Jump to content
kivikuningas

Abi asjatundjatelt

Recommended Posts

Tere!

Minu mure on siis järgmine, et on tekkinud puusad. On hakanud kogunema rasva puusadele rohkem kui mujale kehale. Spordiga tegelen igapäevaselt viimased 3 nädalat.

Käin jooksmas 30min iga päev: jooksu kiirus ~12km/h, peale jooksu venitused, harjutused: tõmban lõuga, teen lailihast, kätekõverdusi, jalgu, kõhtu, võimlen.

Kuna töö on ka istuv: arvuti taga siis on suur rõht alaseljal. 16 aastaselt diagnoositi alaseljal väga väike skoliootiline hoiak, seda ravisin ujumisega, igapäevaseid vabaajategevusi: lugemine, tv vaatamine, õppimine oli põrandal kõhuli olles. Tegelesin ka pilatesega. Praegu on vanust 19 ja alaselg on natuke nõrgaks jäänud. Keha on kasvult suur, 187-74kg, kont on suur.

Motivatsioon on tugev teha sporti ja saada see "pirn" oma kehalt ära. Treenin kodus, jõusaal ei ole minu teema. On olemas 16kg sangpomm ja 15kg hantel.

Mida ma siis palun on harjutused mis aitaks mul saada alaselja ja puusad paika, vöökoht trimmi.

Lisan pildi ja märgin ära lihasgrupid mille jaoks tahaks harjutusi.

anatomy2.jpg

EXTERNAL OBLIQUE

GLUTES

ERECTOR SPINAE

THORACOLUMBAR FASCIA

Minu soov on, et kui kirjutate harjutuse nime, siis ka kirjelduse kuna olen üsna võhik.

Nagu eelpool mainitud, siis olen viimased 3 nädalat tegelenud intensiivselt spordiga, jooksen 30min päevas, harjutused, venitused

Toitunud olen tervisilikud alati, vanusest 16-18 taimetoitlane, viimased aasta aega olen lihatoodetest söönud kanaliha ja kala, menüüst puuduvad igasugused vorstid, pihvid, viinerid, kalapulgad jne. Söön palju puu- ja juurvilju, joon naturaalset mahla. Päevas toitun 4-5 korda ( hommik-oode-lõuna-oode-õhtu ).

Varasemast spordikarjäärist: 8 aastat jalgpalli, olen tegelenud ka pilatesega.

PS! Kui vajalik, võin lisada pildi oma ülakehast parema ülevaate saamiseks minu probleemist.

Tänades, kivikuningas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumisega reguleerid keharasva, treening on teisejärguline . Ega tervislik toitumine sind ei aita, võid õige toitumine , pane oma ühe päeva näidismenüü üles

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8.00

5 Puuvilja müsli + soe piim

(üle päeva teen kala ja munakastet täisteraleiva peale)

12.00-13.00

~200g

15.30

3 keedukartulit + kanafilee

õunamahl ja külmkaste (kurk + tomat)

19.00

Tatar+kanafilee+1 muna(omlett)

21.00 trenn

1h peale trenni 2 banaani ja õun.

See on tänane toiduplaan.

Muudetud kasutaja kivikuningas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liiga palju süsivesikuid, kartul jäta heaga välja, selle asemel köögiviljad, hommiku lisa midagi rasvast ja valgurikast juurde (mingi kala,avodaado,pähklid), peale trenni nüüd küll 2 banaani vaja pole, pigem jäta see 1 õun + midagi valgu ja rasvarikast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, aga nüüd tahaks siis vastust oma küsimusele:)

On olemas personaal treenerid, kes sind aitavad, miks sa tasuta seda

loodad saada?! Tasuta vastuse said juba, vastaja võiks ka mõelda 2x, ennem kui teise leiva kallale läheb...onju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa peaksid esmalt muretsema endale pulsikella või mõõtma seda randmelt jooskvalt ,sest paistab ,et antud tempo jooksul jääb sulle liiga lahjaks.Proovi kaks või kolm korda nädalas teha nn HIITi ,ehk 2-3 minutit sörgid ning ühe minuti spurdid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiamaani pole keegi saanud mu küsimusest aru... :D

Mina saan, aga olen treener ja kui vastan siis töötan...tasuta, vist mitte! Ma ei pakkugi enda teenust, vaid EST pinnal tegutseva treeneri, sest tasuta saad sa nii palju nagu siin saanud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vöökohta sa trenniga trimmi ei saa, see käib läbi toitumise.

Söö rohkem valku ja kasulikke rasvu.

Ja fastsiale jõuharjutusi pole, see ju sidekude?

muidu gluteusele kükid ja alaseljale erinevad keretõsted - obliquele kerepainutused küljele hantliga.

Nüüd vist saan PT-lt keretäie :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vöökohta sa trenniga trimmi ei saa, see käib läbi toitumise.

Söö rohkem valku ja kasulikke rasvu.

Ja fastsiale jõuharjutusi pole, see ju sidekude?

muidu gluteusele kükid ja alaseljale erinevad keretõsted - obliquele kerepainutused küljele hantliga.

Nüüd vist saan PT-lt keretäie :D

Sellise vastuse peale ei lähe mul kulm isegi kortsu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biosignatuuride j2rgi peaks tulema sangad insuliinist. See t2hendab et s66d liiga palju magusat.

Samuti aitab veel sangade tekkele kaasa alkohol, eriti naistel.

Oled muidu napsi s6ber ka?

N. 6lut ikka lased 6htuti?

hormones.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×