Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee peatoimetaja veerg

Recommended Posts

Täna, 1.september, kell 8:30 tegin mina, Janika Jürgenson, isikliku kükirekordi.

Kükipuuris vaba kangiga, lai jalgade asetus, jõusaalivööga 10x60kg ! :D

Järgmine nädal tuleb 30% parem tulemus, kui mu nõuannet kuulda võtad ja mehega räägitud saad :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh, siis läks hästi, kuna kohe ei tee midagi hullu, kui toitumine on kehv, kuid ajapikku .... :D

Aga selle järeleproovimise jätaks teiste peale, nt nende peale, kes vahetundides glasuurisöörikuid söövad :P

Kui koolis head toitu pole siis jäta koolis söömine ära. Söö pärast kodus rohkem siis. Või kui kohe üldse ei saa olla, siis ära karda paari pontsikut või tükki šokolaadi.

Ei juhtu midagi halba kui teinekord veidi maiustad. Või isegi, kui iga päev endale midagi head lubad. :rolleyes:

Lihased ei kuku küljest ja pekk ei hakka vohama. ;)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui koolis head toitu pole siis jäta koolis söömine ära. Söö pärast kodus rohkem siis. Või kui kohe üldse ei saa olla, siis ära karda paari pontsikut või tükki šokolaadi.

Ei juhtu midagi halba kui teinekord veidi maiustad. Või isegi, kui iga päev endale midagi head lubad. :rolleyes:

Lihased ei kuku küljest ja pekk ei hakka vohama. :D

Võimalik, aga liiga pika pausiga hakkab katus sõitma. Teiseks, tunduvalt mõnusam on väiksemaid koguseid sisse süüa, kui hiljem seda võlga korvata suure õgimisega, siis muutud uimaseks ja keha ei pruugi täis söödud kõhuga toitaineid nii hästi omastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik, aga liiga pika pausiga hakkab katus sõitma. Teiseks, tunduvalt mõnusam on väiksemaid koguseid sisse süüa, kui hiljem seda võlga korvata suure õgimisega, siis muutud uimaseks ja keha ei pruugi täis söödud kõhuga toitaineid nii hästi omastada.

Esimene osa sinu postitusest on subjektiivne. (Paastun 16h päevas ning teen peale seda ka edukalt väga rasket trenni) Ja lõpp sinu postitusest on lihtsalt lollus. :P

Minu arust just õhtul/öösel ongi paras aeg end uimaselt tunda, kui enam kohustusi midagi teha pole. Mitte päeva keskel. Seepärast ma siis ka ei söö ning elu on tunduvalt parem. Meel ergas ja väsimus minimaalne. :rolleyes:

Aga kuidas kellegile. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene osa sinu postitusest on subjektiivne. (Paastun 16h päevas ning teen peale seda ka edukalt väga rasket trenni) Ja lõpp sinu postitusest on lihtsalt lollus. :P

Minu arust just õhtul/öösel ongi paras aeg end uimaselt tunda, kui enam kohustusi midagi teha pole. Mitte päeva keskel. Seepärast ma siis ka ei söö ning elu on tunduvalt parem. Meel ergas ja väsimus minimaalne. :rolleyes:

Aga kuidas kellegile. :D

Kas on mõtet tippsportlasele soovitada lollusi, mida sa alles mõni nädal enda peal oled katsetanud?

Varsti oled nagunii tagasi "juurte" juures, nagu ka Marek sulle kusagil ütles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on mõtet tippsportlasele soovitada lollusi, mida sa alles mõni nädal enda peal oled katsetanud?

Varsti oled nagunii tagasi "juurte" juures, nagu ka Marek sulle kusagil ütles.

Fair enough.

Eks ma jätan tippsportlaste torkimise ära ja lasen neil ise täielikult otsustada õige teguviisi üle. Eks soovtan oma "lollusi" nendele, kes võivad toitumise ja trenniga eksperimenteerimist lubada veidi suuremal määral. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on mõtet tippsportlasele soovitada lollusi, mida sa alles mõni nädal enda peal oled katsetanud?

Varsti oled nagunii tagasi "juurte" juures, nagu ka Marek sulle kusagil ütles.

Aitäh :D

Fair enough.

Eks ma jätan tippsportlaste torkimise ära ja lasen neil ise täielikult otsustada õige teguviisi üle. Eks soovtan oma "lollusi" nendele, kes võivad toitumise ja trenniga eksperimenteerimist lubada veidi suuremal määral. :P

... ma juba lootsin, et kingitud koogid võib südamerahuga nahka pista ;)

post-18819-1314908015_thumb.jpg

Aga täna on 1.september, lapsed läksid kooli ja ka mina läksin sel puhul sõbrannaga kohvikusse Komeet

Enne minemist tuli vorm üle vaadata, mida lubada endale võis

post-18819-1314908057_thumb.jpg

Lubasin endale kana ;) Milline uudis menüüs :P :P

post-18819-1314908083_thumb.jpg

Kuna ma väga austan raamatuid, siis panin sõbranna kohe lugema ka, lubas selle läbi lugeda. Charlie Jones "Elu on võrratu"

post-18819-1314908077_thumb.jpg

post-18819-1314908088_thumb.jpg

PS! Kes soovib neid tomati-basiiliku snäkke endale? Mulle kohe üldse üldse ei meeldinud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav tähelepanek:

Täna sai 1 aasta mul Team FAST blogi alustamisest.

1. aasta möödudes statistika: 656 postitust vastamisi; 73 204 vaatamist.

Palju õnne "Preili J." blogile :rolleyes:

Ja selleks puhuks tegin korda enda blogi sisukorra- kõik märkimisväärsed sisestused on eraldi välja toodud esilehel:

VAATA SIIT...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vormikad naised on ikka ilusad

Ma sõin momendil kui pilti nägin. Söögiisu läks ära. :rolleyes:

Sulle siis midagi vähemvormikamat:

post-50-1314964675_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulle siis midagi vähemvormikamat:

Sa lähed ka ühest äärmusest teise?

Ei üks ega teine, naine peab olema naine.

Loomulikult ja mõlemal juhul ei maksa toitumisega minna äärmustesse! Need viimased pildid olid pandud siia üles lihtsalt meeldetuletuseks nendele, kes hädaldavad, et nad on liiga paksud või peenikesed. Ei ole meil häda midagi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulle siis midagi vähemvormikamat:

post-50-1314964675_thumb.jpg

Oi mis daam... :/

Ma ei teagi nüüd mida teha, kooki ei taha süüa, nii vormikaks end ei püüa saada, näljutama end ei hakka, kuna selle daami moodi ei sooviks olla (ma ei saa aru, miks ta nii lõhikesi riideid kannab), seega ma jään sinna, kus ma olen aga liigun ikka konkreetse daami poole :rolleyes:... seega trenni. Keegi sai jutust aru :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi mis daam... :/

Ma ei teagi nüüd mida teha, kooki ei taha süüa, nii vormikaks end ei püüa saada, näljutama end ei hakka, kuna selle daami moodi ei sooviks olla (ma ei saa aru, miks ta nii lõhikesi riideid kannab), seega ma jään sinna, kus ma olen aga liigun ikka konkreetse daami poole :D... seega trenni. Keegi sai jutust aru :P?

Sa oled ilmselt lihtsalt segaduses :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna, 2.september, kell 19:45, tegin mina, Janika Jürgenson, isikliku DIPSI-rekordi!

18 x dipse ! :P

Ja igasugune haigusevimm, millega päeval vōitlesin- peast pühitud :rolleyes:

Hea uudis! :D

Rekord Ma mõtlen ikka! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna, 2.september, kell 19:45, tegin mina, Janika Jürgenson, isikliku DIPSI-rekordi!

18 x dipse ! :P

Ja igasugune haigusevimm, millega päeval vōitlesin- peast pühitud :rolleyes:

Näed, Explorer ei valetanudki! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi mis daam... :/

Ma ei teagi nüüd mida teha, kooki ei taha süüa, nii vormikaks end ei püüa saada, näljutama end ei hakka, kuna selle daami moodi ei sooviks olla (ma ei saa aru, miks ta nii lõhikesi riideid kannab), seega ma jään sinna, kus ma olen aga liigun ikka konkreetse daami poole :rolleyes:... seega trenni. Keegi sai jutust aru :D?

See daam on kahjuks nüüdseks juba läinud sinna, kust tagasi ei tulda (või tegelikult oleneb see sellest kas usute reinkarnatsiooni või mitte), nii et lõpptulemus on see ja ilmselt nii ka nendel vormikamatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et täna olin jälle tegus. Teil on otseühendus Arcticu jooksulindiga :D

Ja mina, kui pōlvehaige, annan teile enese peal toimivat nōuannet. Jooksulintidel on kallaku muutmise vōimalus - incline - , nimelt kui Sinulgi pōlved joostes valutavad, järgmine kord tōsta kallakut 2% vōrra. Minule sellest piisab, ja ei hakka pōlved tulitama. Proovige!

Aga nüüd keha juba soe, seestpoolt huugab kuumust, saab tempot tōsta, telefon ära ja jooksma!

Ja pühapäeval ehk siis 10km Tallinna Sügisjooksul. Elame, näeme :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et täna olin jälle tegus. Teil on otseühendus Arcticu jooksulindiga :)

Ja mina, kui pōlvehaige, annan teile enese peal toimivat nōuannet. Jooksulintidel on kallaku muutmise vōimalus - incline - , nimelt kui Sinulgi pōlved joostes valutavad, järgmine kord tōsta kallakut 2% vōrra. Minule sellest piisab, ja ei hakka pōlved tulitama. Proovige!

Aga nüüd keha juba soe, seestpoolt huugab kuumust, saab tempot tōsta, telefon ära ja jooksma!

Ja pühapäeval ehk siis 10km Tallinna Sügisjooksul. Elame, näeme :D

Ma soovitaksin minuga konsulteerida p6lvehaigetel, vahest piisab ka vastus medialise aktiveerimisest, et p6lv terveks saaks...on ka teisi lahendusi, kellel tuhar ei tööta jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×