Jump to content
Capricorn

Power Plate

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Lugematu arvu maailma nimekate staaride, sportlaste ja ka tavaliste spordiharrastajate poolt soositud Power Plate® treeningseade tekitab vibratsiooni, mis sõltuvalt valitud seadetest võimaldab treenitavatel lihastel 25-50 iseeneslikku lihaskokkutõmmet sekundis.

Power Plate® treening võimaldab jõusaali treeningule vastava toime saavutada juba tunduvalt lühema harjutamise ajaga. "Keskmine Power Plate® treening kestab vaid 20-30 minutit koos lihaste venituse ja lõõgastava massaa˛iga treeningu lõpuosas," kirjeldas Power Plate® Master Trainer Soomes ja Baltimaades Ville Tuominen treenin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Mis pull selle Spartaga ikkagi on et kogu Fitness.ee team koos saba ja sarvedega sinna kolib :) ?

Power Plate® treening võimaldab jõusaali treeningule vastava toime saavutada juba tunduvalt lühema harjutamise ajaga.

Poweri-treeningud toimuvad ju Spartas, nii et vastus küsimusele on käes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Power Plate® treening võimaldab jõusaali treeningule vastava toime saavutada juba tunduvalt lühema harjutamise ajaga.

Poweri-treeningud toimuvad ju Spartas, nii et vastus küsimusele on käes :)

Spartas saavad kõik võistlevad sportlased tasuta käia aastaringselt ning saali sisustus võimaldab ka korralikult treenida. Tänu sellele on tunda ka saalis "musklilõhna," mis omakorda loob eeldused, et tulemas on uusi hantlipärijaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Power Plate® treening võimaldab jõusaali treeningule vastava toime saavutada juba tunduvalt lühema harjutamise ajaga.

Või kohe nii? :):P

Millekski vast ikka sobib... Kui teil aga lylisambal m6ni vana v6i veel hullem uus vigastus on, ei soovita isegi mitte katsetama minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pead ei soovita selle masina vastu panna :)

Mhm...keegi soovitas orgasmi saamise eesm2rgil sinna istuda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhm...keegi soovitas orgasmi saamise eesm2rgil sinna istuda :)

Ma seda proovisin (tõsi küll, mitte orgasmi saamise eesmärgil ;) ). Jube jäle tunne oli, kogu sisikond tahtis paigast ära väriseda :D .

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma seda proovisin (tõsi küll, mitte orgasmi saamise eesmärgil ;) ). Jube jäle tunne oli, kogu sisikond tahtis paigast ära väriseda :D .

Suur t2nu! :)

...you made my day :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas vist selline masin olemas ja mõningates ilusalongides ka mingi analoogne asi. Mida arvate? Kas keegi teab omast kogemusest soovitada??? Juba ammu ei usu ma imemasinatesse, mis hüperhelikiirusel saleneda aitavad ja Sinu eest trenni ära teevad :D, aga kas nt trennijärgselt sellise aparaadiga lihaste lõõgastamine oleks hea mõte (et siis kas aitab)?

Muudetud kasutaja Nony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spartas kasutavad päris paljud seda..kui käid spartas, siis küsi treeneri Margus Silbaumi käest selle imemasina kohta ;)

kahjuks ei käi spartas... olen kusagilt lugenud, et seal on olemas.

sellepärast küsingi, et kes on proovinud :D

ja parandan/täpsustan küsimust ka... "kas aitab" all ei pea ma siis seda silmas, et kas aitab "kiiresti-ilma-ise-midagi-tegemata" vormi saada, vaid kas on kasu nö lihaste lõdvestajana (mõnes mõttes siis äkki isegi massaaži??? eest)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen paar kuud kasutanud esmajoones säärelihase koormustaluvuse taastamiseks ja veresoonkonna haiguste leevendamiseks. Abi on olnud ja üllatavalt kiiresti - ka seal kus ma seda ei ootanud. Nimelt on mu alati väga nõrk selg nüüd 'paremaks' muutunud, samuti on vähenenud õlavöötme pinge mille pärast mind massöör alati hurjutas. Ja jalad pole enam õhtuti paistes.

Käin umbes 2 korda nädalas kuna minu töökohaga samas majas on need masinad olemas. Ütleksin, et ta on huvitav vahepala ja teatud vaevuste puhul võib ka veidi leevendust leida, aga muidugi imemasinaga tegemist ei ole. Ja hea tahtmise korral on endale ka lihtne sellega haiget teha - mina 'raputasin' üks hetk puusa ära. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka Spartas seda kasutanud ning kuradima hästi mõjub nii lihaste taastumisele kui ka niisama massaažina. Silbaum on ju eriti sillas sellest ja kõik tema tõstjad PEAVAD PP`i peal nt pääsukest tegema, see on treeningkavas sees. Tegu on väga tõhusa siselihaste treenimise masinaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ka täna esimest korda peale trenni seda, 10 minutit väristamist, istudes, kätel, seistes, jalgadele jne...

maha ronides üllatusin isegi, et samm oli krdi kerge ja keha tänas sajaga mõnusa lõdvestuse eest.

proovige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ta teil aju ja magu ei raputa sodiks ? Ma saan Myfitnessi oma peal ainult hea amortisatsiooniga (päkkade või kätega) toetuda.

Proovisin ka kunagi ühe masinaga, mis Revalis oli, ja miinimumiga raputas pea ilusti valutama küll :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Kiks_*

Hey Fitness foorumis suhtlejad :D

Mina teen viimased 3 kuud power plate ja olen nagu olnud siiani rahul .... raske nagu kangi tõstes kuid siiski mingilmääral kergem :D jalad,käed on tulemused saavutanud, vähemalt enda arvates kuid kõhupiirkond, see kõige muret tekitavam piirkond ei saa nagu üldse vormi :((((

tekkiski küsimus,et äkki see power plate on minu "meelepette" ja tegelikult ei toimi see üldse :)

Jagage kogemusi, arvamusi :)

Thanks :)

Päikest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hey Fitness foorumis suhtlejad :D

Mina teen viimased 3 kuud power plate ja olen nagu olnud siiani rahul .... raske nagu kangi tõstes kuid siiski mingilmääral kergem :D jalad,käed on tulemused saavutanud, vähemalt enda arvates kuid kõhupiirkond, see kõige muret tekitavam piirkond ei saa nagu üldse vormi :((((

tekkiski küsimus,et äkki see power plate on minu "meelepette" ja tegelikult ei toimi see üldse :)

Jagage kogemusi, arvamusi :)

Thanks :)

Päikest :)

Ei ole olemas imemasinat, lihtsat viisi saada end vormi, nagu ka see masin on üks pisike osa mis moodustab terviku, on iga väike asi tähtis mis kokku viib soovitud sihtmärgini... Toitumine, treenimine, puhkamine - see kõik jaguneb veel sajaks detailiks ning igale detailile peab keskenduma.

"Kui ketil on kasvõi 1 nõrk lüli, siis see kett on nõrk ja pikemas perspektiivis lihtsalt EI TOIMI!"

:(

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×