Jump to content
krrrr

Rulluisutamine

Recommended Posts

Kuivõrd aitab rulluisutamine kaasa jooksmisele? Kas tuleb kasuks, mis lihaseid treenib ? Kui teen nt 3x nädalas jooksutrenni ja 2x rulluisutamist. Sõidan u 1h, ~14 km.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakanud uut teemat tegema, aga ka minul küsimus rulluisutamise kohta. Igalpool on juttu, et rattasõit on rasvapõletusele hea jne, aga mida arvata rulluisustamisest?

Pulsika järgi on minu keskmine pulsisagedus 60-minutilisel trennil 145-150. Kõige efektiivsem rasvapõletustsoon peaks olema mul 118-137. Sellises vahemikus ma aga rulluisutada ei oska. Isegi siis kui pulss on 150, tunnen, et erilist pingutust see mult siiski ei nõua. Tundub nagu see treening ei annaks mulle mitte midagi...st ei väsita ära.

Kas peaks vaatamata suht kõrgele keskmisele pulsile (rasvapõletuse jaoks) tempot tõstma, et tunneksin, et see kuskile ka mõjuks, või ongi see rasvapõletustreeningu eripära, et mõjub vaatamata sellele, et väsitaks :)???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud uut teemat tegema, aga ka minul küsimus rulluisutamise kohta. Igalpool on juttu, et rattasõit on rasvapõletusele hea jne, aga mida arvata rulluisustamisest?

Pulsika järgi on minu keskmine pulsisagedus 60-minutilisel trennil 145-150. Kõige efektiivsem rasvapõletustsoon peaks olema mul 118-137. Sellises vahemikus ma aga rulluisutada ei oska. Isegi siis kui pulss on 150, tunnen, et erilist pingutust see mult siiski ei nõua. Tundub nagu see treening ei annaks mulle mitte midagi...st ei väsita ära.

Kas peaks vaatamata suht kõrgele keskmisele pulsile (rasvapõletuse jaoks) tempot tõstma, et tunneksin, et see kuskile ka mõjuks, või ongi see rasvapõletustreeningu eripära, et mõjub vaatamata sellele, et väsitaks :)???

Vaata youtubest rulluisutamise tehnika kohta - ei ole võimalik, et korraliku madala sõiduasendi korral jalad ja selg ära ei väsiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud uut teemat tegema, aga ka minul küsimus rulluisutamise kohta. Igalpool on juttu, et rattasõit on rasvapõletusele hea jne, aga mida arvata rulluisustamisest?

Pulsika järgi on minu keskmine pulsisagedus 60-minutilisel trennil 145-150. Kõige efektiivsem rasvapõletustsoon peaks olema mul 118-137. Sellises vahemikus ma aga rulluisutada ei oska. Isegi siis kui pulss on 150, tunnen, et erilist pingutust see mult siiski ei nõua. Tundub nagu see treening ei annaks mulle mitte midagi...st ei väsita ära.

Kas peaks vaatamata suht kõrgele keskmisele pulsile (rasvapõletuse jaoks) tempot tõstma, et tunneksin, et see kuskile ka mõjuks, või ongi see rasvapõletustreeningu eripära, et mõjub vaatamata sellele, et väsitaks :)???

kui kõige efektiivsem rasvapõletuse pulsisagedus peaks sul olema 118-137, ei tähenda see, et vahemikul 145-150 rasv ei põleks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×