool kõva asja ei taha teha, seega üleüldse ei taha sinna saali hetkel minna. Küll aga on mul sihiks, et paari aasta jooksul pärast sünnitust laval tagasi. Hetkel töötan ka selle nimel. Nimelt püüan mitte palju juurde võtta. Igasugune dieeditamine raseduse ajal on välistatud aga hetkel 16nädalat+5päeva ja juures 2,2kg, millega olen rahul, kuid kardan, et varsti hakkab nagu mühisedes tulema ja plaanid nurjunud, kuid väga ei muretse :)

Kaunist reedet ja ärge laske ilmal enda tuju rikkuda, Teie loote enda tuju, seega naeratage :)

Edit: sain just arvutisse alloleva pildi.. Lugesin ridade vahelt, et kohvivesi tuleb keema panna :)

post-18819-0-71328200-1325233972.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis halvad unenäod need siis on?

Meenub üks lugu unenägudest:

Mees tuleb arsti juurde ja kurdab, et igal öösel tuleb tema unenägudes päkapikk ja küsib, et kas pissime?

Mees alati vastab rõõmsalt, et pissime ja hommikul voodi märg!

Arst kuulas mureliku mehe ära ja soovitas, et kui tuttmüts jälle tuleb ja küsib sama asja, siis vastaku mees, et ei pissi!

Mees tuli siis paari nädala pärast tagasi ja arst tundis huvi, kuidas läheb?

Mees siis kurtis, et öösel jälle päkapikk tuleb ja küsib, et kas pissime ja mees vastu, et ei pissi ja ei pissigi!

Arst kohe rõõmsalt, et siis ei ole ju probleemi!

Mees vastu, et nüüd on suurem jama. Pissimisest keeldumisele küsib päkapikk:"...aga kakame?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selliseid unenägusid mul pole :D Täna nt sõitsin autoga mööda linna, sõbranna istus kõrval, põgenesime mingi mehe eest ära, kes meid taga ajas. Siis jõudsime mingisse kaubanduskeskusesse ja tormasime meesteriiete poodi, kus ütlesime müüjatele, et kui iitsatavad, on neil lips läbi ja läksime ruttu riietuskabiini peitu. See mees oli meil päris sabas ja nägi, kuhu poodi jooksime, seega tuli järgi. Sõbranna ei teadnud, mis toimub ja siis hakkas rääkima kabiinis, et mis toimub, käskisin tal vait olla muidugi ja pea alla panna. Järgmine hetk oli aga see mees-koljat meie kabiini juures ja ta oli nii pikk, et nägi ülevalt sisse ja nii põkk, et hakkas mind sealt ülevalt välja tirima. Ma pistsin kisama..... ja siis ärkasin üles.

Aga Vähi, Sinu anekdoot on ikka vaimukas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina nägin ükspäev unes, et mul oli nii suur maja, et sellel oli eraldi tiib riidekaupluste jaoks ja häärberist ei puudunud ka täismõõdus karussell. :blink:

Kas mullivann ka ikka oli? See sinu venna maja on Tallinnas ikka alles? No see, millel ei olnud katust ja aknad olid laudadega kinni löödud? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vana aasta lōpetamine.

Oli selle aasta parim aasta ja järgmine aasta tuleb järgmise aasta parim :)

Ja lubage endale uue-aasta-lubaduseks midagi, mis teeb Teid paremaks inimeseks. Seega tuleb maha istuda ja mōelda läbi enda halvemad küljed.. Jōudu tööle ja kohtume juba järgmine aasta, kui oleme kōik ilusamad, tublimad, paremad :)

Ilusat vana-aasta-lōpetamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma olen emadega sünnitamisest rääkinud...siis kõige positiivsema tagasisideme olen ma saanud vettesünnitajatelt. Eriti veel, kellel on eelnevad kogemused nö tavavariandiga, kõige hullem on ikka see ortodoksne selili lamangus variant...punnita vastu gravitatsiooni...kõik tehtud selleks, et ämmakal oleks mugav, mitte emal endal.

Sul on veel aega...õpi hingama ja pane vaim valmis..."ma saan sellega hakkama, kõik saab olema ilus ja tore jne jne".

Head uut aastat! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma olen emadega sünnitamisest rääkinud...siis kõige positiivsema tagasisideme olen ma saanud vettesünnitajatelt. Eriti veel, kellel on eelnevad kogemused nö tavavariandiga, kõige hullem on ikka see ortodoksne selili lamangus variant...punnita vastu gravitatsiooni...kõik tehtud selleks, et ämmakal oleks mugav, mitte emal endal.

Sul on veel aega...õpi hingama ja pane vaim valmis..."ma saan sellega hakkama, kõik saab olema ilus ja tore jne jne".

Head uut aastat! :)

Jaa, me plaanime ka selle peale välja minna :) Aitäh veelgi julgustamast :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa, me plaanime ka selle peale välja minna :) Aitäh veelgi julgustamast :)

...ja kõik, mis teed tee koos lapse isaga. Koolitused ja treeningud sünnituseks ettevalmistumiseks. Sünnitus ka loomulikult. See loob palju parema tugevama sideme isa ja lapse vahel.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja kõik, mis teed tee koos lapse isaga. Koolitused ja treeningud sünnituseks ettevalmistumiseks. Sünnitus ka loomulikult. See loob palju parema tugevama sideme isa ja lapse vahel.

Ühel päeval vestlesin ühe mehikesega ning tuli juttu doonoriks olemisest. Vana ajas silmad punni ja ütles, et tema küll doonoriks ei lähe- kardab kohutavalt verd ja minestab kohe. Siis läks jutt laste peale ning vennike oli 100% kindel, et läheb sünnitusmajja naisele toeks... :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel päeval vestlesin ühe mehikesega ning tuli juttu doonoriks olemisest. Vana ajas silmad punni ja ütles, et tema küll doonoriks ei lähe- kardab kohutavalt verd ja minestab kohe. Siis läks jutt laste peale ning vennike oli 100% kindel, et läheb sünnitusmajja naisele toeks... :P

Ja, appi tuleb ikka minna. Kui vastu peab seal, siis on alles tubli mees :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina nägin ükspäev unes, et mul oli nii suur maja, et sellel oli eraldi tiib riidekaupluste jaoks ja häärberist ei puudunud ka täismõõdus karussell. :blink:

Sounds like..

Michael-Jackson_34.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin sünnitamas kaasas ja kui oleks vaid soovinud, siis verd poleks näinudki (mind see ei häiri, seega spetsiaalselt seina ei vahtinud kriitilistel hetkedel). Põhiliselt ikka toetad-masserid naist ja ulatad veepudelit, samuti koos hingeldamine.

Parim uni aga on pärast "Sõrmuste Isanda" filmi vaatamist, kui oma lapsepõlveradadel (hekid, kraavid, metsatukk jne.) terve öö luurasin ja suure pussiga pahasid päkapikke jahtisin :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel päeval vestlesin ühe mehikesega ning tuli juttu doonoriks olemisest. Vana ajas silmad punni ja ütles, et tema küll doonoriks ei lähe- kardab kohutavalt verd ja minestab kohe. Siis läks jutt laste peale ning vennike oli 100% kindel, et läheb sünnitusmajja naisele toeks... tongue.png

Ma arvan, et ta toetab seal pigem WC potti vm.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline ilus lumine hommik :)!

Nüüd, kui voodi teise seina tõstsime, olen maganud nagu beebi :) Ainult, et hommikul läheb vara uni ära, seega päev algab vara. Ja meie peres on viimasel ajal moeks saanud erinevate smuutide valmistamine. Pean tõdema, et olen vaimustuses smuutidest :) Ja mis olekski varajasel hommikul parem, kui üks värske kodune smuuti!

Pildil banaani-mandariini smuuti. Lisasin ka veidi mangojogurtit. Järgmisel korral panin banaani-apelsini-mango-piim-0,5 laimist pressitud mahla. Vot see oli super, proovige kindlasti!

post-18819-0-93089300-1325922311.jpg

post-18819-0-68208200-1325922314.jpg

Ja kes soovib müslit, mis ongi selline nagu pakil välja näeb, siis soovitan minna Marks&Spencerisse ;)

post-18819-0-53701000-1325922309.jpg

Seal on erinevaid müslisid, pildil olevast meeldis mulle rohkem plastikkotis müüdav puuviljamüsli, mille süsivesikusisaldus oli 100g kohta 52g. Pildil oleval on 100g kohta 60,8g süsikaid ja tunda kohe, et magusam. Seega soovitan päeva alustada ikka vähemsuhkruliste toodetega ;)

Kaunist nädalavahetust Teile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×