Jump to content
christina27

mure südametööga ja kõhulihas

Recommended Posts

Tere!Olen 25 a

Mure kõhulihase ja südametööga.

Olen paindliku kehaga ja tegin sellist hüppe ja jõutrenni.muidu tegelen ise tantsimise,uisutamisega.

Ennem ei olnud absoluutselt probleemi südamega,nüüd kasutan palju ülakeha ,mitte käsi,käed on lihtsalt abivahendiks,aga pulss läheb kiiresti üles.ei saa nagu õhku kätte vms jõudu kehas on,aga kas see diafragma või lihas kuidagi halvasti kasvanud,süda hakkab kloppima.ma teen hüppeid pöördeid.mõtlesin küsida,oskad Sa öelda,kas lihas on valesti kasvanud või kuhu pöörduda või mis nõu annaksid.toitumine oli 1500 cal päevas või dieet aga mass kasvas.kaal tuli juurde pluss 5 kg.tühja kõhuga hakkab kohe süda kloppima.

ujumine on täitsa hea ja kerge lihastreening,pulss läheb ülesse kiirelt.vererõhk on madalamat tüüpi,ennem olen näost valge kui punane.90/60.pingutuse korral vererõhk läheb alla aga pulss läheb üles.täiesti nii,et trennis on külm.

Selles mõttes jama seis,ilma söömata nagu üldse olla ei saa,siis on lihasnõrkus ja pulss kiire.Äkki Sa tead hingamine ja lihased vms

Share this post


Link to post
Share on other sites

:huh: Sellise murega soovitan küll arsti poole pöörduda. Kõhulihastega sul arvatavasti probleeme ei ole. Millal selline vererõhu madaldumine ja pulsi tõusmine tekkis, kas hiljuti?

A high pulse rate and a low blood pressure is not a good combination because most of the time, these two conditions represent a malfunction between the function of your heart and brain or an indication of a primary condition that causes this malfunction to occur.

Most of the time, when a person experiences low blood pressure, a doctor finds out that the patient has other health problems. The symptoms of low blood pressure include nausea, dizziness, loss of balance, lightheadedness, headaches, shortness of breath, chest pain, rapid heart rate and pale skin.

Low blood pressure is usually a symptom of a primary health condition. It is usually an indication of renal or heart problems as well as a result of being in shock or sick. Just like hypertension when too high blood pressure levels are dangerous, extremely low blood pressure is also serious. As such, anyone with low blood pressure should visit the doctor as soon as possible.

A high heart rate is also bad because the faster your heart

beats, the harder it is exerting effort to pump blood to the rest of your body. Once you heart beats for more than 83 times in a minute, you should seek medication attention and discuss with your doctor why your heart is racing so fast. Although it is normal to experience an increase in heart rate whenever you exercise or exert yourself in any other way, continuously high heart rate ###### you at a greater risk of suffering from heart attack in the coming years. The problem with a high heart rate is that it can affect blood pressure readings and produce inaccurate information. High heart rate also causes to knock down plaque from the artery walls, leading to blockages and eventually heart attacks.

If you experience low blood pressure or a high heart rate, you should visit your doctor and let him run some tests to determine if you have a primary health condition that causes low blood pressure and high heart rate. The test results would ensure you are given treatment if you do have a primary health condition or allow you to live happily without worrying about any other health problems.

Allikas: http://www.abloodpressure.com/articles/34/...e-Means-Danger/

Natuke lugemist: tahhükardia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Arsti juures käidud,südame kompuuter tehtud,ei näidanud midagi.

:huh: Huvitav. Aga kas arstid ei osanud midagi öelda milles probleem võiks olla?

Sa tarbisid teatud aja jooksul 1500kcal päevas ja võtsid 5kg juurde!? Palju sa kaalud siis? Kui kaua sa söömata oled kui sul lihasnõrkus ja pulss kiireneb? Äkki on sul siis veresuhkur madal, see põhjustab ka tahhükardiat ja näost võib siis valgeks minna kui see juba üsna madal on (ca 4 mmol/l) juures. Äkki sa peakid veresuhkrut korra mõõtma kui sa oled kaua söömata olnud. Kui siis väga madal on, võib asi küll veresuhkrus olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Arsti juures käidud,südame kompuuter tehtud,ei näidanud midagi.

Soovitan Diagnostikakeskust Magdaleena tn-l ja las teevad ultraheli südamele. See võtab mõni aeg aega ja näitab kompuutris ära kõik südameklapid ja paunad ja vatsakesed jne. Ise sain sedasi teada, et mul südamepuudulikkus. Prr... Tasuta kui on perearsti saatekiri, kui pole, siis päris kallis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ei ole mingi arsti probleem,veresuhkrud,kompuutrid jne on tehtud kõik.

diafragma ja kõhulihase probleem vms.

ei ole mõtet otsida mingeid perearsti visiite.

Et siis arstid ütlesid, et kõik on OK ja arvasid ka, et asi võib olla diafragmas või kõhulihastes? Kas ennem vererõhuga pole probleeme olnud? Äkki on hemoglobiini tase madal? Aga kui oled puhkeseisundis ning vähemalt 1,5 tundi tagasi söönud, kas siis on vererõhk ja pulss korras? Kas lihasnõrkus ja pulsi kiirenemine tühja kõhuga tekib ka väiksema pingutusega ja puhke seisundis või ainult suure pingutuse korral? Äkki on siin pistmist midagi hormoonidega?

Ega sul pole viimasel ajal esinenud:

* südame arütmiat

* ärevushäireid

* peavalu

* käte jalgade värisemist

* rinnus valusi

Edited by jõuents

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis eelnes sellistele sümptomitele?

Kehakaalu järsk tõus jne hormonaalsed probleemid panevad mu küsima... Kas hakkasid antibeebipille tarvitama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vererõhk üldiselt on madalamat tüüpi.

üldiselt trenni teen siis vererõhk langeb.nii külm oli,keha värises,süda kloppis.mõni kord.

jutt on ainult trennis olemise tervisest.puhkeaeg on nagu puhkeaeg ikka.külmatunnet tunnen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vererõhk üldiselt on madalamat tüüpi.

üldiselt trenni teen siis vererõhk langeb.nii külm oli,keha värises,süda kloppis.mõni kord.

jutt on ainult trennis olemise tervisest.puhkeaeg on nagu puhkeaeg ikka.külmatunnet tunnen.

Kas sind huvitab ainult see milline on su keha seisund trenni ajal? Kas peale trenni pole tervis oluline(vahet pole kas on ebanormaalselt külm või ei ole) , peaasi, et trenni tehtud saaks? (sain ma õigesti su suhtumisest aru?) Soovitan sul kindlasti arsti poole pöörduda ja lasta hormoonanalüüs teha.

Ei saanud endiselt küsimustele konkreetset vastust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×