Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Nüüd läheb natuke aega kui ma kõik kirjad läbi olen lugenud ja võistlejad siia lisanud... Hetkel minu postkastis 85 uut kirja... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahvast on päris palju registreerunud viimastel päevadel ja loodame, et täna õhtuks nimekiri täieneb veelgi!

TÄHELEPANU!

ALUSTAME SIIS VÕISTLEJATE KATEGOORIATESSE LISAMISEGA:

Võistlejate nimed lisatakse punase värviga kategooriatele lisaks.

Vanuseklassid: Noored 14-18 aastased (sünniaasta 1992 kaasa arvatud)

Juuniorid 19-21 aastased (sünniaasta 1989 kaasa arvatud)

Täiskasvanud alates 22 aastased ja vanemad

Millised kategooriad?:

Naised bodyfitness algajad(ei ole varem võistelnud)

noored ja juuniorid -21 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 21 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Naised bodyfitness edasijõudnud (kellel on vähemalt 1 võistluse kogemus) noored ja juuniorid -21 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 21 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism algajad (Ei ole varem võistelnud)

Noored:-65 kg, -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

(Kristofer Lembke -75 kg) (Marko Urbanovitš -70 kg) (Sander Gorgišeli -75 kg)(Kevin Ristjan Pedajas -75kg) (Allan Gaidunko -70 kg)

(Marek Niklus -70 kg), (Siim Jürgenstein -70 kg), (Kaur Eldemeel -70 kg), (Jürgen Ots +80 kg)

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg (Jörgen Kenkmann -70 kg)

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg (Valentin Leksudejev -80 kg), (Igor Pertsev +90 kg)

Klassikaline kulturism mehed(21 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism edasijõudnud (Vähemalt 1 varasem võistluskogemus)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg (Paul-Eerik Rosenberg -75 kg),(Tanel Bendrot +80 kg), ( Steven Lemmik -80kg), (Kert Uppin -80 kg)

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg (Edmund Pilt -85 kg),(Kalev Hein -75 kg)

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg (Väino Katala -80 kg), (Raimo Tamm -90 kg)(Siim Savisaar -70 kg)

Klassikaline kulturism mehed(21 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg) (Rait Veski +180 cm), (Marti Taru -180 cm)

VÕISTLEJATE REGISTREERIMINE KATEGOORIATESSE: 31.oktoober 2010- 25.november 2010

TÄHELEPANU! ALGAJATE NOORTE KATEGOORIASSE LISATUD UUS KATEGOORIA: -65 KG! ANDKE SIIN FOORUMIS TEADA, KES SOOVIVAD SELLES KATIS VÕISTELDA!

NB! KATEGOORIAD TULEVAD LAVALE SAMAS JÄRJEKORRAS: ALGAJAD NAISED, EDASIJÕUDNUD NAISED, ALGAJAD MEHED, EDASIJÕUDNUD MEHED!

Edasijõudnud Steven Lemmik, Taavi Taros, Maikal Pikalev ja Tanel Bendrot ei ole veel otsustanud, millises kategoorias nad võistlevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kas mõni naine end ka registreerinud on?

Uurimas on käidud, aga siiani registreerunud ei ole. Aega ju veel on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praeguseks juba 21 võistlejat!!! Just helistas Rainer Neemsalu ja lubas registreeruda. Lisaks valmistub nendeks võistlusteks ka meie legendaarne Kirp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Viimaste maailmameistrivõistluste kogemus näitas, et grimmiks oleks piisanud ka tavalisest tumedast spreipäevitusest. Kaaluge ka seda varianti, sest see värv ei tule higistades maha! Kes tahavad, võivad kasutada ka vana head Dream Tani!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks Rainer Neemsalu saatis mulle just loobumiskirja. Eks iga mees ise otsustab, kas võistelda ja miks võistelda. Siinkohal väike väljavõte pikast kirjast, mis mulle täna saadeti:

...Täna poseerisin koos Väino Katalaga, ning peeglist vastupaistev pilt

ainult kinnitas seda. Seljankamees oli minu kõrval justkui kuskilt

kaugelt tulnud...

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kes veel soovivad võistlustele registreeruda, siis andke endast teada enne reede keskpäeva!!! Hommikul vaatan veel nimekirjad üle ja lisan siia juurde ning keskpäeval alustame karikate tellimise ja plakatite trükkimisega!

Hetkel võistlejaid registreerunud 23!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VÕISTLEJATE NIMEKIRI LUKUS!

Nagu arvata võiski, oli kõige suurem registreerumine just viimastel päevadel. Huvi võistluste vastu on suur ja veel tänagi tuli mitu teadet erinevatelt spordihuvilistelt, kes kirjutasid, et seekord veel võistlema ei tule, aga järgmisel korral kindlasti! Panen nüüd võistlejate nimekirja kokku ning siiani ei ole endast Kirp märku andnud oma soovist võistelda. Naiste bodyfitnessisse ei registreerunud kedagi, kuigi just naised olid esimesed, kes tegid võistluste väljakuulutamise esimesel nädalal kõige rohkem järelpärimisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuna-Eesti II Lahtised Karikavõistlused 2010

04.detsember 2010 Tartus, Maaülikooli spordihoones algusega kl 12:00. Kaalumine ja pikkuse mõõtmine sportlastele kl 10:30

Võistlejate nimekiri:

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism algajad (Ei ole varem võistelnud)

Noored:-65 kg, -70 kg: Marko Urbanovitš -70 kg, Allan Gaidunko -70 kg, Marek Niklus -70 kg, Siim Jürgenstein -70 kg, Kaur Eldemeel -70 kg,

NB!!! Andke teada, kes noortest soovivad võistelda -65 kg kategoorias!

Noored: -75 kg: Kristofer Lembke -75 kg, Sander Gorgišeli -75 kg, Kevin Ristjan Pedajas -75kg

Noored: +80 kg: Jürgen Ots +80 kg

Juuniorid: -75 kg: Jörgen Kenkmann -75 kg

Mehed: -80 kg, +90 kg: Valentin Leksudejev -80 kg

Mehed: +90 kg: Igor Pertsev +90 kg

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism edasijõudnud (Vähemalt 1 varasem võistluskogemus)

Noored: -75 kg: Paul-Eerik Rosenberg -75 kg

Noored: -80 kg: Steven Lemmik -80kg, Kert Uppin -80 kg

Noored: +80 kg: Tanel Bendrot +80 kg

Juuniorid: -75 kg: Kalev Hein -75 kg

Juuniorid: -85 kg: Edmund Pilt -85 kg

Mehed: -70 kg: Siim Savisaar -70 kg

Mehed: -80 kg: Väino Katala -80 kg

Mehed: -90 kg: Raimo Tamm -90 kg

Klassikaline kulturism mehed(21 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-180 cm(+6 kg): Marti Taru -180 cm

+180 cm(+8 kg): Rait Veski +180 cm

NB!!! Võistlusgrimmi asemel võite kasutada ka tumedat spreipäevitust, mis on palju kindlam ja ei voola lava peal maha! Võistluspüksid saadaval Fitshop Tartu Eedenist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen sõpradele vahel seda seljanka nalja, aga keegi ei saa aru, siis reaktsioon kohe.. *oh snap!* ;) Kahju, et terve Eesti veel ei tea seda :D

Ma olen vist ka miskit maha maganud... Seljankanali? Paluks avalikustada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen vist ka miskit maha maganud... Seljankanali? Paluks avalikustada! ;)

Oli üks mees, kes Fittest spordiklubi riideruumis kiitis, et teeb seljankaga võistlusvormi, aga kohupiima ei söö, sest selles on liiga palju süsivesikuid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli üks mees, kes Fittest spordiklubi riideruumis kiitis, et teeb seljankaga võistlusvormi, aga kohupiima ei söö, sest selles on liiga palju süsivesikuid :)

Ignorance is bliss! ;)

Ja teie, pahad poisid, lõpetasite tema õndsa eluviisi julma otsekohesusega?! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke jama see, et kategooriaid liiga palju.

Peale noortevõistlust võivad kohtunikud koju minna, hinnata pole midagi:(

Ja pealtvaatajad saavad vaid vormi hinnata.

Mina ei lähe koju, sõidan ju nii krdi pika maa maha :) Jään Tartusse natukeseks napsutama (uups!), seega võin vabalt kõgi eest hinnata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis peab Imre ikka ametliku afterparty koha kokku leppima kuskil:)

No siis peaks alguses pisike bankett ka olema ja pärast seda läheks kusagile edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×