Jump to content
testuser3

Pidev väsimus- trennipuudus?

Recommended Posts

Kuigi und on ca 7+ tundi, siis töö juures on pidevalt väsimus ja uimane olek, loomulikult kui puhkepäevadel saab 9h magada, pole ka päeval väsimust, aga minu vanuses (23) ei tohiks jaks ka ju 7h unega otsa lõppeda?!

Kuna praegu füüsilist koormust peale 20min jalgsikäigu pole, kas väsimuseprobleemi võib lahendada ka regulaarne sport, st päeval on ka energiat, isegi kui uneaeg jääb lühemaks?

uni on kellast kellani ja sellega probleeme pole, olen loomult öökull, aga aega tagasi suutsin ärgata enne äratuskella, nüüd on ärkamine vaid kella peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle annab treening küll tohutult energiat juurde. Kõige hullem on mittemidagitegemine mu meelest. Mees mul trenni ei tee ja kurdab, et jube väss peal kogu aeg.

Paras kogus treeninguid annab energialaksu küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal on nii, et kui kasvõi 1 nädal ei saa käia haiguse vms pärast, siis on kohe selline tunne, et nõrgaks jäänud jne :D

See 20 minti oli mul üks ots kooli kõndida... väääga vähe liigud ikka

Muudetud kasutaja Viiking poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehvveresus?

Nõrk immuunsussüsteem?

Vähene stressi taluvus?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi und on ca 7+ tundi, siis töö juures on pidevalt väsimus ja uimane olek, loomulikult kui puhkepäevadel saab 9h magada, pole ka päeval väsimust, aga minu vanuses (23) ei tohiks jaks ka ju 7h unega otsa lõppeda?!

Kuna praegu füüsilist koormust peale 20min jalgsikäigu pole, kas väsimuseprobleemi võib lahendada ka regulaarne sport, st päeval on ka energiat, isegi kui uneaeg jääb lühemaks?

uni on kellast kellani ja sellega probleeme pole, olen loomult öökull, aga aega tagasi suutsin ärgata enne äratuskella, nüüd on ärkamine vaid kella peale :P

Treening annab mõnusa energialaksu küll, Pluss regulaarselt treenides füüsiline vorm, vastupidavus, üldine tervis ja heaolu paraneb. Nii et ei ole mingit mõtet midagi leiutama hakata vaid trenni tegema, leia endale sobiv ala(vastasel juhul tüdined kiiresti), mida ka meeldib teha ja liigutama pluss korralik toit, vitamiine jne ja enesetunne muutub kindlasti paremaks :P

Väss tavaliselt tekib kui on ületreenitus.

Vaevalt see teemaalgataja probleem on, kuna nagu ta mainis, siis tema kogu füüsiline koormus on 20 min päevas jala käimist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sporditegemine võib võtta vastupidise efekti, kui teemaalgataja nt hakkab nüüd kõvasti trenni tegema aga samas jätab puhkamise, toitumise,(peo) poole samaks. See väsimus võib tulla 100-st asjast, millest üks võib olla sporditegemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kunagi sama prtobleem kogu aeg väsinud ja väsinud ja sellest muidugi tingitult kaanisin ka kohvit. Kuskil 3-4 tassi päevas. Mingi aeg aga kogemata langetasin selle kuidagi 2 peale ja krooniliseks muutunud väsinud olek hajus. Enesetunne muutus paremaks vist nädalaga ja kasvas ka söögi isu:).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli kunagi sama prtobleem kogu aeg väsinud ja väsinud ja sellest muidugi tingitult kaanisin ka kohvit. Kuskil 3-4 tassi päevas. Mingi aeg aga kogemata langetasin selle kuidagi 2 peale ja krooniliseks muutunud väsinud olek hajus. Enesetunne muutus paremaks vist nädalaga ja kasvas ka söögi isu:).

No ma joon tavaliselt mingi 800ml kohvi päevas, ennem jõin rohkem, aga ei mõju küll kuidagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treening annab mõnusa energialaksu küll, Pluss regulaarselt treenides füüsiline vorm, vastupidavus, üldine tervis ja heaolu paraneb. Nii et ei ole mingit mõtet midagi leiutama hakata vaid trenni tegema, leia endale sobiv ala(vastasel juhul tüdined kiiresti), mida ka meeldib teha ja liigutama pluss korralik toit, vitamiine jne ja enesetunne muutub kindlasti paremaks :P

Vaevalt see teemaalgataja probleem on, kuna nagu ta mainis, siis tema kogu füüsiline koormus on 20 min päevas jala käimist :D

No sellest ma sain aru jah, et liigub hullult palju. :P Pigem on tema puhul vaja liikuda, aga usun, et see väss on logelemisest.

eks ta palavusega on raske trennisgi käia kui + 34c väljas on

Mina tegin kõik plaanipäraselt, olgu kui kuum tahes. Pealegi need ongi õiged suvekraadid, mitte mingi leitsak nagu meie inimesed ütlevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vitamiini puudus! :P Ja trenni tuleb teha! Olin 2 kuud tagasi täpselt samas seisus mul oli lausa nii et magasin vahest puhke päeval 11h ärkasin üles ja ei saanud arugi, et maganud oleks! :P

Nüüd kõik teisiti ärkan kell 6 trenn ja töö jne! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vitamiini puudus! :P Ja trenni tuleb teha! Olin 2 kuud tagasi täpselt samas seisus mul oli lausa nii et magasin vahest puhke päeval 11h ärkasin üles ja ei saanud arugi, et maganud oleks! :P

Nüüd kõik teisiti ärkan kell 6 trenn ja töö jne! :D

Just, algul on raske, aga pikapeale harjub organism ära selle režiimiga. Mul ka raske ärgata, kuigi ärkan juba aastaid nii vara. Ma ei maga öösiti niikuinii, sestap ka raske ärgata. Jõusaalipäevadel ärkan 4:30, muidu kell 5, aga noh, ma võin ka keset ööd ärgata, sest und pole mitte kunagi öösel, päeval aga suur unekas kogu aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, algul on raske, aga pikapeale harjub organism ära selle režiimiga. Mul ka raske ärgata, kuigi ärkan juba aastaid nii vara. Ma ei maga öösiti niikuinii, sestap ka raske ärgata. Jõusaalipäevadel ärkan 4:30, muidu kell 5, aga noh, ma võin ka keset ööd ärgata, sest und pole mitte kunagi öösel, päeval aga suur unekas kogu aeg.

Ehk ütled ka mis kell tavaliselt magama lähed? Lihtsalt ise arvan, et 7h und ei ole 23 aastasele piisav, mis siis veel vähem teeks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilm on minupuhul viimasel ajal olnud see mis pidevalt väsimue tunnet on tekitanud.no ei ole 35 kraadise leitsakuga hea teha.

ilmselt lõpuks harjuks keha sellega ka ära kui selline ilm püsiks.

palavusest tingituna on ka magamine raske ning üle päeva on tunda unepuudust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Mul suht sama...teen trenni või ei..kui temperatuur tõuseb üle +25C, siis liigun nagu tigu...üldse jube uimane ja unine olek...Mõni vaatab lausa, et olen haigeks jäänud, või mingi narkolaksuall. Üldse selline jube pohhuisti tunne tuleb. Normaalse temperatuuriga on energiat küll ja rohkemgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk ütled ka mis kell tavaliselt magama lähed? Lihtsalt ise arvan, et 7h und ei ole 23 aastasele piisav, mis siis veel vähem teeks...

Reaalset und on mul vast 2-3 tundi. Lähen voodisse olenevalt päevast 22:00-22:30 ajal, vahel harva hiljem. Talvel tihti juba 21:30 ajal. Ei jää magama. Esimese raksuga ärkan peale 23, siis 00 ajal, siis juba kell 1:30, 2 ja 3:30 ajal ja vean end lihtsalt kuni hommikuni niimoodi välja. Need on umbkaudsed ajad, ega's ma nii täpselt vaata neid aegu. Aga üldjuhul tunni-poolteise järel olen kogu aeg üleval. Seega magan ärkvel olles. :huh: Siin aitab vaid mahalöömine, tõsiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine ei tohiks eriline probleem olla, hommikul putru, midagi ei joo.

Lõuna ajal liha, kartulid, banaan, õun, ploomid, kohupiim. Midagi ei joo

Pisut vett päeva jooksul.

Samas olen söönud hommikul kooki ja lõuna ajal kiirtoitu, ja topside kaupa vett sisse lahminud. Vahet ei ole mitte mingit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×