Jump to content
Rebane

NB!! Kasutajanimed - Kustutamine

Recommended Posts

Kuna Amazon.ee kasutajanimekiri on pikk ja aina pikemaks muutub, võtan vastu otsuse hakata kustutama sealt nimesid, mis ei täida vähemalt kahte järgmist punkti:

a) Kasutaja külastuste arv peab olema suurem nullist

:) Kasutajatel ON KOHUSTUSLIK kasutajaprofiilis e-maili olemasolu, kust administraator (mina) olen võimeline nad kätte saama.

Kui kasutajaprofiil ei vasta nõuetele, kustutan profiili ilma pikema jututa.

Nii et palun - kui soovite, et teie kasutajaprofiil alles jääks, tehke palun vajalikud muutused. Esmaspäevast alates (30. august 2004) hakkan puhastust tegema - selleks ajaks viige sisse vajalikud muudatused!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi on - Amazon.ee saadab vahel rahvale e-maili peale informatsiooni, kuid ühtegi meili ei paneks ma kategooria RÄMPSPOST alla.

Tavaliselt ennem suurvõistlusi ja sündmusi saadame meili Teie postkasti, kus on siis täpsem info, mis toimub, kus toimub, palju maksab jne.

Siin registreerunud kasutajad on reeglina huvitatud aladest, mida me kajastame (muidu poleks inimesed ennast ka kasutajateks registreerinud) ning samas on tekib vahetevahel ka minul, kui administraatoril, vajadus Teid kätte saada.

Teie e-maile me levitama ei hakka - kõik on puhtalt Amazon.ee enda otstarbeks, nii et sellepärast karta ei tohiks. Peaasi, et mailiaadress, kuhu ma maili saadan, ka kasutajale kohale jõuaks ja hiljem ei oleks suuremat hala teemadel 'aga mina ei tea asjast midagi.. ma pole midagi kätte saanud.. kust ma pidin seda teadma..'

Kui on veel küsimusi, küsige julgelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle rebane. siuke probleem, et seal SEADED all ei saa ma oma õiget e-maili panna. Näitab ,et 35 tähemärki on maksimum, mis deela on? Mul on mail 40 tähemärkija ei lase seda panna sinna. Äkki saad orgunnida asja ehk. Õige mail on: Would_you_mind_die_screaming@hotmail.com

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muutsin suuremaks. Peaks nüüd suisa 60 tähemärki olema, kui keegi veel pikema nimega peaks yllatama. Kui on ikka probleeme, pane mulle mailile erasõnum ja ajan kohapealt asja korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletaks veel kõigile meelde, et esmaspäeva varahommikul hakkan kasutajanimekirja puhastama. Kes selleks ajaks pole jõudnud vajalike muudatusi sisse viia, jäävad ilma oma kasutajakontost.

Jõudu tööle ja kõike paremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amazoni enda spämm on ainult pool probleemi. iga postituse juurde jääv töötav meiliaadress on magus suutäis kõikvõimalikele meiliharvesteridele, mis siit saadud saagi välismaa spämmeritele edastavad. hoolitsege selle eest, et aadress poleks spämmeritele kättesaadav, enne kui kedagi aadressi puudumise eest lintshima hakkate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steth'il on õigus. Spämmi mootorid otsivad ise internetist stringe, mis meenutavad e-posti aadressi. näiteks sisaldab @ või .com .ee jne.

Seega soovitan postituse juurest ära koristada meili aadressid.

Võiksite teha ka päris ilma nimeta küsimise võimaluse näiteks nagu Riveta spordiklubi foorumis on tehtud http://riveta.ee/old/forum/

Võid küsida ja arutata täiesti ilma registreerimiseta.

NB! String tähendab programeerimismaailmas teksti pikkusega kuni 255 tähemärki, mitte riietuseset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis oleks vast õigem kirjutada oma mailikas sellisel viisil näiteks, rebane.ätt.hot.ee vms. Samas kui ee ka ei sobi võiks ju veel midagi välja mõelda, aga lahedam oleks muidugi oma foorum :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×