Jump to content
musimamm

fitshopi kaalulangetajad

Recommended Posts

Äkki oskate soovitada tõhusaid fitshopi kaalulangetajaid ja mitte kõige kallemaid äkki palun.

Toitumine ja trenn ja siis alles lisandid. Pealegi ega see kõik mingi odav lõbu ka pole, nii et maksan natuke ja juba korras. Tööd ja vaeva on vaja näha. Vaata lingi alt ''pood'' ringi ja kontsulteeri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soodsaimad on ilmselt Olimpi rasvapõletajad Therm Line II ja Thermo Speed Extreme. Aminostari Fatburner Thermogenicut ja FASTi Burnerit võid ka proovida.

Ise olen ka ThermoSpeed Extreme kasutaja. Aga no oleks lollus arvata, et see teeb oma töö üksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen ka ThermoSpeed Extreme kasutaja. Aga no oleks lollus arvata, et see teeb oma töö üksi.

Ega ükski rasvapõletaja ei põleta rasva, kui samal ajal rämpsu kahe suupoolega sisse ajada.

Thermo Speedi puhul nt tundsin, et see annab lisaenergiat, tõstab meeleolu ja paneb trennis rohkem higistama. Toitumist ja trenni peab ikka jälgima, rasvapõletaja kiirendab rasvapõletusprotsessi ja muudab selle talutavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nn kaalulangetajad/rasvapõletajad saavad vaid abiks olla sellel hetkel, kui toitumisega hakkab kaalulangus väikseks jääma. nagu ülalpool on öeldud, on tõenäoliselt parima effektiga kaalulangetaja, mis fitshopis müügil (küll internetis), spetsialisti poolt koostatud toitumiskava. kui ei usu, mine külasta mu blogi :D

rasvapõletajate mõtetusest siiski ei saa rääkida. väidan vaid seda, et alguses on parima mõjuga siiski õige toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas koos paari trenniga nädalas see ThermoSpeed Extreme aitab?? Ja kas sina kasjutaja Kuuliks oled sellega kaalus alla ka võtnud ja kui palju`??

Ma pakun, et see oleneb trennist, selle kestusest, üldisest aktiivsusest, toitumisest jne jne. Kuna ma seda infot Sinu kohta ei tea, on võimatu midagi rohkemat öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas koos paari trenniga nädalas see ThermoSpeed Extreme aitab?? Ja kas sina kasjutaja Kuuliks oled sellega kaalus alla ka võtnud ja kui palju`??

Pigem see siiski põletab eelisjärjekorras rasva ja ajab higistama, mitte ei toimi kõhulahtistina ja kaalualandajana. Kaalualandajana toimib toidukoguste vähendamine. Ma teen palju jõutrenni ja 2 kardiot. Mul miskipärast kaal seisab praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis Ravimiamet midagi efektiivset ei luba müüa, aga Figuuri kombo on suht ok ja muidu ka tervisele hea.

kui tutvusi on siis on eestist voimalik leida ka lipo 6 black'i ja lipodrene'i mis sisaldab efedriini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×