Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

Kui matemaatikaga on lood head, siis puudub Majanduskooli panganduserialal mõte, pigem valida kooliks juba TTÜ ning sealt finants või IT, sest esimene on ikka suhteliselt nõrk koht õppimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui matemaatikaga on lood head, siis puudub Majanduskooli panganduserialal mõte, pigem valida kooliks juba TTÜ ning sealt finants või IT, sest esimene on ikka suhteliselt nõrk koht õppimiseks.

Ma olen alati olnud seisukohal, et kui õppida tahad, siis õpid ära ka kehvas koolis. Kõik on kinni Sinu enda aktiivsuses ja püüdluses :D Ja kuna Majanduskool on mul samas kvartalis, kus elan, pole kahtlustki, et soodne asukoht mu õppimise kergemaks teeb. Mulle meeldib õppida- väga, aga ma iial ei lähe tippkooli, kus ma pean õppima,õppima ja õppima ja trenni ei saa teha, elu ei saa nautida. Minimaalsete vahenditega maksimaalsed tulemused :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-18819-1310562752_thumb.jpeg

Lubade saamine on kõigi jaoks üks suur eesmärk elus. Täna siis minul see täitus, viimaks. Palju aega ja närve kulus sinna alla, kuid pean tunnistama, et nauding oli see siiski :) Mulle ikka meeldib autoga sõita, olen isegi juba ühe mahakandmisele sõitnud :P Seda küll jäärajal Põltsamaa külakrossil :) Aga see pole just parim osa selle juures, mkm, üldse mitte. Korralikult, eeskujulikult liigelda on :D aga kiirus on ka hea.. seal, kus lubatud!

Keegi on käinud BodyCombat trennis?

Mina käisin, eile teist korda, enne seda tegin ühe sõidu rattal ja õlatrenni ka, päev varem seljatrenni, seega olen üsna suss täna, kuid BodyCombat- selles on midagi ja ma hakkan sellesse millegisse kiinduma ;)

Ja kui keegi pole ammu saanud tunda tõelist kõhulihastetreeningut, siis ühinege BodyCombatiga ja teil on pisarad silmis ;)

Pühapäeval oli mu isa sünnipäev ja huvitav huvitav, mis ta sai kingituseks:

Kahju küll, et ma viimased päevad Pärnu kodus olen, vaid viimaseid päevi saan hommikuid alustada 15' lõuatõmbega.

Kui nüüd saalirennist kõrvale põigata, sai vahepeal ka veetrenni tehtud :D

post-18819-1310568021_thumb.jpg

Aga ega enesepildistamisest ka ikka lahti ei saa :D

Pilt siis eilse ratta ja õlatreeningueelselt peeglist üles võetud ;) Saalis oli palav, väga, konditsioneer ei töötand ja treeningu kvaliteet on ikka minimaalselt kolm korda kehvem ka!

post-18819-1310568710_thumb.jpg

Aga eile, kahe trenni vahel käisin söömas ja äkitselt märkasin midagi aknast..

Mis on pildil ;)?!? Või kes?

post-18819-1310569128_thumb.jpg

post-18819-1310569138_thumb.jpg

Päikest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen alati olnud seisukohal, et kui õppida tahad, siis õpid ära ka kehvas koolis. Kõik on kinni Sinu enda aktiivsuses ja püüdluses :) Ja kuna Majanduskool on mul samas kvartalis, kus elan, pole kahtlustki, et soodne asukoht mu õppimise kergemaks teeb. Mulle meeldib õppida- väga, aga ma iial ei lähe tippkooli, kus ma pean õppima,õppima ja õppima ja trenni ei saa teha, elu ei saa nautida. Minimaalsete vahenditega maksimaalsed tulemused :D

Sellega on nii, et ise võib küll tubli ja tragi olla, aga kui kooli diplom on tööandjate silmis väärtusetu, siis pole sellega eriti midagi teha. Ega TTÜ sealt eriti kaugel polegi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellega on nii, et ise võib küll tubli ja tragi olla, aga kui kooli diplom on tööandjate silmis väärtusetu, siis pole sellega eriti midagi teha. Ega TTÜ sealt eriti kaugel polegi :D

Ütleme nii, et need tööandjad on parajad tainapead tänapäeval, seinast seina. Loeb kogemus, mitte diplom, seega minu arust vahet pole, mis kool diplomi annab, enne peab kogemusi omandama. Sellega on meie banaanivabariigis kahjuks aga nii, et kuna aga kogemusi ei ole kooli lõpetanul, siis oled lõhkise küna ees. Lõpuks on ainus, mis edasi aitab elus, tutvused. Kes tunneb keda jne. Tagauks peab olema või peab selle omale ise tekitama.

Majanduskoolil pole häda midagi, sealt saab vaikselt edasi liikuda pärast, TTÜ koha pealt tuleb just üks töötu sõber meelde, nii et võta näpust. Läbilöögivõimet peab olema ka lisaks ja lugematu arv teisi häid omadusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lahedad sokid seal enesepildistamisepildil :)

Ainult ei näe,mis pilt nendel seal peal on ^.^

post-18819-1310640820_thumb.jpg

Ido-Estonia on siis tantsuvõistlus: individuaal, duo, trio ja rühmatantsudes :D Stiiliks peamiselt hip-hop. Sealt siis saadud :)

2007 november:

post-18819-1310641014_thumb.jpg

Aga kui tõsiselt rääkida, siis: Kui hoolid enda treeningjalanõudest, vali õiged sportsokid! Ma usun, et selles ei kahtle keegi! :D . Ideaalis siis jalga toetavad ja kasutatud hingavat ja niiskust kontrollivat materjali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme nii, et need tööandjad on parajad tainapead tänapäeval, seinast seina. Loeb kogemus, mitte diplom, seega minu arust vahet pole, mis kool diplomi annab, enne peab kogemusi omandama. Sellega on meie banaanivabariigis kahjuks aga nii, et kuna aga kogemusi ei ole kooli lõpetanul, siis oled lõhkise küna ees. Lõpuks on ainus, mis edasi aitab elus, tutvused. Kes tunneb keda jne. Tagauks peab olema või peab selle omale ise tekitama.

Majanduskoolil pole häda midagi, sealt saab vaikselt edasi liikuda pärast, TTÜ koha pealt tuleb just üks töötu sõber meelde, nii et võta näpust. Läbilöögivõimet peab olema ka lisaks ja lugematu arv teisi häid omadusi.

Olen Sinuga nõus. Isegi mina enda lühikese teadliku eluaja jooksul olen sellele korduvalt kinnitust saanud :D

Ja kuna majanduskooli pangandus on rakenduslik kõrgharidus, siis pärast 3,5 aastat õppimist ja pärast aastast praktikat on raske uskuda, et tutvusi ei ole veel tekkinud, seega jään enesele kindlaks ja isegi veel rohkem tahan juba sinna kooli sisse saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme nii, et need tööandjad on parajad tainapead tänapäeval, seinast seina. Loeb kogemus, mitte diplom, seega minu arust vahet pole, mis kool diplomi annab, enne peab kogemusi omandama. Sellega on meie banaanivabariigis kahjuks aga nii, et kuna aga kogemusi ei ole kooli lõpetanul, siis oled lõhkise küna ees. Lõpuks on ainus, mis edasi aitab elus, tutvused. Kes tunneb keda jne. Tagauks peab olema või peab selle omale ise tekitama.

Majanduskoolil pole häda midagi, sealt saab vaikselt edasi liikuda pärast, TTÜ koha pealt tuleb just üks töötu sõber meelde, nii et võta näpust. Läbilöögivõimet peab olema ka lisaks ja lugematu arv teisi häid omadusi.

Tööandjana võin julgelt väita, et koolidiplom ei tee kellestki spetsialisti. Diplomi omandanu tunneb ennast juba spetsialistina küll. Ikka tööle ja kohe kõige kõrgema tasu juurde nagu teised samal alal töötavad inimesed. Eksju? :D

Millal küll tööandjad siis töötaja meelest tainapead ei ole? Ajast aega on olnud! Aga katsuge siis ilma nendeta läbi ajada!

Üks võimalus on hakata ise ''tainapeaks'' ja paari, või paarikümne, või paarisaja perekonna käekäigu eest vastutama hakata. Kes keelab katsetada.?

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hariduse osas saime kokkuleppele- ōppida on alati rohkem parem, siis tunned vähemalt ise endas harituna B)

Kuid liiga palju on juba küsitav aga kōik, mis teeb ōnnelikuks, tuleb kasuks ;)

Mind teeb ōnnelikuks praegu see, et puhkus sai läbi ja mul said täidetud pea kōik asjad 'to do' listis aga tegelikult terve puhkus oli vot nii super, et nii head ei oodanudki ;)

Täna siis esimene tööpäev ja olen hetkel Pärnu-Orissaare bussil, teatavasti toimub meil terve selle nädala Fit.Camp Orissaare( otsereportaazi leiate Fitness.ee pealehel foorumi viimati uuendatud teemade alt) .

18.-24. Juuli oleme Orissaares, Saaremaal :D

Kel vōimalus, tulla kaema koolitusi ;) üks koolitus 10€, olete kutsutud :P

Ja mina jōuan varsti praamile, Orissaares ees ootamas lōuna, siis treening- nädal algab aeroobsega, selja- ja biitseptitrenniga, siis ōhtusöök ja pärast seda algab meil MASKIBALL.. Juba ootan , et saaks ümber kehastuda ;)

Päris öösel üks kenake grill sportlaste seltsis ;):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles siis, kui ma koju tulles läksin teise asemel kolmandale korrusele ja sain šoki, et mu ratas oleks nagu varastatud, sain ma aru, et tänane trenn oli korralik!

Puhkuselt tagasi, Fit.Camp Orissaare 2011'lt tagasi- 5 nädalat tõsist trenni ja mõnusat ajaveetmist. Olen tagasi Tallinnas ja teist päeva sain Arcticus trennis käia! Eile selg, täna õlg, niper-näpet muidugi juurde. Eile avastasin enda jaoks taaskord hüppenööri, sügavamalt kiindusin sellesse ka täna, vaatamata piitsajälgedele seljal, mis õnnestus ka mul saada.

Tõeliselt hea on ikka trenni lõppu 10 minutit jupiti hüpata. Veel viimased lihaskiud saavutavad kurnatuse ja ainevahetuse boost on see kahtlemata!

See on see toidulisandite kasutamine- jaksad rohkem, teedki rohkem, koju tulles kõnnid valele korrusele (ja veel korrus kõrgemale) - Like!

-Workout shock enne trenni (uus toode FAST'lt ja ma loodan, et võimalikult ruttu on ka võimalus Teil seda enda treeningu parandamiseks soetada)

-Bcaa pärast trenni (5 tabl)

Nüüd olen ma juba kodus, õhtusöök ka sai valmis, kana hambus ja kirjutan sissekannet :) Peatselt ka magama, kuna puhkamine on olulisim, et keha taastuks! Nii, et magama ja marss! :)

Ja loomulikult fotosüüdistust Fit.Camp Orissaare laagrist

Dietmix roosa sheiker :)

post-18819-1311791804_thumb.jpg

Sai rattaga üks 30km'e reis Muhule tehtud ;)

Ratta eest suur tänu Kairele Orissaare spordihoonest ;)

post-18819-1311791812_thumb.jpg

Metal Pump oli küll iga igal pool - kompromissitu nauding ;)

post-18819-1311791936_thumb.jpg

post-18819-1311791986_thumb.jpg

Uusi sõpru sai laagrist :)

post-18819-1311792010_thumb.jpg

Uusi tegusid sai tehtud - vilditud seepi tegime :)

post-18819-1311792039_thumb.jpg

Uusi toidulisandeid sai FAST'lt ;)

post-18819-1311792072_thumb.jpg

Ja uusi spordialasid sai proovida- Fitness Five Orissaare etapp

Dips - 16x, lõuatõmbeid 8x, lamades surumine 37,5kg 18x, kükk 57,5kg 8x ja biitseps 17,5kg kangiga 23kordust.

post-18819-1311792109_thumb.jpg

Fitnessistid - (Bodyfitness+Athletic Fitness+Fitness Five)

post-18819-1311792427_thumb.jpg

Super! :huh:

-Janika Jürgenson

Team FAST Eesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haha.. sellepärast me rõduta toa saimegi Janika :D

Miks me kohe selle peale ei mõelnud <_<

Järgmiseks aastaks peame enda põhimõtteid muutma meeste suhtes, ehk õnnestub ka rõduga tuba saada :D

Mees ilma kõhuta on nagu kodu ilma rõduta :)

Ilma pubijoogita vast puhuks tuul need poisid väljas ümber ;)

Aga ülltavalt vinks-vonks poisid olid - ja, et nad üldse seal olid nagu tellitud ;)

Aga trennis ma ei näinud ühtegi hiljem :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugege Lottet siis teate miks emad ei lubanud sporti teha poegadel B)

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×