Jump to content
Arnold

Metalpumbi sünnipäev: Fit.Day

Recommended Posts

Fit.Day Hiiumaa

27.november 2010

Vastrenoveeritud jõusaali avamise raames

Kärdla Mängudemajas

Saarerahvale treeningvõimaluse avaldamise päev on nüüdseks jõudnud läbi saada. Päev oli sisutihe ning kindlasti vägagi informatiivne. Oli väga armas kogeda ning näha poisilikku huvi lihastreeningu, sellekohase toitumise ja elustiili vastu. Hiidlased lausa neelasid silmadega kogu informatsiooni, kuigi eks kõik ikka meelde esimese korraga jää, selleks on õnneks Fitness.ee's palju kasulikku informatsiooni olemas ka. :)

Jõusaali saavad hiidlased uuest nädalast külastama asuda kella 5. ja 10.ne vahel, loodetakse saada ka nädalavahetustelks võimalus. Ka ise tegin trenni uues saalis(õlg, kõht, säär)- kindlasti ei saanud see nüüd elutrenn olla, võõras keskkond siiski, kuid trenni keskel lõi konsentratsioon üles küll, oli mõnus ;) Sai seeriate vahele pilte ka klõpsutatud, Oti näidistreeningut jälgida ja muljeid vahetada.

Südant liigutas väga, kui lõpetasin trenni, taastusin kergelt ja seisin jõusaali uksel ja mõtlesin... Kujutasin ette, et kui mina elaks Hiiumaal ja kui mul poleks tänaseni olnud võimalust, tõesti polekski olnud võimalust trenni teha- jõutrenni, selleks vastavas jõusaalis. Ma lihstalt nö oleks sunnitud olema sellest eemal, lihtsalt ei saa ja kõik.. JA nüüd, kirjutavad tublid ettevõtlikud noormehed (üks nimega Tauno) Priasse projekti ja ehitavad jõusaali ja see tõesti saabki valmis.. ja ma saaks trenni teha nüüd. Mõnusalt- omas rütmis- vastavas saalis, ilma segavate teguriteta.

Nagu väike laps saaks liivakasti. Kõik on uus, põnev- järjest õpin juurde lihastreeningu kohta, saan tuttavaks kulturismimaailmaga, avastan toidulisandite olemasolu, saan tänu sellele suuresti toitumisalaseid teadmisi jne jne jne. Saan alustada uue eluetapiga.

Ai, ma ei oska seda üldse sõnadesse panna, mida ma tundsin seal, jõusaaliukse peal seistes ja tõesti - vaadates sinna saali.

See oli imeline, vot see on armas.

Fit.Day Hiiumaa

Nüüd on Hiiumaa kah Eesti kulturismikaardil

Palju õnne hiidlased!

Nautige pilte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk päev seljataga hääl on ära -päevotsa koolitust tehtud nii jõusaalitreening kui toitumine. Saal avatud kohalikud hiidlased õnnelikud, meie samuti sest aitasime midagi head teha....

Las pildid räägivad omas keeles....

Hommikul jõusaali esisel platsil, lipud on väljas - rinnus on imelik tunne, sisemas on kerge võbin, midagi on muutumas...

post-22-1290884852_thumb.jpg

post-22-1290884997_thumb.jpg

oi kui hea on olla

post-22-1290885009_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust :)

On siis spordipäeva ärgne päev. Aknast paistab nõnda:

post-18819-1290932522_thumb.jpg

Endal läks uni enne äratuskella ära, kuid ma ei tea, kuidas meestega on, et mis kell nad üldse majutusse jõudsid ja kas nad üldse jõudsid. Aga ehk loodetavasti leian nad üles, suudan üles äratada ja jõuame kenasti praamile. JA ehk loodetavasti ei ole vahepeal kaldale uhtunud jääpuru sinna kinni külmunud :D

post-18819-1290932617_thumb.jpg

Hetkel on küll pilves, termomeeter näitab -7, kuid päike siiski piilub horisondilt ning ilm on täielikult talvine ja vaikne- ILUS!

post-18819-1290933056_thumb.jpg

Majutusega olen väga rahul. Väga hubane ja kodune:

post-18819-1290933119_thumb.jpg

Ning kõik on olemas. Kes kohvi soovib?

post-18819-1290933156_thumb.jpg

Mul on Paulig Classic ;) Nautida saab seda siin:

post-18819-1290933205_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×