Jump to content
Kerdo

oleks abi vaja toitumisel,kaaluga ja toidulisandi valmisega..

Recommended Posts

Nii siis, Olen 16a vana,kaalun 70-72 kõigub seal vahel,pikk olen 180.tahaks siis saada rohkem kogenumatelt nõu.

Et Tahan osta nüüd endale toidulisandit ja tahaks, et keegi annaks mulle head nõud millegi ostmisel. hind võib umbes minna kuskil 600 võib ka odavam olla kui hea või mis iganes,aga et tulemus hea oleks:)

Nii et mida ma tahaks saada toidulisandist, tahaks saada siis kaalu ütleme et 75-80. ja siis lihast.paksuks ka ei tahaks minna säilitada sixpacki niipalju kui seda on. Ja toitumisega, et kui soovitad mingit toidulisandit mulle, siis et kuidas ma peaksin siis toituma selle ainega.. paluks abi siis..

Muudetud kasutaja Kerdo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siis üks toidulisand pole lahendus, kõigepealt trenn ja toitumine paika, otsi foorumist teemat.

Trenn on paigas, olen käin päris mitu kuud jõusaalis ja suuri tulemusi saavutanud endajaoks juba, tahaks lihtsalt proovida midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi kohupiima ,kodujuustu,kanafileed,muna - need litivad ikka hirrrrmus hästi,

Omast kogemusest võin soovitada ja kinnitan et nende asjade söömine toimib.<_<

Selle 600 krooni eest telli endale parem siit leheküljelt spetsialisti koostatud toitumiskava, mille saad endale eluks ajaks.Ühe toidulisandi purgi,aga kuuks;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovi kohupiima ,kodujuustu,kanafileed,muna - need litivad ikka hirrrrmus hästi,

Omast kogemusest võin soovitada ja kinnitan et nende asjade söömine toimib.<_<

Selle 600 krooni eest telli endale parem siit leheküljelt spetsialisti koostatud toitumiskava, mille saad endale eluks ajaks.Ühe toidulisandi purgi,aga kuuks;)

Ma söön kohupiima, kodujuust, liha, kala, kõike.

ma ei sa aru kas keegi lihtsalt ei võiks midagi head soovitada ja kuidas seda oleks siis kõige õigem kasutada, kes on proovind ja teab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma söön kohupiima, kodujuust, liha, kala, kõike.

ma ei sa aru kas keegi lihtsalt ei võiks midagi head soovitada ja kuidas seda oleks siis kõige õigem kasutada, kes on proovind ja teab

Ära raiska raha sellele toidulisandile, sul pole seda lihtsalt vaja. Tee korralikult trenni ning toitu vastavalt vajadustele ning saavutadki oma kaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära raiska raha sellele toidulisandile, sul pole seda lihtsalt vaja. Tee korralikult trenni ning toitu vastavalt vajadustele ning saavutadki oma kaalu.

lõpetame ära siis selle teema siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

600.- sisse mahub ja kaalu annab hästi juurde Serious Mass, Extreme XXL, Gain Bolic 6000 ja Gainer MCT. Kuid 2 head asja korraga ei saa: kui võtad kiiresti juurde, tuleb paratamatult ka rohkem rasva juurde.

Kui tahad sikspäkki hoida, võta need 5 kg juurde näiteks poole aasta jooksul. Siis pole ka vaja mingit erilist teadust: võtad mõne tavalise normaalse kaloraaziga taastusjoogi, näiteks Mass2.

Loomulikult ei piisa ainult lisandist, kui tahad HEAD tulemust saavutada. Üks toitumiskava on alati mõtekam kui üks purk lisandit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×