Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Võistluste toimumise aeg: 4 detsember 2010.

Võistluste toimumise koht: Tartus, Maaülikooli spordihoones.

Võistleja tasu ja piletid: Võistlejad ei pea eraldi võistlemise eest midagi maksma, samuti teevad ka organisaatorid kõik endast oleneva, et pealtvaatajatele oleks see üritus tasuta.

Uuendused: Need võistlused on avatud kõikidele soovijatele üle terve Eesti, mitte enam ainult Lõuna-Eesti sportlastele. Võistlemine toimub seekord võistlusgrimmiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise juurde

Võistluste toimumise aeg: 4 detsember 2010.

Võistluste toimumise koht: Tartus, Maaülikooli spordihoones.

Võistleja tasu ja piletid: Võistlejad ei pea eraldi võistlemise eest midagi maksma, samuti teevad ka organisaatorid kõik endast oleneva, et pealtvaatajatele oleks see üritus tasuta.

Uuendused: Need võistlused on avatud kõikidele soovijatele üle terve Eesti, mitte enam ainult Lõuna-Eesti sportlastele. Võistlemine toimub seekord võistlusgrimmiga, mille püüavad korraldajad samuti tasuta võistlejate jaoks organiseerida. Seekord on plaanis ka teha eraldi kategooria

eee...? võistlusgrimmiga, mille püüavad korraldajad samuti tasuta võistlejate jaoks organiseerida...?

Kui see nii on, siis palun lahkesti teada anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasuta ikka ei mängi välja jah, kuna ürituste eelarve on vägagi minimaalne, siis võistlejad peavad ise grimmi muretsema seekord kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ,et poseerimispüksid said ka Taru Fitshopi kohale ja keegi ei pea püksata lavale tulema.... B)

Ise kahjuks kohale ei saa tulla, kuid soovin edu kõigile võistlejaile. Vaatasin kodanik Taru ka eile üle ja ütleme nii ,et kellegil kerge seal olema ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eee...? võistlusgrimmiga, mille püüavad korraldajad samuti tasuta võistlejate jaoks organiseerida...?

Kui see nii on, siis palun lahkesti teada anda.

VALEHÄIRE!!! Tegin juba Arnoldi teatesse paranduse. Loodan, et see asjaosaliste seas väga suurt paanikat ei tekitanud. Tore kui midagi tasuta jagatakse, aga kõike tasuta jagada ei ole praegu küll võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan ,et poseerimispüksid said ka Taru Fitshopi kohale ja keegi ei pea püksata lavale tulema.... B)

Ise kahjuks kohale ei saa tulla, kuid soovin edu kõigile võistlejaile. Vaatasin kodanik Taru ka eile üle ja ütleme nii ,et kellegil kerge seal olema ei saa.

Ivo just helistas, et kaup jõudis Tartu Eedenisse. Loodan, et kõik saavad omale võistluspüksid, kes siiani trusserites poseerimas käisid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tasuta vist ikkagi ei saa m arvan, samas kiiremas korras oleks huvitatud infost. Telliks muidu 12 paiku omale ära ilmselt.

Kle võid oma msni või telf nr. anda siis saab lähemalt rääkida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Täna käisime võistluste korralduskomiteega Maaülikooli spordihoones ja siiani on kõik superhästi sujunud. Alaliit pani ka sellele üritusele märkimisväärse õla alla ning kõik on super! Neljapäeval olen Tallinnas bodypumpi koolitusel ning reedel siis soovin näha kõiki Tartu ja Tartumaa noori, kes laupäeval võistlevad ning kl 15:00 teeme reedel Fittest spordiklubis läbi peaproovi! Võistluspüksid on saadaval Fitshopi kaupusest!

Võistlustest.

Võistlejate kaalumine kestab laupäeval kl 10:00-11:00. Võistlejatel palun kaasa võtta isikut tõendav dokument, võistluspüksid, cd võistlusmuusikaga.

Kaalumisel võib olla ülekaalu kuni 500 gr!

Võistlejal võib olla kaasas abiline, aga kui appi kutsutud inimesel ei ole kogemusi ja niisama nurgas passib silmad punnis, siis on korraldajatel õigus see segaja publikusse suunata. Selles suhtes võistlejad võiksid ikka rohkem üksteist aidata nagu Eesti koondis välisvõistlustel.

Kl 11-12:00 on "laadimine". Arvestage sellega, et see aeg on võrdlemisi lühike ning kellel kaal juba reede õhtul ok, need võivad varem laadimist alustada.

Võistlused algavad kl 12:00 ja võistluste pidulik lõpetamine peaks olema umbes 14:30 ajal.

Lavale astuvad kõige esimesena algajad noored, siis algajad juuniorid, algajad mehed. Pärast seda tulevad lavale juba edasijõudnud noored, juuniorid, mehed ning lõpus siis klassikalised kulturistid. Pärast kategooriate võistlust kuulutatakse välja absoluutne finaal, kus selgitatakse välja 8 parima järjestus. Erinevalt Eesti MV-st ei ole finaalis iga kategooria võitja, vaid tõesti 8 parimat. Eesti meistrivõistlustel oli mitmes kategoorias teiseks ja kolmandaks jäänud tugevamaid mehi kui väiksemate kategooriate esikohad. Usun, et see on paremate võistlejate suhtes õiglasem lahendus kui paremusjärjestuse otsustab kohtunike kogu. Kõik võistlejad saavad karika+ parima vabakava karkas + absoluudsed parimad mehed, klassikud ja noored-juuniorid. Lisaks 8 suurt karikat finalistidele.

Küsimused nende võistluste kohta pange siia teema alla, sest mul ei ole enam eriti aega postkastis käia.

VEND VÄHI MÜNDIKOGU:

Siinkohal kasutan ära võistluste peakorraldaja eeliseid ning väike palve kõikidele asjaosalistele: Kuna piletiraha ei ole, siis võiksid pealtvaatajad kaasa võtta igasuguseid erinevaid vanemaid münte igalt poolt üle maailma ja annetada vend Vähi mündikogusse. See idee tuli mulle alles hiljuti pähe ja mündikogu toetamine ei ole kohustuslik, aga kellel on mõni põnev münt kusagil vanadest aegadest(reisimine, viikingite aarded jne B) )lauasahtlis niisama vedelemas, siis toetage parem kulturis-numismaatikut! Kindlasti leiavad parimad annetajad ära märkimist ka nende võistluste kokkuvõttes

post-50-1291222630_thumb.jpg

Kohtumiseni laupäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle võid oma msni või telf nr. anda siis saab lähemalt rääkida :P

Sorry, otsustasin hetkel solaarium+pruunistamist abistava mögina kasuks.

Eks saab näha kui valge ma jään, mis seal ikka. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-17039-1291241695_thumb.jpg

Mul on pakkuda grimm JAN TANA. See on jäänud minu võistlemise ajast. Hapuks see veel ei ole läinud ja kui teie reeglid sellist veel lubavad siis annaksin meeleldi selle abivajajale ära. 500ml pudelist on kasutatud umbes kolmandik. Jätkub kindlasti veel kaheks võistluseks. Vastu võib pakkuda akvaariumitaimi.

Kirjuta muidex@hot.ee ja jäta oma telefoni nr.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väino, sa grimmi jagada tahad ? Mu õpilasele oleks vaja veitsa. Siim hüppas ka alt ära grimmiga, et jah... Oleks gut, gut kui jagaksid B)

Ikka saab jh, Marko käest saadud grimmiga määrib kaks meest ilusti ära! Eks koha peal möllab sellega siis, arvestan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks pean kurbusega teatama, et ei saa osaleda v6istlustel, kuna olin kaks n2dalat haige ja ei olnud jaksu hakata tegema vabakava ja dieeti pidama :P:D

Kurb, aga pole hullu! Tuled siis rõõmsalt teistele kaasa elama! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks pean kurbusega teatama, et ei saa osaleda v6istlustel, kuna olin kaks n2dalat haige ja ei olnud jaksu hakata tegema vabakava ja dieeti pidama :D;)

Osale ikka :P Ma olin nädal aega haiglas 6 päeva ennem Eesti MV ja sain okeilt hakkama B)

Haige olla ongi dieet omaette.

Ikka saab jh, Marko käest saadud grimmiga määrib kaks meest ilusti ära! Eks koha peal möllab sellega siis, arvestan.

Väga hea :P

Imre, kas muusika USB pulgal võib olla ?

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma oskan noortele meestele öelda, kes esimest võistluste teevad - head rahuliku und! (mäletan ise ööd enne esimest võistlust kui eilset päeva ega sõba eriti silmale saanud....), peaasi ,et keegi tulemuses ei pettuks ja saaks pigem lisamotivatsiooni edasi tegutseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, mina homseks ühtegi abilist ei saanud. Loodan väga, et keegi aitab grimmi peale kandmisega natukenegi...Edu kõigile

Ma usun, et eks võistlejad ikka üksteist aitavad. Nii suur konkurents vist ka pole B)

Ise olen ka juba üpris varakult seal. Kui kellelgi katus ära sõidab ja ei tea, mida teha, siis aitan nii nõu kui jõuga. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ma oskan noortele meestele öelda, kes esimest võistluste teevad - head rahuliku und! (mäletan ise ööd enne esimest võistlust kui eilset päeva ega sõba eriti silmale saanud....), peaasi ,et keegi tulemuses ei pettuks ja saaks pigem lisamotivatsiooni edasi tegutseda.

Teil on hea võistelda, te ei saa nulli saada B):P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×