Jump to content
Supercharger

Kodujõusaal

Recommended Posts

Aga tegelikult ongi ju kodujõusaalil nii plusse kui miinuseid. Teemaalgataja ei maininud muidugi põhjust, miks ta koju jõusaali tahab teha, aga... Kui ei ole võimalik jõusaalis käia, siis parem ikka kodus teha, kui üldse mitte ;) Ise tahaks ka jõusaalis käia, aga hetkel ei ole sellist võimalust/sobivat aega. Siis teengi pigem kodus! Kui eesmärgid suuremad ja trenn toimub pidevalt nö piire katsetades, siis muidugi üks pusida ei maksaks :(

Aga kui nüüd meenutada, siis ei küsinud teemaalgataja vist üldse motivatsiooni või kas teha/mitte kohta, vaid soovis soovitusi, mida kodusesse jõusaali hankida <_< Seda teemat ma ise väga kõva häälega ei kommenteeri (pole nii kogenud :P ), aga eks see ju oleneb ka mõnes mõttes eesmärkidest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea, et teema algse mõtte juurde tagasi tüürib. Ja ongi nii, et varustus sõltub suuresti eesmärkidest. Kui eesmärk on tegeleda jõutreeninguga tervisespordi mõttes, kus seatud sihid ei pruugi olla samas sugugi kergesti saavutatavad, siis ei ole tõesti palju kola vaja. Harjutuste valikut hoolega läbi mõeldes saab üsna vähesega hakkama. Ja ei muutu ka tüütuks ja üksluiseks kui oskad kava huvitavalt üles ehitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Hiljuti tuli mõte tekitada koju väike jõusaal. Veloergomeeter on vanemast ajast olemas, mõte oli soetada sõudeergomeeter ja poksikott üldfüüsilise jaoks. Lisaks mõtlesin osta vahetavate raskustega hantleid, lõuatõmbamiskangi ja nn. "mitu ühes" trenažööri ülakeha ja jalge jaoks. Kui hüppenöör juurde arvestada peaks minu arvates tekkima koduste tingimuste kohta üpriski mitmekülgsed võimalused. Siit ka küsimus: mida võiks Teie arvates lisada, muuta, vähemaks võtta. Teretulnud on kõik soovitused!

Lugupidamisega,

S

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...mp;#entry266077

ehk leiad siit veel midagi, mul seisavad garasiis ees... küll hinnas kaubale saame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×