Jump to content
Spanktastic

Valgurikkad pannkoogid

Recommended Posts

Aile, üks küsimus sulle, kas vaniljemaitselist proteiinipulbrit võiks sinna lisada maitseks? Teeks ühtlasi magusaks ka. Kuigi ega mul soolaste vastugi midagi ei oleks.

Või läheb proteka raiskamiseks juba...?

Vanasti sai ikka sõrnikuid hapukoorega söödud, mitte moosiga.

Tänan!

Võibolla ma jõuan mingi moment valgupulbrite juurde tagasi...never say never... kuid aastat kaheksa ei ole neid enam tarvitanud (ka siis, kui mulle pakutakse ultra öko, magustatud steviaga jne) ja soovitan sama ka inimestele, kellel puudub objektiivne vajadus neid tavatoidu asemel tarvitada.

Valgupulbri lisamisel pannkoogitaignasse on omad lisaprobleemid (müüakse küll nn pannkoogipulbreid jne...äri on äri). Näiteks...kuidas see juba töödeldud asi muutub, kui teda veel lisaks termiliselt töödelda? :) Kuidas reageerivad temperatuurile kõik selle valgupulbri komponendid?

Ma võin kihla vedada, et ette nähtud säilitamistingimused on jahedas ja kuivas.

Kas sellest oli abi? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
100 % veendunud, et me jõuame ameeriklastele järgi, ega enam palju puudus ei ole.

See ei maitse ja too ei maitse. Lisage aga suhkrut igale poole... vaat siis on hea. :D

natuke karm väide ühe paki vaniljekohupiima põhjal ;) ei ole ise ka mingi suhkrukummardaja, aga... kui palju on neid inimesi, kes suhkrut üldse ei tarbi???

aga pakun siis suhkru asemele äkki mustikad ja kookoshelbed sinna pannkoogi taignasse (ei ole ise veel proovinud, aga proovin lähipäevil kindlasti ära) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke karm väide ühe paki vaniljekohupiima põhjal ;) ei ole ise ka mingi suhkrukummardaja, aga... kui palju on neid inimesi, kes suhkrut üldse ei tarbi???

aga pakun siis suhkru asemele äkki mustikad ja kookoshelbed sinna pannkoogi taignasse (ei ole ise veel proovinud, aga proovin lähipäevil kindlasti ära) :)

Yldse ei tarbi tavaliselt alles need, kellel juba surm suu ees. (...ja neid ei ole mitte just v2he, pigem j2rjest enam).

Mina ka ei tarbi (ei olnud veel surm suu ees...).

Marjad v6iks j2tta eraldi s88gina, kookoshelbed on parem m6te.

Kuid te kaaluge seda soolast varianti... koos hapukoorega :D Soolal ja soolal on ka suur vahe... Kookos on ka terakese soolasega v2ga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mitte süsivesikud ei lagundata suhkruks.

Syvenege, milles on vahe.

Selles te vea teetegi... Automaatselt l88te k8ik yhte kasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Syvenege, milles on vahe.

Selles te vea teetegi... Automaatselt l88te k8ik yhte kasti.

Aga peab ju. Diabeetik kellel surm silme ees, peab samamoodi süsivesikuid sisaldavaid toiduaineid vähendama, aga kas just loobuda on võimalik..

Seega, sellisel juhul peab üldistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peab ju. Diabeetik kellel surm silme ees, peab samamoodi süsivesikuid sisaldavaid toiduaineid vähendama, aga kas just loobuda on võimalik..

Seega, sellisel juhul peab üldistama.

Süsivesikud ei ole ühesugused. Ja vanast peast on kõik vähem või rohkem suhkruhaiged.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikud ei ole ühesugused. Ja vanast peast on kõik vähem või rohkem suhkruhaiged.

Kahjuks on see t6esti nii...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii või teisiti on pannkoogid väga toitvad. Pannkooke on peaegu võimatu valesti teha. Hommikul lasen eila-õhtased pannkoogid mikrokas soojaks, moosi peale ja läheb loosi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah, mis vaidlete. Ega Te neid igapäev sisse aja. Ja pannkook on ju PANNKOOK...mm..pühapäev, maasika toormoos ja jäätis, nagu Ott ütles..mmm. EI mingeid lolle kaalutlemisi, et mis see sisaldada võiks, lihtsalt tõstad suhu...jammmi.

Tuletabki meelde, et varsti kohe ju pühapäev...jeeeeeee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaja läheb:

4 muna

0.5 klaasi kaerahelbeid

200g-300g lahjat kohupiima (või kodujuustu, peaks sama välja tulema)

panni

blenderit

Löö blenderisse neli muna sisse. Lisa kaerahelbed ja kohupiim. Blenderda nii kaua, kuni segu on ühtlane.

KYSIMUS SUURELE RINGILE:

missugune blender peaks olema mis selle paksu suudab korralikult segada? Palju Watte? Poes tegid neiud suured silmad kui kuulsid et ma tahan sinna paki kohupiima ja kaerahelbeid jms sisse visata - et blender ei pidada olla selle jaoks m6eldud ja ei sega korralikult, kusjuures seda ytlesid erinevates poodides k6ik myyjad nagu.

Soovitati yldse mingit huippu k88gikombaini millel taignasegamise vidin olemas. M6tlesingi seega kysida kellegi k2est kellel kogemus selle asja tegemisega.

Ei tahaks mingit suurt kombaini osta omale kapi peale, blender mahuks kuidagi veel 2ra, aga kui ikka kehvalt segab siis kaa pointless, ostaks mingi muu.

kyss veel et KUI SUUR see blenderi anum peaks olema (neid ju kaa erinevas m66dus) et k6ik see nodi ilusti mahuks 2ra? Miniblender selleks vist ei sobi, vaja ikka mingi 1.5 v6i 2L kannuga?

SUURED TA"NUD.

Muudetud kasutaja saiaisu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KYSIMUS SUURELE RINGILE:

missugune blender peaks olema mis selle paksu suudab korralikult segada? Palju Watte? Poes tegid neiud suured silmad kui kuulsid et ma tahan sinna paki kohupiima ja kaerahelbeid jms sisse visata - et blender ei pidada olla selle jaoks m6eldud ja ei sega korralikult, kusjuures seda ytlesid erinevates poodides k6ik myyjad nagu.

Soovitati yldse mingit huippu k88gikombaini millel taignasegamise vidin olemas. M6tlesingi seega kysida kellegi k2est kellel kogemus selle asja tegemisega.

Ei tahaks mingit suurt kombaini osta omale kapi peale, blender mahuks kuidagi veel 2ra, aga kui ikka kehvalt segab siis kaa pointless, ostaks mingi muu.

kyss veel et KUI SUUR see blenderi anum peaks olema (neid ju kaa erinevas m66dus) et k6ik see nodi ilusti mahuks 2ra? Miniblender selleks vist ei sobi, vaja ikka mingi 1.5 v6i 2L kannuga?

SUURED TA"NUD.

Mul on 2 blenderit - üks on 1,5 liitrine miski Exdo, võimsus 450W ja teine 2 liitrine Kenwood, võimsust 700W. Juba see esimene mikserdab kohupiima vahtu, seega täiseti piisab. Kuid klaasist kann peab olema, plastkannud lähevad kriimuliseks ja koledaks kiiresti :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on 2 blenderit - üks on 1,5 liitrine miski Exdo, võimsus 450W ja teine 2 liitrine Kenwood, võimsust 700W. Juba see esimene mikserdab kohupiima vahtu, seega täiseti piisab. Kuid klaasist kann peab olema, plastkannud lähevad kriimuliseks ja koledaks kiiresti :huh:

Kannblender tundub alati liiga kohmakas, et midagi teha.

Kasutan alati käsiblendereid. Viimane on mul 600 W vist...eletrolux...vist. Ma kasutan seda nii tihti, et pea kogu kiri on maha nühitud.

Käsiblenderiga teed sellises anumas, milles vaja. Näiteks püreesuppi otse potis pliidi peal, jääb ära igasugune supi mahajahutamine jne.

Müüakse ka jääpurustajaga käsiblendereid....750 W elektrolux, kui ma ei eksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on 2 blenderit - üks on 1,5 liitrine miski Exdo, võimsus 450W ja teine 2 liitrine Kenwood, võimsust 700W. Juba see esimene mikserdab kohupiima vahtu, seega täiseti piisab. Kuid klaasist kann peab olema, plastkannud lähevad kriimuliseks ja koledaks kiiresti :huh:

aga kas muidu see kannmikser sul segab ilusti 2ra? nii ei ole et alt segab ja ylemine osa on ikka vaja k2sitsi veel segada?

t'nx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas muidu see kannmikser sul segab ilusti 2ra? nii ei ole et alt segab ja ylemine osa on ikka vaja k2sitsi veel segada?

t'nx

Ei ole probleemi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blenderit ei tasu osta ilme revjuusid lugemata. Kunagi ei tea kas segab kõik läbi, ei leki jne. Olen 2 kallist mittetoimivat blenderit juba ostnud, Moulinex ja Krups. Ilusad aga prügi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul põles Kenwoodi blender läbi, kui ma jääd kokteiliks purustada üritasin..

Kui blenderil jääpurustamise funktsioon puudub, siis põlebki läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×