Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Off-Seasoni vormiga lavale tulekuks peaksite olema sama võimsad nagu Hiiglane. Kleenukesi off-seasoneid ei taha keegi näha, neid kõik saalid täis :)

Kui jah, siis tõesti publikule show eesmärgiga sobitada mõne tühja koha peale quest posingu, kus kõik soovijad saavad ennast teistele näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel olen Fitshop Tartu Eedeni kaupluses müügimees ning juba paar eilset võistlejat on omale üle 800 pildi alla laadinud. Nende seas ka Marti Taru, kes veel täna õhtul pealinna liigub ning loodetavasti Tallinnas Arnoldiga kohtub, kes need pildid kõik kuhugi albumisse üles laseb laadida kõikidele vaatamiseks. Püüan Taruga saata ka viimase Klassikalise kulturismi MM-i pildid kui võimalik. Materjali on päris palju!

Muide, eilsed fotograafid olid Risto Mets(Postimehe ajakirjanik) ning Reio Laurits(vabakutseline fotograaf)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Off-Seasoni vormiga lavale tulekuks peaksite olema sama võimsad nagu Hiiglane. Kleenukesi off-seasoneid ei taha keegi näha, neid kõik saalid täis :)

Sa ikka suudad koguaeg :D;)

Edit: Edasijõudnud noored olid minuarust kõik ühed Off-season põrsad ;)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ikka suudad koguaeg ;) ;)

Edit: Edasijõudnud noored olid minuarust kõik ühed Off-season põrsad ;)

Juuniorid ka.

Kirp, ei võtnud peale ;)

Aga jah, lihtsalt oli ideevool ja mõtlesin, et lajatan siia midagi. No, ütleme siis nii, et kui ma vedelat kogemata juurde ei võta, siis olen arvatavasti laval olemas :) Jalg veel triibutab ja rätseplihas on väljas, kuid mingi asi voolab üle püksi ääre kui pikali olla ;). Nagu targad mehed Ott ja Marek ütlesid, et saab ka rasva kogumata lihast kasvatada, olles ainult paarisaja kaloriga plussis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned tähelepanekud seoses nende võistlustega:

Ettevalmistused:

Nagu ikka hakkasid seoses võistluste ettevalmistusega ilmnema igasugused võimatud ja võimalikud probleemid: Mõned kohtunikud ja võistlejad andsid paar päeva enne üritust teada oma mittetulemisest. Paar võistlejat teatasid viimasel minutil oma staatuse muutmisest algajate kategooriast edasijõudnute kategooriasse jne siis, kui karikad olid juba tellitud. Karikatega juhtus üldse nii et reedel selgus, et kõik tellitud karikad ei jõua ilmastiku pärast Poolast Eestisse ja oli vaja kõik ümber muuta. Üks suuremaid toetajaid hüppas viimasel hetkel alt ära kui võistluste plakatitele oli juba kõik toetajatena üles märgitud ja ringlusse lastus. Selliseid jamasid oli jõhkralt + jooksvad naeruväärsed probleemikesed, kus mõni võistleja küsis veel natuke enne võistluseid, kas ta võib tavaliste värviliste ujumispükstega võistelda? Veel enne võistluseid selgus, et üks mees on oma cd koju unustanud ja paaril mehel ei lähe plaat mängima, ühel ei ole absoluudselt mitte mingisugust grimmi kaasa võetud jne... Mis te ise arvate, kelle poole selliste muredega pöörduti siis kui aega niigi megavähe oli ja ma pidin veel kiirelt karikad täpses järjekorras välja panema, riided vaheama jne, jne, jne... Rahusteid oleks vaja olnud.

Võistlused:

Ennast kiita ei tahaks, aga usun, et vähemalt enda ülesannetega sain suurepäraselt hakkama, samuti kohtunikud ja võistluste sekretär abilistega. Üks vahejuhtum tegelikult häiris mind küll kohutavalt kui keset võistluseid üks inimene teatas, et võistlejad võiksid ikka nii laval seista, et väiksem number on vasakul ja suurem number paremal, samuti korduvalt närviliselt uuriti, et miks ei ole mainitud spordiklubisid, samuti teatas seesama inimene, et valgus on väga kehv ja üldiselt ma ka tegin talle koheselt ettepaneku ise võistlust läbi viima hakata. Selliste tegelaste oigamine ilmselt ärritaks igat ürituste läbiviijat. Õnneks oli ka paljusid, kes siiski arvasid, et need võistlused olid väga hästi õnnestunud ja suured tänud kõigile toetajatele.

Muidu oli kõik super!

Päris mitmed võistlejad suutsid mind väga hea vormiga tõsiselt üllatada ja samuti olin mõne mehe vormis kergelt pettunud. Igal juhul tore, et kohale tuli nii palju võistlejaid ning publik oli ka megalahe! Kõige emotsionaalsema pealtvaataja tiitli võitis Erkko Ilves!

Eriliselt suured tänudvõistluste organiseerimisel sureks abiks olnud Esta Pildile, samuti EKFL-le ja teistele toetajatele!

Minu mündikogu nendelt võistlustelt kahjuks toetust ei saanud, aga alati võib ju proovida!

Üks oluline parandus ühe võistleja nime suhtes: nimeks on Allan Gaidunko, mitte Allan Gaidulenko

Loodetavasti on järgmised, III Lahtised Lõuna-Eesti Karikavõistlused juba märtsis 2011. Kui leidub toetajaid ja piisavalt palju kulturismi- ja bodyfitnessihuvilisi noori! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Muidu oli kõik super!

Päris mitmed võistlejad suutsid mind väga hea vormiga tõsiselt üllatada ja samuti olin mõne mehe vormis kergelt pettunud. Igal juhul tore, et kohale tuli nii palju võistlejaid ning publik oli ka megalahe! Kõige emotsionaalsema pealtvaataja tiitli võitis Erkko Ilves!

Eriliselt suured tänudvõistluste organiseerimisel sureks abiks olnud Esta Pildile, samuti EKFL-le ja teistele toetajatele!

Minu mündikogu nendelt võistlustelt kahjuks toetust ei saanud, aga alati võib ju proovida!

Üks oluline parandus ühe võistleja nime suhtes: nimeks on Allan Gaidunko, mitte Allan Gaidulenko

Loodetavasti on järgmised, III Lahtised Lõuna-Eesti Karikavõistlused juba märtsis 2011. Kui leidub toetajaid ja piisavalt palju kulturismi- ja bodyfitnessihuvilisi noori! :)

Eks võistlejatel ole endal ka enesekindlam tunne, kui vaatajad kaasa elavad ja neid julgustavad.

Vähemalt mulle nii meeldiks !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Off-Seasoni vormiga lavale tulekuks peaksite olema sama võimsad nagu Hiiglane. Kleenukesi off-seasoneid ei taha keegi näha, neid kõik saalid täis :)

Tore et poiss rauda kangutab, kuid midagi eriti "võimast" peale pika kasvu küll nagu mina ei märganud. Mida Sa silmas pidasid konkreetselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore et poiss rauda kangutab, kuid midagi eriti "võimast" peale pika kasvu küll nagu mina ei märganud. Mida Sa silmas pidasid konkreetselt?

Ise ootasin samuti võimsamat vainot kui piltidelt jne...Oli lihtsalt jäme ja suur, kuid eks ta vähe pekine veel ole offis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes väga lahe üritus oli. Suured tänud Imrele selle asja vedamise eest. See kui keegi kuskil nurgas midagi kobiseb, las ta olla. Eks ta häirib, aga jah, targutada ja kommenteerida kuskilt tagareast on ikka lihtne.

Minu kõrvad olid vist pesematta aga mis seal targutati/kommenteeriti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU, KULTURISMIHUVILISED!

Panin just kõik 800 eilse võistluse pilti üles oma orkuti albumitesse! Juurdepääs kõigile orkuti kasutajatele vaba! Minge vaadake pildid üle! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõigile, kellel mu kohta häid sõnu jagada...see teeb mulle häädmeelt :)

Ja kindlasti suured tänud ja kiidusõnad siit merede tagant Imre Vähile ning kogu korraldustiimile ja kõigile teistele, kellel osa selle suurepäraselt korraldatud-õnnestunud võistluste kordaminekus.

Parimat,

Raimo Tamm :D

nr. 29

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kõrvad olid vist pesematta aga mis seal targutati/kommenteeriti ?

Üks vahejuhtum tegelikult häiris mind küll kohutavalt kui keset võistluseid üks inimene teatas, et võistlejad võiksid ikka nii laval seista, et väiksem number on vasakul ja suurem number paremal, samuti korduvalt närviliselt uuriti, et miks ei ole mainitud spordiklubisid, samuti teatas seesama inimene, et valgus on väga kehv ja üldiselt ma ka tegin talle koheselt ettepaneku ise võistlust läbi viima hakata. Selliste tegelaste oigamine ilmselt ärritaks igat ürituste läbiviijat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käisin ka kõik esimesed aastad noortes ja juuniorites suhtleiselt off -season vormiga, see mille võistluste vahelisel ajal juurde võtsin, selle ka järgmisel võistlusel lavale viisin, niimoodi korjasin endale 1993 - 1997a. võistluskaalule juurde 20 kg (66kg - 86kg ja siis see 86 oli juba vorm ka,mitte offseason). Samal ajal sain juurde vajaliku võistluskogemust ja selleks ei pidanud ma 2 aastat vahele jätma - see lihtsalt mõtteaineks neile, kes plaanivad pikka pausi pidada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käisin ka kõik esimesed aastad noortes ja juuniorites suhtleiselt off -season vormiga, see mille võistluste vahelisel ajal juurde võtsin, selle ka järgmisel võistlusel lavale viisin, niimoodi korjasin endale 1993 - 1997a. võistluskaalule juurde 20 kg (66kg - 86kg ja siis see 86 oli juba vorm ka,mitte offseason). Samal ajal sain juurde vajaliku võistluskogemust ja selleks ei pidanud ma 2 aastat vahele jätma - see lihtsalt mõtteaineks neile, kes plaanivad pikka pausi pidada....

Ma tänan sind :)

Ma mõtlesin, et ei ole mõtet kehva vormiga lavale minna, kuid jah... ilma kogemusteta on raske võita ka :D

Kevadel olen siis kindlalt platsis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kui saaksid, siis ürita see perekonnanime värk ära parandada, kui on tulemas lõpp-protokoll :)! Fitness.ee uudistes samuti valesti kirjutatud, aga ilmselt sa kopeerisid selle eelnevatest postitustest. Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kui saaksid, siis ürita see perekonnanime värk ära parandada, kui on tulemas lõpp-protokoll :)! Fitness.ee uudistes samuti valesti kirjutatud, aga ilmselt sa kopeerisid selle eelnevatest postitustest. Ette tänades!

Tehtud, siin uudistes ja foorumis parandatud.

Väga suured vabandused.

Andke kindlasti kohe märku, kui sarnaseid vigu veel kuskil märkate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×