Jump to content
Spanktastic

Valgurikkad pannkoogid

Recommended Posts

See pole mingi eraldi funktsioon vaid lihtsalt nigel blender ;)

Enamus blendereid on sodi, osta saab ainult kontrollitud mudeleid.

Kitchen Aid, on firma, mille üle pole küll veel keegi kurtnud. Maksab siin kahjuks 3-5 korda rohkem.

Kui mikseritest rääkida, siis minu viimane Bosch 350 W on väga mõnus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Blenderit ei tasu osta ilme revjuusid lugemata. Kunagi ei tea kas segab kõik läbi, ei leki jne. Olen 2 kallist mittetoimivat blenderit juba ostnud, Moulinex ja Krups. Ilusad aga prügi.

Mul vist vedanud siis..

Mul mingi u 7a tagasi ostetud no-name kann, siiamaani turbotab niiet vähe pole, jääd, jäätunud banaane (!), kaerahelbeid, kohupiima, kõike korraga:) Kunagi maksis vist mingi 270 krooni.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul vist vedanud siis..

Mul mingi u 7a tagasi ostetud no-name kann, siiamaani turbotab niiet vähe pole, jääd, jäätunud banaane (!), kaerahelbeid, kohupiima, kõike korraga:) Kunagi maksis vist mingi 270 krooni.

Siis on tõesti hästi läinud ;)

Mul on sama lugu ühe mikseriga, mille ma ostsin aastal 1988 !!! Ida-Saksamaalt, mingi AKA Polyfix. Võimu tal eriti suurt loomulikult ei ole, kuid kõik on ta ära seganud ja vahustanud. Töötab nigu kulda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
300 W Brauni saumikser sai hakkama küll : )

Ma eksisin oma saumikseri firmaga...Philips 600 W ine on praegu kasutuses.. Teeb ka külmutatud marjadest smuutisid...üs hetkel ei kurda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kitchen Aid, on firma, mille üle pole küll veel keegi kurtnud. Maksab siin kahjuks 3-5 korda rohkem.

Kui mikseritest rääkida, siis minu viimane Bosch 350 W on väga mõnus.

Mul on ka KitchenAid, hind on aga tõepoolest sama ülbe kui väljanägemine või suutlikkus.

Blender on korralku klaasist anumaga, kõikide mõistlike funktsioondega (tükeldamised, jääpurustamised, vahustamised, segamised). Mitteüht halba sõna ei saa parimagi tahtmise korral öelda, sest kimpu pole ta veel millegagi jäänud. Ostul lähtusin pigem reeglist, et pole nii rikas, et odavat osta. See tööriist on nii lollikindlalt kokku pandud, et tõenäoliselt rohkem blendereid pole kunagi osta tarviski :)

KA miksrit kiidan ka - see on veel kallim, aga lisaks erinevatele miksri omadustele saab teda tegema panna ka näiteks jäätist, pastat, hakkliha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka KitchenAid, hind on aga tõepoolest sama ülbe kui väljanägemine või suutlikkus.

Blender on korralku klaasist anumaga, kõikide mõistlike funktsioondega (tükeldamised, jääpurustamised, vahustamised, segamised). Mitteüht halba sõna ei saa parimagi tahtmise korral öelda, sest kimpu pole ta veel millegagi jäänud. Ostul lähtusin pigem reeglist, et pole nii rikas, et odavat osta. See tööriist on nii lollikindlalt kokku pandud, et tõenäoliselt rohkem blendereid pole kunagi osta tarviski :)

KA miksrit kiidan ka - see on veel kallim, aga lisaks erinevatele miksri omadustele saab teda tegema panna ka näiteks jäätist, pastat, hakkliha...

Ma olen seda seniajani ainult piilunud :)

US is on see mikser tavahinnaga 200 dollari ümber ja vahest lastakse allapoole ka. Ükskõik, millist kohalikku kokasaadet vaadata...on see kasutuses. ....üks minu sealne isehakanud sugulane ütles, et ainuke mikser, mis laual ringi ei hüppa :D

Ega nemad ei kujutagi vist ette, et nad peaksid miskit ise kinni ka hoidma.

Soovin sinu köögiabilisele pikki teguderohkeid aastaid! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi üldiselt kasutan blenderit küllaltki harva, tuleb teatud perioodidel ka üpris intensiivset kasutust ette. Väga ammune kasutaja pole ja otsustasin, et enne, kui midagi uut ja korralikku soetan, küpsetan maal seisnud vanakooli aparaadi läbi. Sinna kannu olen ikka sisse pressinud kõikvõimalikku ja nii palju, kui vähegi mahub ja lasknud masinal käia ikka pikalt, nii et kõrbelõhna mootorist tulnud, aga siiani on blender töökorras, kusjuures oli see ju ammu kasutuses ka enne seda, kui see minu kasutusse sattus. Ja pealegi: seisis see aastaid maal niisketes ruumised, mis elektriseadmetele kuigi kasulik ei ole. Nii et minu eksperimenteerimised ei ole sellest seadmest võitu saanud, kuigi ega mu eesmärgiks omaette ole olnud see aparaat ära lõhkudagi, kuid siiski.

Võimsust peast ütelda ei oska, aga asja nimi on STRAUME, mis nõukogudeaegse Läti toodang. Läti oli (on) elektriseadmete tootmise ja nende töökindluse osas kiitmist väärt (külmikud, elektritrellid).

Vaat siis uut ja korralikku :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovisin lõpuks isegi need pannkoogid ära.

teistmoodi tegin niipalju, et kaerahelbeid panin 1/3 ettenähtust, ülejäänu 2/3 asendasin rukkihelveste ja kliidega ja mis need seal kõik olidki... ei mäleta täpselt.

lisaks küpsetasin pooled pannkoogid ära tavalise taignaseguga, ülejäänud poole jaotasin omakorda kaheks: ühte osasse lisasin kaneeli ja mustikaid ja teise ainult kaneeli. küpsetamisel kasutasin üht ideed, mille toimimises algselt väga kindle polnud - katsin panni küpsetuspaberiga (et ei peaks rasvainet kasutama). toimis kusjuures üpriski hästi.

pannkookidest endast - olid teistsugused küll, kuid oli aru saada, et põhipoint on ikkagi pannkook ning maitse oli igati hea. parimateks osutusid mustikalisandiga pannkoogi, olid mahlasemad ning mõnus mekk man.

lisaks proovisin pannkookidele lisada veel moosi, mett, soolaseidki särke-värke, kuid vana hea mesi on ikka kõige parem lisand. piimaga. kuid muidugi sobivad valgupannkoogid ka ilma millegi lisamata suurepäraselt söögiks, kusjuures täidavad suurepäraselt kõhtu.

tänan retsepti eest! teen kindlasti millalgi uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei suutnud kauem kiusatusele vastu panna, tagein täna uuesti.

kaerahelveste asemel kasutasin rukkihelbeid ning tegin kolme eri sorti pannkooke (valmistasin 1 liitri (ehk kahekordse koguse) tainast, jaotasin selle kolmeks ja panin igale osale mingit lisandit)

-ühe osa valgupulbriga (ERITI valgurikkad pannkoogid)

-ühe osa tilli, sibule, peterselli, pipraga

-ühe osa kaneeli-kardemoni-rosina

kuna neid soolaseid ei jõudnud väga süüa, siis ütleks, et parimad on rosinatega, sellised natuke jõulused oma olemuselt. kuid katsetamiseks julgen soovitada kõike kolme varianti ning ise proovin kindlasti ka edaspidi uusi põnevaid ideid. uuesti suur aitäh retsepti eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelt palju lihtsam on teha kord nädalas tavalisi õhukesi ülepanni pannkooke / täita need kohupiimaga, peale veits vahtrasiirupit ja korras, väga head. :D

:D

Ehh...poisid. Kõigepealt tehakse imeõhuke pannkook... Küpsetatakse ühelt poolt. Siis tehakse täidis kohupiim, munakollane jne. Täidis asetatakse küpsenud poolele, pakitakse pannkook korralikult kokku ja läheb uuesti pannile. Tekitatakse krõbe koorik ....süüakse vahukoore ja marjadega näiteks. :D

Poolas kutsutakse seda "naleshniki s serem"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsamad pankarid üldse... ;)

Olimpi Facebookis seda retsepti jagati. Ise olen varem teinud lihtsalt muna+banaan ja magusamaks saamiseks lisasin mett juurde. Postitan teile ka retsepti. Põhimõtteliselt on tegu magusa omletiga, aga olgem ausad.. süües mõtlesin ikkagi pankookidele mitte omletile. :)

2 portsu jaoks läheb vaja:

-1 banaan

-2 muna

-1 tl kakaopulbrit(kui tahad ekstra tugevat šoksi maitset)

-30 g Olimp mega strong protein šokolaadi maitse (võib ka kasutada loomulikult mõnda teist valgufirmat)

Purustage banaan, lisage munad, valgupulber, kakaopulber. Segage ära ja voila, ''tainas'' on valmis. Soovitan teha pisikeste pannkookide pannil. Ise panin kõik vajaliku sheikerisse, vahustasin seal ära ning tegin suurel pannil pisikesed ringid, sheikerist oli neid hea valada.

1 portsu analüüs:

Energia - 198 kcal

Valk - 25 g

Süsivesik - 15g (millest suhkur 12,5 g banaanist)

Rasv - 5 g

Kiudained - 2g

224425_479434605424564_1219119085_n.jpg

Midagi ka dieeditajatele.. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×