Jump to content
mash

piimapulber

Recommended Posts

tere>olen kuulnud et kasutatakse valgu saamise eesmargil piimapulbrit kuna valgu sisaldus on seal paris suur.teab keegi raakida kas sellest on tolku ka voi pole??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõssipulbris on rohkem valkui kui piima omas ise tarvitan seda müügil on ta 25 kilo kottides ja rasva on kuni 2 protsenti väga hea maitsega nagu rasvavaba piimajood veega sega tehtult kangema koxi teed siis on kui jäätisekox. aga piimapulber on rasvasem ja kasut loomasöödana enamasti ja valgupross väixem lõssi ka muidu kasut sea söödana enamasti...ja toime on raudselt sama mis kõigil teistel valkudel toidulisandid pole mingid imeasjad et neist rohkem tolku olex aru saada kehaehitus pikaajaline protsess raske öelda olen ka kalleid proteiine ostnud kilodega aastaid mõttetu raharaisata kui on odavamaid vahendeid aga vaheldusex võib ju ka kallimat valku osta see lõss baas valk...vot

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgen vastu vaielda. ma arvan et on ikka vaks vahet kas süüa toorainet või lõpptoodangut. ja vaevalt see lössipulber sul seal mingi isolaat on jne. seoses isolaatidega tekkis endal kohutav kiim et mis kamm siis ikka on ja ostsin Iss Researchi complete whey powerit. sedasama mis jay cutleri a cut aboves tema toidulisandite kapist vastu vaatas. einoh vapse olukord ikka. isegi sheikerit ei ole vaja. paned vette ja lahustub ise ära. ja taastumisel ningi lihasmassil on ka ikka vahet tunda. siiamaani parim mida minu silmad näinud, magu lihas tundnud. kel rahakott kannatab soovitaks proovida. kel ei kannata pangu maasudele mustudele mõeldud lössipulbrit. eks igaüks ise teab kas ta on inimene või loom. lössipulöbrit soovitaks koos heinaga. mmmm. kõva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahetult treening-järgseks kasutamiseks soovitaks ikka spetsiaalseid selle eesmärgi nimel toodetuid pulbreid. Ja nagu Punamütsike kirjutab - ega need hinnad niisama (enamus) lambist kõrged pole.

Aga ütleme nii, et lisavalgu saamiseks - miks mitte?!

Kui ma ei eksi, siis Eesti Legendid nende lõssi ja piimapulbrite baasil üles kasvanud. Isegi seal raamatus "Kulturism kõigile" oli sellest juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti on toidulisandid etemad ja paremini omastatavad nagu vadak näitex ex ma söö neidgi aga lõssipulber -seda võib omastavuselt võrrelda tavatoidu nagu piima ja kohupiimaga ega ta kehvem pole ja ta muide pole aint looma sööt vaid ka paljud toiduained sisaldavad teda kui uurid puna-näitex beebitoit on lõss+vadak jm beebid kasvavad ülikiirelt a beebikas on kallis ja liigapalju süsivesikut +rasva ka tegelt.ma arvan et korra-kax on paras panna kallimat vadakuvalku või egg proteiini ja lõssi võib panna tihemini -vahet pole sööd kohupiima või piima või lõssi sama hia a tunduvalt odavam tuleb suts ka dextroset lisada siis eht!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to markus250 aaa no kui sa mõtlesid tavatoidu asemel siis loomulikult. ma mõtlesin ikka umbes peale trenni ja enne trenni jne igast bcaad ja peptiidid ja mitte kuumutatud ja mis seal kõik sees juba on. see isolaat olevat vist nagu praktiliselt ära seeditud juba. mingi 10 minta imendub. ma arvan et lössipulbriga eriti ei võrdle seda.

to hatebreed : ostsin tutvuste kaudu ja põlndki mingi elu kirves. ja asi on tõesti hää. täpsemalt räägiks äkki maili teel. punamtsike@hot.ee ilma ü-ta. ma võin isegi mõne kontakti anda kust leida võid. hind oli 460 midagi. a pakend on ka tiba suurem kui 900g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ahh tahtsin ka veel lisada et vahel kui fast veel alles oli siis olin ka mõnda aega kallima ja kvaliteetsema kraami peal ja tõesti seda vahet on tunda - nüüd tundub kõik odavam lihtsalt jahuna....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toode on seesama jah ja tõesti kui lugeda teksti siis ei ole ta 100% isolaat tõesti. my bad. olen pool purki ära söönud ja ütleks et mina seda inglisekeelt eriti ei jaga et ei julge väita või laita mida seal on näputsatäis ja mida seal ei ole. aga vahet on tunda. olen ülirahul tarbin ka edasipidi. + kasutusmugavus. ei shakerit ei klimpe paned pulbri anumasse mingi 125 ml veega kupatad pulberit otsa ootad tiba tõmbad kindluse mõttes luskuga ka triibu läbi ja jood. aga tangi point on ülimalt õige. endal sama häda. et kui midagi paremat proovid siis pärast vana stuffi peale ei taha kuidagi tagasi minna. tundub nagu tagasiminek. ei tea millega see kõik lõppeb. vist nitrotechiga. vot too pidavat küll mingi 97% isolaat olema. vist. ja maksab oioimisraha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millist valku sa enne tarbisisd? Enamik kvaliteetvalke tänapäeval sisaldavad mingi osa vadaku isolaati. Näiteks Fasti Whey 3 oli üks selline. Fasti Whey+ oli puhas isolaat ja hind polnud ka nagu midagi eriti müstilist (alla 600)

See vahe tundmise efekt võib sul vabalt ka platseebo olla, kui sa enne ainult soja- või kaseiini peal ei elanud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

platseebo :)) ei sellest on asi kaugel. ära nüüd nalja ka tee. enne sõin No 1. tean isegi et enamik sisaldavad mingi osa vadaku isolaati. need enamik on aga kahjuks kuidagi eestist väga kaugel. fastist pole üldse mõtet jahuda. neid ju pole enam ja parem on. nad olid ikka parajad kaabakad. väheamlt osa neist. muarust maksu fasti isolaat või 1 rubla. mian nendega tegemist ei tee. ja einoh ütleme nii et ma pole mingi müügimees või reklaamiagent. minu eesmärk on olla tegijam kui teised. ja minu puhul töötab ISS hästi ja muu mind ei koti. igaüks söögu seda mida heaks arvab. seega kokkuvõtteks ütleks et ISS on lehmasõnnik ja soja või lössipulber on ka etem kui ISS ;)) sööge aga lössi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa ja lisaks veel et enne kui fast lehma pani olin fasti hera 85 ja whey 3 peal. mingit vahet ma neil kahel tootel ei tundnud. ja imelik aga ma ei tundnud vahet isegi no1 ja hera 85 vahel. ISS aga tunnen vahet. and that's all that matters to me.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohalike müüjad peaks ikka mõni veel järgi olema www.eiselt.ee sealt tooted > HI-WHEY. Kätte nad vist ei toimeta - tuleb ise kohale minna.

"Team Eiselt" lingi all vaatab üks tuntud nägu vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HI-WHEY'd pole saada enam oma aasta aega. Lõpetati tootmine. Nüüd saab vähe kergemini töödeldud pulbreid selle asemel, kuid samas ka odavamaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×