Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Ma usun, et eks võistlejad ikka üksteist aitavad. Nii suur konkurents vist ka pole :P

Ise olen ka juba üpris varakult seal. Kui kellelgi katus ära sõidab ja ei tea, mida teha, siis aitan nii nõu kui jõuga. :D

No jätan meelde, Kirbu abi ja nõu kuluks igatahes ära! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osale ikka :D Ma olin nädal aega haiglas 6 päeva ennem Eesti MV ja sain okeilt hakkama B)

Haige olla ongi dieet omaette.

Väga hea :P

Imre, kas muusika USB pulgal võib olla ?

Ei ole kindel nendes pulkades. MM-il ka siiani esitavad kõik ikka cd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel võistlustest.

Tähelepanu!

Alustame kaalumist ja registreerimist Maaülikooli Spordihoones juba kl 10:00! Registreerimisele palun võtke kaasa võistluspüksid ja cd võistluslooga. Kaalume võistleja ära, anname numbri ja täidate võistleja ankeedi ning saate hakata võistlusteks valmistuma.

NB! Kui pealtvaatajatest kellelgi võimalik, siis palun võtke kaasa arvuti ja tehke otsereportaaz laval toimuvast. Mina ise arusaadavatel põhjustel paraku arvutile lähedale ei saa.

Lähikondlased võivad ikka pildistada ja filmida tervet võistlust, aga palun tungivalt võistlejaid ja kohtunikke mitte segada! Et keegi ei hakkaks mingisugust dokumentaalfilmi kusagil lava taga tegema kui võistlejad konsentreeruvad võistlusteks.

Omalt poolt tegin sellise olulise otsuse, et nende võistluste plakatit ikka Näituste halli jõululaadale ei pannud, kuna niisama uudishimulikke ei tahaks seal kõva häälega idiootsuseid kommenteerimas näha ja paraku see nii on, et kui midagi kuskil tasuta jagatakse, siis on igasuguseid kõvatajaid ja muidu lamedaid tegelasi kõik kohad täis. Usun, et neid võistluseid tulevad vaatama ikkagi valdavalt need, kes on sellest spordialast huvitatud.

Oluline informatsioon: Ärge siis unustage kaasa võtta kõik oma üleliigsed mündid vend vähi mündikogu toetuseks. Selleks pannakse üles ka spetsiaalne korjanduskarp.

Mina nüüd magama...pikk päev oli selja taga.

Võistlejatele vesi naha alla ja kohtumiseni laupäeva hommikul Maaülikooli spordihoones! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Renku, et leiad aeg teha reportaazi teha, saame operatiivselt uudised kätte.

Aga palun.

Aint pildid ei tule sellised nagu vaja, soperdasin seadetes midagi ära. :)

Loodan, et parem ikka kui mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga palun.

Aint pildid ei tule sellised nagu vaja, soperdasin seadetes midagi ära. :)

Loodan, et parem ikka kui mitte midagi.

Üks palve on kui saad pane väiksemas neti formaadis, muidu laeb pikalt neid siin lehel lahti. Selleks lae nad algul kas Photoshopi või Picasasse või muuda fotoka seadeid ja tee väiksemas formaadis pilte. Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks palve on kui saad pane väiksemas neti formaadis, muidu laeb pikalt neid siin lehel lahti. Selleks lae nad algul kas Photoshopi või Picasasse või muuda fotoka seadeid ja tee väiksemas formaadis pilte. Ette tänades!

Krt, mul võtab see 100 a aega :-(.

Siis poleks enam otse midagi, vaid ülehomseks saaksin valmis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mulle tundub või ongi nii ,et seal lisavalgust ei ole - kuidagi pime on nagu või on need fotoka seaded, sellise valgusega oleks võinud ka ilma grimmita teha....

See valgustus on ainult jah, mis laes on, suured prozektorid, aga lisavalgustust ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×