Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

Mina ei suutnud laupäeval ikka kauem enda voodist ja enda kodust eemale olla, tulime pärast koolitust kohe Tallinna tagasi, isegi šopping jäi tegemata :P

Koolitusest endast:

Great. Parem ning meeldivam, kui ootasin, koolituse läbiviija, Ralfs Upmanis, rääkis küll vene keeles, kuid meil oli tõlk ja sellega probleeme ei tulnud. Ralfs ise oli hoogne, kaasahaarav, kuulama panev ning siiras- väga hea treener :D

post-18819-1316415404_thumb.jpg

TRX Suspension Trainer on seadeldis, mille koolitusel me käisime. Nüüd on Eestis kolmel inimesel Suspension Traineri litsents. Siiri Nuutmann, Janika Jürgenson ning laupäeval oli koolitusel ka Jõhvist üks naine, kes läbis koolituse edukalt. Kahjuks on ta nimi mulle teadmata.

Janika Jürgenson:

post-18819-1316415519_thumb.jpg

Naine Jõhvist:

post-18819-1316415649_thumb.jpg

Siiri Nuutmann: (Fitness.ee personaaltreener & Viimsi Spa personaaltreener)

post-18819-1316416162_thumb.jpg

Nüüd nautige pilte laupäevasest TRX Suspension Trainer koolitusest:

post-18819-1316416760_thumb.jpg

post-18819-1316416782_thumb.jpg

post-18819-1316416797_thumb.jpg

post-18819-1316416839_thumb.jpg

post-18819-1316416857_thumb.jpg

post-18819-1316416874_thumb.jpg

post-18819-1316416882_thumb.jpg

post-18819-1316416898_thumb.jpg

post-18819-1316416916_thumb.jpg

www.TRX.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See TRX Suspension tundub päris suurte võimalustega programm olevat, aga selle süsteemiga vist päris nii ei ole, et traktorist ostab omale ja naabrimehele selle seadeldise ja hakkavad laupäeval pärast sauna traktorikuuris trikke tegema. Kogenematud tegelased võivad ennest ilmselt päris korralikult vigastada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See TRX Suspension tundub päris suurte võimalustega programm olevat, aga selle süsteemiga vist päris nii ei ole, et traktorist ostab omale ja naabrimehele selle seadeldise ja hakkavad laupäeval pärast sauna traktorikuuris trikke tegema. Kogenematud tegelased võivad ennest ilmselt päris korralikult vigastada. :D

Mul küll pole õnnestunud ennast vigastada :P

Tavaline keharaskusega treening... pole erilisi vigastusi oodata.

Õppida on vaja rohkem seda, milliseid kasutusvõimalusi seal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See TRX Suspension tundub päris suurte võimalustega programm olevat, aga selle süsteemiga vist päris nii ei ole, et traktorist ostab omale ja naabrimehele selle seadeldise ja hakkavad laupäeval pärast sauna traktorikuuris trikke tegema. Kogenematud tegelased võivad ennest ilmselt päris korralikult vigastada. :D

Jah, maamehele seda ei soovita osta, kui pole teadmisi treeningmetoodika kohta. Siis on see ohutu, kui treenija ise ikka teab, kuidas võiks välja näha treening kätele või mis liigutus on rinnale või kus asub tagareis. Elementaarsed teadmised peavad olema ja siis PALJU fantaasiat. TRX pakutav Suspension Trainer annab kaasa mitmeid treeningprogramme illustreerivate piltidega, seepärast saab juba väga tugevad juhised ette, kuidas teha ja mis rütmiga. Samuti ka DVD, seega tööd on tehtud juba palju ette ära.

Enda fantaasiat saab palju kasutada. Nt eile tegin tagaõlga (kusjuures ei ole veel masinal nii head tunnetust tagaõlale saanud, ise ka imestasin) aga tegin seda kükist ülestulekuga, seega said jalad toonuse ja tagaõlg meeletult hea tunnetuse. Teen kindlasti veelgi. Erinevaid funktsionaalseid harjutusi, mis hõlmavad mitmeid lihasgruppe lasti välja mõelda meil ka koolitusel, kuid eks kodus liigub mõte kergemalt õiges suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane kardio tehtud- ellipsil sain juba teist päeva trenni teha, pōlv, see mul ikka nuhtluseks aga andsin veidi rahu, vees veidi taastumist ja eile proovisin siis ellipsit ja kannatas täiesti ära. Kohati löö valu sisse aga parem ikka. Autosōit on ikkagi kōige piinarikkam, kuid seda palju ōnneks pole ka.

Täna olen FitShop Robocopis tööl, seega kel vaja tulla, tulge täna :huh:

Siiralt,

J.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul küll pole õnnestunud ennast vigastada :huh:

Tavaline keharaskusega treening... pole erilisi vigastusi oodata.

Õppida on vaja rohkem seda, milliseid kasutusvõimalusi seal on.

Kaaluge ka The Air Gyro Gym 'i sisseostmist.... v6i tehke ise :)

Kasutusv6imalused tunduvalt laiemad....

Air Gyro Gym i kodulehekylg...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan siin enda treeningplaani.

Nimelt ei ole mul treeningkava trükituna vaid treeningplaan, kus on

O lahtris on kuupäev (3.august kuni 9.detsember)

I lahtris hommikune ja pärast trenni kehakaal,

II lahtris esimene treening,

III lahtris päeva teine treening ja

IV&V lahter on kommentaarideks ja suuremate ürituste ja võistluste kirjapanekuks, kus osa võtan.

Vaatasin tagasi siis viimase nädala (viimase 7 päeva lahtreid) ja mis ma sealt leidsin:

7 päevaga 11 treeningut- täna õhtul 11. Bodypump siis erandkorras

7 päevaga kehakaalu langus siis täpselt 0,5kg... nagu õpikust

7 päevaga 5 aeroobset treeningut ja 6 jõutreeningut.

Kui teha nii tihedalt trenni, ehk iga päev ja mitu korda päevaski, siis seisab vaim värske, meel rõõmus ja see hoiab mu hinge tasakaalus. Ma saan teha palju mõtlemistööd, füüsiline koormus tasakaalustab selle minu jaoks täielikult.

Võistluste lahtrist näeb ära, et järgmine võistlus on mul Fitness Five finaal, mis toimub 1.oktoober spordiklubis Sparta. Saab põnev olema, ootan ikka väga juba seda :D "Kerge" füüsise kontroll taaskord.

30.oktoober Eesti meistrivõistlused fitnessis, kulturismis ja bodyfitnessis- Bodyfitness -163cm siis

Samal päeval toimub ka Athletic Fitness võistlus, kuid ma hetkel olen seisukohal, et kuna enne kehavoore bodyfitnessis pole võimalik end Athleticu järel taastada, siis see kurnatus, mis sealt võib hetkega peale langeda, on võimas. Aga mõtlen veel, räägin ka Marekiga ja eks sellest oleneb ka, kuidas ettevalmistusperiood sujub :)... Et kui palju energiat jagub veel.

26-27 november. Maailmameistrivõistlused juunioritele ja veteranidele kulturismis, fitnessis ja bodyfitnessis! :huh:

-need on planeeritavad võistlused

Ja nüüd.... trenni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teha nii tihedalt trenni, ehk iga päev ja mitu korda päevaski, siis seisab vaim värske, meel rõõmus ja see hoiab mu hinge tasakaalus.

Ja ühe teise teema all väidad, et piinab motivatsiooni puudus, mis värk on siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teha nii tihedalt trenni, ehk iga päev ja mitu korda päevaski, siis seisab vaim värske, meel rõõmus ja see hoiab mu hinge tasakaalus.

Ja ühe teise teema all väidad, et piinab motivatsiooni puudus, mis värk on siis?

Väga tähelepanelik. Eile tundsin, et säde oli treeningus kadunud. Aga usu, ma olen praegu pigem õnnelik kui õnnetu, seega siiski väidan, et tuleb kasuks.

Vb on see koht, kus öelda ka.. "naised" :huh: Hetkel , kell 17:49, on nägu naerul ja ootan juba trenni. See sädeme kadumine ongi väga lühiajaline :)

Muidugi seda ka, et oluline on, palju päeva jooksul aega selleks on. Kui ärgata iga päev 6 et trenni minna, minna maga 12, tulnud trennist, pole tulemus kindlasti sama. Puhkuse maht peab lubama trennitegemist nii suures mahus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samal päeval toimub ka Athletic Fitness võistlus, kuid ma hetkel olen seisukohal, et kuna enne kehavoore bodyfitnessis pole võimalik end Athleticu järel taastada, siis see kurnatus, mis sealt võib hetkega peale langeda, on võimas. Aga mõtlen veel, räägin ka Marekiga ja eks sellest oleneb ka, kuidas ettevalmistusperiood sujub :)... Et kui palju energiat jagub veel.

Ma ise lubasin kevadel pärast võistlusi banketil sügisel kindlasti Athleticus võistelda (Kirp tegi isegi video :huh:), muidu ehk jätaksin ka vahele just sellepärast, et samal päeval on nii AF kui ka BF. Eks 30.oktoobri õhtul näeb, kuidas kontsadel keerutamine pärast välja tuleb.

Edu ja ilusat vormitamist, neiu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-50-1317122889_thumb.jpg

post-50-1317122898_thumb.jpg

:D

Nii armas, nii armas :rolleyes:

Aga kõrvalist teemat...

Toimetasin just nupukest "Söö oma proteiine! , osa 7/9.

Soovitan lugeda, saab teada, kellele vadakuvalk ja kui tihedalt ja kellele kaseiinivalk ja kui tihedalt selle manustamine tagab parima tulemuse.

Söö oma proteiine!

7/9 - Valgu säilitamine lihastes vanemas eas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Sina teadsid , et Statoilis müüakse kodujuustu?!

Nii, et enam keegi burgereid öösel vōi pikal sōidul ei osta, kokku lepitud :D?!

Söögitarvikuid müüakse ka, seega muret pole.. Ma nüüd lōpetan enda eine ja ōppima :rolleyes:

post-18819-1317227010_thumb.jpg

Statoilist saab ka pressitud kanafileelaaste(NB! 40% valku!). Natuke soolased on, aga hädaga ajavad asja ära ning ei lase nälga surra! Minu viiimane Statoili varahommikune eile oligi kanafileelaastud Monsteri energiajoogiga... Päev otsa oli surin sees ja laksud käisid igal sammul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust !

Täna on Spartas lahtiste uste päev ja selle raames Fitness Five finaal!

Olen veel voodis ja ootan, et saaks kaalumisele minna. Jalad on eelmisest jalatrennist alles pakud all- eks siis näis, kuidas kükid lähevad :o 20 kükki vōtan sihiks - siht ikka kōrgele. Liis Kristiiniga teeme ka reportaazhi koha pealt, seega jooksvalt saate värsket informatsiooni.

Muidugi, kui vōimalik, soovitan kohapeale kaasa elama tulla. Fitness5 finaal algab kell 12.00. Sparta lahtiste uste päeva kohta loe Fitness.ee pealehelt :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness 5 finaal 2011

Spordiklubis Sparta

01.10.2011

Otsereportaaz Fitness.ee foorumis...

Fitness 5 rändkarika võitja 199. punktiga Siim Jürgenstein

post-18819-1317502336_thumb.jpg

Naised

5.koht Janika Jürgenson 98 p.

4.koht Anna Stserbakova 104 p.

3.koht Rete Jallai 124 p.

2. Esta Pilt 174 p.

1. Piret Pehme 186 p.

post-18819-1317502144_thumb.jpg

Noored

5. koht Patrik Kretovitš 137 p.

4.koht Jürgen Ots 137 p.

3.koht Mihkel Mägi 172 p.

2.koht Alex Uuetalu 181 p.

1.koht Siim Jürgenstein 199 p.

post-18819-1317502155_thumb.jpg

Mehed

5.koht Martin Münz 113 p.

4.koht Argo Erit 113 p.

3.koht Taavi Urgard 115 p.

2.koht Kristo Kauder 121 p.

1.koht Tiit Saarma 130 p.

post-18819-1317502164_thumb.jpg

Kiidan enda konkurente, võistlus oli tore, võistlus möödus sujuvalt ja emotsiooniderikkalt! Suurepärane meeleolu on Spartast täna kaasas.

Mis mulle täna selgeks said parima soorituse saamise juures:

1. Keskendumine - mõelda vahetult enne sooritust sooritus oma peas läbi

2. Motivatsioon - dipsidel Esta ütles Annale, et "Teeb enda rekordi ka" ja ma kuulsin seda nii selgelt ja kuulsingi ainult seda ja kõik järgmised kolm kordust kumasid peas need sõnad ja tuli ära - 20 dipsi!

3. Inimeste tugi, kes usuvad Sinusse - see tugi peab lihtsalt olema! :o

Aitäh!! :o

Janika Jürgenson

98 punkti (+3)

Fitness 5:

Lamades surumine - 0,6x keharaskus - 21(?) (~-4)

Biitsepsi kõverdused - 0,3x keharaskus - ?? (~-8)

Kükk - 1x keharaskus - 20 kordust (+2)

Lõuatõmber - 1x keharaskus - 9 kordust (+0)

Dips - 1x keharaskus - 20 kordust (+4)

Naised V koht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×