Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

väga hea ..., et kuni -80 edasijõudnud noortes on kunkurentsi :)

ma ainult loodan, et ma ei kuku kuni -75 kaalu -.-

-75 kg mees mõtles just sinu katti tulla, et üksi igav poleks. ;)

Jutud käivad, et Väino on sedapuhku seljnka kus see ja teine jätnud ja teinud korraliku vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus on meestel mure, et nad peavad üksinda kategoorias olema! Uskuge mind, üksinda ei tule ükski võistleja lavale poseerima. Poseerimiseks lükkame kategooriad kokku, aga autasustamine toimub eraldi. Samuti võib absoluuti kokku kuni 10 võistlejat tulla ja seal läheb tõsiseks rebimiseks. Eraldi karikas veel parimale vabakavale ja parimale algajale! Ilmselt oleks võistlejaid palju rohkem olnud kui ma oleksin saanud rohkem aega suuremat kihutustööd teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus on meestel mure, et nad peavad üksinda kategoorias olema! Uskuge mind, üksinda ei tule ükski võistleja lavale poseerima. Poseerimiseks lükkame kategooriad kokku, aga autasustamine toimub eraldi. Samuti võib absoluuti kokku kuni 10 võistlejat tulla ja seal läheb tõsiseks rebimiseks. Eraldi karikas veel parimale vabakavale ja parimale algajale! Ilmselt oleks võistlejaid palju rohkem olnud kui ma oleksin saanud rohkem aega suuremat kihutustööd teha :)

Aga kas keegi oskab öelda, kus Tartus tehakse spreipäevitust? Googeldamine ei vii kuhugi ja infotelefonid samuti mitte; kohtades, kus varem on tehtud, enam ei teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandused ,et nii hilja küll mainin aga kas on võimalik mind paigutada -65kg katekooriasse?

Ei ole hullu! Võimalik, et ka Marek Niklus tuleb sellesse kategooriasse! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealtvaatamine on täiesti tasuta! Esmaspäeva õhtuks trükitakse võistluste plakatid ning siis paneme selle plakati ka virtuaalselt internetti üles. Just istusime võistluste korraldusmeeskonnaga maha ja rääkisime veelkord läbi terve võistluse korralduse. Suure rõõmuga võime teatada, et 2. LELKV-l on 12 uut võistlejat, kes ei ole kunagi varem võistelnud ning kevadel oli neid 28. Kokku siis oleme kulturismile ja bodyfitnessile lähemale toonud sellel aastal 40 uut atleeti! SUPER!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Imre, 40 uut võistlejat aastaga, seda ei ole keegi veel suutnud teha!!!!

Edaspidi kategooriates tegelikult võib panna sisse klausli, et kui kategooiras on 1-2 võistlejat viiakse kategooria teise kategooriaga kokku. See ei tähenda, et karikaid ei võiks kõigile võistlejatele anda. Lihtsalt mõtteaineks, esimene on tore olla, kuid kolme võistleja või enama juures tulla võitjaks või teisekski maksab rohkem....mäletan ise kui tulin 5 võistleja seas teisele kohale kunagi juuniorites, seda hindasin ma küll rohkem kui tulin 1 võisteldes karikavõitjaks juuniorites....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok aga anna MSN

See on tõeline sõprus! B)

Ise tegelen praegu võistlusplakatite kujundamise ja trükkimisega. Usun, et ei ole midagi hullu kui veel kolmapäeval need plakatid igale poole üle Tartu ja Tartumaa üles pannakse + virtuaalselt internetti! Siinkohal andke oma võistlemisest teada kõikidele koolikaaslastele ja tuttavatele, et teil oleks saalis kodusem tunne kui oma fännid kaasa elavad. Võistlusgrimmi kohta ütlen, et kes tahavad, võivad ka ilma grimmita võistelda, aga mingi toon võiks siiski peal olla, sest osad võistlejad on kindlasti teistega võrreldes päris tumedad. Kõik, kes kasutavad võistlustel beebiõli või dream-tani, peaksid kindlasti pesemiseks kaasa võtma Fairy! Võistluspüksid saadeti täna Tallinnast teele ja loodetavasti kolmapäevaks jõuavad Tartu Fitshopi kauplusesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles värskelt valminud superlahedad Lõuna-Eesti II Lahtiste Karikavõistluste plakati:

post-17-1291148980_thumb.jpg

NB!!! Võistlejad! Viin need plakatid Fitshop Eedenisse ja võtke need sealt kolmapäeval-neljapäeval kaasa ning pange üles oma koolimajadesse, kontoritesse jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike küsimus : et kas kellegil on jan tana grimmi jaoks õli anda? Imrel äkki on üle?

Seda õli vaja hästi vähe peale patsutada. Ma võtan õli kaasa, saab kasutada küsida Edmundi käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×