Jump to content
punamtsike

ateena olympiks

Recommended Posts

kas bodybuilding pole veel olympiala? kunagi räägiti et tahetakse olympialaks võtta? oleks täitsa tore kui mingi nõmeda vibulaskmise kõrval mõni asisem lugu ka oleks.

___________________________________

sry kõik vibulaskmise fännid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh vibu võib tore lasta olla küll aga kas see ka vaatajatele midagi pakub. ja bodybulding on way kaugel toorest pumpamisest ja kommi söömisest. dexter jacksoni vabakava oled näind. ikka siga hea oli. ja koos olympiameestega tulevad siis äkki fitnessieided kah. no siis ikka on mida vahtida. ja ega keegi sea laval midagi pumpama ei hakka. trenn tehakse kodus ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt jah laske oma oma vibu metsas paar aastat ja võtaks bodybuildingu kavasse. Kõva oleks küll. Aga asi jääb ära ma arvan sest millegi pärast need olümpiakomitee õllekõhtudega IT meestele see ala(kulturism) nagu üldse pole meele järgi.

Kui juba olümpiast jutt tuli siis võiks eesti ikka normaalsed kommentaatorid sinna saata. Nimesid nimetamata aga vahel vaatad seda olümpiat ja kuulad seda spordikommentaatorit(nimesid nimetamata) ja mõtled et mida krdi m-i see tola seal jahub, mõttetu iba. Plus erinevate alade terminoloogiaga pole poistel vist erilist kokkupuudet olnud ja vahel läheb jutt nii mööda kui mööda. Krt kui ujub antud võistleja ja terve distantsi räägitakse hoopis kellestki teisest siis ajab ikka närvi küll. Ei no tublid poisid pole midagi öelda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa aru, mida Hr Punamütsike siin oma sõnavõtuga loodab saavutada... (oleks täitsa tore kui mingi nõmeda vibulaskmise kõrval mõni asisem lugu ka oleks) Paistab, et tegemist on inimesega kes ei tea vibulaskmisest mitte midagi. Selleasemel, et vibulaskmist mahateha - võiks endamisi mõelda, miks kulturism ei ole olümpiaala ja ma arvan, et Hr Hatebreed oleks vist kõige õigem saata ise seda Õllejkõhtudega meeste punti ( tsiteerin Hatebreedi: Aga asi jääb ära ma arvan sest millegi pärast need olümpiakomitee õllekõhtudega IT meestele see ala(kulturism) nagu üldse pole meele järgi) juhtima minna. Siis oleks kõik OK!

TUBLI! Näitasite jälle, et küll need Eestlased oskavad targab ja tublid olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sa hakkad jälle targutama niikaua kuni Marek su paika paneb. avaldasin oma arvamust ja vahest tead et niipalju kui eksisteerib maamunal inimesi eksisteerib ka erinevaid mõtteid ja suhtumisi. ma ei saa midagi sinna parata et vibulaskmine mind absoluutselt ei sümpatiseeri. ja kui sa loed minu esimest postitust nii kerged 10 x siis äkki avastad et põhipoint oli küs kas bodybuilding pole veel olympiala? vasta küsimusele või avalda oma arvamust aga ära mine isiklikuks ja mis kõige tähtsam. ää targuta. kas iga sõnavõtuga on vaja midagi saavutada. funnyface.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodybuilding ilmselt jah OMile ei saa sest nn subjektiivseid alasid kus kõik sõltub kohtuniku nägemusest,ei taheta juurde võtta ning teiseks on asjal räige steroidiala maine.

Mis puutub reporteritesse,siis põhjus on minu arust lihtne: spordialasid on OMil palju,kommeńtaatoreid on aga vähe.Ei saagi tahta,et üks mees kommenteeriks hästi nii laskmist kui kergejõustikku,maadlust ja veepalli.

See oleks sama kui Sirbis arvustaks üks inimene nii kirjandust,kujutavat kunsti kui animafilme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu pakkumine et jalgige euro uudiseid.

seal on vaga head reporterid.komenteerivad vaga rahulikult ja asjalikult.

muidugi lugu inglise keelne!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult on pea kõik spordialad juicci peal. jones olevat kasvuhormooni söönud. needsamad kreeka sprinterid teesklevad ka motikamatse et kontrollist pääseda. ja no ratturid on küll enamus mingi EPO otsas vist. 7 tundi vändata ei ooe inimlik. ja kas mitte see kiilakas piraat dopingu tõttu ära ei surnd. ronnied jne on veel vähemalt elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ero:sinu peale ma küll vihastad ei viitsi mis sa mõne tropi friigi pärast ikka närvitsed. Kui kuskil su lõusta näeks siis sõidaks kaussi sulle kui seda juba Hr. Kalmus teinud pole. Häid foorumi ja netielamusi sulle 24hash päevas.

Teemasse:See on küll surmtõsi et igal alal dopingut pannakse tippude hulgas. Nii et see ei saaks takistuseks olla bodybuildingu olympiasse viimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pro sarja bbuildereid ei saa ju olümpiale viia, in corpore kukuks nad kolinal dopingu kontrolli läbi. Pro sarja võistlustel minu teada ainult diureetikume testitaks, aga kas su testosterooni tase on 1000x üle normaalse ei koti kedagi. Seega olümpiale saaks viia selliseid kesisemaid n.ö. "puhtaid" vendi, aga sel juhul kaoks jälle asja atraktiivsus ära, sest olümpiavõitja peaks ikka olema kõige-kõige mitte mingi teisejärguline tüüp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alati on võimalus. tuleb see ainult leida. pealegi ma olen kuulnud et dopingu tarvitamist on võiamnlik peita. pealegi väljuvad mõned ained juba tundidega. rääkimata päevadest. pealegi tehaske juurdekasv ära trennis ega keegi mingi paar nädalat enne võistlust trennis hullult massi tee. vorm tehaks ära varem ja enne võisltust aint hoitakse seda massi ning cruisitakse lavale. ja peaelgi mis sa arvad et kulturistid on need va kõige rohkem juccijad. meil on juba varem nagu juttu olnud et roiditeema on tuttav pea kõigile sportlastele ja paljud neist vahele jäävad? mina olen ikka kindel et kulturism võiks olla olympiala. minu arvates on kulturism suhtelist uus spordiala ja väga aktuaalne sest igaüks tahab hea välja näha. poogen palju sa tõukad või lendad. see aint minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu ega see amatöride tase maalimas nii nõrk kah ju pole. Näete Shawn Ray ju võiks Olümpiale saata ja Tom Prince ... valmistuvad/valmistusid mõlemad ju väidetavalt puhtalt suurteks võistlusteks:)

Samas pole ka selline ala nagu rammumees olümpia kavas. Täitsa võiks ju. Pigem olen kah seda meelt et Olümpiamängudel peaks olema võimalus võita tiitleid kõikidel aladel, vahest siis va. tehnikaspordis. Aga see aint minu arvamus.

Aastal 2004?! pidi vist ju olema BB olümpia näidiskavas, aga miks ta ära jäi?! Äkki teadjamad teavad?! (aga võibolla oli see jutt, mida kuulsin nii paar aastat tagasi kellegi luulu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen ka seda meelt et vaataks küll kui BB oleks olympia kavas - mis puutub IT meestesse siis ma küll kõigi eest ei saa kosta kuid ise pean tunnistama et olen küll huviline ja mitte ainuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest matike

Isegi tõstmist tahetakse olümpiakavast maha võtta,dopinguafääride tõttu.Kulturismis oleks asi veel hullem.samas peamine põhjus miks ei saa võtta on see,et ta ei ole selles mõttes spordiala,et siin ei võistelda füüsiliste võimete peale,vaid välismuse peale.Samas aga rammumees võiks küll kavas olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga subjektiivne on see bodybulding! Aga noh minu meelest ei tohiks ka iluuisutamine olümpiala olla... Vibulaskmine seevastu - palun väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et peale meie(kulturismi poiste) ei ole eriti neid, kes seda ala vaataksid! Niiet miks seda vaja? Huvitav oleks muidu vaadata küll. Ja kui tahate mingit lahedat vabakava näha, siis vaadake neid wu-shu vihasemaid mehi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×