Jump to content
Ott Kiivikas

Pudzianowski vs. Thompson

Recommended Posts

Loogiline.

Millegipärast väga paljud usuvad siiralt, et kulturistid on hullud löömavennad ja suudavad võidelda üksipäini 100 poksija-maadlejaga ning mehi lendab nagu Hollywoodi filmis. Selles suhtes, et väga palju väärarusaamu.

Seda ei ole minu arust keegi kunagi arvanud, et kulturist suudaks poksijaga või maadlejaga võidelda.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ei ole minu arust keegi kunagi arvanud, et kulturist suudaks poksijaga või maadlejaga võidelda.

Inimesed usuvad tõsimeeli, et Seagal taoks Bas Rutteni mättasse... seega imestada pole siin midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seagal ei ole kulturist ka ju või mis, vaid aikido spetsialist. Kui ta omal ajal oleks mma'd treenima hakand ehk oleks laineid lõõnud. Ja nüüd alles hiljuti Anderson Silva'l aitas valmistuda Vitor Belforti fighti jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mariusel on päris huvitavad vastased olnud, mees on ise jube suur aga vastased on kõik veel suuremad olnud :)

Põnev oleks vaadata, kuidas ta mõne pisema ja kiirema poisiga hakkama saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seagal ei ole kulturist ka ju või mis, vaid aikido spetsialist. Kui ta omal ajal oleks mma'd treenima hakand ehk oleks laineid lõõnud. Ja nüüd alles hiljuti Anderson Silva'l aitas valmistuda Vitor Belforti fighti jaoks.

Ma tõin lihtsalt näite, kui lollid võivad inimesed olla. Filmid teevad ajuloputust. Chuck Norrise jalalöögid võtaksid samuti Emelianenkol pildi eest muide :), või vähemalt nii räägitakse 8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ei ole minu arust keegi kunagi arvanud, et kulturist suudaks poksijaga või maadlejaga võidelda.

Kui täpsustada, et "keegi, kes neist aladest midagi teab" siis jah. Muidu neid fantaasiaid ikka jätkub. Ilmselt ka selle foorumi teemades, kus arutati Pudzianowski MMAsse sisenemist.

Siin matšis kohtus Mariusz Pudzianowski James Thompsoniga, kes oma eelnevast kümnest matšist on võitnud vaid ühe. Kunagi Pudzianowski rääkis MMA tippu jõudmisest. James Thompson on raskekaalu MMA tipust väga kaugel. Pudzianowski veel kaugemal. Siin patsutas ta suhteliselt imelikul kohal, ilmselt oli kumm täiesti tühi. Thompsoni puhul paneb imestama tema jätkamine - enamus matšides on ta viimase viie aasta jooksul nokki löödud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seagal ei ole kulturist ka ju või mis, vaid aikido spetsialist. Kui ta omal ajal oleks mma'd treenima hakand ehk oleks laineid lõõnud. Ja nüüd alles hiljuti Anderson Silva'l aitas valmistuda Vitor Belforti fighti jaoks.

Ma sellesse viimasesse fakti küll täie tõsidusega ei suhtuks. Pigem selline vastastikkune promo, et Anderson ja Seagal ennast koos kaamerate ees näitavad.

Ma tõin lihtsalt näite, kui lollid võivad inimesed olla. Filmid teevad ajuloputust. Chuck Norrise jalalöögid võtaksid samuti Emelianenkol pildi eest muide :), või vähemalt nii räägitakse 8-)

Norris on 71 aasta vana muidu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×