Jump to content
Ott Kiivikas

Palavus - kuidas mõjub?

Recommended Posts

Trenniga nii, et saan kasutada jõusaali, mis on keldris ja seal on ikka piisavalt jahe. Aga palavusega nii, et bändiproovis jõuad paar duuri ära tõmmata on juba selline tunne, et kitarr läheb higist lühisesse. Sel nädalal peab kõvasti tööd tegema viimistlemaks festivali viimaseid asju ja see on ikka väga tappev, eriti kui on hästi palju parme :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks on see kuumus enamus sääski kasti ajanud. Poest sain läbi sõbra viimase koditsioneeri 2900ga. Väga hea.

ma käisin eile tallinnas ventilaatorit otsimas. peale 5-6 koha läbi käimist hakkas lootus lõppema- igal pool ventikad ammu ära müüdud. õnneks viimasest kohast sain. nüüd vent töötab ööpäev läbi, sain magadagi üle pika aja hästi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on kursis - kas ilma jahenemist ka loota on???? :)

+20*C kreeklased panevad kampsunid selga

+15*C havailased lülitavad kütte sisse (kellel on)

+5*C laplased lähevad päevitama.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lina ei j22 ihu kylge, kui pidzhaama on seljas. Ma olen vist ikka t6esti kylmavares... Sooja suleteki olen kyll 6hema vastu vahetanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lina ei j22 ihu kylge, kui pidzhaama on seljas. Ma olen vist ikka t6esti kylmavares... Sooja suleteki olen kyll 6hema vastu vahetanud.

Kuidas sa suudad sellise palavusega veel pidzhaamaga olla.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna täna tundsin töölt tulles, korteriuksest sisse astudes, et kui kohe midagi ei muutu, minestan ära (33 kraadi sooja toas+no air). Olin valmis juba nutma hakkama, ausalt. Siis tuli meelde, et kapis on raharöövel PUHUR. Panin põrisema ja naudin jahedamat õhku. Suva neist elektriarvetest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates kuumade ilmade tulekust ei ole korralikult ükski öö maganud... nii umbes 3-4 tundi igal ööl tuleb vast ära, aga mitte rohkem. See palavus on päris ära kurnanud juba! Magamiseks on kõikvõimalikud variandid ära proovitud: lahtised uksed-aknad, ventilaator, alumisele korrusele kolimine, täna sai isegi väljas telgis magatud. Kelder ja hea konditsioneeriga hotell on ainult veel proovimata....

Higi voolab ojadena ja ei lase lihtsalt magada, päevastest toimetustest rääkimata... Kindlasti mängib rolli ka asjaolu, et olen padurase ja seega on topeltpalav :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alates kuumade ilmade tulekust ei ole korralikult ükski öö maganud... nii umbes 3-4 tundi igal ööl tuleb vast ära, aga mitte rohkem. See palavus on päris ära kurnanud juba! Magamiseks on kõikvõimalikud variandid ära proovitud: lahtised uksed-aknad, ventilaator, alumisele korrusele kolimine, täna sai isegi väljas telgis magatud. Kelder ja hea konditsioneeriga hotell on ainult veel proovimata....

Higi voolab ojadena ja ei lase lihtsalt magada, päevastest toimetustest rääkimata... Kindlasti mängib rolli ka asjaolu, et olen padurase ja seega on topeltpalav :)

Õnne raseduse puhul muidugi, aga see soojus on üks õige asi tegelikult. Arvestades, et veel juunikuus käisime jopedega ja üsna ruttu paneme joped jälle selga. See kuulus Edgar Võsapetsi saatest ütleb, et mingi 10-kond päeva tuleb veel sooja-kuuma ja siis alles sept-s. Muidugi kahju kui see nii on. Suvi peab olema suvi ju!

Aga jah, magan ka lahtiste akendega, kuigi see ei aita. Magan aastaringselt tund-kaks täisund. Siplen ja jäängi siplema eluaeg vist. Võib olla asi selles, et magan üksi... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tüütab ära see jama kuumus.

Õnneks mul probleeme unega pole, magan ka pidzhaamas, hommikuks on muidugi riided kergelt märjad, aga vähemalt magada saab.

Algul oli raske kohaneda selle kuumusega, aga nüüd nagu ei tüütagi enam.

Mulle meeldib rohkem suvi, kus temp. ei ületa 25 kraadi.

Aga selle kuumusega on nii, et ma tõesti loodan selle lõppemist lähimate päevade jooksul, sest hakkab juba natuke kõhe.

Egas ma ei taha sama lugu, mis juhtus 1967. aastal ja kümme aastat tagasi Rakveres.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuumusega on söögiisu suht kadunud, riietega pole üldse mitte midagi teha, kui, siis ainult välja minemiseks :), aknad ka ööpäevaringselt kõik lahti... Trennis aga seeeest pole mingeid langusi - kui muidu on sitt olla, siis peale trenni on enesetunne mega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa suudad sellise palavusega veel pidzhaamaga olla.... :P

Mhm..pikkade käistega jne... Inimesed on erinevad tõesti. Mul on mugav... hea siidpidzhaama.

Üsna hiljuti käisin veel trennis villaste sääristega... tressipükste all :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tõesti vabandan, et ma selle siia kirjutan aga mul pole lihtsalt mujalt küsida. Kas Ott Kiivikas ei vasta postkasti saadetud sõnumitele?

Saada isiklikule meilile! Mulle vastab alati kui vaja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hästi on mõjunud. Kuid nägu on kannataja, pidev higi tekitab vistrike...

Ka ventilaatorid on poodides otsas... Õnneks on iga öö siin vihma tulnud ja selle saatel magama saadud.

Sellise kuumusega tegin ka 2 nädalat pausi, kuid täna läksin paele pausi trenni avastasin, et olen märgatavalt kasvanud, ilmselt seepärast, et olen söönud õieti.

Poleks uskunudki, et tulemused nii kiirelt tulema õige toiduga :)

Muudetud kasutaja Carlsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei talu absoluutselt palavust ja seetõttu on ka praegu trennist kahenädalane paus. Pärast tervet päeva higistamist pole enam mingisugust energiat saali minna. Kunagi see põrgu veel lõpeb ja siis alustan ka massiperioodiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühtegi trenni pole palavuse tõttu ära jäänud :), aga jh, soojenduse lõpuks juba suht higine, trenni lõpuks on särk päris raske :P. Magada on päris jama, tekki pole ammu juba välja võtnud, hommikuks ikka higine. Max toatemperatuur on olnud 31C, õnneks praegu on 28-29C. Külma duši all käin 3x päevas kindlasti.

Muudetud kasutaja Viiking poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×