Jump to content
Ott Kiivikas

The Expendables

Recommended Posts

Täna peaks Eestis esilinastuma Stallone uus film. Mees paistab ,et ennast uuesti korraliku vormi viinud ja vähemalt kuivuse osas, peaks olema oma parimate päevade tasemel vaatamata 60+ vanusele.... ;)

post-22-1282293374_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Netiavarustest selgub, et rolle pakuti ka sellistele härradele nagu Steven Seagal ja Jean-Claude Van Damme, mõlemad siiski loobusid.. Aga siis olekski see rohkem juba ulmefilm olnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
..ja tont sedai teab palju Arnold oma filmides tegelasi surmas :)

rohkem vist kui teised vennad kokku ;)

Ma kahtlustan seda, et Arnold oma praeguse positsiooni juures ei oleks tahtnud, et ta seal tabelis figureerib:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna vaatamas. Minu arvamus: suhteliselt mõttetu film - süžee puudus täielikult. Mõni moment oli hästi filmitud, mõned efektid olid väga kehvasti tehtud. Põhimõtteliselt pandi punt staare kokku, et inimesi kinno meelitada, muud väärtust sellel filmil pole. Sensatsiooni ei sündinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin täna vaatamas. Minu arvamus: suhteliselt mõttetu film - süžee puudus täielikult. Mõni moment oli hästi filmitud, mõned efektid olid väga kehvasti tehtud. Põhimõtteliselt pandi punt staare kokku, et inimesi kinno meelitada, muud väärtust sellel filmil pole. Sensatsiooni ei sündinud.

N6ustun, kinno ei lähe, aga dvd vaatan kindlasti ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võstin kätte ja käisin kinos ära. Peab tunnistama, et mulle küll väga meeldis - eks siin on natuke nostalgiat ka mängus kõik 80 -90 date staarid koos ja actionit oli ka ikka mitme filmi jagu. Puudu oli ainult Bonsuna..... ;) (muideks näitasin mõni aeg tagasi külalistele, siin elavatele vene rahvusest kodanikele Bonsuna filmi ja nemad said küll kõhutäie naerda -seega kes näinud ei ole soovitan vaadata).

Õhtu lõpus vaatasin veel kodus Eesti taasiseseisvumisfilmi, kus vapustava kõrvalosa tegi meie foorumlane jrx... :) Seega korralik filmiõhtu üle pika aja.

Aga mina soovitan seda kinno vaatama küll minna. Muideks lisaks kinolinal esinenud kulturistidele oli ka saalis peale minu endisaegne eesti tipptegija Muc... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtu lõpus vaatasin veel kodus Eesti taasiseseisvumisfilmi, kus vapustava kõrvalosa tegi meie foorumlane jrx... :) Seega korralik filmiõhtu üle pika aja.

Ma olen koguni IMDB andmebaasis sellega;) Kuskilt peab see Hollywoodi-tee ju algama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IMDb-s 7,6p actionfilmi kohta on kõva tase.

Peab hakkama piratebayd refreshima:P

Kui mingi sõna seda filmi hästi kirjeldaks, siis oleks see awesome:D

Väga lahe film, mulle küll meelds. Ei teagi, mis süžeed Aless sellisest filmist ootas. Etteteada, et actionfilm ning üldjuhul ei pöörata sellele kõige suuremat tähelepanu. Arnie, Sly ning Willis ühes ruumis oli küll jummala mõnus vaatepilt. Arnold on ainult päris vanaks jäänud, kuigi Stallonega peaks nad mõlemad ju 64 olema. Üks mees on endaga tegelenud, teine mitte. Head näitlejaskond valiti, nalja sai ka. Statham oli ka super. Ühtegi halba sõna ei oska selle filmi kohta öelda. Mõnus action.

Pigem soovitan seda filmi kinno vaatama minna. Väikselt ekraanilt mingi kehva kvaliteediga seda vaadata, pole kindlasti nii põnev.

edit: keegi tahab ajusid ragistada, siis Inception on teie film.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mingi sõna seda filmi hästi kirjeldaks, siis oleks see awesome:D

Väga lahe film, mulle küll meelds. Ei teagi, mis süžeed Aless sellisest filmist ootas. Etteteada, et actionfilm ning üldjuhul ei pöörata sellele kõige suuremat tähelepanu. Arnie, Sly ning Willis ühes ruumis oli küll jummala mõnus vaatepilt. Arnold on ainult päris vanaks jäänud, kuigi Stallonega peaks nad mõlemad ju 64 olema. Üks mees on endaga tegelenud, teine mitte. Head näitlejaskond valiti, nalja sai ka. Statham oli ka super. Ühtegi halba sõna ei oska selle filmi kohta öelda. Mõnus action.

Pigem soovitan seda filmi kinno vaatama minna. Väikselt ekraanilt mingi kehva kvaliteediga seda vaadata, pole kindlasti nii põnev.

edit: keegi tahab ajusid ragistada, siis Inception on teie film.

Ma arvan et Arnold ei saa kuuril olla oma hetke staatuse tõttu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×