Jump to content
Risto Uuk

Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

Recommended Posts

Täpsustan küsimust. Kui palju on siin selliseid inimese, kes tahavad olla hea tervise juures, hea enesetundega, hea välimusega, kuid ei tee seda, et võistelda ja/või, et väga suureks saada?

Muudetud kasutaja FitRisto poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et küsija esitas selgituse arusaadavalt - mõtles, et sellised inimesed, kelle kinnisidee ei ole võistelda ja ka saavutada keskmisest suuremat kehaehitust (ega siin numbri järgi ei saagi liigitada, kust see piir läheb), ühesõnaga harrastaja tasemel tegijad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et küsija esitas selgituse arusaadavalt - mõtles, et sellised inimesed, kelle kinnisidee ei ole võistelda ja ka saavutada keskmisest suuremat kehaehitust (ega siin numbri järgi ei saagi liigitada, kust see piir läheb), ühesõnaga harrastaja tasemel tegijad.

Ma tahan keskmisest suurem kyll olla, aga kulturismi treeningut teen vaid siis kui kasvada tahan, muidu on sangpommid, liivakotid,hyppamised, sprindid jms kavas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness ja kulturism on spordialad. Kõik sõltub eesmärkidest - kas on eesmärgiks sooritus mingil spordialal (minu puhul nt. kahevõitlusalad) või siis mingisugune misiganes eesmärk ilma spordieesmärgita. Esikohale seaks siinkohal igapäevase maksimaalse funktsionaalsuse pika aja vältel:) (s.t. tervis, hea enesetunne, subjektiivselt hea välimus, võime teha vajadusel füüsilist pingutust nõudvaid sooritusi a la bussi peale joosta ilma kopsu kokku tõmbamata, ujuda, külmkappi tõsta jne.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen jah, et selliseid inimesi, kes pigem teeks asja kui harrastajatena (kuigi ka treener võib ju olla keegi, kes teeb asja sellepärast, et hea välja näha, aga mitte võistelda ning mitte ilmtingimata väga suur ja musklis olla) ja oleks kas umbes keskmise suuruse (kaaluga) või siis veidi suurem.

Et siis rohkem piltlikuks teha näiteks:

1679.jpg vs diego-forlan.jpg

Üks, kes võistleb ja tahab ilmselt väga palju lihast kasvatada vs keegi, kes on megaheas vormis, aga mitte ilmtingimata väga suur. Kuigi antud näite puhul on mõlemad võistlejad/sportlased, aga loodetavasti saate aru mu mõttest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpsustan küsimust. Kui palju on siin selliseid inimese, kes tahavad olla hea tervise juures, hea enesetundega, hea välimusega, kuid ei tee seda, et võistelda ja/või, et väga suureks saada?

Siin lehel on sinuga kokku 23 223 registreeritud kasutajat. Vaevalt, et enamik neist tippsportlased on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin lehel on sinuga kokku 23 223 registreeritud kasutajat. Vaevalt, et enamik neist tippsportlased on..

Seda küll.

Oleks võinud täpsemalt selgitada. Kui paljud tahavad saada suureks nagu 90-100kg kanti vms, ja palju tahavad 70-80kg kandis ja heas vormis olla (meeste puhul siis)? Muidugi ei saa siin täpset numbrit anda, aga lihtsalt üldmulje, kas paljud tahavad võimalikult palju lihast kasvatada, või tahetakse üldiselt olla enamjaolt lihtsalt madala rasvasisaldusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see sõltub veits ikka pikkusest ka:D

Minu arust noore terve mehe puhul pikkus miinus 90-100 ja rasvaprotsent alla 15 võiks ikka suht miinimumnõue olla. 190 pika mehe puhul teebki see juba 95 kilo:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju on siin selliseid inimese, kes tahavad olla hea tervise juures, hea enesetundega, hea välimusega, kuid ei tee seda, et võistelda ja/või, et väga suureks saada?

Mina. Ei aja taga ei suurust ega ka suurt jõudu. Lihtsalt meeldib ja tahan ja käin. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jälle usun, et mittevõistlejad on vähemuses <_< Ma ei mõtle siin ametlikku EM i...vms.

Ilma võistlusmomendita ei oskagi korralikult trenni teha... mina vähemalt küll. See nn "kuldne keskmine" koos "kuldse rahuloluga" viib ainult allamäge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahan suuremaks saada, praegu 186cm ja 89kg, aga et pekki tuleks ikkagi minimaalselt. Siiamaani on see õnnestunud. Käin ainult jõusaalis muidu, 4x nädalas ja loodan, et saab ka edaspidi vähemalt 3x käia(ülikool toob muudatusi). Sellesmõttes, et kui sa niisama nagu megaheas vormis oled, siis kui sa riides oled, ega eriti ei saa aru, et trenni teeksid. Aga kui sa nagu treenid selleks, et ka suuremaks kasvada, siis nagu näevad seda ka teised, see nagu annab enesekindlust, noh teised näevad, et sul on distsipliini ja tahet jne.... Mõned minupoolsed mõtted lihtsalt, ma ei tea, mida teemaalgataja täpselt uurib või teada tahab saada <_<.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahan suuremaks saada, praegu 186cm ja 89kg, aga et pekki tuleks ikkagi minimaalselt. Siiamaani on see õnnestunud. Käin ainult jõusaalis muidu, 4x nädalas ja loodan, et saab ka edaspidi vähemalt 3x käia(ülikool toob muudatusi). Sellesmõttes, et kui sa niisama nagu megaheas vormis oled, siis kui sa riides oled, ega eriti ei saa aru, et trenni teeksid. Aga kui sa nagu treenid selleks, et ka suuremaks kasvada, siis nagu näevad seda ka teised, see nagu annab enesekindlust, noh teised näevad, et sul on distsipliini ja tahet jne.... Mõned minupoolsed mõtted lihtsalt, ma ei tea, mida teemaalgataja täpselt uurib või teada tahab saada <_<.

Tahtsingi lihtsalt huvi pärast teada, paljud tahavad suureks saada ja paljud tahavad heas vormis olla, aga n-ö normaalsema või tavalisema kehaehitusega olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen eluaeg harrastajana spordiga tegelenud.Mingil määral on motivaatoriks osaleda sportlikkel üritustel(nt.Jaanipäev).Hea on teistega ennast võrrelda ja tekitada piinlikust endast noorematele.Eks enesetunne on ka selle tõttu hea ja tervis korras.Samas on hea nuputada ja ehitada uusi spordivahendeid.Igaüks leiab omale meeldiva hobi,millest võib saada elustiil.Oluline on tahe midagi teha ja saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsingi lihtsalt huvi pärast teada, paljud tahavad suureks saada ja paljud tahavad heas vormis olla, aga n-ö normaalsema või tavalisema kehaehitusega olla.

Siis oleks parema ülevaate saamiseks mõistlikum olnud küsitlus teha:) Igatahes nii nagu sina seda mõtlesid - enamik vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×