Jump to content
KatrinM

POSTITANTS OLÜMPIALE!

Recommended Posts

Selline uudis ja tööpakkumine palgaga kuni 150 000 kr kuus käidi välja eilses Kanal2 Reporteris. Lubati ka tasuta koolitust.

http://www.reporter.ee/2010/08/17/jargmine...a-postitantsus/

Reporteri videos on kenasti näha ka agentuuri veebiaadress, mille foonil Miss Pole Dance Russia 2010 oma tantsuoskust näitas - nii et tüdrukud, lähme postitantsutrenni! Alguses teenime kõvasti raha ja siis ka olümpiale!

http://www.eurostrip.ee/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus ja huvitav. Kindlasti nõuab see postitants supperlux koordinatsiooni, keha valitsemist ja mida kõike veel. Samas on neid tegevusi veel ja veel, mis nõuavad selliseid oskusi, aga ometi pole keegi selle peale tulnud, et võiks olümpiale minna...

Ikkagi halb maik on asjal juures...IMO.

Kui ala on mõned aastad olümpial juba esindatud, siis ilmselt oleks paljudele kergemini omaks võetav, aga mulle siis ka mitte.

Maailm läheneb üha kiiremini igasuguste hullustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ju oleks eestlastele kindel kullaala, meil on ju Strippar Marco ja Farmi-Gabriel. ;)

Kumb on post ja kumb on tantsija? :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ju oleks eestlastele kindel kullaala, meil on ju Strippar Marco ja Farmi-Gabriel. ;)

Ma usun, et Marcosid ja Gabriele jagub igasse riiki. Igaühele oma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hindud on viinud postitantsu uutesse kõrgustesse ;)

India postitants!

Jeerum!

Meie postitantsitajatel on ikka veel palju õppida... Olümpiaalaks saab seda teha küll, kui jätta ära see nö "rusikaga silmaauku seksikus".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hindud on viinud postitantsu uutesse kõrgustesse ;)

India postitants!

Kusjuures, kui see "postitantsu spordiala" umbes selline välja näeks, siis see isegi sobiks olümpiale. Postivõimlemiseks ristida ja täitsa sobiv. Tavaline posti otsas hargivahe rahvale näitamine minu arust küll olümpiale ei sobi. See tuleks kuidagi sportlikumaks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OKTOOBRIS PIDI "MISS POLE DANCE RUSSIA 2010" TAAS TALLINNAS MEISTRIKLASSI ANDMA. MIS ON IGATI TORE.

ALGUSEKS HEA KÜLL, AGA MILLALGI TAHAKS EESTIS NÄHA KA MAAILMA TIPPTASET, NÄITEKS FELIX CANE'I:

http://www.dailymotion.com/video/x9gwj3_fe...ole-dance_sport

MINU ARVATES ON POLE DANCE PALJU SPORTLIKUM KUI MITMED OLÜMPIA-ALAD. JA ILUSAM. JA KUI ME VAATAME ILUUISUTAMIST VÕI -VÕIMLEMIST SIIS MILLE POOLEST NENDEL ALADEL VÄHEM HARGIVAHE NÄIDATAKSE KUI POSTITANTSUS? SEE KUI MÕNI SPORDIALA ON SEKSIKAS EI TEE SEDA JU OMETIGI PAHAKS?

OOTAN PINGSALT UUDISEID UUEST MEISTRIKLASSIST. JÄLGIGE TEIEGI http://www.eurostrip.ee teateid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle meeldib väga sportlik pole dance.. ja erotsiga seal küll tegemist pole, seega ei leia midagi imelikku sellel spordialal :)

päris füüsiline ja tasakaalu nõudev ala..et lihtsat seal pole küll midagi..alguses jalad sinised ja lõhki koguaeg....

läbi aegade lemmikuim video: parim osa hakkab 1:46

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle meeldib väga sportlik pole dance.. ja erotsiga seal küll tegemist pole, seega ei leia midagi imelikku sellel spordialal :)

päris füüsiline ja tasakaalu nõudev ala..et lihtsat seal pole küll midagi..alguses jalad sinised ja lõhki koguaeg....

läbi aegade lemmikuim video: parim osa hakkab 1:46

Vabandust... kuid minu arvates üsna kohutav. Jõudu tal on ja postitantsu jaoks vajalikke tehnilisi oskusi ka... kuid nii kohmakas üldmulje. Klassikaline ettevalmistus on null, korralikud sirutused puuduvad. Mõjus nagu Luikede järve mõnitus. Seksikaks ei saa ka nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust... kuid minu arvates üsna kohutav. Jõudu tal on ja postitantsu jaoks vajalikke tehnilisi oskusi ka... kuid nii kohmakas üldmulje. Klassikaline ettevalmistus on null, korralikud sirutused puuduvad. Mõjus nagu Luikede järve mõnitus. Seksikaks ei saa ka nimetada.

See algus ei meeldinud mullegi.. kuid alates 1:46 meeldib küll :)

Ja kuna minul puuduvad sellel alal kogemused, siis ma ei hakka kedagi hindama kes halva ettevalmistusega ja kohmakas ja kes on super vau.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See algus ei meeldinud mullegi.. kuid alates 1:46 meeldib küll :)

Ja kuna minul puuduvad sellel alal kogemused, siis ma ei hakka kedagi hindama kes halva ettevalmistusega ja kohmakas ja kes on super vau.

Jah... ja fitness.ee foorum ei ole see koht, kust sellealaseid kogemusi hankida.

Kui juba vau st rääkida...siis näiteks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah... ja fitness.ee foorum ei ole see koht, kust sellealaseid kogemusi hankida.

polegi otsinud kogemusi sellel alal siit ega ka mujalt saidilt..lihtsalt ütlesin oma arvamuse et ei näe midagi imelikku sellel spordialal :)

..eile sai natuke vaadatud videosi ja see oli ka seal hulgas, tõesti (Y) :)

Muudetud kasutaja Rellly poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See algus ei meeldinud mullegi.. kuid alates 1:46 meeldib küll :)

Ja kuna minul puuduvad sellel alal kogemused, siis ma ei hakka kedagi hindama kes halva ettevalmistusega ja kohmakas ja kes on super vau.

Kohutav...oli minu poolt liialdus. Alates 1.46 tulevad trikid tõesti ja vägagi muljetavaldavad. Kuid ikkagi pigem selline amatöörlik võimlemiskava, mitte tants... tasemel trikkidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Youtube's on selline kasutaja nagu TaraKarina, kellen-ö kanalilt võib ka ühkeid trikke näha. Aga Olümpial seda siiski väga hästi ei kujutaks.. Selles suhtes, et selle pehme palli varba otsas loopimine pidi ka sportlik harrastus olema.. Olümpiale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×