Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

See on mingi pädev uus tulemus või midagi nendest ümberlükatud vanadest ?

Veits kammimist pani mind asja teise pilguga vaatama:) Viimasel paaril aastal tõesti seda ümber lükkavaid uuringuid päris mitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VÕISTLUSED-VÕISTLUSED-VÕISTLUSED-VÕISTLUSED-VÕISTLUSED-VÕISTLUSED

Töö vajab tegemist, trenn vajab tegemist, tegemisi on palju ja seepärast ka miks postitusi minult siia rubriiki ei jõua väga tihti, kuid nüüd ma räägiksin Teile eelseisvatest võistlustest 2010 II hooajal.

Juba nädala pärast toimuvad Athletic Fitnessi võistlused. Võistlen naiste üldkategoorias.

I voor- kehavoorud, mis on hea tuttava ... aga aga aga... see toimub paljajalu. Kindlasti tuleb üks varvaste peal kõnd

II voor- lõuatõmbed. Ma loodan 13 lõuga tõmmata. Seda on minu kohta päris kenasti aga 13 on ilus number, mida võiks püüda;)

III voor- rööbaspuude surumised, mida ma suisa huviga juba ootan. Palju tuleb? 21 ehk :).

Athletic Fitnessi I Eesti lahtised meistrivõistlused toimuvad Fitness.ee Weekendi raames 10. oktoobril Eesti Näituste Paviljonis algusega 15:00.

Ning 5. detsember, on samuti midagi tulemas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah esimesed MEISTRIvõistlused? Varem oled võistelnud vaid karikal? Endiselt oled ju juuniorite katis.

No ega seal sisuliselt muud vahet pole kui et ma pean meistritiitlit ise tähtsamaks kui karikavõitja tiitlit, seepärast olen kord aastas võisteldes valinud ka viimase oma etteaste jaoks. Sageli on meistrikatel ka suurem konkurents aga ega ma seepärast kergema vastupanu teed lähe.

Mis sul ikka karta, võistelnud ju juba oled. Teiste vormi ei saa keegi parata, igaüks saab vaid oma töö ära teha.

Muidugi võib olla, et mõni suurema staažiga konkurent sulle ohtlikuks saab(pole väga sealsete võistlejatega kursis), aga nagu isegi ütlesid, siis põhivõistlus on Sul alles ees.

Ma pakun, et sinult võidakse peale viimast suurvõistluste medalit muidugi palju oodata ja see tekitab lisapinget, aga sportlane peab ikka oskama oma lahinguid valida ja loeb ikka see, mis pikas perspektiivis saavutatakse.

Igatahes jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju jõudu ja tervist. Käi ikka soojalt ringi - jope selga, müts pähe.

Või nagu Viktor Vassiljev ütleks iga haiguse puhul: "Jalad soojas, käed soojas, meega tee ja viinasokid".

Ma kusjuures ostsin ka eile küüslauku Oti soovitusel. Koormus on suur, ilmad külmad ja vitamiinid lõppesid otsa. Kui koormus suur, siis immuunsussüsteem kergesti rünnatav. Ei taha ka veel enne võistust haigeks jääda. V-o ostan endale ühe hea meepurgi ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp selle ma unustasin lisada, et igal õhtul läheb teelusikatäis mett ka moka vahele koos küüslauguga...ja siiani ei ole nohugi olnud, vaatamata sellele, et ümberringi om palju haigeid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise teen samamoodi nagu Ott , küüslauk ja mesi kodujuustu topsi sisse enne magama minekut.Aidaa köha,nohu ning lisaks mesi toob eriti magusa une :)

küüslaugu leidsin muidugi enda jaoks artiklites tuhnides :) - http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=415

Ärasõnumine on minu ala, seega.. ma pole ka veel haigeks jäänud selle jahedaga ja vaatamata sellele, et ümberringsed tõbised. Aga küüslauk on hea! Kasvõi profülaktika mõtteski kuna ennetamine on eelkõige oluline!

Tervis ennekõike, ilma hea terviseta ei saaks trenni ka ju teha... enesestmõistetav, kuid kahjuks tervise hoidmine nii enesestmõistetav ei olegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah esimesed MEISTRIvõistlused? Varem oled võistelnud vaid karikal? Endiselt oled ju juuniorite katis.

No ega seal sisuliselt muud vahet pole kui et ma pean meistritiitlit ise tähtsamaks kui karikavõitja tiitlit, seepärast olen kord aastas võisteldes valinud ka viimase oma etteaste jaoks. Sageli on meistrikatel ka suurem konkurents aga ega ma seepärast kergema vastupanu teed lähe.

Mis sul ikka karta, võistelnud ju juba oled. Teiste vormi ei saa keegi parata, igaüks saab vaid oma töö ära teha.

Muidugi võib olla, et mõni suurema staažiga konkurent sulle ohtlikuks saab(pole väga sealsete võistlejatega kursis), aga nagu isegi ütlesid, siis põhivõistlus on Sul alles ees.

Ma pakun, et sinult võidakse peale viimast suurvõistluste medalit muidugi palju oodata ja see tekitab lisapinget, aga sportlane peab ikka oskama oma lahinguid valida ja loeb ikka see, mis pikas perspektiivis saavutatakse.

Igatahes jõudu!

Jah, mul pole neid võistlusi mitte üldse palju olnud ka ! Kaks hooaega vaid :) ja Eestis olen jah, karikavõistlustel, osalenud. Nii see kell käis, kuid nüüd tundub, et jah, nihkub poole aasta jagu, et saaks ikka Kirbuga ka ühe lava peal olla :D ... korraga.

See lahing, kus mina olen, oi kuidas naudin seda :)

Aga kuna ma välja lähen, olen nüüd ka kirjas EMV korras ja ka Kirp pani end nüüd lõpuks ometi kirja, siis olen võrdne teiste võistlejatega. Me lähme sinna kõik vabast tahtest ja vabandusi ei aksepteerita, vormi osas, seega on see, mis lavalt näeb.

Jõudu tarvis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nihkub poole aasta jagu, et saaks ikka Kirbuga ka ühe lava peal olla :) ... korraga.

Ohhoo, Kirp tuleb naiste arvestusse üle ?

Ma olen kogu aeg arvanud et igasugused sotsiaalministeeriumi "Aga kui sinu õde paneb su isa" kampaaniad on vähemalt sajandi ajast maha jäänud kulturismi- ja fitnessimaailma trendidega võrreldes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohhoo, Kirp tuleb naiste arvestusse üle ?

Ma olen kogu aeg arvanud et igasugused sotsiaalministeeriumi "Aga kui sinu õde paneb su isa" kampaaniad on vähemalt sajandi ajast maha jäänud kulturismi- ja fitnessimaailma trendidega võrreldes.

Autastustamisel on kõik kategooriad korraga laval :):(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägid, nagu oleksid ainus naissoost sportlane siin :(. Ma usun, et enamik naisi siit (ja üldse), kes asja tõsiselt võtavad, teavad seda :).

Oo ei, kindlasti ei arva ma, et olen ainus naissportlane. Sellest ka - v.a. ...

Kindlasti täpsustaksin, et võistlev sportlane..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust hilised foorumlased,

Homme teatavasti toimub Fitness.ee Weekendi raames Eesti I lahtised meistrivõistlused Athltic Fitnessis.

Algab see võistlus kell 15:00 Eesti näituste messikeskuse D-hallis.

Ise võistlen samuti, naiste üldkategoorias, vastasteks kaks naist: Esta Pilt ja Kätrin Karu.

Kolm meid on, seega karikad jagame kenasti omavahel lahkelt ära küll :P

Käivad veel viimased ettevalmistused, esimene grimmikihtki on peale kantud.

Homse suhtes on ärevus sees suur, nimelt tegelen veel ka Fitness.ee Weekendi otsereportaažiga ning see tähendab ühtlasi, et 100% ainult võistlustel omadega pole, vaatan samal ajal ka ringi, pildistan, kannan pildid ette Teile, külastajatele ning see lisakohustus(meeldiv kohustus) ajab veel rohkem ärevusse. Kõik need päevad messil on läinud äärmiselt kiirelt, pole ise saanud mahti ringi vaadatagi veel ja ega seda võimalust homme ka ei tule :D

Mulle istub reporteritöö suurepäraselt, olla operatiivne, jagada inimestele vahetult informatsiooni. Aeg küll lendab liiga kiirelt nõnda kuid põnev siiski, koguaeg oled ametis. Homse kohta veel niipalju, et isegi öö vastu FatBurner Dance'le tuleb uusi registreerujaid juurde, seega rahvas ei maga ;)

Tunne öö enne võistlust on mul seinast seina, oleneb, et millisel hetkel küsida, et kus see pendel just parasjagu on, kui HETKEL ütlen ma, et ma juba nii väga ootan. Kõige rohkem pelgan kehavoore, kuid tahaks küll juba jõuvoorude vormi selga panna ning võistlustulle astuda!

Grimm on ka vinge teema, seda tuleb ikka äärmise armastusega peale kanda ning jääda lootma, et hommikul mingeid üllatusi ei oleks ;)

Aga ma veel panen asjad kokku homse tarvis, Teile head ööd :(

Kohtumiseni homme, Fitness.ee Weekendil Eesti Näitustes! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hetkel võistlejate koolitused ja närv on sees, lausa kergelt paha hakkab.

Loodetavasti on see mööduv, kuna närvitsemine pärsib sooritusvõimet.

Oehh.. Elame näeme... ;):D

Oma kategoorias(naised absoluut) olen esimene, kannan numbrit "44".

Naised:

Janika Jürgenson

Esta Pilt

Kätlin Karu

Mehi on juba hulgim ;)

Kaas-Spartalase vägitegusid alati tore jälgida.

Hoian sulle tänaseks pöialt!

Loodame, et tuleb ikka see kõige säravam medal :o

Seda oli hea kuulda! Aitäh :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust.

Ma tean, et postituse kellaaeg on hiline, kuid pärast tööd, trenni, jõuan koju ning iga õhtu mul on vaja olla iseendaga kahekesti. Mõelda, teha plaane ning siis kipub kellaaeg minema päris kiirelt öösse ning seda ka täna.

Pühapäeval möödunud Athletic Fitnessi võistlus Fitness.ee Weekendi raames oli suurepärane. Mis mulle eriti meelde jäi oli koostöö meie kolme naise vahel. Ei olnud mitte mingit hõõrumist, kuna olime konkurendid. Suhtlesime vabalt, abistasime üksteist, olime kui üks tiim, kõik andsime endast maksimumi ning jäi mulje, et oleme väljas kui kõik kõigi eest.

post-18819-1286918598_thumb.jpg

Tulemused:

Lõuatõmbeid sooritasin 10,

rõõbaspuudel loeti 16 kordust

ning 60. sekundiga suutsin sõuda 273 meetri kaugusele.

Just see viimane oli kõige raskem, 20 sekundi möödudes mõtlesin, et võiks kõik olla :D

post-18819-1286917815_thumb.jpg

Lõpptulemuseks jäi hõbe ning olen rahul, õnnelik ning leian, et andsin endast nii palju, kui suutsin. Olenemata mõnest tehnilisest probleemist, nt lõuatõmbepulk keerles ;)

Muide, mul polnudki veel ühtegi hõbedat üheltgi samalaadselt alalt.

post-18819-1286917960_thumb.jpg

Üleüldiselt oli sealne seltskond meeldiv, teisedki osalejad olid sõbralikud ning kõik elasid kõigile kaasa.

Igati kvaliteetselt korraldatud üritus, seega tänud loomulikult korraldajatele.

Edasisest niipalju, et Eesti meistrivõistlustel bodyfitnessis ma välja ei astu.

Kindlasti tekib küsimusi ja oletusi erinevaid, väljamõelduid, tõepõhjaga, kuid kõige õigem põhjendus oleks: "Ma pole valmis" Nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Midagi on korrast ära, ma ütleks. Seepärast läheb õhtuti päris pikaks ka see iseendaga olemise aeg. Loodetavasti jõuan peatselt jälile, mis see minus korrast ära on.

EMV'tel 16.oktoober olen ma reportaažipuldis, seega kellel pole võimalik võistlustest osa võtta, see saab lugeda ja vaadata kajastusi Fitness.ee veebilehel läbi minu sõnade.

Treeningutest:

Eile olin võistlustest veel tegelikult päris väsinud, seega treening jäi tegemata, oli puhkusepäev.

Täna pärast tööd suundusin Spartasse ning tundsin, et teeksin hea meelega ühe rühmatreeningu ja nõnda ma ühinesingi PumpFX trenniga. Vastupidavus pole just minu tugevaim külg, kuid trenn oli sellele vaatamata meeldiv- tuleb valida endale kohased raskused ja kõik on tibi-tobi.

Homme ootab hommikul mind ees aeroobne ja seda samuti Spartas, kuna ilmad väljas panevad tervise riski alla. Ma pole suurem asi masinate peal sammuja, tammuja, kuid sedagi saab tehtud. Pigem teen jalgpalliplatsil jooksuharjutusi, sprinte ja üldse on sedalaadi aeroobne mulle enam meeltmööda.

Homme õhtu olen platsis ka jõusaalis ja lihasgrupid, mida treenin on rind ja jalad.

Olgu, lõpetan tänaseks. Tunnen, et nüüd peaks küll magama minema.

Seega kena ööd Teile ning kohtume peatselt- Salme Kultuurimajas 16.oktoober Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis, kui mitte enne.

:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×