Jump to content
nato

Kas Tartu Fittest on OK?

Recommended Posts

Kas see on hea koht? on seal hea personal? abivalmid treenerid jne?

Koht on hea ning Fitshop Tartu on ka seal samas olemas! Abivalmis treenerite koha pealt ütleks, et hädasolijaid aidatakse, aga kindlasti palun vahet teha saalitreeneril ja personaaltreeneril, mida paljud kipuvad segamini ajama. Jõusaali on sügisel oodata umbes 20(!!!) inimest, kes plaanivad sügisel kulturismis võistelda. Sellega seoses ka tõsisem suhtumine ja suuremad eesmärgid spordisaalis.

Welcome! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koht on hea ning Fitshop Tartu on ka seal samas olemas! Abivalmis treenerite koha pealt ütleks, et hädasolijaid aidatakse, aga kindlasti palun vahet teha saalitreeneril ja personaaltreeneril, mida paljud kipuvad segamini ajama. Jõusaali on sügisel oodata umbes 20(!!!) inimest, kes plaanivad sügisel kulturismis võistelda. Sellega seoses ka tõsisem suhtumine ja suuremad eesmärgid spordisaalis.

Welcome! :huh:

OT...kuid täpsusta, mis eristab saalitreenerit personaaltreenerist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT...kuid täpsusta, mis eristab saalitreenerit personaaltreenerist.

Vastan küll Imre eest -aga ehk annab ta mulle andeks (aetakse ju meid tänavalgi segi, eile käisin ühte arstitõendit võtmas polikliinikus ja mingi tüüp hõikab mulle uksest sisse minnes: "Sa oled VendV vää...." ma ütlen: "Ma ei ole VenvV ma olen O.K". Tüüp ei saanud vist aru, küsib uuest, kas mul RATE.EE konto veel alles on, ma vastan ,et mul pole seda olnudki..... :huh: ) sellised lood elust enesest.

Nüüd asja juurde: Saalitreeneri töökohusutuste hulka kuulub kõigi hädasolijate aitamine ja ka nö tehniline järelvalve (kui näed, et inimene on hädas või sooritab tehniliselt midagi väga valesti lähed juurde palud teda aitata lasta), mitte et seda personaaltreener teha ei võiks, vaid personaaltreeneri töökohtus on aidata konkreetset klienti/inimest kes on enesele personaaltreeningu tellinud ja kui tal jääb selle kõrvalt aega üle, siis aitab teisi kliente. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui raha on jalaga segada, siis soovitaksin MyFitnessi. Käisin täna ja väga hea trenn sai tehtud. Kõik on olemas mida vaja :) Aga muidugi Fittestis saab ka kõik trennid tehtud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu Fittest ei ole kohe kindlasti lihtsalt OK.

Tartu Fittest- FEELS LIKE HOME :huh:

Väga toredad ja sõbralikud treenerid, korralik rühmatreeningute valik ja asjalik jõusaal , kus treenivad tublid, motiveerivad ja motiveeritud trennihuvilised.

Ja hinnad on ka soodsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastan küll Imre eest -aga ehk annab ta mulle andeks (aetakse ju meid tänavalgi segi, eile käisin ühte arstitõendit võtmas polikliinikus ja mingi tüüp hõikab mulle uksest sisse minnes: "Sa oled VendV vää...." ma ütlen: "Ma ei ole VenvV ma olen O.K". Tüüp ei saanud vist aru, küsib uuest, kas mul RATE.EE konto veel alles on, ma vastan ,et mul pole seda olnudki..... :) ) sellised lood elust enesest.

Nüüd asja juurde: Saalitreeneri töökohusutuste hulka kuulub kõigi hädasolijate aitamine ja ka nö tehniline järelvalve (kui näed, et inimene on hädas või sooritab tehniliselt midagi väga valesti lähed juurde palud teda aitata lasta), mitte et seda personaaltreener teha ei võiks, vaid personaaltreeneri töökohtus on aidata konkreetset klienti/inimest kes on enesele personaaltreeningu tellinud ja kui tal jääb selle kõrvalt aega üle, siis aitab teisi kliente. :(

See saalitreeneri ja personaaltreeneri vahe on minu jaoks alati h2gune olnud. See on ysna tavap2rane n2htus, et saalitreener leiab ennast tegemas personaaltreeneri t88d. St inimene...klient... on n8 j2tkuvalt h2das... ja ka teised inimesed on h2das jne. :huh: T88d nagu muda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×